Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,695 μηνύματα σε 74,626 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ο Πύρρος Δήμας επικεφαλής στο ψηφοδέλτιο επικρατείας του ΠΑΣΟΚ

Joaquín (Йоаким)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Joaquín
Ο Йоаким αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Joaquín ---------------------------------------- έγραψε στις 14:43, 25-04-12:

Ο Πύρρος Δήμας, ένας από τους 300 της επόμενης Βουλής, ο οποίος δήλωνε πριν 2-3 χρόνια ξέρω γω:

Ρεπόρτερ: Πύρρο, είναι αλήθεια ότι θα πολιτευτείς?
Πύρρος: Πράγματι, τα τελευταία χρόνια δέχτηκα προτάσεις από σχεδόν όλα τα κόμματα της Βουλής, για να συμμετάσχω στα ψηφοδέλτια των κομμάτων τους.Τι σχέση έχω όμως εγώ με την πολιτική?(γέλια)

.!.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 14:49, 25-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alchemist
Ο Πύρρος Δήμας, ένας από τους 300 της επόμενης Βουλής, ο οποίος δήλωνε πριν 2-3 χρόνια ξέρω γω:

Ρεπόρτερ: Πύρρο, είναι αλήθεια ότι θα πολιτευτείς?
Πύρρος: Πράγματι, τα τελευταία χρόνια δέχτηκα προτάσεις από σχεδόν όλα τα κόμματα της Βουλής, για να συμμετάσχω στα ψηφοδέλτια των κομμάτων τους.Τι σχέση έχω όμως εγώ με την πολιτική?(γέλια)

.!.
Εκτός από Παύλο Τσίμα, το πάθος για χρήμα σε κάνει και Πύρρο Δήμα. Κρίμα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 16:14, 25-04-12:

Αγαπητοί μου, το τυράκι είναι ο Πύρρος Δήμας... Η φάκα είναι αυτή:

Αρχική Δημοσίευση από tsakos
Ανακοινώθηκε το ψηφοδέλτιο επικρατείας του ΠΑΣΟΚ

Θεόδωρος Καριώτης Καθηγητής στο Μέριλαντ – Ειδικός στο Δίκαιο της θάλασσας
Αρχική Δημοσίευση από tsakos
To ψηφοδέλτιο επικρατείας της ΝΔ

4. Ηλίας Κονοφάγος του Κωνσταντίνου
Χημικός Μηχανικός του Ελβετικού Ομόσπονδου Πολυτεχνείου της Λοζάνης.
Διδάκτωρ της Ecole Centrale Paris και της Σχολής του Γαλλικού Ινστιτούτου Πετρελαίου.
Διετέλεσε στέλεχος των εταιριών Total, Mobil North Sea, ΔΕΠ Α.Ε., ΔΕΠ-ΕΚΥ Α.Ε., ΕΛΠΕ Α.Ε.
Πρώην διευθυντής Έρευνας και Παραγωγής Κοιτασμάτων Υδρογονανθράκων της εταιρίας «Ελληνικά Πετρέλαια Α.Ε.».

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη parafernalia
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,394 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε στις 17:42, 25-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Εκτός από Παύλο Τσίμα, το πάθος για χρήμα σε κάνει και Πύρρο Δήμα. Κρίμα.
1η θέση στο Επικρατείας = σίγουρη εκλογή ..... ούτε σταυρούς, ούτε τίποτα .... κατευθείαν Βουλή ....

Το ίδιο ισχύει και για τον Κίρτσο του ΛΑΟΣ. Να πως βγαίνουν τα λεφτά...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νωεύς
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε στις 09:44, 27-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από parafernalia
...Να πως βγαίνουν τα λεφτά...
: Εισάγοντας κρέατα στην Ελλάδα!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους