Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,013 μέλη και 2,415,468 μηνύματα σε 75,307 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 581 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[SPOILERS INSIDE!] The Harry Potter books thread!!

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 20:52, 22-10-07:

O Dumbledore ήταν gay και ερωτευμένος με το Grindelwald!!!! Το είπε η J.K. σε μια συνέντευξη πριν λίγες μέρες! Wow!

πηγή: Leaky Cauldron
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 20:56, 22-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Idril
O Dumbledore ήταν gay και ερωτευμένος με το Grindelwald!!!! Το είπε η J.K. σε μια συνέντευξη πριν λίγες μέρες! Wow!

πηγή: Leaky Cauldron
Το διάβασα!

Το περιμένατε καθόλου;

Δεν με εξέπληξε αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν το είχα συνειδητοποιήσει κι ας είχα διαβάσει αρκετά fanfiction όπου είναι gay.

Ξέρει κανένας πληροφορίες για το πότε θα βγει η Harry Potter εγκυκλοπαίδεια;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 20:57, 22-10-07:

ΛΟΛΛ!!! Τώρα αυτό διάβαζα!!!!
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 21:00, 22-10-07:

(πως κ δεβ το ειχα ανακαλύψει νωρίτερα αυτό το θέμα?)
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 07:21, 23-10-07:

μήπως κάνουν πλάκα? δεν μου κολλάει με τίποτα
Idrill σε βλέπω που κρυφογελάς! Σταμάτα
Παράθεση

Stargazer

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Stargazer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H Stargazer έγραψε: στις 15:09, 25-10-08:

Αν έλεγα ότι είμαι ΑΡΡΩΣΤΗ με τα βιβλία του Χάρι Πότερ, θα έλεγα κάτι πολυυυυυυύ λίγο... τα έχω διαβάσει δεκάδες φορές (εντάξει, εκτός από το έβδομο που βγήκε σχετικά πρόσφατα)... ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω ότι τελείωσαν. Αγαπημένο βιβλίο το Τάγμα του Φοίνικα!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • The Harry Potter movies thread - Από giannis4ever
      Το θέμα έχει λάβει 63 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-05-13 στις 00:25.
    • [Spoilers Inside] LOST - Wallpapers Πριν την Season 4 - Από michael92
      Το θέμα έχει λάβει 79 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-11-11 στις 22:43.
    • [Spoilers inside] Lost - Από guess
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-08-10 στις 18:49.
    • Τhe Harry Potter movies thread!! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-08-07 στις 15:59.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα