Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,037 μέλη και 2,416,735 μηνύματα σε 75,377 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 558 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τέλεια ονόματα για τέλειους σκύλους

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,229 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 12:04, 07-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από ελενη_
χαχα ωραιοο??? και το παπι ωραιο ειναι! Αλλα οταν μεγαλωσει? :Ρ Κι εγω Θεσσαλονικη..
δεν την πειραζει αυτη θελει να το λεει παπι!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Joaquín

Περιβόητο Μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

O Joaquín έγραψε: στις 12:40, 07-07-12:

ΑΖΟΡ!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dr.tasos

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο dr.tasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

O dr.tasos Fuck y'all If you doubt me. έγραψε: στις 12:41, 07-07-12:

Μαλάκας , αλλα το πρόβλημα είναι οτι όταν θα τον φωνάζεις θα γυρνάει και μια στρατια ανθρώπων .
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 13:22, 07-07-12:

βασικα τα σκυλια δεν γυρνανε στο ονομα πιστευω
αλλα στη φωνη μας
συνηθως..
οποτε και λόλα να τον φωναξουμε με τη φωνη μας παλι θα γυρισει..
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dogie (Ειρήνη)

Περιβόητο Μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,049 μηνύματα.

H Dogie έγραψε: στις 13:38, 07-07-12:

Δεν έχεις δίκιο...
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,229 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 14:21, 07-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από dr.tasos
Μαλάκας , αλλα το πρόβλημα είναι οτι όταν θα τον φωνάζεις θα γυρνάει και μια στρατια ανθρώπων .
μπορεις να μην βρισεις εστω και μια φορα;
Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
αλλα στη φωνη μας
συνηθως..
και το σκυλι θα ειναι χωρις ονομα;
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 14:22, 07-07-12:

καλα ,,εχει ονομα,,
αλλα μεχρινα το μαθει,,συνηθως γυρναει με τη φωνη..
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 01:53, 08-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από dr.tasos
Χαχαχαχα!!!!! Πες το ψέμματα!
Παράθεση

Dogie (Ειρήνη)

Περιβόητο Μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,049 μηνύματα.

H Dogie έγραψε: στις 12:55, 09-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
αλλα στη φωνη μας
συνηθως..
Τα σκυλιά γυρνάνε στο όνομα. Στην αρχή μόνο γυρνάνε στην φωνή.

Έτσι που το λες όμως παραμερίζεις αρκετά πράγματα. Για παράδειγμα, πως ένας σκύλος υπακούει στις εντολές που του δίνει το αφεντικό του;
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 13:11, 09-07-12:

καλα οκ
εχεις δικιο..

τοσα σκυλια και αστυνομικα ακι αλλα υπακουν εντολες και μαλιστα σε συγκεκριμενη γλωσσα
οποτε οκ..
για αρχη πιανουν τη φωνη..
αλλα μετα ξεχωριζουν και λεξεις..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 794 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε: στις 20:08, 19-07-12:

Εγώ την σκυλίτσα μου την ονόμασα Davina! (το άκουσα στην ταινία "American history X" και μου άρεσε )
Αν διάλεγα για αρσενικό σκυλάκι το όνομα θα ήταν μάλλον το "Godrick" (από το "Godrick Griffindor" --> Χάρι Πόττερ )
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 00:52, 13-08-12:

Εγώ την επόμενη -γιατί κάποια στιγμή θέλω άλλη μία- θα την ονομάσω Σεν Τε (Ο καλός άνθρωπος από το Σετσουάν, Μπέρτολτ Μπρεχτ).
Παράθεση

lilDayDreamer

Νεοφερμένος

H lilDayDreamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H lilDayDreamer έγραψε: στις 01:45, 13-08-12:

Εγώ τον μικρό μου προσπαθούσα με κόπο να τον ονομάσω Ερμή (γιατί....εεεε γιατί έτσι μου ακουγόταν ωραίο αμαν! ) αλλα δεν άκουγε με τίποτα το παλιοκούταβι. Δοκίμασα και άλλα ονόματα αλλα τίποτες... μέχρι που μια μέρα γυρνάω τον κοιτάω που έπαιζε με ένα κουκλάκι και μονολογώ "Ρε συ...αυτό το σκυλί φτυστή φατσα με τον σκύλο της Χριστίνας τον Τζίμη!" και με το που ακούει το Τζίμη με κοιτάει και έρχετε....ε μετά ξαναδοκίμασα με άλλο όνομα αλλα τίποτα... μόνο το Τζίμη του αρεσε
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,302 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 15:52, 19-08-12:

Ηθελα να τον φωναζω ροκι,αλλα αφου ειναι πεκινουα δεν ταιριαζε..Εβαλα με τη μανα μου μια λιστα με ονοματα 2 μερες πριν μας τον φερουν σπιτι..Φοιβος,Αρης κτλ κτλ κτλ απορριφθηκαν ως συνηθισμενα και το ζουζουνακι το βγαλαμε Boo
Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 794 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε: στις 15:55, 19-08-12:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,302 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 21:36, 19-08-12:

αχουυ
εχουν μια ομοιοτητα με το δικο μου!
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε: στις 21:53, 19-08-12:

Μέρα !

Έτσι φωνάζει την σκύλα του ένος φίλος και να φανταστείτε
είναι και κατάμαυρη ! λολ
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 22:34, 19-08-12:

Μ αρεσει και το Σαρδελα που φωναζει ο Σταθης Παναγιωτοπουλος το σκυλο του!
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 11:34, 20-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ajusshi
Μέρα !

Έτσι φωνάζει την σκύλα του ένος φίλος και να φανταστείτε
είναι και κατάμαυρη ! λολ

Μπου;
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 11:42, 20-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ψαραδέλλη
Μ αρεσει και το Σαρδελα που φωναζει ο Σταθης Παναγιωτοπουλος το σκυλο του!
ποιός είναι αυτός ;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος