Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,078 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,684 μηνύματα σε 74,626 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

e-steki: The new era (part 1: forum)

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη hamsteraki
H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε στις 23:49, 06-12-07:

Αν και νιώθω λίγο εκτός...λίγο εώς πολύ ψάχνομαι γιατί όλα είναι Διαφορετικά, το μόνο που έχω να πω είναι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.. αυτό που βλέπω απλά Μου αρέσει πάρα πολύ <!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 00:06, 07-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Άγνωσται αι βουλαί των Linux
ΤΟ linux.

Εγώ τα βλέπω δεκατεσσάρια πάντως..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 00:06, 07-12-07:

εμενα μου φαινονται μια χαρουλα

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 10:03, 07-12-07:

Τελικά με safari φαίνονται πιο μεγάλα και άσχημα τα γράμματα... Exe το υπ' όψιν, Michelle!

Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 13:18, 07-12-07:

Ενα εχω να πω Λια, μολις εδραιωθει και μεγαλωσει λιγο η web design εταιρια σου θα σου στειλω βιογραφικο να με προσλαβεις. Εκανες φοβερη δουλεια πραγματικα πραγματικα.

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 20:48, 07-12-07:

Γεια σας. Πρώτη μέρα εισαγωγής στο στέκι. Συνδέθηκα με το κόλπο ''κρύψε μου τον κώλο'' (smile) όπως μου πρότεινε το ''αφεντικό'', αλλά αντιμετωπίζω κάποια προβληματάκια. Αρχικά τα συγχαρήκια μου για αυτή τη δουλειά, το αισθητικό αποτέλεσμα μου αρέσει πολύ !! Θα'λεγα το site είναι πολύ καλύτερο από την προηγούμενη version, ενώ με είχατε τρομοκρατήσει κάπως όταν με προετοιμάζατε το καλοκαίρι με φράσεις ''σε κάτι τέτοιους σοβαρούς τύπους φοβόμαστε ότι δεν θ'αρέσει''. Τόοοοσο καλά ; (smile). Λυρική και Μέγαρο με κόβετε ξέρω ξέρω. Τέλος πάντων, το site μου αρέσει, θα'λεγα ότι blogoφέρνει λίγο. Πρόβλημα nr1 : Kλικάροντας στα μισά εικονίδια (smilies, γενικές συζητήσεις από την αρχική σελίδα κλπ) δεν ανοίγουν. Να υποθέσω ότι κάτι φταίει με το java script ; Πάω να σερφάρω και να ψάξω το site. Η παρουσία μου δεν υπόσχομαι ότι θα είναι αισθητή, αφού εδώ και λίγο καιρό δεν έχω πολύ χρόνο για σερφάρισμα αλλά μ'αρέσει το καινούριο στυλάκι σας. 'Αντε καλό Π/Σ/Κ και να περνάτε καλά. Dr.

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 02:21, 08-12-07:

Τότε έχει πετύχει το σκοπό του
Θα έλεγα μάλιστα, ότι το νέο look πολύ πιο εύκολα θα φέρει νέο κόσμο, αφού για όσους το βλέπουν (ίσως τυχαία) για πρώτη φορά, λογικά θα κάνει τεράστια εντύπωση!
Παρεμπιπτόντως, το design έχει σχεδιαστεί με βάση κυρίως tft οθόνες, μιας και πλέον αυτές χρησιμοποιούνται περισσότερο. Αν έχεις crt ίσως να φταίει αυτό.
[...]
E προφανώς αυτό φταίει τότε. CRT και μάλιστα 85 hertz? Λογικό είναι να είναι θάνατος για τα μάτια.
Δεν γίνεται να περιορίζω το design του site για όλα τα μέλη επειδή ένα μικρό ποσοστό έχουν ξεμείνει με παλιές CRT.
Συγνώμη αλλά και εγώ έχω CRT, αλλά δεν καταλαβαίνω τι διαφορετικό θα έβλεπα σε μια TFT, ούτε γιατί τα 85Hz είναι αρνητικά, αφού μάλιστα είναι η εταιρεία της οθόνης προτείνει τα 81Hz.
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Πλέον στο chat n' fun δεν προσμετρούνται τα ποστς
Καλή αλλαγή, αν και δεν υπήρξε ποτέ τέτοιο θέμα με κυνηγούς post counter. Υπήρξε;
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Καταρχάς οι τίτλοι χρήστη θα αλλάξουν και ο αριθμός των επιπέδων έτσι ώστε να ταιριάζει στο νέο δεδομένο ότι δεν "υπάρχει" chat and fun.

Αρχική Δημοσίευση από Niyia
Θα με βάλετε ως the ultimate honourable steki member έτσι επειδή έχω κόλλημα με τους τίτλους? (αστειεύομαι βέβαια)
Εδώ μπήκες moderator (και συγχαρητήρια κιόλας), δεν σε νοιάζει πλέον αυτό.
Όοοοοοοοοχι!!
Αν υπάρχει στη λίστα, πρέπει να το επιλέξει απο εκεί.
Δεν θέλετε κάποτε να έχουμε στατιστικά για αυτό;
Ναι!!!! Πότε θα μας δώσετε μια πρώτη γεύση; Προτείνω να γίνει κάτι αντίστοιχο και με τα πραγματικά ονόματα μας και να προστεθεί εορτολόγιο ώστε να βλέπουμε σε ποιους να ευχηθούμε!
Άλλαξε το deafult μεγεθος των γραμμάτων των posts σε 14px, οπότε αφαιρέθηκε η σχετική επιλογή προφιλ.
και πάλι. Βλέπω μάλιστα ότι ακόμα και στον κειμενογράφο άλλαξε το μέγεθος των γραμμάτων προς το καλύτερο. Πριν ασχέτως με την επιλογή σου, τα γράμματα εκεί παρέμεναν μικρά.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fandago : 08-12-07 στις 03:27.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 05:48, 08-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Γεια σας. Πρώτη μέρα εισαγωγής στο στέκι. Συνδέθηκα με το κόλπο ''κρύψε μου τον κώλο'' (smile) όπως μου πρότεινε το ''αφεντικό'', αλλά αντιμετωπίζω κάποια προβληματάκια. Αρχικά τα συγχαρήκια μου για αυτή τη δουλειά, το αισθητικό αποτέλεσμα μου αρέσει πολύ !! Θα'λεγα το site είναι πολύ καλύτερο από την προηγούμενη version, ενώ με είχατε τρομοκρατήσει κάπως όταν με προετοιμάζατε το καλοκαίρι με φράσεις ''σε κάτι τέτοιους σοβαρούς τύπους φοβόμαστε ότι δεν θ'αρέσει''. Τόοοοσο καλά ; (smile). Λυρική και Μέγαρο με κόβετε ξέρω ξέρω. Τέλος πάντων, το site μου αρέσει, θα'λεγα ότι blogoφέρνει λίγο. Πρόβλημα nr1 : Kλικάροντας στα μισά εικονίδια (smilies, γενικές συζητήσεις από την αρχική σελίδα κλπ) δεν ανοίγουν. Να υποθέσω ότι κάτι φταίει με το java script ; Πάω να σερφάρω και να ψάξω το site. Η παρουσία μου δεν υπόσχομαι ότι θα είναι αισθητή, αφού εδώ και λίγο καιρό δεν έχω πολύ χρόνο για σερφάρισμα αλλά μ'αρέσει το καινούριο στυλάκι σας. 'Αντε καλό Π/Σ/Κ και να περνάτε καλά. Dr.
Χμ, η λύση που σου πρότεινα είναι τελείως πρόχειρη, μάλιστα νομίζω ότι δεν υποστηρίζει javascript. Δυστυχώς υπάρχει ένα ανεξήγητο πρόβλημα με Tellas και το χειρότερο είναι ότι όσες φορές προσπάθησα να επικοινωνήσω με την Tellas το αποτέλεσμα ήταν το απόλυτο μηδέν.

Ακόμη δεν συνδέεσαι με το κανονικό τρόπο;

Συγνώμη αλλά και εγώ έχω CRT, αλλά δεν καταλαβαίνω τι διαφορετικό θα έβλεπα σε μια TFT, ούτε γιατί τα 85Hz είναι αρνητικά, αφού μάλιστα είναι η εταιρεία της οθόνης προτείνει τα 81Hz.
Άλλο τι προτείνει η εταιρία για το συγκεκριμένο μοντέλο και άλλο τι προτείνουν γενικώς.

Θα έβλεπες αρκετά πράγματα διαφορετικά, κυρίως ποίο ξεκούραστα .

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 05:53, 08-12-07:

Ευχαριστούμε πολύ όλους σας!
@Strangelove, αν είχες απενεργοποιημένη javascript, θα σου έβγαζε notification πάνω πάνω, μιας και πλέον είναι βασική για την πλοήγηση στο site. Σου βγάζει;
@fandago: Για τις CRT δεν έχω ιδίαν εμπειρία, έχω 5 χρόνια που χρησιμοποιώ TFTs. Αυτό μου το είπε ο Πάνος που είχε πιο πρόσφατα CRT απο μένα, οτι ίσως σε CRT με λίγα σχετικά Hertz να είναι κουραστικά τα χρώματα.
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ η ιδέα σου για τις γιορτές!!! Απίστευτη! Θα εξετάσω πόσο δύσκολη είναι η υλοποίηση, αλλά προτίθεμαι να αφιερώσω αρκετό χρόνο για να την κάνω, μιας και τη θεωρώ τέλεια! Ωστόσο θα πάρει ίσως κάποιο διάστημα, μιας και έχουν πέσει στο "τραπέζι" και άλλες ιδέες που πρέπει να υλοποιηθούν.

ΥΓ: Γιατί διάλεξα μέγεθος γραμμάτων 14px και όχι 13px που ήταν το αμέσως μεγαλύτερο μέγεθος:
-Γιατί σε 14px φαίνονται πιο όμορφα, πιο στρογγυλά στην οθόνη, σε αντίθεση με τα 13 που τα κάνει λίγο "μακρόστενα" (όπως και το 11).
-Γιατί σε 14px ξεχωρίζουν τα σημεία με bold ακόμα κι αν ο χρήστης έχει Cleartype. Σε μεγέθη < 14px ξεχωρίζουν ελάχιστα αν είναι ενεργοποιημένο το cleartype.
-13px ήταν με το παλιό theme. Έχοντας χρησιμοποιήσει την επιλογή 14px για λίγες μέρες μου φάνηκαν προσωπικά πολύ πιο ξεκούραστα.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 07:42, 08-12-07:

Updates
Διορθώθηκαν τα bugs που υπήρχαν εδώ και καιρό με την Αφαίρεση ψήφου στις δημοσκοπήσεις.

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 15:06, 08-12-07:

Θα έβλεπες αρκετά πράγματα διαφορετικά, κυρίως ποίο ξεκούραστα .
@fandago: Για τις CRT δεν έχω ιδίαν εμπειρία, έχω 5 χρόνια που χρησιμοποιώ TFTs. Αυτό μου το είπε ο Πάνος που είχε πιο πρόσφατα CRT απο μένα, οτι ίσως σε CRT με λίγα σχετικά Hertz να είναι κουραστικά τα χρώματα.
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ η ιδέα σου για τις γιορτές!!! Απίστευτη! Θα εξετάσω πόσο δύσκολη είναι η υλοποίηση, αλλά προτίθεμαι να αφιερώσω αρκετό χρόνο για να την κάνω, μιας και τη θεωρώ τέλεια! Ωστόσο θα πάρει ίσως κάποιο διάστημα, μιας και έχουν πέσει στο "τραπέζι" και άλλες ιδέες που πρέπει να υλοποιηθούν.
Αντιληπτό από το μάτι και συνάμα κουραστικό είναι να έχεις κάτω από 75Hz refresh rate. Χρόνια τώρα είμαι στα 85Hz, με άπειρες ώρες μπροστά στην οθόνη (προγραμματιστής) χωρίς να υπάρχει θέμα κούρασης. Παρόλα αυτά, έβαλα τώρα 100Hz να δω αν υπάρχει περίπτωση να νιώσω κάποια διαφορά.

Για το θέμα με τις γιορτές, μπορείτε να ζητήσετε να χρησιμοποιήσετε σαν βάση δεδομένων αυτήν που χρησιμοποιεί το πολύ καλό προγραμματάκι που χρησιμοποιώ Εορτολόγιο "Σήμερα" μπορείτε να το ζητήσετε από τους δημιουργούς του.

Να πω επίσης, ότι θα πρότεινα στο σημείο που λέει "Καλώσορίσατε fandago" το fandago να ήταν link για το προφίλ μου (αντίστοιχα σε κάθε χρήστη).

Και κάτι που έχω παρατηρήσει από το προηγούμενο e-steki αλλά δεν το είχα πει είναι ότι όταν γράφω ένα κείμενο και την τελευταία λέξη που έγραψα την κάνω link αν συνεχίσω να γράφω στην ίδια σειρά (είτε πατώντας space ή άλλο γράμμα), τότε το link συνεχίζεται και δεν πρέπει. Για να το αποφεύγω αυτό κάνω τις περιττές κινήσεις να αλλάξω γραμμή με enter και να επιστρέψω πίσω με backspace.

Μια άλλη παρατήρηση που έχω να κάνω είναι αφορά το κουμπί για την αφαίρεση μορφοποίησης. Λειτουργεί μεν αν την μορφοποίηση την έχω κάνει εγώ στο κείμενο μου (ή σε κάποιο quote από άλλο χρήστη), αλλά δεν λειτουργεί αν έχω πάρει copy paste από κάποιο site. Κάτι τέτοιο έχει ως αποτέλεσμα να χρειάζεται να ξαναγράφω αυτό που θέλω να κάνω copy paste. Αυτό φυσικά ίσχυε και στην προηγούμενη μορφή του e-steki αλλά δεν είχα αξιωθεί να το πω.
Για παράδειγμα, δεν μπορώ να κάνω με τίποτα το
Καλωσορίσατε fandago

να γίνει φυσιολογικό, αν δεν κάτσω εγώ να πειράξω μεγέθη και γραμματοσειρά.

edit πάνω στο edit. Πρόσεξα μόλις έκανα την απάντηση ότι πλέον γίνεται από μόνο του αναπροσαρμογή στο φυσικό μέγεθος. Αυτό δεν γινόταν παλιά θυμάμαι, οπου μπορούσες να κρατήσεις ουσιαστικά την μορφοποίηση του άλλου site σε copy paste. Ή δεν θυμάμαι καλά;

edit πανω στο edit του edit. Για να μην παρεξηγηθώ, ορίστε και μια εικόνα για το πως φαίνεται κάτι μετά από copy paste:

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fandago : 08-12-07 στις 15:29.
Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Molka
H Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 386 μηνύματα.

H Molka έγραψε στις 15:14, 08-12-07:

Ναι ναι, είναι πολύ καλό προγραμματάκι! Και μ' αρέσει και ο σχεδιασμός του πολύ, αλλά δεν ξέρω αν αυτό σας απασχολεί

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 23:56, 08-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
edit πανω στο edit του edit. Για να μην παρεξηγηθώ, ορίστε και μια εικόνα για το πως φαίνεται κάτι μετά από copy paste:
για όλα θα σου απαντήσει η Λία
εγώ θέλω να ρωτήσω το εξής ώστε να το προσέξει επιπλέον η Λία
Παρατήρησα στη φωτογραφία που έβαλες ότι στο πλαίσιο της απάντησης σου, πάνω αριστερά, δείχνει μια γωνίτσα πράσινη, πράγμα που απ όσο ξέρω δε θα έπρεπε (Εγώ ας πούμε δεν βλέπω το κόψιμο της γωνίτσας τη σχεδιαστική)
Βλέπεις κι αλλού τέτοιες γωνίτσες? Την βλέπεις πάντα όταν σου ανοίγει το κουτί της απάντησης?

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 00:25, 09-12-07:

Φταίει το πλαισίωμα που έκανα εγώ στην εικόνα. Είναι όπως θα έπρεπε να είναι δηλαδή έτσι:

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 00:52, 09-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από fandago

Φταίει το πλαισίωμα που έκανα εγώ στην εικόνα. Είναι όπως θα έπρεπε να είναι δηλαδή έτσι:
αχ οκ! ευτυχώς δλδ!

μα που πήγε και μένα το μάτι μου ε?

Παράθεση

MoDeViL (Μόδεστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη MoDeViL
Ο Μόδεστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O MoDeViL im jim morrison, im dead. έγραψε στις 10:09, 09-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από XRZ
νομίζω ότι εννοεί αυτό που έχω με βέλος στο Gif.!
Ναι XRZ,αυτό ακριβώς εννοώ

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  hm.png
Εμφανίσεις:  59
Μέγεθος:  204,5 KB  
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 12:41, 09-12-07:

fandago, έχεις δίκιο για αυτό στο "καλοσωρίσατε fandago" και θα γίνει μόλις βρω λίγο χρόνο (τώρα για 5-10 λεπτά έκατσα).
Για τον editor, είναι εξαιρετικά δύσκολο να φτιαχτούν τέτοια μικροbugs, μιας και δεν οφείλονται σε μένα, δεν έγραψα εγώ τον editor, o ίδιος είναι που είχαμε και πριν. Πάντως αυτό με το link το κάνει και στο Word ακόμα έχω την εντύπωση. Επίσης, μπορείς να κρατήσεις τη μορφοποίηση αυτού που έχεις στο clipboard αλλά εντός των πλαισίων του bbcode που επιτρέπεται στο site.

Modevil απλά το θεωρώ άσχημο να είναι ένα πλαίσιο με στρογγυλεμένες γωνίες που να έχει μέσα άλλα πλαίσια με στρογγυλεμένες γωνίες. Too much.

Παράθεση

MoDeViL (Μόδεστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη MoDeViL
Ο Μόδεστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O MoDeViL im jim morrison, im dead. έγραψε στις 23:13, 09-12-07:

Modevil απλά το θεωρώ άσχημο να είναι ένα πλαίσιο με στρογγυλεμένες γωνίες που να έχει μέσα άλλα πλαίσια με στρογγυλεμένες γωνίες. Too much.
Οκ!Είναι η αισθητική του καθενός.Thanks που ασχολήθηκες πάντως

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 00:17, 10-12-07:

Βρίσκεστε εδώ: e-steki » Forum Οι αναφορές σας » e-steki The Site » Σχολιασμός » Οι αναφορές σας

ερωτησούλα: Σε αυτήν την κατηγορία δεν θα έπρεπε να είναι "κρυμμένα" τα στατιστικά ? Απλά, περιηγούμενη είδα πχ ότι έχει (΄τωρα) 1 θέμα από ποιον χρήστη και με ποιον διαχειριστη [προφανώς τώρα που είναι λίγα ακόμα, το εξής ένα ] μίλησε.

Απλά επειδή είπατε ότι το συγκεκριμένο κομμάτι θα είναι "κρυμμένο¨ δλδ εγώ πχ θα μπορώ να βλέπω μόνο τις αναφορές μου κτλ, δεν θα έπρεπε κατ'αναλογία να μην "δίνεται¨" αυτός που δημιουργησε/δημιουργεί αναφορές?

[ντάξυ ψύλλοι στ'αχυρα και λεπτομέριες είναι αυτά απλά μιας και το πρόσεξα είπα να το πω ]

Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 02:20, 10-12-07:

Σχετικά με τις CRT. Όποιος αμφιβάλλει για τα 100hz ας πάει σε κανένα καλό Internet Cafe που έχει καλές CRT και θα δει την διαφορά.

Προσωπικά μόλις είδα την διαφορά θυμάμαι έφυγα από το net cafe και έψαχνα να βρω οθόνη με 100hz

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 03:37, 10-12-07:

Η οθόνη μου είναι μια καλή CRT και το έβαλα πλέον στα 100Hz, αλλά δεν νιώθω κάποια ιδιαίτερη διαφορά από τα 85Hz. Παρόλα αυτά το κρατάω...

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 03:40, 10-12-07:

Αν δεν το υποστηρίζει η οθόνη σου 100hz σε αυτή την ανάλυση θα κάνει μπουμ.

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 09:06, 10-12-07:

Παντως να πω κατι. Το μπλε backround με το gradient που κανει, ειναι το πιο ξεκουραστο απο ολα τα αλλα χρωματα.....και μια απο τις ποιο χρησιμες σελιδες , αυτη που δειχνει τα τελευταια μηνυματα, ειναι αρκετα κουραστικη γιατι ειναι ολη σχεδον πρασινοκιτρινη με μικρα γραμματα. What if we combined the 2 thoughts ? ....

Στην κεντρικη σελιδα , που μπορουμε να πατησουμε το tab "τελευταια μηνυματα" , επειδη αυτο ειναι μπλε, με καλη αντιθεση στα γραμματα κλπ, ειναι πολυ ευχρηστο να κοιταμε εκει τα μηνυματα. Αλλα χωρανε λιγα μονο (εκτος αν γινεται να μακρυνει αυτο και να χωρανε κι αλλα). Οπότε μοιραια πας και στην αλλη σελιδα, που ειναι σα εναν φωσφοριζέ Muppet Show Κερμιτ που κανει μπανιο σε λάδι και μπροκολα (no offence )
.
.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 13:56, 10-12-07:

Αμάν βρε πουλάκι μου Lorien Σε λίγο θα πρέπει να ξανασχεδιάσει όλο το θέμα η Λία για πάρτυ σου! πω πω πω!
εγώ πάντως αν ήμουν η Λία θα σε είχα χαστουκίσει πάραυτα!

πλακίτσα κάνω.. ντα?

XRZ.... δεν πολυκατάλαβα τι βλέπετε οι απλοί χρήστες
δε βλέπετε το θέμα της αναφοράς και τι λέει μέσα αλλά βλέπετε ποιος την έκανε και ποιος του απάντησε?

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 14:04, 10-12-07:

Αν δεν το υποστηρίζει η οθόνη σου 100hz σε αυτή την ανάλυση θα κάνει μπουμ.
Υποστηρίζει φυσικά, άλλωστε είπαμε είναι καλή οθόνη.

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 14:05, 10-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
XRZ.... δεν πολυκατάλαβα τι βλέπετε οι απλοί χρήστες
δε βλέπετε το θέμα της αναφοράς και τι λέει μέσα αλλά βλέπετε ποιος την έκανε και ποιος του απάντησε?
ναι αυτό.. δλδ στην παρούσα φάση (χτες βράδυ δλδ) δεν είχε μεν θέματα εκεί προς εμφάνιση αλλά μπορούσα να δω ότι υπάρχουν 1 θέμα που δημοσίευσε ο χρήστης *******, ότι υπήρχαν 2 απαντήσεις εκ των οποίων το 50% (δλδ 1 στις 2) είχε δώσει η ******* (που είναι στην ΟΔ) [τα αστεράκια για προφανείς λόγους]. Κανονικά αυτό δεν θα έπρεπε να είναι κάτι που εγώ ΔΕΝ θα μπορώ να δω???

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 14:08, 10-12-07:

ναι αυτό.. δλδ στην παρούσα φάση (χτες βράδυ δλδ) δεν είχε μεν θέματα εκεί προς εμφάνιση αλλά μπορούσα να δω ότι υπάρχουν 1 θέμα που δημοσίευσε ο χρήστης *******, ότι υπήρχαν 2 απαντήσεις εκ των οποίων το 50% (δλδ 1 στις 2) είχε δώσει η ******* (που είναι στην ΟΔ) [τα αστεράκια για προφανείς λόγους]. Κανονικά αυτό δεν θα έπρεπε να είναι κάτι που εγώ ΔΕΝ θα μπορώ να δω???
Νομίζω (δεν παίρνω κι όρκο) ότι ορθά τα βλέπεις κι εσύ και οι άλλοι...
Η σκοπιμότητα είναι να μπορούν να δουν οι χρήστες ότι όταν υπάρχει ρεπορτ, υπάρχει και ανταπόκριση απ την ΟΔ κι ότι το θέμα λύνεται (Στις περισσότερες περιπτώσεις)

όλα αυτά τώρα βέβαια στα λέω απ την κοιλιά μου και δεν είναι επίσημες απαντήσεις
τις επίσημες απαντήσεις θα τις πάρεις απ την Λία ή τον Πάνο
εγώ απάντησα γιατί δεν άντεχα να μην απαντήσω

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 14:12, 10-12-07:

Εγω δεν το βλεπω αυτο που λεει η ξουρουζου.
Αν μπω στον σχολιασμο βλεπω τις υποκατηγοριες και στις αναφορες βλεπω:

Κάθε φορά που κάνετε αναφορά, θα δημιουργείται ένα νέο θέμα εδώ, στο οποίο θα μπορείτε να συζητήσετε το θέμα ιδιωτικά με την Ο.Δ., εάν το επιθυμείτε. Η κατηγορία έχει 2 μηνύματα σε 1 θέματα. Προσωπικό

Αν μπω ομως, μου λεει οτι δεν υπαρχει κανενα δημοσιευμενο μηνυμα [κατι τετοιο τελοσπαντων]

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 14:15, 10-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Αν μπω στον σχολιασμο βλεπω της υποκατηγοριες και στις αναφορες βλεπω:

Κάθε φορά που κάνετε αναφορά, θα δημιουργείται ένα νέο θέμα εδώ, στο οποίο θα μπορείτε να συζητήσετε το θέμα ιδιωτικά με την Ο.Δ., εάν το επιθυμείτε. Η κατηγορία έχει 2 μηνύματα σε 1 θέματα. Προσωπικό

Αν μπω ομως, μου λεει οτι δεν υπαρχει κανενα δημοσιευμενο μηνυμα [κατι τετοιο τελοσπαντων]
ενδιαφέρον! οκ ας περιμένουμε να δούμε τι θα πει η σχεδιάστρια

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 14:26, 10-12-07:

Στο πλάι στα στατιστικά το διαβαζω αυτό που λεω

τυ πάντως για την απάντηση... Απλά δεν βρίσκω το λόγο να ξέρει ο κάθε χρήστης ότι πχ "η XRZ έκανε αναφορά, η KE της απάντησε".. αλλά I;ll just wait and see

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 14:35, 10-12-07:

Κι εγω για τα στατιστικα λεω.
Ισως.. αν κανω μια αναφορα να τα βλεπω αυτα που λες?
Δεν ξερω, τωρα δεν βλεπω κανενα στοιχειο παντως.

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 14:42, 10-12-07:

Κι εγω για τα στατιστικα λεω.
Ισως.. αν κανω μια αναφορα να τα βλεπω αυτα που λες?
Δεν ξερω, τωρα δεν βλεπω κανενα στοιχειο παντως.

Εγώ πάντως δεν έχω κάνει αναφορά! Δλδ μόνο μία πριν 100 χιλιάδες χρόνια και δεν είναι καν αυτή που εμφανίζεται στα στατιστικα που λέω

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil έγραψε στις 14:46, 10-12-07:

Καλε, υποθεσεις κανω κι εγω. Που να ξερω?!
Ας περιμενουμε να μας πουν οι admins.

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 15:15, 10-12-07:

Ναι μεν υπάρχουν θέματα αλλά δεν τα έχεις δημιουργήσει εσύ. Αν κάνεις αναφορά κάτι θα δεις ένα θέμα

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 15:20, 10-12-07:

Ναι μεν υπάρχουν θέματα αλλά δεν τα έχεις δημιουργήσει εσύ. Αν κάνεις αναφορά κάτι θα δεις ένα θέμα
EXp τότε γιατί εγώ στα αριστερά στα στατιστικά βλέπω ότι ένας χρήστης (όχι εγώ!) έχει δημιουργήσει θέμα (το οποίο φυσικά και δεν βλέπω) και η διαβολίνα δεν βλέπει αυτήν την πληροφορία???

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,013 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 15:29, 10-12-07:

EXp τότε γιατί εγώ στα αριστερά στα στατιστικά βλέπω ότι ένας χρήστης (όχι εγώ!) έχει δημιουργήσει θέμα (το οποίο φυσικά και δεν βλέπω) και η διαβολίνα δεν βλέπει αυτήν την πληροφορία???
Ίσως κοίταξε σε λάθος μέρος (καθώς δε γίνεται να βλέπετε κάτι διαφορετικό).

Για να δείτε τα Στατιστικά κάθε κατηγορίας (και αυτής), μπαίνετε μέσα στην κατηγορία και βλέπετε τη σχετική παράγραφο που βρίσκεται στο πλαίσιο αριστερά.

Επίσης XRZ, εγώ βλέπω μόνο ποιος έχει δημιουργήσει τα περισσότερα μηνύματα στην εν λόγω κατηγορία και όχι ποιος έκανε τελευταίος αναφορά και ποιος του απάντησε.

-petros

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 15:33, 10-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Ίσως κοίταξε σε λάθος μέρος (καθώς δε γίνεται να βλέπετε κάτι διαφορετικό).

Για να δείτε τα Στατιστικά κάθε κατηγορίας (και αυτής), μπαίνετε μέσα στην κατηγορία και βλέπετε τη σχετική παράγραφο που βρίσκεται στο πλαίσιο αριστερά.

Επίσης XRZ, εγώ βλέπω μόνο ποιος έχει δημιουργήσει τα περισσότερα μηνύματα στην εν λόγω κατηγορία και όχι ποιος έκανε τελευταίος αναφορά και ποιος του απάντησε.

-petros
Για να τελειώνει το θέμα. Εγώ στα ΑΡΙΣΤΕΡΑ της οθόνης μου βλέπω αυτό
Η κατηγορία περιέχει 2 μηνύματα σε 1 θέματα, τα οποία έχουν αναγνωστεί 13 φορές συνολικά. Τα περισσότερα θέματα της κατηγορίας (1 στα 1, δηλαδή το 100% ) δημιουργήθηκαν απο το μέλος **** Tα περισσότερα μηνύματα στην κατηγορία (1 στα 2, δηλαδή το 50% ) έχουν δημιουργηθεί απο το μέλος****
Προφανώς βλέπουμε το ίδιο πράγμα Πετρο είπα στο 1ο μήνυμα ότι απλά τώρα ΤΥΧΑΙΝΕΙ να έχει ένα θέμα οπότε είναι προφανές ποιος το έκανε!!!!

Και η δική μου ερώτηση είναι... Αφού αυτά τα θέματα τα βλέπει η ΟΔ και ο χρήστης δεν θα έπρεπε να είναι κρυφό από εμένα ότι ο ρημαδοχρήστης έχει δημοσιεύσει μήνυμα?!?!?!?

δεν είναι και τόσο δύσκολο αυτό που ρωτάω/ λέω!

Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Youki
H Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H Youki έγραψε στις 15:36, 10-12-07:

Οταν κάνω logout ενώ μου εμφανίζει τη σελίδα που πρέπει, πάνω αριστερά, εκεί που φαίνονται τα στοιχεία του χρήστη συνεχίζει να δείχνει τα στοιχεία μου, σαν να μην έξω κάνει logout. Είναι νορμαλ αυτό?

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,013 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 15:57, 10-12-07:

Και η δική μου ερώτηση είναι... Αφού αυτά τα θέματα τα βλέπει η ΟΔ και ο χρήστης δεν θα έπρεπε να είναι κρυφό από εμένα ότι ο ρημαδοχρήστης έχει δημοσιεύσει μήνυμα?!?!?!?

δεν είναι και τόσο δύσκολο αυτό που ρωτάω/ λέω!
Εγώ απάντησα με βάση αυτό:
Απλά δεν βρίσκω το λόγο να ξέρει ο κάθε χρήστης ότι πχ "η XRZ έκανε αναφορά, η KE της απάντησε".. αλλά I;ll just wait and see
... γιατί μέχρι στιγμής δεν έχω συναντήσει σε κάποιο μέρος του site στατιστικά που να "προδίδουν" κάτι τέτοιο (ο χ έκανε αναφορά και απάντησε ο y - μόνο ποιοι έχουν κάνει τα περισσότερα).

Ναι, δε θα έπρεπε να εμφανίζονται στον καθένα αυτά τα στατιστικά.

-petros

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 16:04, 10-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Ναι, δε θα έπρεπε να εμφανίζονται στον καθένα αυτά τα στατιστικά.
ty!

Βάση αυτού λοιπόν "καταθέτω" ένα bug του νέου σχεδιασμού[Imo] και επειδή δεν μπορώ να κάνω copy/paste από το ένα θέμα στο άλλο βάση των κανόνων που "αποδέχτηκα κατά την εγγραφή μου εδώ" δεν το μεταφέρω στο θέμα "bug report"

Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 16:15, 10-12-07:

xrz μην ανησυχείς, κι εγώ το βλέπω, δεν είσαι τρελή

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 16:16, 10-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
xrz μην ανησυχείς, κι εγώ το βλέπω, δεν είσαι τρελή

το αναρωτήθηκα προς στιγμην!!!

[και άλλα πράγματα αναρωτήθηκα στη συνέχεια αλλά δεν έφταιγαν τα στατιστικά της εν λόγω κατηγορίας για αυτό! ]

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 16:24, 10-12-07:

Το σωστο ειναι "δεν εισαι τρελη...γιαυτο το λογο"

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 16:45, 10-12-07:

Διορθώθηκε. Πλέον στην εν λόγω κατηγορία τα στατιστικά τα βλέπουν μόνο οι admins, οι super moderators και οι moderators της συγκεκριμένης κατηγορίας (αν μπουν ποτέ).

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 16:45, 10-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Youki
Οταν κάνω logout ενώ μου εμφανίζει τη σελίδα που πρέπει, πάνω αριστερά, εκεί που φαίνονται τα στοιχεία του χρήστη συνεχίζει να δείχνει τα στοιχεία μου, σαν να μην έξω κάνει logout. Είναι νορμαλ αυτό?
Και εμένα μου συμβαίνει αυτό! Κάνω κάθε φορά 2 φορές logout για να είμαι σίγουρη!

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil έγραψε στις 16:58, 10-12-07:

Για να καταλαβω γιατι καπου χαθηκα

Το ιδιο λεμε? Ή καπου εχω κανει λαθος?

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

O Scandal έγραψε στις 17:08, 10-12-07:

Για να καταλαβω γιατι καπου χαθηκα

Το ιδιο λεμε? Ή καπου εχω κανει λαθος?
Η XRZ έλεγε για τα "Στατιστικά" στην αριστερή στήλη.

Στο παρόν screenshot, η στήλη είναι αυτή που λέει <<"Στατιστικά" Έχετε δημοσιεύσει 138 μηνύματα σε αυτή την κατηγορία.... (μέχρι τέλος)>>

Αυτά τα στατιστικά είναι για την κατηγορία "Σχολιασμός". Αν έμπαινες πριν* στην κατηγορία "Οι αναφορές σας" θα έβλεπες αυτό το πλαίσιο μαζί με τις πληροφορίες "Τα περισσότερα μηνύματα/θέματα έγιναν από το μέλος x", πράγμα που δε θα έπρεπε να συμβαίνει.

*(τώρα διορθώθηκε το πρόβλημα γι αυτό δε φαίνεται)

-petros

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil έγραψε στις 17:17, 10-12-07:

αα, νταξει. Αυτο το αριστερα/δεξια παντα με μπερδευε.

Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 22:33, 10-12-07:

Ενώ είμαι συνδεδεμένη, αν πάω να δω φώτος που έχει βάλει κάποιο μέλος μου ζητάει να ξανασυνδεθώ

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 00:08, 11-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Εδάδ
Ενώ είμαι συνδεδεμένη, αν πάω να δω φώτος που έχει βάλει κάποιο μέλος μου ζητάει να ξανασυνδεθώ
Προφανώς θα μπαίνεις στο .gr και το λινκ που πατάς θα 'ναι .com ή vise-versa.

Άλλαξε το domain στο url σου.
(ή αν μπαίνεις απ' το .com μπαίνε απ' το .gr )

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • The Hangover Part ll (2011) - Από alis
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-08-13 στις 10:15.
    • The Hobbit -Part 1 (2012) - Από evouli
      Το θέμα έχει λάβει 99 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-01-13 στις 13:54.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους