Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,707 μέλη και 2,404,031 μηνύματα σε 74,711 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 555 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[SPOILERS INSIDE!] The Harry Potter books thread!!

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 05:55, 02-12-05:

ΠΡΟΣΟΧΗ: Αν δεν έχετε διαβάσει όλα τα βιβλία μην διαβάζετε παρακάτω. Περιέχει πολλά spoilers!

Μιας και είμαι στα μισά του 6ου βιβλίου (οπότε σύντομα θα το έχω τελειώσει) σκέφτηκα οτι θα ήταν ωραίο για όλους εμάς τους fans του χάουρι να έχουμε ένα thread που να μπορούμε να κάνουμε τις δικές μας εικασίες για την υπόθεση και το τι θα γίνει στο 7ο και γενικά να συζητάμε για οτιδήποτε είναι σχετικό με τα βιβλία!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Subject to change : 04-12-05 στις 17:38.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 13:43, 02-12-05:

Όοοοοοοοοοολεεεεεεεεε....
Κι έλεγα να ανοίξω εγώ ένα τέτοιο θέμα
Λοιπόν δηλώνω φανατική, τα έχω διαβάσει όλα από
τουλάχιστον 3 φορές και ενημερώνομαι συνεχώς
από σχετικά sites όπου πολλά παιδιά γράφουν τις καταπληκτικές
ομολογουμένως απόψεις και ερμηνείες σχετικά με διφορούμενα θέματα
των βιβλίων. Μόλις το τελειώσεις θέλω να μου πεις τη γνώμη σου για κάτι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 14:03, 02-12-05:

εδώ είμαι κι εγώ, νι
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 14:11, 02-12-05:

κι εγώ

αργεις μισέλ...
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 14:13, 02-12-05:

dooo υποστηρίζεις το ειδύλλιο Harry-Hermione ή είναι τυχαίο το avatar?
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 14:13, 02-12-05:

Γιατί δίνεται παρόν σε αυτο το τόπικ?
Dooζάκι πάρε το τραμπολίνο σου παιδί μου σε άλλο τοπικ. Weak το μπέρδεψες με το κουβεντούλα χωρίς θέμα!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 14:14, 02-12-05:

όχι, απλά το διάλεξα απο την τελευταία ταινία. το δικό σου αβατάρ υποστηρίζω
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 14:18, 02-12-05:

τζόνιμ, εχω αφήσει τραμπολίνα παντου νι

πάντως, η σκηνή ακριβως μετά την συνομιλία τους πίσω από τη τέντα, είναι γαμάτη
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 15:13, 02-12-05:

Γενικά,ποιο ε'ιναι το αγαπημένο σας βιβλίο του Harry Potter?
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 17:27, 02-12-05:

Πάντως κάτι μου λέει μέχρι στιγμής οτι στο 6ο θα παιχτεί κάτι μεταξύ Harry-Ginny!!!
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 22:59, 02-12-05:

Michelle δεν σου λέω, για να μην σου χαλάσω την αγωνία

Τα βιβλία τα κατατάσσω από το πιο αγαπημένο στο λιγότερο ως εξής:
6-4-3-5-2-1
Γενικά το 5 δεν μου άρεσε πολύ, ήταν πολύ βαρύ και σκοτεινό
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 23:25, 02-12-05:

Εμένα μου αρέσουν με την εξής σειρά: 3,4,2,1,5.Το 5 ούτε εμένα μου πολυάρεσε για το βασικό λόγο ότι στο τέλος
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 23:26, 02-12-05:

το 6 κι αν είναι σκοτεινό! αλλά είναι τέλειο από όλες τις απόψεις

εμένα μου άρεσαν όλα τα βιβλία νι
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 23:57, 02-12-05:

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 03:53, 03-12-05:

Πωπω τι απαίσιο τέλος που είχε
Μακάρι να μην το διάβαζα Χειρότερα δεν γίνεται
AΙΣΧΟΣ!!!!
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 04:01, 03-12-05:

τα πράγματα ίσως δεν είναι όπως φαίνονται
Θα πέσει πολλή συζήτηση για το τέλος, οι απόψεις διίστανται

Πάντως κι εγώ έκλαιγα και θύμωσα, αλλά μου άρεσε πολύ σαν βιβλίο
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 04:04, 03-12-05:

Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 04:10, 03-12-05:

κι εγώ ακριβώς έτσι αντέδρασα όταν το τέλειωσα
όμως πιστεύεις ότι ο Σνειπ είναι κακός εν τέλει? Σε πληροφορώ ότι οι μισοί πιστεύουν ναι οι μισοί όχι. Υπάρχει ένα πολύ καλό σάιτ για να διαβάσεις ενδιαφέρουσες απόψεις για το θέμα, στο λέω αν θέλεις. Επίσης ξέρω ποιος είναι ο RAB!!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 04:16, 03-12-05:

Δεν ξέρω... Δεν μπορώ να βρώ άλλη εξήγηση για αυτό που έκανε απο το να είναι κακός τελικά... Λες να είχε συννενοηθεί πριν με τον Dumbledore?

Πες μου ποιός είναι ο RAB τώρα!!!!

To site που λες είναι το mugglenet? Ήμουν παλιά θαμώνας σε διάφορα και αυτό ήταν το καλύτερο...

btw για να μην κάνεις τα γράμματα άσπρα... http://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=952
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 04:19, 03-12-05:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • The Harry Potter movies thread - Από giannis4ever
      Το θέμα έχει λάβει 63 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-05-13 στις 00:25.
    • [Spoilers Inside] LOST - Wallpapers Πριν την Season 4 - Από michael92
      Το θέμα έχει λάβει 79 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-11-11 στις 22:43.
    • [Spoilers inside] Lost - Από guess
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-08-10 στις 18:49.
    • Τhe Harry Potter movies thread!! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-08-07 στις 15:59.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους