Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,275 μηνύματα σε 74,999 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 187 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Η γνώμη σας για την ομοφυλοφιλία

Είστε θετικός ή αρνητικός απέναντι σε ομοφυλόφιλα άτομα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 420)
Είμαι άντρας και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους
157
37,38%
Είμαι γυναίκα και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους
210
50,00%
Είμαι άντρας και έχω πρόβλημα μαζί τους
42
10,00%
Είμαι γυναίκα και έχω πρόβλημα μαζί τους
11
2,62%

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 09:44, 07-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Δεν γίνεται αυτό βρε παιδιά, μην τρελαθούμε τώρα.
Στην μέν πρώτη περίπτωση, η ενδιαφερόμενη θα πάθει σηψαιμία και θα πεθάνει, στη δεύτερη δε περίπτωση, θα πρέπει να γίνουν οι απαραίτητοι έλεγχοι ιστοσυμβατότητας.
Πειρατή μηλάμε γενικά για το οργανο, εξάλου πώς ξέρεις για την πρώτη πείπτωση; δεν είπαμε ότι θα είναι νεκρός κάτι χρόνια, απλά μηλάμε στην περίπτωση συλογή των μορίων
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 09:46, 07-06-07:

και βρε παιδιά...πείτε ότι το βάζει το όργανο.....η περίοδος από πού θα βγαίνει?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 09:46, 07-06-07:

Εστω και ελάχιστα λεπτά να είναι νεκρός Μάνια μου, το ίδιο θα συμβεί.
Θα πρέπει να γίνει αφαίρεση από ζωντανό δότη, αλλά για να τοποθετηθεί αλλού θα πρέπει να γίνουν τεστ ιστοσυμβατότητας.
Ντου, με τόσα ορμονολογικά φάρμακα που θα έχει πάρει, δε νομίζω να έχει περίοδο.

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 09:48, 07-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
και βρε παιδιά...πείτε ότι το βάζει το όργανο.....η περίοδος από πού θα βγαίνει?
εννοείται ότι γίνεται αφαίρεση των γυναικείων οργάνων....
δεν αφήνουν μήτρα και σάλπιγγες και κολλάνε από πάνω μια τσουτσού

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 09:48, 07-06-07:

Εστω και ελάχιστα λεπτά να είναι νεκρός Μάνια μου, το ίδιο θα συμβεί.
Θα πρέπει να γίνει αφαίρεση από ζωντανό δότη, αλλά για να τοποθετηθεί αλλού θα πρέπει να γίνουν τεστ ιστοσυμβατότητας.
Συγνώμη κάποιοι δότες που δήνουν μάτια και χέρια μόλις παιθάνει ο ΄δοτης τι διαφορά έχει με το μόριο του άντρα;

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 09:53, 07-06-07:

ΛΕΥΤΕΡΙΑ στους ομοφυλόφιλους ρεεεεεεεεεεε!!!!

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 09:56, 07-06-07:

1) Δεν έχει πεθάνει ο δότης, είναι μόνο εγκεφαλικά νεκρός, που σημαίνει οτι τα όργανα που δίνει λειτουργούν κανονικά και δεν έχουν νεκρωθεί.
2) Δεν δίνει χέρια, δεν έχουμε καταφέρει ακόμα να κάνουμε τέτοια μεταμόσχευση γιατί θα πρέπει να συνδέσεις πολλά διαφορετικά στοιχεία (νευρικά κύταρρα, οστά, μύες, τένοντες, αγγεία)
3) Οι μεταμοσχεύσεις γίνονται για θεραπευτοικούς σκοπούς, μέχρι τώρα δεν έχει γίνει μεταμόσχευση για αισθητικούς λόγους.

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 09:58, 07-06-07:

1) Δεν έχει πεθάνει ο δότης, είναι μόνο εγκεφαλικά νεκρός, που σημαίνει οτι τα όργανα που δίνει λειτουργούν κανονικά και δεν έχουν νεκρωθεί.
2) Δεν δίνει χέρια, δεν έχουμε καταφέρει ακόμα να κάνουμε τέτοια μεταμόσχευση γιατί θα πρέπει να συνδέσεις πολλά διαφορετικά στοιχεία (νευρικά κύταρρα, οστά, μύες, τένοντες, αγγεία)
3) Οι μεταμοσχεύσεις γίνονται για θεραπευτοικούς σκοπούς, μέχρι τώρα δεν έχει γίνει μεταμόσχευση για αισθητικούς λόγους.
δλδ αυτο που λεει ο πειρατης δειχνει οτι δεν εχει γινει αλλαγη φυλλου απο γυναικα σε αντρα ετσι δεν ειναι;
μονο αντρες μπορουν να κανουν αλλαγη φυλλου...ετσι;

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 09:58, 07-06-07:

Τ Μα καλά όταν λένε πέθανε απο ατίχημα και έδωσε κάτι τις πώς είναι δυνατόν να είναι απο εγκεφαλικά νεκρό μόνο;

Εχει ίνει μεταμόσχευση μορίου σε γυναίκα και το ξέρω αυτό, απλά δεν βρήσκω το σάιτ που είχε τα στοιχία και τους τρόπους.

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 09:59, 07-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
εννοείται ότι γίνεται αφαίρεση των γυναικείων οργάνων....
δεν αφήνουν μήτρα και σάλπιγγες και κολλάνε από πάνω μια τσουτσού
κουε εισαι απαιχτη λεμε...αλλα και η ντου δεν παει πισω

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 10:01, 07-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Τ Μα καλά όταν λένε πέθανε απο ατίχημα και έδωσε κάτι τις πώς είναι δυνατόν να είναι απο εγκεφαλικά νεκρό μόνο;

Εχει ίνει μεταμόσχευση μορίου σε γυναίκα και το ξέρω αυτό, απλά δεν βρήσκω το σάιτ που είχε τα στοιχία και τους τρόπους.
αυτο λεει ο πειρατης μανια μου...αυτος που πεθανε σε ατυχημα ειναι σε κωμα..δεν εχει πεθανει ακομη. αν καποιος δεν ειναι εγκεφαλικα νεκρος δεν μπορουν να παρουν κανενα μοσχευμα γιατι δεν αιματωνεται και παυει η λειτουργια του...καλα δεν τα λεω πειρατη;

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 10:03, 07-06-07:

Αριστα τα λες Βικυ μου.
Δεν είναι δυνατόν να πάρεις μόσχευμα από νεκρό, πρέπει να είναι στο λεπτή εκείνη φάση του εγκεφαλικού θανάτου.
Αν μπορούσε να συμβεί αυτό που λες Μάνια, δεν θα είχαμε πρόβλημα με τις μεταμοσχεύσεις, θα βρίσκαμε όργανα παντού.

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 11:14, 07-06-07:

Ίσως να τους δίνουν κάποιες ορμόνες ώστε να μεγαλώνει η κλειτορίδα; Άλλωστε σε πρώιμα εμβρυικά στάδια κλειτορίδα και πέος είναι ένα και το αυτό.

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 11:19, 07-06-07:

δε νομίζω Λία...
σε ένα ντοκιμαντέρ που είχα δει στο παρελθόν, μιλούσε για μόσχευμα κανονικά

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 11:21, 07-06-07:

δε νομίζω Λία...
το ερωτημα ειναι πως ομως το παιρνουν το ανδρικο μοριο σαν μοσχευμα...
δεν ξερετε καμια πηγη ρε παιδια να το δουμε λιγο το θεμα; δεν ειναι αξιο αποριας αυτο;

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 11:29, 07-06-07:

δε νομίζω Λία...
Μα και εγώ αυτό ήξερα και μάλιστα είχε γίνει σάλος δεν ξέρω άν θυμάστε με την πρώτη εγχήρηση απο γυναίκα σε άντρα

Ειχα μπεί τότε και έψαχνα το θυμαμε σαν σήμερα

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 11:33, 07-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Μα και εγώ αυτό ήξερα και μάλιστα είχε γίνει σάλος δεν ξέρω άν θυμάστε με την πρώτη εγχήρηση απο γυναίκα σε άντρα

Ειχα μπεί τότε και έψαχνα το θυμαμε σαν σήμερα
μηπως εγινε μια και μοναδικη εγχειρηση μανια μου και πεθανε ο ληπτης του ανδρικου μοριου; γιατι δεν ξανακουστηκε να γινει κατι τετοιο απο τοτε;

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 11:52, 07-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
μηπως εγινε μια και μοναδικη εγχειρηση μανια μου και πεθανε ο ληπτης του ανδρικου μοριου; γιατι δεν ξανακουστηκε να γινει κατι τετοιο απο τοτε;
Λές να κοιμώμουνα και να το είδα στον ύπνο μου;

Βίκη μου ξέρω πολλύ καλά τι άκουσα, μπορεί να έκανα λάθος για το μόσχευμα απο που το παιρνουν μπορεί λέω άλλα για αυτό δεν κάνω λάθος το ξέρω

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 17:43, 07-06-07:

To μόσχευμα δεν σημαίνει απαραίτητα και αληθινό, μπορεί να είναι τεχνητό μέλος.

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 21:13, 07-06-07:

Μπορεί να σας ακουστεί λίγο κάπως.....
Προτιμώ να είναι ένας άντρας ομοφυλόφιλος στο σώμα κ άντρας στην ψυχή παρά να είναι άντρας στο σώμα κ ομοφυλόφιλος στην ψυχή....

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Chemwizard, Cupid, Scandal, Τάσος97

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους