Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,817 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τον λατρεύω... αλλά εκείνος αγαπά άλλη!

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 17:02, 07-05-12:

τι κανουυμε σε αυτη την περιπτωση;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 17:06, 07-05-12:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

18 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:38, 07-05-12:

Παμε με αλλον να δει τι χανει :p
νταξ,πλακιζω.
τον ξεχναμε κ παμε γι΄αλλα

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 16:21, 08-05-12:

Μπορω να καταλαβω ακριβως πως νιωθεις,περασα σχεδον 2 χρονια με αυτη τη σκεψη.Θεωρω ομως οτι ειναι καλυτερα να τον αφησουμε στην ησυχια του,εκανε την επιλογη του και να κοιταξουμε καπου αλλου που ισως αποδειχτει και καλυτερο.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 17:25, 08-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από rootbreaker
Μπορω να καταλαβω ακριβως πως νιωθεις,περασα σχεδον 2 χρονια με αυτη τη σκεψη.Θεωρω ομως οτι ειναι καλυτερα να τον αφησουμε στην ησυχια του,εκανε την επιλογη του και να κοιταξουμε καπου αλλου που ισως αποδειχτει και καλυτερο.
ισως εχεις δικαιο...

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 21:00, 08-05-12:

Πας στο σούπερ μάρκετ.
Παίρνεις ένα οικογενειακό 2λιτρο παγωτό.
Παίρνεις κάμια σοκολάτα.
Πάρε και χαρτομάντηλα.
Πάρε και κάνα πατατάκι, γιατί με τόση ζάχαρη θα πάθεις τίποτα.
Γύρνα σπίτι.
Βάλε το παγωτό στο ψυγείο.
Κατέβασε το "P.s: I love you".
Πάρε τηλ τη κολλητή σου και πες της να έρθει σπίτι σου να δείτε ταινία.
Καθήστε μπροστά από τη ταινία τρώγοντας παγωτό μέχρι να το τελειώσετε όλο, ενώ συγχρόνως κλαίτε.
Όταν τελειώσεις θα είσαι σε φάση "γιατί όλα σε μένα; γιατί να μου πάνε όλα στραβά;", αλλά μετά θα' σαι σε φάση "αφού κατάφερε αυτή να αντιμετωπίσει κάτι τόσο ΤΡΑΓΙΚΑ πιο άσχημο από αυτό που συνέβη σε μένα, τότε μπορώ κι εγώ με κάτι τόσο ασήμαντο".
Η κολλητή θα είναι εκεί για να σε ακούσει και να σου πει καμιά μαλακία να ξεχαστείς.
Θα ξεχαστείς και μετά θα βγείτε καμιά βόλτα να πάρεις αέρα και να φτιάξει η διάθεσή σου.
Τις επόμενες μέρες θα κάνεις μόνο τα 2 τελευταία. Δηλαδή θα μιλάς στη κολλητή μέχρι να βαρεθείς και θα βγαίνεις.

ΣΟΣΟΣΟΣΟΣΟΣ: μη σε ενδιαφέρουν οι θερμίδες. Σημασία έχει να ξεσπάσεις και να το βγάλεις από μέσα σου και να πας παρακάτω και κάνεις δίαιτα από Δευτέρα.

Μωρέ γλυκούλι είσαι 12;

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 21:16, 08-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από sweetymt
ισως εχεις δικαιο...
Tωρα ειδα την ηλικια,εχω να πω οτι εγω στα 12 μου ηθελα καθε βδομαδα και αλλον ανεξαρτητα ενα ειχε κοπελα η οχι.Εμενα μου συνεβη στα 19 μου αυτο που περιεγραψα πριν και εφτασα στον πατο αλλα καταλαβα οτι οταν καποιος αλλος οριζει το πως λειτουργω,μονο καλο δεν ειναι.Θεματοθετρια,μην ανησυχεις ερχεται και καλοκαιρι,θα το δεις οτι θα εισαι καλα σε λιγο καιρο

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη granita
H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε στις 19:35, 10-05-12:

από τη στιγμή που θα το αποφασίσεις ότι θες να πας παρακάτω θα τον ξεχάσεις...όσο κι αν δεν το πιστεύεις όταν είσαι "κολλημένη" με κάποιον το εμπνέεις στα υπόλοιπα αγόρια που ενδεχομένως να θέλουν να σε πλησιάσουν! και θα δεις που όλο και πιο χαρούμενη θα νιώθεις και όλο λιγότερο θα σ'ενδιαφέρει με τον καιρό, ώσπου θα βρεις κάποιον που θα σου κινήσει το ενδιαφέρον και θα νοιαστεί για σένα!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Τάσος97
Ο CosmicFurnace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,141 μηνύματα.

O Τάσος97 Vandaag ben ik broke έγραψε στις 19:46, 10-05-12:

το λάθος σου φαίνεται ήδη. Ο τύπος μίλησε για αγάπη. Κι εσύ για ένα συναίσθημα που μπορεί να είναι και περιστασιακό.

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 20:12, 10-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
το λάθος σου φαίνεται ήδη. Ο τύπος μίλησε για αγάπη. Κι εσύ για ένα συναίσθημα που μπορεί να είναι και περιστασιακό.
τι ενοεις??

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 20:29, 10-05-12:

αστον, έχει μεθύσει απο τις 5.
εσένα το ξέρει η μαμά σου πως είσαι στο ίντερνετ;

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 20:39, 10-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
αστον, έχει μεθύσει απο τις 5.
εσένα το ξέρει η μαμά σου πως είσαι στο ίντερνετ;
χμμμ
ξεχυλιζεις κακιιια σημερα

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 20:31, 05-07-12:

Το εχω παθει ομως θα συμφωνησω με τον Τασο γιατι σε τετοιες ηλικιες (και δε μιλαω μονο για τη δικη σου μιλαω και για τη δικη μου καθως εχουμε μολις 2 χρονια διαφορα) τετοια πραγματα ειναι περιστασιακα. Με λιγα λογια σημερα εισαι ερωτευμενη με το Νικο και αυριο με το Μαριο ... Κολλημα της ηλικιας ειναι σε λιγα χρονια θα σου φυγει αλλα νομιζω οτι συμβουλη ειναι μία ειτε εισαι μικρη ειτε μεγαλη : Παμε για αλλα πιο καλα ...

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 21:02, 05-07-12:

Γενικα σε τετοιου ειδους ερωτηματα που κατα καιρους βλεπω στο στεκι θα ταιριαζε αυτο:
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  534283_410394818978126_1607827461_n.jpg
Εμφανίσεις:  69
Μέγεθος:  46,5 KB

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isabella S.

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Isabella S.
H Isabella S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H Isabella S. έγραψε στις 02:40, 08-07-12:

Εγώ ποτέ δεν είπα σμρ θέλω αυτόν..αύριο εκείνον! Προσπαθούσα πάντα να βρω τον κατάλληλο..το καλό παιδί..με σωστή ανατροφή και καλό μαθητή! Κατάλαβα ότι το καλός μαθητής δεν παίζει ρόλο! Είχα 2 σχέσεις..1 χρόνο και κάτι η καθεμιά! Αλλά η επιπολαιότητα και τα λάθη δεν τις κράτησαν! Η πρώτη από ανωριμότητα του άλλου! Η δεύτερη από την παρέα του παιδιού! Έφτασα σε τραγικό σημείο..είχα τρελαθεί και δεν άντεχα άλλο την κατάσταση! Δεν είμαι άτομο που θα πληγώσει κάποιον και όμως..δεν άντεχα και το έκανα! Προσπάθησα να ξεκολλήσω με το καιρό και πήγα και κόλλησα αλλού 1χρόνο γνώριζα το παιδί που πήγα και κόλλησα...δεν έκανε τπτ απολύτως..απλά ήταν εκεί και με άκουγε..μου μιλούσε όταν κανείς άλλος δεν ήταν δίπλα μου! Αυτός είχε λοιπόν μια σχέση πριν 2μιση χρόνια διάρκειας 3μηνών (μικρό διάστημα)..αυτή τον πλήγωσε και πάει λέγοντας! Από τότε ήταν μόνος! Λοιπόν..όλο αυτό το διάστημα ήθελε μια κοπέλα η οποία δεν γυρνούσε να τον κοιτάξει και έλεγε συνέχεια στις φίλες της πως πρώτα θα τελειώσει τις πανελλήνιες και μετά θα κάνει σχέση! Αυτός όμως παρέμενε κολλημένος! 10μήνες περίπου τρέφω αισθήματα λοιπόν για το παιδί αυτό Καταλαβαίνετε..! Όμως ήμουν τόσο κοντά του που με γνώρισε..μιλούσαμε και όλα πολύ καλά Μέχρι που κατάφερα να τον κερδίσω! Ήταν δύσκολο..γιατί είχε αμφιβολίες στην αρχή..φοβόταν και διάφορα άλλα! Αλλά τελικά είμαστε μαζί και είναι όλα καλάααααα Και χαίρομαι που είναι αυτός που είναι..αρκετά ώριμος για την ηλικία του..σοβαρός..και θέλει κάτι σταθερό!
** Γι'αυτό σας προτείνω να μην τα παρατάτε..και όταν κάτι αξίζει να το κυνηγάτε! Κι εγώ μικρή είμαι και δεν ξέρω πολλά! Η προσπάθεια όμως μετράει

Παράθεση

Wild_Boy

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Wild_Boy
Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 347 μηνύματα.

O Wild_Boy IMY έγραψε στις 02:50, 08-07-12:

Αντέστρεψε τα γένη των λέξεων(αρσενικό<---->θηλυκό) και φτάνεις στην κατάσταση που ήμουν εδώ και 2 σχεδόν χρόνια, μέχρι 1 μήνα πριν περίπου.

Το μόνο που μπορείς/πρέπει να κάνεις είναι να τον ξεχάσεις.Το ξέρω ότι κάθε φορά που θα τον βλέπεις θα πληγώνεσαι που αδιαφορεί, αλλά ταυτόχρονα θα συνεχίζεις να είσαι τρελή γι'αυτόν, αλλά μόνο ο χρόνος θα το εξαλείψει. Ένα μήνα μετά ακόμα μου φαίνεται θεά, αλλά σε λογικά επίπεδα, την ξεπερνάω σιγά σιγά.

Πάντως αν αυτά είναι πράγματα που έχουν γίνει σε μια βδομάδα, δηλαδή σε σχετικά μικρό χρονικό διάστημα, μην ενδώσεις. Give it a try Πού ξέρεις; Ίσως με έξυπνες κινήσεις τον κατακτήσεις. Δύο χρόνια σου λέω προσπαθούσα μάταια

(Υ.Γ:Φτιάξ' τα με τον κολλητό του j/k)

Παράθεση

maria98

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη maria98
H maria98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H maria98 έγραψε στις 13:46, 08-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από sweetymt
τι κανουυμε σε αυτη την περιπτωση;
περασε απο κοντα του και πες του στο αφτι υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια και φυγε χωρις να κοιταξεις πισω

Παράθεση

samina

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη samina
H samina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H samina έγραψε στις 14:01, 08-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από maria98
περασε απο κοντα του και πες του στο αφτι υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια και φυγε χωρις να κοιταξεις πισω
Πολλές ταινίες ρε παιδί μου πολλές ταινίες

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria98

Νεοφερμένος

H maria98 έγραψε στις 14:04, 08-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από _Christine_
Πολλές ταινίες ρε παιδί μου πολλές ταινίες
σε περιοδικο το διαβασα

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 14:52, 08-07-12:

σε περιοδικο το διαβασα
Στην Σούπερ Κατερίνα; Μούφα ό,τι γράφει.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria98

Νεοφερμένος

H maria98 έγραψε στις 15:02, 08-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
στο κατερινα ( οχι στο super ) αλλα που το καταλαβες;

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 16:08, 08-07-12:

στο κατερινα ( οχι στο super ) αλλα που το καταλαβες;
Ε ντάξ τώρα... Παίζουμε...

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 17:46, 08-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
χαχα ναι χαλαρα , μα ειναι δυνατον ποση μαλακια χωραει ενας εγκεφαλος ? ποιοι τα σκεφτονται ρε γαμωτο...χαχα

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους