Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,770 μηνύματα σε 74,631 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σημερινοί άντρες και προσωπική φροντίδα

swamps

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη swamps
H swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 534 μηνύματα.

H swamps έγραψε στις 23:29, 30-07-10:

οντως αυτο ειναι αληθεια τους αντρες τους εχει γραμενους...λεει μαλακιουλες
Εδώ που τα λέμε και εγώ θα τους είχα ψιλογραμμένους τους ανδρες,διότι ενα αρσενικό να κάθεται να ασχολείται τόσο πια εξονυχιστικά με την μύτη του σαν γυναικούλα, ε δεν είναι νορμάλ.
Πολύ ξενέρα και εντελώς αντισεξουαλικό.Άλλο η γυναίκα που ξεψειρίζει τα πάντα επάνω της αλλα και ο άνδρας πια? Το δικαιολογώ μόνο σε περίπτωση λειτουργικού προβλήματος της μύτης.
Επίσης καλό θα ήταν να το παίζουμε έξυπνοι και νταήδες στην πρώτη εγχείριση και όχι πια μετά αφού την πατήσουμε!
Σορρυ st αλλα είσαι πολύ μπερδεμένος,μας λες οτι δεν θες να χαλάσεις το προφίλ αλλα δεν σου αρέσει το αμφάς,μα τι να το κάνεις το προφίλ το ωραίο όταν το αμφάς έχει πρόβλημα, με στραβά ρουθούνια και τέτοια?Είναι προτιμότερο να έχεις καλύτερο αμφάς παρά προφιλ νομίζω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 23:33, 30-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από swamps
Εδώ που τα λέμε και εγώ θα τους είχα ψιλογραμμένους τους ανδρες,διότι ενα αρσενικό να κάθεται να ασχολείται τόσο πια εξονυχιστικά με την μύτη του σαν γυναικούλα, ε δεν είναι νορμάλ.
Πολύ ξενέρα και εντελώς αντισεξουαλικό.Άλλο η γυναίκα που ξεψειρίζει τα πάντα επάνω της αλλα και ο άνδρας πια? Το δικαιολογώ μόνο σε περίπτωση λειτουργικού προβλήματος της μύτης.
Απαράδεκτο να υποτιμάς τόσο το φύλο σου (μας).
Μετά γκρινάζετε που σας θεωρούν κατώτερες. Μόνες σας το προκαλείτε.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

swamps

Πολύ δραστήριο μέλος

H swamps έγραψε στις 23:45, 30-07-10:

Απαράδεκτο να υποτιμάς τόσο το φύλο σου (μας).
Μετά γκρινάζετε που σας θεωρούν κατώτερες. Μόνες σας το προκαλείτε
lol.Πως υποτιμώ το φύλο μας δηλαδή?Όταν λεω οτι συμπεριφέρεται σαν γυναικούλα όποιος άνδρας ασχολειται με την μύτη του συνέχεια? Το γυναικούλα αυτό υπονοεί?lol
Εγω τουλάχιστον δεν θα μπορούσα να κοιτάξω ερωτικά εναν ανδρα που ασχολείται με την μύτη του τοσο εξονυχιστικά!
Πότε δεν γκρίνιαξα οτι με θεωρεί κάποιος άνδρας κατώτερη,και όσοι το κάνουν αυτό τους θεωρώ αμόρφωτους.

P.S.Έχουμε φαγωθεί να αποδείξουμε οτι είμαστε ανώτερες και βλέπουμε τους ανδρες σαν εχθρούς και σαν ανταγωνιστές μας, είναι ανωτερότητα όλο αυτό?
Μήπως πρέπει πια επιτέλους να καταλάβουμε που είμαστε ανώτερες και που όχι?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη swamps : 30-07-10 στις 23:56.
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 00:15, 31-07-10:

lol.Πως υποτιμώ το φύλο μας δηλαδή?Όταν λεω οτι συμπεριφέρεται σαν γυναικούλα όποιος άνδρας ασχολειται με την μύτη του συνέχεια? Το γυναικούλα αυτό υπονοεί?lol
Εγω τουλάχιστον δεν θα μπορούσα να κοιτάξω ερωτικά εναν ανδρα που ασχολείται με την μύτη του τοσο εξονυχιστικά!
Πότε δεν γκρίνιαξα οτι με θεωρεί κάποιος άνδρας κατώτερη,και όσοι το κάνουν αυτό τους θεωρώ αμόρφωτους.

P.S.Έχουμε φαγωθεί να αποδείξουμε οτι είμαστε ανώτερες και βλέπουμε τους ανδρες σαν εχθρούς και σαν ανταγωνιστές μας, είναι ανωτερότητα όλο αυτό?
Μήπως πρέπει πια επιτέλους να καταλάβουμε που είμαστε ανώτερες και που όχι?
Όταν αποκαλείς τις γυναίκες γυναικούλες που ξεψειρίζουν τα πάντα πάνω τους και θεωρείς μειωτικό για έναν άντρα να το κάνει αυτό, ουσιαστικά υποτιμάς το φύλο σου.

Τέσπα, είμαστε και εκτός θέματος.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

swamps

Πολύ δραστήριο μέλος

H swamps έγραψε στις 10:50, 31-07-10:

Όταν αποκαλείς τις γυναίκες γυναικούλες που ξεψειρίζουν τα πάντα πάνω τους και θεωρείς μειωτικό για έναν άντρα να το κάνει αυτό, ουσιαστικά υποτιμάς το φύλο σου.
Για μια γυναίκα δεν είναι μειονέκτημα να ξεψειρίζει τα πάντα επάνω της αλλα για εναν ανδρα είναι.
Θα σου άρεσε να έχεις εναν δίπλα σου και να ασχολείται με τα ρουθούνια του η με τις τρίχες μες την μύτη η στο στήθος του?

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 14:04, 31-07-10:

Για μια γυναίκα δεν είναι μειονέκτημα να ξεψειρίζει τα πάντα επάνω της αλλα για εναν ανδρα είναι.
Θα σου άρεσε να έχεις εναν δίπλα σου και να ασχολείται με τα ρουθούνια του η με τις τρίχες μες την μύτη η στο στήθος του?
Ναι, γενικά μου αρέσει και ο άντρας να νοιάζεται για την εμφάνιση του και να μην είναι σαν βρωμερός βλάχος.
Οκ, δεν θα το θεωρούσα πρόβλημα να μην ασχολείται σε τέτοιο βαθμό, αλλά ούτε και το να ασχολείται το θεωρώ πρόβλημα (εκτός αν ξερω γω είχε καταλήξει να μπορεί να συζητήσει μόνο γι'αυτό, αλλά αυτό θα ήταν εξίσου αντιερωτικό και σε γυναίκα). Γενικά πιστεύω ότι όσο λιγότερους τέτοιους διαχωρισμούς κάνουμε, τόσο το καλύτερο. Τις περισσότερες φορές, αν το καλοσκεφτείς, προκύπτει ότι είναι και περιττοί.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

swamps

Πολύ δραστήριο μέλος

H swamps έγραψε στις 18:58, 31-07-10:

Ναι, γενικά μου αρέσει και ο άντρας να νοιάζεται για την εμφάνιση του και να μην είναι σαν βρωμερός βλάχος.
Δεν είναι βρωμερός βλάχος αυτός που δεν ασχολείται εξονυχιστικα με την εμφάνιση του.Άλλο ο κομπλεξικός που κολλάει στην λεπτομέρεια και άλλο ο άνδρας που προσέχει την εμφάνιση του.
αλλά ούτε και το να ασχολείται το θεωρώ πρόβλημα
Εγω το θεωρώ πρόβλημα σορρυ, και εντελώς αντιερωτικό ακόμα και να μην συζητάει συνέχεια για αυτό.
Γενικά πιστεύω ότι όσο λιγότερους τέτοιους διαχωρισμούς κάνουμε, τόσο το καλύτερο. Τις περισσότερες φορές, αν το καλοσκεφτείς, προκύπτει ότι είναι και περιττοί.
Κάποιες φορές πρέπει να υπάρχουν κάποιοι διαχωρισμοί διότι δεν σημαίνει οτι επειδή είμαστε ίσοι ότι είμαστε και όμοιοι.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

swamps

Πολύ δραστήριο μέλος

H swamps έγραψε στις 19:15, 31-07-10:

καλή μου swamp.... το δικό μου θέμα ειναι οτι είμαι απο επαρχία και έχω καπωσ μπερδευτεί στην επιλογη ιατρού.. αλλα και πάλι σκέφτομαι οτι δεν πρέπει να κολλάμε τοσο στην συμπεριφορά αλλα στο αποτέλεσμα.. τι να το κανωεγώ αν μου μιλάει μεσ το συσ και το σας και μου κάνει μια μύτη πεπόνι????
Δεν διαφωνώ.Συνήθως αυτοί που μιλάνε με το σεις και με το σας όπως λες,είναι αυτοί που θέλουν να φάνε λεφτά και ειδικά αυτοί που παιρνουν τηλέφωνα και παρακαλάνε να χειρουργηθείς
Το αποτέλεσμα μετράει σίγουρα,αυτό όμως δεν σημαίνει οτι πρέπει και ο γιατρός να είναι και εντελώς αγενής.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 14:31, 01-08-10:

Δεν είναι βρωμερός βλάχος αυτός που δεν ασχολείται εξονυχιστικα με την εμφάνιση του.Άλλο ο κομπλεξικός που κολλάει στην λεπτομέρεια και άλλο ο άνδρας που προσέχει την εμφάνιση του.

Εγω το θεωρώ πρόβλημα σορρυ, και εντελώς αντιερωτικό ακόμα και να μην συζητάει συνέχεια για αυτό.

Κάποιες φορές πρέπει να υπάρχουν κάποιοι διαχωρισμοί διότι δεν σημαίνει οτι επειδή είμαστε ίσοι ότι είμαστε και όμοιοι.
Πρόβλημα θα θεωρούσα να ασχολείται περισσότερο απ'ότι εγώ
Το να ασχολείται το ίδιο ή λιγότερο θα ήταν άδικο να το θεωρήσω πρόβλημα, διότι θα σήμαινε ότι κρίνω με 2 μέτρα και 2 σταθμά. Από τη στιγμή που έχω δει ότι εγώ θέλω να ασχολούμαι τόσο (όχι ιδιαίτερα πολύ θεωρώ) για Χ,Υ λόγους, δεν μπορώ να μην δικαιολογήσω τουλάχιστον τους ίδιους και στον άλλο, χωρίς φυσικά αυτό να σημαίνει ότι το απαιτώ.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

frizstyler

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη frizstyler
Ο frizstyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O frizstyler έγραψε στις 18:56, 21-11-10:

τα προτυπα αυτα εχουν περασει,γιατι καποιους συμφερει.μας εχουν περασει οτι το μονο που μετραει για να σε εκτιμουν οι αλλοι ,ειναι το ποσο περιποιημενος εισαι.ειναι η ιδια ακριβως διαδικασια που εχουν προ πολλου περασει στις γυναικες.ολοκληρες βιομηχανιες επωφελουνται πισω απο αυτη την κουλτουρα.
για 'μενα ειναι ξεφτυλα αυτο το πραγμα.αμα δω αντρα να κανει τετοιες βλακειες,θα τον κραξω με την πρωτη ευκαιρια.
ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ.αμα το μυαλο δεν προοδευει,οσο και να ψαξεις να βελτιωσεις τα υπολοιπα για να γινεις πιο επιθυμητος,το ιδιο θα εισαι για 'μενα.μαλιστα,μπορει και να χειροτερεψεις για μενα.η εμφανιση ειναι το καταφυγιο εκεινου που δεν εχει τιποτα αλλο να επιδειξει.
η ομορφια ειναι το "νους υγιης εν σωματι υγιει".αυτον τον ανθρωπο εκτιμω εγω.κι αυτο προσπαθω να ακολουθω.δε βαζω αρωματα,ουτε φτιαχνω τα μαλλια μου.το μονο καλλυντικο που χρησομοποιω ειναι η χτενα!δεν πλενομαι καθε μερα το καλοκαιρι για να το παιζω πεντακαθαρος.
και η ξαδερφη μου,(αλλη πειραγμενη κι αυτη)μου λεει συνεχεια "γιατι δε βαζεις αποσμητικο","γιατι δε πλενεσαι καθε μερα","γιατι δεν ντυνεσαι ωραια"?
μωρη δεν πα να!!!αυτο εχουμε καταντησει.ο ενας να κοιταει τον αλλο,κι απο προοδο τιποτα.η μερα που η ανθρωποτητα θα ξεφυγει απο το τρυπακι του
"φαινεσθαι",και προχωρησει στο "ειναι",θα ειναι το εφαλτηριο της προοδου

το θεμα ειναι η καλλιεργεια το σωματος,οχι το στολισμα του

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 19:43, 21-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από frizstyler
το θεμα ειναι η καλλιεργεια το σωματος
Πως καλλιεργείται ένα σώμα;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 20:13, 21-11-10:

τα προτυπα αυτα εχουν περασει,γιατι καποιους συμφερει.μας εχουν περασει οτι το μονο που μετραει για να σε εκτιμουν οι αλλοι ,ειναι το ποσο περιποιημενος εισαι.ειναι η ιδια ακριβως διαδικασια που εχουν προ πολλου περασει στις γυναικες.ολοκληρες βιομηχανιες επωφελουνται πισω απο αυτη την κουλτουρα.
για 'μενα ειναι ξεφτυλα αυτο το πραγμα.αμα δω αντρα να κανει τετοιες βλακειες,θα τον κραξω με την πρωτη ευκαιρια.
ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ.αμα το μυαλο δεν προοδευει,οσο και να ψαξεις να βελτιωσεις τα υπολοιπα για να γινεις πιο επιθυμητος,το ιδιο θα εισαι για 'μενα.μαλιστα,μπορει και να χειροτερεψεις για μενα.η εμφανιση ειναι το καταφυγιο εκεινου που δεν εχει τιποτα αλλο να επιδειξει.
η ομορφια ειναι το "νους υγιης εν σωματι υγιει".αυτον τον ανθρωπο εκτιμω εγω.κι αυτο προσπαθω να ακολουθω.δε βαζω αρωματα,ουτε φτιαχνω τα μαλλια μου.το μονο καλλυντικο που χρησομοποιω ειναι η χτενα!δεν πλενομαι καθε μερα το καλοκαιρι για να το παιζω πεντακαθαρος.
και η ξαδερφη μου,(αλλη πειραγμενη κι αυτη)μου λεει συνεχεια "γιατι δε βαζεις αποσμητικο","γιατι δε πλενεσαι καθε μερα","γιατι δεν ντυνεσαι ωραια"?
μωρη δεν πα να!!!αυτο εχουμε καταντησει.ο ενας να κοιταει τον αλλο,κι απο προοδο τιποτα.η μερα που η ανθρωποτητα θα ξεφυγει απο το τρυπακι του
"φαινεσθαι",και προχωρησει στο "ειναι",θα ειναι το εφαλτηριο της προοδου

το θεμα ειναι η καλλιεργεια το σωματος,οχι το στολισμα του
1. Και τι ακριβώς κάνεις εσύ για την καλλιέργεια του πνεύματος σου και την ...πρόοδο της ανθρωπότητας;
2. Άλλο καλλωπισμός, άλλο καθαριότητα. Το να βρωμας επειδή δεν πλένεσαι συχνά και δεν βάζεις αποσμητικό είναι απλώς αηδία, όχι κάποια ...στάση ζωής.
3. Το ένα δεν αποκλείει το άλλο. Μπορούν κάλλιστα να σε ενδιαφέρουν και τα δύο. Δεν σημαίνει ότι επειδή θα προσέχεις την εμφάνιση σου θα είσαι τούβλο κατά τα άλλα.
4. Να υποθέσω δηλαδή ότι κι εσένα οι γυναίκες που σε τραβάνε είναι βρώμικες και απεριποίητες; (including μες την τρίχα, γιατί φυσικά και η αποτρίχωση, περιποιηση είναι)

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

frizstyler

Νεοφερμένος

O frizstyler έγραψε στις 14:14, 22-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
1. Και τι ακριβώς κάνεις εσύ για την καλλιέργεια του πνεύματος σου και την ...πρόοδο της ανθρωπότητας;
2. Άλλο καλλωπισμός, άλλο καθαριότητα. Το να βρωμας επειδή δεν πλένεσαι συχνά και δεν βάζεις αποσμητικό είναι απλώς αηδία, όχι κάποια ...στάση ζωής.
3. Το ένα δεν αποκλείει το άλλο. Μπορούν κάλλιστα να σε ενδιαφέρουν και τα δύο. Δεν σημαίνει ότι επειδή θα προσέχεις την εμφάνιση σου θα είσαι τούβλο κατά τα άλλα.
4. Να υποθέσω δηλαδή ότι κι εσένα οι γυναίκες που σε τραβάνε είναι βρώμικες και απεριποίητες; (including μες την τρίχα, γιατί φυσικά και η αποτρίχωση, περιποιηση είναι)
1.διαφορα.γιατι ρωτας?
2.ποιος σου ειπε οτι δεν πλενομαι και δεν ειμαι καθαρος?
3,4.δεν ειπα κατι τετοιο,ειμαι υπερ του απλου καλλωπισμου αλλα οχι τις ανασφαλεις,παθητικες υπερβολες που ανεφερα.
5.τις περιμενα τις περιφρονητικες απαντησεις

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 14:33, 22-11-10:

Οι γυναίκες λόγω κοινωνίας επιβάλλεται να είναι ολοκάθαρες και πιο προσεκτικές στην εμφάνιση ενώ οι άντρες να είναι περισσότερο χύμα. (αυτο όμως δεν σημαίνει ότι είναι βρώμικοι )

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 14:36, 22-11-10:

σωστοοςς

αν βρουν οι γυναικες ανδρα που ειναι τοσο μανιακος με την καθαριοτητα οσο αυτες..
να υποψιαστουν..

-5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

frizstyler

Νεοφερμένος

O frizstyler έγραψε στις 15:06, 22-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Πως καλλιεργείται ένα σώμα;
χαχαχα,μαγκα φροντισε αυτο να μην το συνειδητοποιησεις με το δυσκολο τροπο,λιγο πριν αποδημησεις απο "φυσικα",κατα τα αλλα, αιτια!(το "λιγο πριν αποδημησεις απο "φυσικα" αιτια",με την καλη εννοια το ειπα.δεν ειμαι gangster)

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 17:05, 22-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
σωστοοςς

αν βρουν οι γυναικες ανδρα που ειναι τοσο μανιακος με την καθαριοτητα οσο αυτες..
να υποψιαστουν..
Γιατί, αν είναι καθαρός ένας άντρας (ή μανιακός με την καθαριότητα) δεν μπορεί να κάνει σεξ με μια γυναίκα; Ή προτιμά τους άντρες; Δεν παράγει οιστρογόνα η καθαριότητα Άγγελε...

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 17:08, 22-11-10:

Γιατί, αν είναι καθαρός ένας άντρας (ή μανιακός με την καθαριότητα) δεν μπορεί να κάνει σεξ με μια γυναίκα; Ή προτιμά τους άντρες; Δεν παράγει οιστρογόνα η καθαριότητα Άγγελε...
σου βαλα θετικη ψηφο γιατι σε συμπαθω..
αλλα ξερεις πολυ καλα τι λεω..

και δεν μιλαω για ακροτητες..αλλα για δειγματα χαρακτηρα..

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 17:22, 22-11-10:

Εγώ πάντως ξέρω πολλούς άντρες που κάνουν μπάνιο κάθε μέρα ή και 2 φορές τη μέρα και διόλου ομοφυλοφιλικές τάσεις δεν έχουν. Άλλωστε, ειδικά αν έχεις βλέψεις για σεξ, το μπάνιο κάθε μέρα επιβάλλεται, ανεξαρτήτως φύλου.

Άγγελε, όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. Δεν θα είναι και η πρώτη φορά.

Και αφού αρχίσαμε τις γενικεύσεις, ας κάνω κι εγώ μία που τουλάχιστον έχει λογική βάση: Όποιος άντρας δεν πλένεται κάθε μέρα, είτε είναι αγ@μητος (άρα δεν επιβάλλεται τόσο), είτε η κοπέλα του είναι μπάζο (όχι απαραίτητα εμφανισιακά) και ανέχεται τη μπίχλα του λόγω τραγικών συμβιβασμών που έχει κάνει.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 17:47, 22-11-10:

Και αφού αρχίσαμε τις γενικεύσεις, ας κάνω κι εγώ μία που τουλάχιστον έχει λογική βάση: Όποιος άντρας δεν πλένεται κάθε μέρα, είτε είναι αγ@μητος (άρα δεν επιβάλλεται τόσο), είτε η κοπέλα του είναι μπάζο (όχι απαραίτητα εμφανισιακά) και ανέχεται τη μπίχλα του λόγω τραγικών συμβιβασμών που έχει κάνει.
δεν μιλησα τοσο για το μπανιο..
αλλα και για την παραπερα προσωπικη περιποιηση..(και υπαρχουν πολλααα παραπερα εκτος του απλου μπανιου..)αλλο ενα γυναικειο μπανιο με 15 αφρολουτρα και λοσιον,,και ειδικα σαμπουαν κλπ..και αλλο ενα απλο μπανιο με ενα απλο σαμπουαν πχ..
και οποιος(α) καταλαβε (ή δεν θελει να καταλαβει)καταλαβε..

το μπανιο,αυτο καθαυτο.εναι και λογω καταστασεων,,συχνα,πχ ενας που δουλευει στα τσιμεντα(ή τρεχει ολη μερα στους δρομους της πολης με καυσαεριο)..θα πλενεται και καθε μερα αν χρειαστει..

Όποιος άντρας δεν πλένεται κάθε μέρα, είτε είναι αγ@μητος (άρα δεν επιβάλλεται τόσο)
δεν επιβαλλεται τοσο δηλαδη ωστε να τον γ@μησουν?

Παράθεση

frizstyler

Νεοφερμένος

O frizstyler έγραψε στις 19:43, 22-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
το ξερεις οτι τα σαμπουαν και τετοια καθε μερα καταστρεφουν το δερμα και τις ιδιοτητες του,δημιουργουν προβληματα στα μαλλια,και διαφορα συνηθισμενα προϊοντα καλλοπισμου μπορει να αλλοιωσουν ακομα και το dna?οι δερματολογοι λενε οτι μπανιο δεν πρεπει να κανουμε με λιγοτερη συχνοτητα απο 2 μερες,εκτος αν υπαρχει λογος.το οτι πηγες μεχρι το περιπτερο και ψιλοϊδρωσε η μασχαλη δεν ειναι λογος για μπανιο,παρα μονο για ελαφροκωληδες που σιχαινονται τον εαυτο τους.αλλα βεβαια,οι εταιρειες απο που θα βγαζουν λεφτα?ξερω οτι τωρα που τα λεω αυτα η ιδεολογια καποιων δεν αλλαζει,αφου δεν αλλαξε ουτε σε ατομα που τους το ειπα στα ισια,αν και δεν μπορουσαν να μου δωσουν σοβαρη απαντηση.

Παράθεση

germ1984 (Νάσος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη germ1984
Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 265 μηνύματα.

O germ1984 έγραψε στις 19:50, 22-11-10:

Οι σωστοί άντρες πλένονται μιά φορά την εβδομάδα (κατά προτίμηση Κυριακή) και τις υπόλοιπες μέρες πλένουν τις μασχάλες τους. Κολώνια δεν χρειάζεται, ο ιδρώτας έχει από μόνος του σεξουαλικές ιδιότητες. Όσο για σώβρακο αλλάζουμε κάθε 5 ήμερο εκτός και άν χεστούμε

Παράθεση

katerina_farm

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη katerina_farm
H katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

H katerina_farm έγραψε στις 19:52, 22-11-10:

Μπα μαλλον αυτοι που σεβονται τον ευατο τους και τους γυρω τους κανουν μπανιο καθημερινα πολλες φορες και δυο .Και αν ανησυχεις υπαρχουν προοιοντα με ουδετερο πεχα καταλληλα για πιο συχνο λουσιμο η μπανιο οποτε δεν ισχυει η δικαιολογια........

Παράθεση

germ1984 (Νάσος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη germ1984
Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 265 μηνύματα.

O germ1984 έγραψε στις 19:56, 22-11-10:

Μα έλεος πλύσιμο 2 φορές την ημέρα; Αυτό είναι τεράστια υπερβολή...Μην κρίνεις απο τον εαυτό σου, υπάρχουν και άνθρωποι που δεν ιδρώνουν τόσο πολύ.

Παράθεση

katerina_farm

Δραστήριο Μέλος

H katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

H katerina_farm έγραψε στις 19:59, 22-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από germ1984
Μα έλεος πλύσιμο 2 φορές την ημέρα; Αυτό είναι τεράστια υπερβολή...Μην κρίνεις απο τον εαυτό σου, υπάρχουν και άνθρωποι που δεν ιδρώνουν τόσο πολύ.
Πας καλα? εσυ κανεις μπανιο μονο οταν ιδρωνεις η λερωνεσαι ? Το οτι το πρωι σε ξυπναει η το βραδυ σε χαλαρωνει π.χ.δεν παιζει ελεος!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 20:07, 22-11-10:

Εγώ κάνω κάθε βράδυ μπάνιο λίγο πριν κοιμηθώ γιατί το πρωί βαριέμαι. Μου αρέσει όταν κοιμάμαι να μυρίζω σαμπουάν :d . Όταν ξυπνήσω νίβομαι βάζω after shave κολώνια αν θυμηθώ και φευγω. Zελέ το περιορίζω πάρα πολύ βάζω μόνο αν βγω το βράδυ (πιστεύω πως είναι αρκετά βλαβερό για τα μαλλιά).

Το εκνευριστικό που κάνουν οι γυναίκες είναι οι βαφές μαλλιών που τα βάφουν από το λύκειο ακόμα (πολλές μάλιστα βάζουν ολόκληρη βαφή για να αυξήσουν λίγο τόνο τα μαλλιά τους) και πολλές σπαταλάνε ένα σωρό λεφτά για κομμωτήρια και πεντικιούρ και άλλα τετοια ακαταλαβίστικα.

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 20:10, 22-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από germ1984
Οι σωστοί άντρες πλένονται μιά φορά την εβδομάδα (κατά προτίμηση Κυριακή) και τις υπόλοιπες μέρες πλένουν τις μασχάλες τους. Κολώνια δεν χρειάζεται, ο ιδρώτας έχει από μόνος του σεξουαλικές ιδιότητες. Όσο για σώβρακο αλλάζουμε κάθε 5 ήμερο εκτός και άν χεστούμε
Aυτά τα εννοείς ή τα λες για πλάκα;

Παράθεση

exc

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη exc
Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,806 μηνύματα.

O exc ☭★ CCCP έγραψε στις 20:17, 22-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 20:52, 22-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
τα εννοω

το ξερεις οτι τα σαμπουαν και τετοια καθε μερα καταστρεφουν το δερμα και τις ιδιοτητες του,δημιουργουν προβληματα στα μαλλια,και διαφορα συνηθισμενα προϊοντα καλλοπισμου μπορει να αλλοιωσουν ακομα και το dna?οι δερματολογοι λενε οτι μπανιο δεν πρεπει να κανουμε με λιγοτερη συχνοτητα απο 2 μερες,εκτος αν υπαρχει λογος.το οτι πηγες μεχρι το περιπτερο και ψιλοϊδρωσε η μασχαλη δεν ειναι λογος για μπανιο,παρα μονο για ελαφροκωληδες που σιχαινονται τον εαυτο τους.αλλα βεβαια,οι εταιρειες απο που θα βγαζουν λεφτα?ξερω οτι τωρα που τα λεω αυτα η ιδεολογια καποιων δεν αλλαζει,αφου δεν αλλαξε ουτε σε ατομα που τους το ειπα στα ισια,αν και δεν μπορουσαν να μου δωσουν σοβαρη απαντηση.
και αυτο..το υπερβολικα συχνο μπανιο σκοτωνει την φυσικη χλωριδα μικροβιων στο δερμα μας,,ξηροδερμιες κλπ.. ακομα και στην καθαριοτητα χρειαζεται μέτρο!

Το οτι το πρωι σε ξυπναει η το βραδυ σε χαλαρωνει π.χ.δεν παιζει ελεος!!!!!!!!!!!!!
ειναι θεμα ανθρωπου..
εμενα πχ δεν με χαλαρωνει το μπανιο..μαλλον με κουραζει.
κανω μπανιο μονο οταν ειμαι βρωμικος,,ετσι απλα..(και ειμαι και πιο οικολογος ετσι,αφου δεν χαλαω πολυ νερο )

δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι..εχουμε διαφορετικες αναγκες..
σκεφτητε εσεις που κανται μπανιο καθε μερα..ποσο κακο κανεται στον πλανητη..
ποσο λειπει το νερο που καταναλωνετε τοσο ευκολα στον τριτο κοσμο κλπ..

σκεφτητε τη Γη μας..!πλυθειτε λιγοτερο!

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 21:03, 22-11-10:

...

Δεν το περίμενα ποτέ, ότι θα διαφωνούσαμε στο προφανές. Άγγελε μαζί σου όλα είναι δυνατά!

Βασικός κανόνας για να είμαι μαζί με κάποιον- πόσο μάλλον για να κάνω σεξ μαζί του είναι η καθαριότητα. Δεν υπάρχει περίπτωση το καλοκαίρι ειδικά, να μείνεις έστω και μία μέρα χωρίς μπάνιο και να μη βρωμάς. Δυστυχώς οι άνθρωποι έχουμε κάποιες φυσικές μυρωδιές, απο τον ιδρώτα κ.λ.π. και πρέπει παιδάκια να κάνουμε μπανάκι για να μοσχοβολάμε. Προσωπικά έχω μια τρέλα με αυτά και έχω αφρόλουτρα και κρέμες σώματος με μυρωδιά σοκολάτα, κανέλα, πορτοκάλι καρύδα(αυτά πρέπει να έχω τώρα αλλά σίγουρα έχω δοκιμάσει και άλλα.).

Άγγελε, η άποψη σου για το αποσμητικό ποια είναι?
Σε παρακαλώ μη μου πεις πως δε το χρησιμοποιείς επειδή φοβάσαι μη σε πουν gay.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 16,804 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:09, 22-11-10:

Αν ακομα και σημερα..κανουμε την διακριση του καλλωπισμου και της φροντιδας του σωματος μας,αναλογα με το φυλο...ζητω που καηκαμε..δεν καταλαβαινω,δηλαδη αν ενας αντρας πχ,βαζει κρεμα στα χερια του,οταν λογω δουλειας ξερενονται πολυ...ειναι κακο;; σημαινει οτι δεν ειναι αντρας;; δηλαδη να πιανει τη συντροφο του και να την ξυριζει με τα χερια..για να δειξει οτι ειναι αντρας;;
Καλα..μπανιο 2 φορες τη βδομαδα,δεν το λεμε και καθαριοτητα αυτο...
Εσυ Αγγελε λες οτι κανεις μπανιο οταν βρωμισεις...εχεις σκεφτει οτι οταν θα εχεις βρωμισει...θα το εχουν αντιληφθει και οι αλλοι γυρω σου;;; εκτος αν δεν σε νοιαζει..

ΥΓ..και εγω ειμαι οικολογος..αλλα ειμαι μια καθαρη οικολογος...

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 21:10, 22-11-10:

Άγγελε, η άποψη σου για το αποσμητικό ποια είναι?
Σε παρακαλώ μη μου πεις πως δε το χρησιμοποιείς επειδή φοβάσαι μη σε πουν gay.
οτι τα χρησιμοποιουν περισοτερο οσοι πλενονται λιγοτερο
οπως οι Γαλλοι που ειναι πρωτοι στα αρωματα επειδη ειναι απο τους πιο βρωμικους λαους..

προτιμω το σαπουνι απο το αποσμητικο..
εχω βεβαια αποσμητικη αλοιφη perky(που ειναι πραγματικα αποσμητικη και ειναι αοσμη οπως τη θελω....)που χρησμοποιω που και που,,
αλλα προτιμω το πλυσιμο με σαπουνι..

και το καλοκαιρι το πλυσιμο συνηθως γινεται στη θαλασσα..οποτε εχουμε λυση..

δεν ειπα να ειμαστε βρωμιλοι,αλλα δεν μπορω να ειμαι και σαν και σενα πχ με τα δεκαπεντε αφρολουτρα..
θα το λατρευα αυτο για μια γυναικα..αλλα θα μας θελατε πραγματικα ετσι?
αν εισαι υπερκαθαρος αλλωστε,,πώς θα νιωσεις αυτην την απιστευτη θηλυκη καθαρη αυρα της γυναικας?
τη λατρευω..

Εσυ Αγγελε λες οτι κανεις μπανιο οταν βρωμισεις...εχεις σκεφτει οτι οταν θα εχεις βρωμισει...θα το εχουν αντιληφθει και οι αλλοι γυρω σου;;; εκτος αν δεν σε νοιαζει.
το εχω καταλαβει πρωτα εγω..

βρωμυλοι γεννηθηκαμε βρωμυλοι θα πεθανουμε..
ο οικολογος αγαπαει τα μικροβια πανω του..δεν τα εξοντωνει προτου κανουν καλα το σπιτι τους..

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 16,804 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:19, 22-11-10:

Να μην ακουω για οικολογιες και βρωμια...αγγελε εσυ ειπες οτι σε κουραζει το μπανιο...ας μην τα ριχνουμε στην οικολογια..αρκετο θαψιμο εχουμε φαει απο ασχετους...μπορεις να κανεις μπανιο καθε μερα,χωρις να σπαταλας νερο..και να μην εχεις τα φωτα σου ανοιχτα σε ολο το σπιτι οταν δεν υπαρχει λογος..επισης και στο γραφειο σου..αυτο ειναι οικολογια..και οχι να βρωμιζουμε..

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 21:19, 22-11-10:

Όχι το αποσμητικό δε το χρησιμοποιείς επειδή σκοπεύεις να ξανα κάνεις μπάνιο... του χρόνου! Ακόμα και με το κάνεις το μπάνιο σου αν δε φορέσεις αποσμητικό μπορεί σε ένα δεκάλεπτο το πολύ να βρωμάς. Κάθε πρωί πριν βγείς απο το σπίτι πρέπει να φοράς, ειδικά αν πρόκειται να μπεις στα ΜΜΜ γιατί λυπήσου και εμάς που καθόμαστε δίπλα σου.

Το καλοκαιρι μένεις με τα αλάτια? Και που κολλάει βασικά η θάλασσα με το αποσμητικό?
Τι ρωτάς αν θα σας θέλαμε έτσι? Εσύ δε θες η κοπέλα σου να μυρίζει όμορφα? Ναι, θέλω να φοράει αποσμητικό και να μοσχομυρίζει κολώνια για να έχω ακόμη μία δικαιολογία να τον φιλάω. Εγώ γιατί να θέλω ο φίλος μου να βρωμάει ιδρωτίλα? Δεν είπα να μυρίζει και φράουλα, αλλά υπάρχουν και αντίστοιχα, πολύ καλά προϊόντα για άντρες.

πσ: Άγγελε, αν βάλεις αποσμητικό ενώ ήδη βρωμάς δε θα καταφέρεις τίποτα. Το αποσμητικό δεν καλύπτει τις άσχημες μυρωδιές. Απλά φροντίζει ώστε να μην υπάρξουν!

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 21:24, 22-11-10:

κοιτα love angel οτι και να μου πεις..εγω σε συμπαθω..
για χαρη σου και καθε 2 μερες μπανιο κανω!

Παράθεση

LongTom

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη LongTom
Ο LongTom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O LongTom έγραψε στις 21:46, 22-11-10:

για χαρη σου και καθε 2 μερες μπανιο κανω!
Φαντάζομαι στο στρατό τον Αύγουστο πως θα ήσουν!

Άρβυλα και παραλλαγή που είχε να πλυθεί κανά μήνα και οι κάλτσες να μυρίζουν από το καψιμί στους θαλάμους

Παράθεση

DRIFTER

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη DRIFTER
Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.

O DRIFTER έγραψε στις 22:00, 22-11-10:

Φαντάσου να φάει και σκορδαλιά ή παστρουμά! Θα τεθεί σε καραντίνα διαρκείας!!!!!!!!
Η καθαριότητα είναι ένα δείγμα πολιτισμού. Υπάρχουν και γυναίκες που ζέχνουν και μάλιστα νέες, πολύ άσχημο. Και δεν είναι θέμα μόνον ομορφιάς αλλά και υγιεινής. Δεν μπορεί κάποιος να είναι κινούμενος όλος ένα μικρόβιο!!!!

Παράθεση

katerina_farm

Δραστήριο Μέλος

H katerina_farm έγραψε στις 22:12, 22-11-10:

Βρε Αγγελε ηθελα να ξερα πως εννωεις την θηλυκη αυρα γυναικας που εχει να κανει μπανιο δυο μερες απορω? Ασε μην εξηγεις σιχαινομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!!!!!!!!!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 22:18, 22-11-10:

Ερώτηση προς το ανδρικό κοινό που έχει θεματάκι με το συχνό μπάνιο:
Μια γυναίκα κάνει καθημερινά μπάνιο επειδή της αρέσει η υγιεινή, η καθαριότητα κτλ κτλ.
Γιατί να κάνει σχέση με κάποιον που λούζεται μία φορά την εβδομάδα;

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LongTom

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη LongTom
Ο LongTom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O LongTom έγραψε στις 22:23, 22-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Ερώτηση προς το ανδρικό κοινό που έχει θεματάκι με το συχνό μπάνιο:
Μια γυναίκα κάνει καθημερινά μπάνιο επειδή της αρέσει η υγιεινή, η καθαριότητα κτλ κτλ.
Γιατί να κάνει σχέση με κάποιον που λούζεται μία φορά την εβδομάδα;
A. Κάποιο είδος ανωμαλίας(μπιχλο-λαγνεία)

Β.Μεγάλο πορτοφόλι.

Ελπίζω να σε κάλυψα.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 23:55, 22-11-10:

για συμπληρωση χαρακτηρων

για τον ιδιο λογο που εγω προτιμω τις καθαρες και μοσχομυριστες και τακτοποιημενες γυναικες!

ειναι η ελξη των αντιθετων!

η βρωμα ελκεται απο την καθαριοτητα,,ειναι ο νομος της φυσης..

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 00:01, 23-11-10:

Αν της έλειπε αυτό το στοιχείο του χαρακτήρα (είναι στοιχείο χαρακτήρα αυτό; ) θα μπορούσαν να το εφαρμόσουν μόνες τους χωρίς να βάλουν μπελά( =άνδρα) στο κεφάλι τους.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 00:07, 23-11-10:

μα πώς θα καθαριστει ο βρωμυλος?
θα παρει μια γυναικα που θα τον ωθει στην καθαριοτητα!

παραδεχτητε το καθαρες μοσχομυριστες γυναικες
γουσταρετε εμας τους βρωμυλους!

αλλωστε γουρουνια δεν μας λετε?

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 00:13, 23-11-10:

χαχαχα,μαγκα φροντισε αυτο να μην το συνειδητοποιησεις με το δυσκολο τροπο,λιγο πριν αποδημησεις απο "φυσικα",κατα τα αλλα, αιτια!(το "λιγο πριν αποδημησεις απο "φυσικα" αιτια",με την καλη εννοια το ειπα.δεν ειμαι gangster)
Καταρχάς είναι εμφανές ότι δε μιλάμε με το ίδιο στυλάκι, αλλά σου επιτρέπω να με λες μάγκα γιατί πάντα γουστάρω οι άνθρωποι να λένε την αλήθεια, ειδικά όταν αυτή τονίζει το υπαρκτό μου γίγνεσθαι μέσα σ' αυτόν τον κυβισμό ανελέητης εκστατικότητας (και μπόλικου τσένταρ) που ζούμε εν μέσω κρίσης (στα πατατάκια Tsakiris και στα προϊόντα Tsakiris Mallas)

Κατα δεύτερον... Εγώ δεν αποδημώ, ούτε εις Κύριον, ούτε εις Διάβολον. Εδώ θα κάτσω να τα κάνω στους ανθρώπους τσατάλια τα νεύρα.

Κατά τρίτον... Περιστρέφεις τη συζήτηση γύρω από τη μαστούρα ή μου φαίνεται; Κι αν ναι, με ποιό εφαλτήριο;

Κατα Ματθαίον... Και ο Ιησούς επορεύθ...οχι άστο, αυτό θα μας το εξηγήσει ο worshipperjesus.

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 00:17, 23-11-10:

Αυτο...ποιος σου το ειπε;;Δεν ξερω τι γυναικες εχεις γνωρισει..αλλα μια καθαρη γυναικα..να εισαι σιγουρος οτι απεχθανεται εναν βρωμικο αντρα...ελεος..τι συζηταμε τωρα;; τα αυτονοητα;;..
Μην τρεφεις τετοιες ελπιδες..νορμαλ γυναικα...δεν καταδεχεται βρωμικο αντρα..τελος..

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 00:21, 23-11-10:

Εχμ ναι, μας κατάλαβες.
Ειδικά αυτό το ''παραδεχτείτε το'' με σκοτώνει. Λες να παραδεχτούμε κάτι που σου λέμε πως δε μας ελκύει/αρέσει μόνο και μόνο επειδή έτσι (θέλεις να) πιστεύεις.
Anyway, βλέπω πως δεν προσφέρεσαι για σοβαρή συζήτηση οπότε το αφήνω εδώ.

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 00:28, 23-11-10:

Άγγελε έβλεπες εγκλήματα; Αλέκος for ever ρεεεεεεεε

-Στους πόσους βαθμούς κάνεις μπάνιο;
-35-40 γιατί γαριάζω

-Άλατα θες;
-Έχω στο σβέρκο

-Θα σου δώσω ένα μποξεράκι του άντρα μου να αλλάξεις
-Δεν θέλω θα φορέσω το ίδιο

http://www.youtube.com/watch?v=B82rh...eature=related

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 00:29, 23-11-10:

Αυτο...ποιος σου το ειπε;;Δεν ξερω τι γυναικες εχεις γνωρισει..
καμια..
γιαυτο λεω..
α,,ωστε λετε αυτο να εφταιγε που τρεχαν να σωθουν οταν τις πλησιαζα?

Άγγελε έβλεπες εγκλήματα;
Όχι..
ειμαι αυτοδίδακτος

Παράθεση

frizstyler

Νεοφερμένος

O frizstyler έγραψε στις 00:33, 23-11-10:

καλα ,μιλαμε παρατηρω τα σχολια και ο αγγελος σας παιζει τελευταια οπως θελει εκμεταλλευομενος την φανατισμενη για τα προϊοντα περιποιησης κουλτουρα σας!δεν ντρεπεστε να απαντατε κιολας?αν παρατηρησετε τις αντιδρασεις σας,μπορει να καταλαβετε περι τινος κολληματος μιλαμε!ρε ξυπνηστε!αμα δε σκεφτεστε την υγεια σας που πληττεται απο τη μανια με την υγιεινη,σκεφτειτε τουλαχιστον το περιβαλλον!ειστε σοβαρες/ροι?ολη μερα μπανια για να νιωθετε φρεσκαρισμενοι?
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΑΠΕΡΙΣΚΕΨΙΑ.Η ΕΥΔΑΠ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΤΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ 100%,ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΤΕ!

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 00:36, 23-11-10:

Αν η καθαριοτητα ειναι φανατισμος...τον προτιμω..απο το να ειμαι βρωμικη...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους