Η γνώμη σας για την ομοφυλοφιλία

Είστε θετικός ή αρνητικός απέναντι σε ομοφυλόφιλα άτομα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 417)
  • Είμαι άντρας και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 157 37.6%
  • Είμαι γυναίκα και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 207 49.6%
  • Είμαι άντρας και έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 42 10.1%
  • Είμαι γυναίκα και έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 11 2.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Και το δικό μου μπράβο για εδω μέσα είναι. Δεν νομίζω ότι είναι καλη κίνηση να το αποκαλύψει γενικότερα. Οι άνθρωποι είναι ετοιμοι να κατακρίνουν το κάθε τι. Δεν χρειάζετε πέτρο να αποκαλύψεις τίποτα στην τελική δεν έχεις να δώσεις λόγο η αναφορά σε κανένα. Δηλαδη και εγώ όποιον γνωρίζω πρέπει να του λέω, γειά είμαι στρειτ? Σιγά μην δίνω και αναφορά στον κάθε ένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros :
ʼλλος παράγοντας είναι το ότι οι άνθρωποι βλέπουν κάτι διαφορετικό απο το συνηθισμένο και δε διστάζουν να το κατακρίνουν, ενώ αυτοί θεωρούν ότι είναι ''κανονικοί'' αντιμετωπίζουν τους άλλους διαφορετικά χωρίς να σκέφτονται πώς θα ήταν αν βρισκόντουσαν στη θέση τους.

Εδω συμφωνώ! Η κακομοιριά και το σίχαμα του ανθρωπίνου είδους! Απορώ όταν θα δούνε τους εξωγήινους τι θα πουν "Χαχα κοίτα μαμά έχει 3 μάτια το έκτρωμα"; Ε δε θα χουν και άδικο να αφανίσουν όλο τον πλανήτη μετά. Μπορεί να είναι γελοίο το παράδειγμα αλλά η τάση των ανθρώπων να είναι κανίβαλοι και άξιοι της μοίρας τους, ξεκίνησε απο την αδυναμία τους για αποδοχή του διαφορετικού, είτε κατώτερου είτε ανώτερου απο εκείνους.

Δε σου κρύβω οτι με τον συντηρητικό τρόπο που έχω μεγαλώσει, γίνομαι κι εγω ώρες ώρες απόλυτος απέναντι στους ομοφυλόφιλους. Γνώμη μου όμως: Κάνε ότι θέλεις, κι οτι σου αρέσει στο κρεβάτι σου, είσαι πολυ μάγκας για μένα αφού τα είπες φόρα παρτίδα στο φόρουμ οτι είσαι ομοφυλόφιλος.

ΥΓ: Εχω μια μετριοπαθή στάση απέναντι στους ομοφυλόφιλους, μην με παρεξηγήσεις. Ούτε στην πυρά τους ρίχνω, αντιθέτως δεν έχω πρόβλημα να δω στο δρόμο ομοφυλόφιλο ζευγαράκι χέρι χερι, αλλά ούτε μου αρέσει και κάθε μέρα αυτή η κατάσταση στις κατινοεκπομπές να προσπαθεί να περαστεί ενα νόημα. "Εμείς οι γκευ είμαστε, κι άλλοι δεν είναι" ή αν θες "Men are dead, long live the gays".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
αλλά ούτε μου αρέσει και κάθε μέρα αυτή η κατάσταση στις κατινοεκπομπές να προσπαθεί να περαστεί ενα νόημα. "Εμείς οι γκευ είμαστε, κι άλλοι δεν είναι" ή αν θες "Men are dead, long live the gays".

Ιδου η αποδειξη αυτου που λέγαμε πριν για τα ΜΜΕ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros :
Δε νομίζω να τη κάνω ποτέ.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Και το δικό μου μπράβο για εδω μέσα είναι. Δεν νομίζω ότι είναι καλη κίνηση να το αποκαλύψει γενικότερα. Οι άνθρωποι είναι ετοιμοι να κατακρίνουν το κάθε τι. Δεν χρειάζετε πέτρο να αποκαλύψεις τίποτα στην τελική δεν έχεις να δώσεις λόγο η αναφορά σε κανένα. Δηλαδη και εγώ όποιον γνωρίζω πρέπει να του λέω, γειά είμαι στρειτ? Σιγά μην δίνω και αναφορά στον κάθε ένα
Δεν λέω ότι υπάρχει άγραφος νόμος που τον υποχρεώνει να δηλώσει τη σεξουαλική του ταυτότητα.Απλά όσο περνούν τα χρόνια και κατασταλλάζει στις αποφάσεις του,συνειδητοποιεί ποιος είναι(γενικά σαν προσωπικότητα εννοώ)θα νοιώθει πιο σίγουρος για τον εαυτό του.Βέβαια η προκατάληψη δυστυχώς πάντα θα υπάρχει ακόμη κι απο άτομα που τον αγαπούν όμως όσο καλύτερα γνωρίζεις τον εαυτό σου τόσο πιο πολύ δεν ντρέπεσαι(όχι ότι θα έπρεπε να ντρέπεσαι)για τις επιλογές σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Ιδου η αποδειξη αυτου που λέγαμε πριν για τα ΜΜΕ...

Τα media δεν είναι μόνο τα μεσημεριανά σκουπίδια είναι και η πρωινή ζώνη και η βραδυνή που ανεβένει λίγο το επίπεδο. Σίγουρα οι κατινοεκπομπές έιναι ένα κομμάτι της tv αλλα όχι το μοναδικόμ άλλωστε δεν είναι τυχαίο που τα πιό β διαλόγής προγράμματα πάιζουν το μεσημέρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βρε Γιάννη δες όμως και στις περισσότερες βραδινές εκπομπες πως παρουσιάζονται οι ομοφυλόφιλοι. Δεν φτάνει που τους γελοιοποιουν σε χείριστο βαθμό, βγαίνουν μετά και μερικοι "εξυπνοι" και λενε οτι επειδη συμβαίνει αυτο προωθείται η ομοφυλοφιλία σαν "μόδα". Μα πως ειναι δυνατόν να προωθείται κάτι σαν μοδα αν όποτε το προβάλλουν το γελοιοποιούν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Δεν έχεις άδικο σε αυτά που λές καιρός είναι κάποια στιγμή να σταματήσουν να ασχολούνται τόσο πολύ μαζί τους και να τους αφήσουν να κάνουν ότι γουστάρουν. Πάντως μερίδα απο ομοφιλόφιλους κάνει τα αδύνατα δυνατά για να είναι πάντα στο προσκήνιο και αυτό μόνο κακό τους κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ακόμα κι αυτους που λες Γιάννη δεν τους κατηγορώ. Σκέψου να είχες μια ιδιότητα που δεν είχες επιλέξει εσύ αλλά γεννήθηκες με αυτή και να εισπράττεις γι'αυτην αποδοκιμασία απο παντού, ειρωνικά σχόλια κλπ. Ακόμη και πριν λίγα λεπτα καποιος έγραψε σε ένα άλλο thread (τώρα έχει σβηστει όχι μόνο λόγω αυτής της φράσης αλλά επειδη γενκότερα ήταν ειρωνικό και προσβλητικο και φυσικά το μέλος έλαβε warning) "die hidden gays". Aν λοιπόν ήσουν στη θέση τους τότε ειναι πολύ πιθανό να αντιδρούσες κι εσυ σπασμωδικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Και επιλογή ακόμα να είναι να είσαι Gay είναι δικαίωμα σου και κανένας δεν έχει λόγο στις επιλογές σου. Ποιός είναι σε θέση να κρίνει τον άλλο ? Η μαγκιά και το να είσαι άντρας δεν φαίνετε στο κρεβάτι αλλα στο πώς αντιμετωπίζεις γενικά θέματα στην ζωή σου. ʼντρας είσαι όταν αναλαμβάνεις τις ευθύνες σου όχι όταν κοιμάσε με μια γυναίκα. Σε όλες τις κατηγορίες υπάρχουν και εξερέσεις, οι gay που λέγαμε πρίν που είναι κάπως προκλητικοί στις μεσημεριανές εκπομπές δεν έιναι αντιπροσωπευτικό δείγμα ευτηχώς εγώ πρίν για αυτούς έλεγα. Στην τελική ας κάνει ο καθένας ότι θέλει μιλάμε για ατομικές ελευθερίες και είμαστε έτοιμοι να λιτζάρουμε το διαφορέτικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Η μαγκιά και το να είσαι άντρας δεν φαίνετε στο κρεβάτι αλλα στο πώς αντιμετωπίζεις γενικά θέματα στην ζωή σου. ʼντρας είσαι όταν αναλαμβάνεις τις ευθύνες σου όχι όταν κοιμάσε με μια γυναίκα.

Επ, επ, επ, για στάσου λίγο εδώ! Μήπως στην προσπαθεια σου να εξαλειψεις τον ρατσισμό εναντια στους γκει γινεσαι (ίσως άθελα σου) λίγο σεξιστής? δηλαδή μόνο οι άντρες αναλαμβάνουν τις ευθύνες τους και το θέτεις και ως αναγνωριστικό γνώρισμα (!) των ανδρών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
βγαίνουν μετά και μερικοι "εξυπνοι" και λενε οτι επειδη συμβαίνει αυτο προωθείται η ομοφυλοφιλία σαν "μόδα".

Ελπίζω να μην είναι μπηχτή για το παραπάνω πόστ μου αυτό που λες :(

Το κάνω πιο σαφές λοιπόν επειδή την ίδια κουβέντα την κάναμε παλαιότερα και στο κανάλι των ΗΜΜΥ. ʼλλο το να θες να στηρίξεις τη διαφορετικότητα σου, είτε είσαι γκέυ έιτε επειδή είσαι μαύρος, είτε επειδή είσαι εξωγήινος, είτε επειδή έχεις ουρά κλπ και άλλο το να προσπαθήσεις να μειώσεις την ομοιογενή πλειοψηφία του πληθυσμού επειδή δεν ξέρω κι εγω γιατί....

Τόσοι σοβαροί ομοφυλόφιλοι υπάρχουν και δεν έχουν ενοχλήσει κανέναν μα κανέναν. Αδυνατούμε να καταλάβουμε και εμείς οι "ομοιογενείς" άντρες αλλά και η ίδια η κοινότητα των ομοφυλοφίλων, πως όλο αυτό το τσίρκο με τα ουρλιαχτά ΚΑΠΟΙΩΝ ομοφυλοφίλων στα ΜΜΕ, γίνεται κυρίως λόγω προσωπικών κόμπλεξ κατωτερώτητας.

Παω στοίχημα οτι αν βάλω κανα γνωστό μου ομοφυλόφιλο μπροστά στην τηλεόραση με δαύτους να μιλάνε, θα την σπάσει εκείνος πολύ πιο πρίν αντιδράσω εγω. Τρανό παράδειγμα η εργατιά... Οι άνθρωποι δουλεύουν ήρεμα και καλά μέχρι που θα πεταχτεί σα την κακιά που....να η ΓΣΕΕ και θα τους ξεσηκώσει δίχως λόγο.

Αυτά για να ξεκαθαρίζουμε τα μήλα απ τα πορτοκάλια, ετσι; :)

Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Επ, επ, επ, για στάσου λίγο εδώ! Μήπως στην προσπαθεια σου να εξαλειψεις τον ρατσισμό εναντια στους γκει γινεσαι (ίσως άθελα σου) λίγο σεξιστής? δηλαδή μόνο οι άντρες αναλαμβάνουν τις ευθύνες τους και το θέτεις και ως αναγνωριστικό γνώρισμα (!) των ανδρών?

Τώρα υπερβάλλεις πιστεύω.... Συνιστώ ηρεμία και σύνεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Ελπίζω να μην είναι μπηχτή για το παραπάνω πόστ μου αυτό που λες :(

Καμία σχέση, ούτε καν σε είχα κατα νου γράφοντας το ποστ μου στο οποίο αναφέρεσαι!
Όσο για αυτά που λες παρακάτω θα σου απαντήσω παραθέτοντας ενα προγενέστερο μήνυμα που είχα γράψει στην παρούσ συζήτηση:
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Ακόμα κι αυτους που λες Γιάννη δεν τους κατηγορώ. Σκέψου να είχες μια ιδιότητα που δεν είχες επιλέξει εσύ αλλά γεννήθηκες με αυτή και να εισπράττεις γι'αυτην αποδοκιμασία απο παντού, ειρωνικά σχόλια κλπ. Ακόμη και πριν λίγα λεπτα καποιος έγραψε σε ένα άλλο thread (τώρα έχει σβηστει όχι μόνο λόγω αυτής της φράσης αλλά επειδη γενκότερα ήταν ειρωνικό και προσβλητικο και φυσικά το μέλος έλαβε warning) "die hidden gays". Aν λοιπόν ήσουν στη θέση τους τότε ειναι πολύ πιθανό να αντιδρούσες κι εσυ σπασμωδικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Επ, επ, επ, για στάσου λίγο εδώ! Μήπως στην προσπαθεια σου να εξαλειψεις τον ρατσισμό εναντια στους γκει γινεσαι (ίσως άθελα σου) λίγο σεξιστής? δηλαδή μόνο οι άντρες αναλαμβάνουν τις ευθύνες τους και το θέτεις και ως αναγνωριστικό γνώρισμα (!) των ανδρών?

Ρε παιδιά μην μπερδεύουμαι τα πράγματα μιλάω για διαφορά μεταξύ gay και άντρα καμία σχέση σε αυτά που γραφω για την θέση της γυναίκας. Δεν λέω ότι οι γυναίκες δεν αναλαμβάνουν ευθύνες αλλα η συζήτηση αυτήν την στιγμή δεν είναι για τις γυναίκες και για αυτό δεν τις ανέφερα. Valder ήρεμοι έιμαστε με την Michelle πάντα υπάρχει μια πώροση όταν μίλάμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Τώρα υπερβάλλεις πιστεύω.... Συνιστώ ηρεμία και σύνεση!

Γνωρίζω οτι κατα πάσα πιθανότητα δεν ήθελε να μειώσει τις γυναίκες. Απλα το ανέφερα γιατι μερικες φορές πρεπει να προσέχουμε πως εκφραζόμαστε γιατι δημιουργούμε εσφαλμένες εντυπώσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Δεν γίνεται να αναλύουμε τα πάντα ταυτόχρονα πιστεύω να είναι κατανοητό και σίγουρα σε κάθε μαας απάντηση δεν γίνεται να αναφαίρουμε όλες τις πλευρές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Εντάξει της το εξήγησα, κατάλαβε βρε τζόνι :hehe:

Κι εγω με τη σειρά μου να εξηγήσω οτι όσο κι αν αναλαμβάνω ευθύνες δεν είναι αρκετό για να κάνει τα γρανάζια να γυρίζουν σωστά! Και η γυναίκα ΜΠΟΡΕΙ και ΠΡΕΠΕΙ να αναλαμβάνει κι εκείνη ευθύνες :)

ΥΓ: Γκούχ γκουχ ναι με ακούτε;;; :inlove: :inlove: :inlove: Μπα, έχει πάει βόλτα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Εγώ έχω το εξής πρόβλημα: μου αρέσει να βλέπω λεσβίες εν δράσει... (αν και οι περισσότεροι το έχουν, ακόμα κι ας μην το λένε).

Για τους gay όμως δεν ξέρω. Αηδιάζω κ μόνο στην ιδέα. Είμαι εντελώς κατά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,818 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Εγώ έχω το εξής πρόβλημα: μου αρέσει να βλέπω λεσβίες εν δράσει... (αν και οι περισσότεροι το έχουν, ακόμα κι ας μην το λένε).

Για τους gay όμως δεν ξέρω. Αηδιάζω κ μόνο στην ιδέα. Είμαι εντελώς κατά.
Είναι πολύ διαφορετικό να βλέπεις έναν άντρα με άντρα και να αηδιάζεις, και μια γυναίκα με γυναίκα και να σου αρέσει, ιδιος τη στιγμή που είσαι άντρας... αυτό συμβαίνει αφου είσαι straight, άρα δεν αισθάνεσαι έλξη για το ίδιο φύλο, αν όμως αισθανόσουν, θα ήταν πολύ διαφορετικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Εγώ νομίζω πως ακόμα και οι γυναίκες χαλιούνται τρελά περισσότερο με τους gays, π.χ. σε καμμια gay-τσόντα :Ρ παρά με τις λεσβίες. Είναι φετίχ οι λεσβίες man...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Γιατί, δεν βρίσκεις ερεθιστικό δύο ωραίους άνδρες να εξερευνούν ο ένας το σώμα του άλλου? Μμμμμ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top