Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,813 μέλη και 2,410,089 μηνύματα σε 74,988 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 445 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Η γνώμη σας για την ομοφυλοφιλία

Είστε θετικός ή αρνητικός απέναντι σε ομοφυλόφιλα άτομα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 420)
Είμαι άντρας και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους
157
37,38%
Είμαι γυναίκα και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους
210
50,00%
Είμαι άντρας και έχω πρόβλημα μαζί τους
42
10,00%
Είμαι γυναίκα και έχω πρόβλημα μαζί τους
11
2,62%

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:26, 21-03-09:

Γιατί είναι διαφορετικοί οι ομοφυλόφιλοι εκεί απ' ό,τι σε οποιοδήποτε άλλο μέρος του κόσμου;;;;;;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε: στις 18:33, 21-03-09:

Ναι, απλά δεν καταλαβαίνω τί ακριβώς είχαν οι συγκεκριμένοι και τους αντιμετώπιζες διαφορετικά. (Όσο για την ενημέρωση τίποτα, απλά για να μην γίνονται απανωτά posts)
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Spiros Antono

Νεοφερμένος

Ο Spiros Antono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 53 ετών . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O Spiros Antono έγραψε: στις 18:52, 21-03-09:

το Village ειναι το κεντρο τους ειναι το σημειο αναφορας τους εκει εγινε η πρωτη τους διαδηλωση στη δεκαετια του 60 ειναι η περιοχη που ελεγχουν με τον ενα η τον αλλο τροπο και ξερουμε καλα οταν μια καταπιεσμενη μοιονοτητα αποκταει δυναμη τι γινεται μετα .Το θεμα με τους ομοφυλοφυλους ειναι οτι δεν μενουν μονο στο τι κανουν στο κρεβατι τους αλλα θελουν κι αλα.Θελουν να μεγαλωσουν και παιδια και τι θα λενε στα παιδια τους οταν ολη η φυση γονιμοποιηται απο ετεροφυλα οντα΄;
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:53, 21-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από Spiros Antono
το Village ειναι το κεντρο τους ειναι το σημειο αναφορας τους εκει εγινε η πρωτη τους διαδηλωση στη δεκαετια του 60 ειναι η περιοχη που ελεγχουν με τον ενα η τον αλλο τροπο και ξερουμε καλα οταν μια καταπιεσμενη μοιονοτητα αποκταει δυναμη τι γινεται μετα .Το θεμα με τους ομοφυλοφυλους ειναι οτι δεν μενουν μονο στο τι κανουν στο κρεβατι τους αλλα θελουν κι αλα.Θελουν να μεγαλωσουν και παιδια και τι θα λενε στα παιδια τους οταν ολη η φυση γονιμοποιηται απο ετεροφυλα οντα΄;
Εξακολουθώ να μη βλέπω γιατί οι ομοφυλόφιλοι της Νέας Υόρκης του σήμερα είναι διαφορετικοί.

Αν σε ενοχλεί το ότι απαιτούν δικαίωμα γάμου και υιοθεσίας, είναι άλλο ζήτημα, και πιο... παγκόσμιο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Katerina Kechaya

Νεοφερμένος

H Katerina Kechaya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Δημοσιογράφος . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

H Katerina Kechaya έγραψε: στις 18:55, 21-03-09:

θεωρω οτι οι ομοφυλοφυλοι ειναι ανωμαλια της φυσης και ετσι πρεπει να την αντιμετωπιζουμε και οποιος διαφωνει ας παει στο Village της Νεας Υορκης να δει πως συμπεριφερονται και μετα να μιλησει για καφρους
Θεωρώ, ότι κάτι τέτοιες "οπτικές" μας έχουν φέρει στο σημείο που είμαστε. Και αυτές, οι ίδιες, είναι που δυστυχώς δε μας αφήνουν να πάμε παραπέρα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Spiros Antono

Νεοφερμένος

Ο Spiros Antono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 53 ετών . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O Spiros Antono έγραψε: στις 19:02, 21-03-09:

ιο γνωστοι ομοφυλοφυλοι στην ελλαδα που δεν φοβουνται να πουν τις προτιμισεις τους ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου,Οταν γινουν χιλιαδες τοτε δεν θα διαφερουν απο της Νεας Υορκης αν αυτο θελεις
-6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Obscura

Διάσημο Μέλος

H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε: στις 19:05, 21-03-09:

Το θεμα με τους ομοφυλοφυλους ειναι οτι δεν μενουν μονο στο τι κανουν στο κρεβατι τους αλλα θελουν κι αλα.Θελουν να μεγαλωσουν και παιδια
Κοίτα να δεις απαιτήσεις, ούτε άνθρωποι να ήτανε!
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Spiros Antono

Νεοφερμένος

O Spiros Antono έγραψε: στις 19:15, 21-03-09:

pastel διευκρινησε το παραπερα.obscura δεν λεει κανεις οτι δεν ειναι ανθρωποι και οτι εχουν δικαιωματα ομως οπως δεν πρεπει να κλωνοποιηται ο ανθρωπος ετσι και αυτοι δεν πρεπει να εχουν παιδια
-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Obscura

Διάσημο Μέλος

H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε: στις 19:20, 21-03-09:

pastel διευκρινησε το παραπερα.obscura δεν λεει κανεις οτι δεν ειναι ανθρωποι και οτι εχουν δικαιωματα ομως οπως δεν πρεπει να κλωνοποιηται ο ανθρωπος ετσι και αυτοι δεν πρεπει να εχουν παιδια
Η κλωνοποίηση και η υιοθέτηση παιδιών είναι μια ασθενής και μη κατάλληλη αναλογία και δε συνιστά επιχείρημα. Και θα ήθελα πολύ να μάθω ποιος επιτέλους ορίζει τα "ΠΡΕΠΕΙ".
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

panp27

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο panp27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής ιατρικής στα τελειώματα... . Έχει γράψει 143 μηνύματα.

O panp27 έγραψε: στις 14:15, 21-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Σε τι θα οδηγήσει; Να κάνει ο καθένας στη ζωή του αυτό με το οποίο ευχαριστιέται καλύτερα; Και που είναι το πρόβλημα;
Δεν θέλω να συνεχίσω το θέμα απλά αναφέρω ότι όπως η ομοφυλοφιλία, υπάρχουν καταστάσεις όπως η κοπρολαγνία, η νεκροφιλία ακόμα και η ευχαρίστηση του sex με ζώα (ας μην αναφέρω και την παιδοφιλία) που δεν δημιουργούν πρόβλημα σε κανέναν! δεν αφορούν κανένα! είναι δικαίωμα επιλογής! κ.ο.κ. Τώρα τι να πω? Να προτίνω να δοκιμάσεις για να δεις αν σου αρέσει? Πάντως σε κάποιους αρέσει...
Η καθημερινή πλύση εγκεφάλου από τους ψευτοκουλτουριάρηδες και δήθεν προοδευτικούς φαίνεται πλέον πως είναι κανόνας... και είναι πολύ αποτελεσματική...! Τι να πω, ο καθένας είναι ελέυθερος να κάνει τις επιλογές του... (εξού και ο θεός έδωσε την ελευθερία της επιλογής στον άνθρωπο, και απο κει και πέρα ο καθένας είναι υπεύθυνος γι' αυτές... και νομίζω τουλάχιστον σε αυτό miv δεν θα διαφωνίσεις)

Σημείωση: Το μήνυμα προήλθε από το θέμα "Θα πειραματιζόσασταν ποτέ για να βρείτε τη σεξουαλική σας ταυτότητα;"
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _Morticia_ : 24-06-12 στις 08:18.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,076 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 14:18, 21-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από panp27
Δεν θέλω να συνεχίσω το θέμα απλά αναφέρω ότι όπως η ομοφυλοφιλία, υπάρχουν καταστάσεις όπως η κοπρολαγνία, η νεκροφιλία ακόμα και η ευχαρίστηση του sex με ζώα (ας μην αναφέρω και την παιδοφιλία) που δεν δημιουργούν πρόβλημα σε κανέναν! δεν αφορούν κανένα! είναι δικαίωμα επιλογής! κ.ο.κ. Τώρα τι να πω? Να προτίνω να δοκιμάσεις για να δεις αν σου αρέσει? Πάντως σε κάποιους αρέσει...
Η καθημερινή πλύση εγκεφάλου από τους ψευτοκουλτουριάρηδες και δήθεν προοδευτικούς φαίνεται πλέον πως είναι κανόνας... και είναι πολύ αποτελεσματική...! Τι να πω, ο καθένας είναι ελέυθερος να κάνει τις επιλογές του... (εξού και ο θεός έδωσε την ελευθερία της επιλογής στον άνθρωπο, και απο κει και πέρα ο καθένας είναι υπεύθυνος γι' αυτές... και νομίζω τουλάχιστον σε αυτό miv δεν θα διαφωνίσεις)
Η διαφορά φίλε μου είναι στα συμβαλλόμενα μέρη. Ο νεκρός δεν ξέρω αν θα συμφωνούσε, το ζώο δεν ξέρω αν θα το επικροτούσε, το παιδί κατά 99% θα ήταν θύμα εξαναγκασμού, όσο για τα κόπρανα, δεν έχουν στόμα να μιλήσουν, για μένα είναι αποδεκτή η κοπρολαγνία. Και σαφώς όταν δύο άτομα σε πλήρη συνείδηση επιλέγουν, χωρίς να ενοχλούν κανέναν, να κάνουν κάτι μαζί, δεν είναι θέμα που εμπίπτει στη δική μου κρίση. Ούτε στη δική σου...
-----------------------------------------
Μια κοινωνική πραγματικότητα δεν έχει ανάγκη πλύσης εγκεφάλου. Και είτε το θέλεις είτε όχι, οι gay είναι κοινωνική ομάδα. Και ήταν ανέκαθεν βέβαια. Σε άλλες εποχές και άλλα μέρη αποδεκτοί, σε άλλες όχι.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

agiostimotheos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 558 μηνύματα.

O agiostimotheos έγραψε: στις 14:28, 21-05-09:

Με την ίδια λογική της "δοκιμής" θα μπορούσε κάποιος να αρχίσει το κάπνισμα, να αρχίσει την χρήση ναρκωτικών και πολλά άλλα... να δει τελος πάντων τι λέει το κάθε ένα από αυτά... Συνήθως όμως κάποιος που ξεκινάει με αυτήν την λογική όπως καταλαβαίνεις μετά απλά "σκλαβώνεται" σε αυτό... βλ. καπνιστές, ναρκομανείς... που ακομα και αν θελήσουν να σταματήσουν αυτό που ξεκίνησαν για "δοκιμή" απλά δεν μπορούν... δηλαδή πλεον παύει "η ελευθερία της επιλογής" να υφίσταται!!! Άρα κάτι που ξενικάς ώς ελεύθερη επιλογή - δοκιμή καταλήγει να σου καταργήσει την δική σου ελευθερία...
Για να μην κουράζω περισσότερο, είναι θέμα επιλογής, θέμα ωριμότητας σκέψης κτλ...
Και ένα παράδειγμα... το κάπνισμα ξεκινάει συνήθως με αυτήν την λογική του πειραματισμού, συνεχίσει ως ευχαρίστηση καταλήγει ως εθισμός όπου και παύει πλέον το διακίωμα της ελευθερίας της επιλογής. "Tο κάπνισμα ενοχοποιείται για το 19% των θανάτων στην Eλλάδα, σύμφωνα με τον Παγκόσμιο Oργανισμό Yγείας" Κάτι που ξεκινά ως επιλογή, ως απόλαυση καταλήγει ως θάνατος χωρίς να έχει διακίωμα επολογής... και όμως πλέον δεν μπορεί να κάνεις κάτι διότι ήταν... "επιλογή σου"!...

(Για να προλάβω κάποιους που θα πούν ότι είναι άκυρο το παράδειγμα τους προτρέπω να το ξανασκεφτούν "αντικειμενικά" και έχω την εντύπωση ότι θα αλλάξουν γνώμη...)
Nαι το ξανασκέυτικα και πάλι πιστεύω ότι δεν συγκρίνονται.
Οι ομοφυλοφιλοι δεν είναι εθισμένoi στην επιλόγη τους ούτε χρείαζονται απεξάρτιση είναι επιλογή και όχι πάθηση.

Όπως λειτουργείς εσύ όταν ερωτεύεσαι ένα κορίτσι όπως ζηλεύεις και όπως νίωθεις για αυτήν έτσι μάλλον θα νιώθουν και αυτοί απλώς για άτομα του ίδιου φύλου. Οι διαστροφές που αναφέρεις δεν χαρακτηρίζουν τους gay μόνο και δεν προβαίνουν μόνο αυτοί σε αυτές.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _Morticia_ : 24-06-12 στις 08:10. Αιτία: split

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 20:57, 21-05-09:

Με την ίδια λογική της "δοκιμής" θα μπορούσε κάποιος να αρχίσει το κάπνισμα, να αρχίσει την χρήση ναρκωτικών και πολλά άλλα... να δει τελος πάντων τι λέει το κάθε ένα από αυτά... Συνήθως όμως κάποιος που ξεκινάει με αυτήν την λογική όπως καταλαβαίνεις μετά απλά "σκλαβώνεται" σε αυτό... βλ. καπνιστές, ναρκομανείς... που ακομα και αν θελήσουν να σταματήσουν αυτό που ξεκίνησαν για "δοκιμή" απλά δεν μπορούν... δηλαδή πλεον παύει "η ελευθερία της επιλογής" να υφίσταται!!! Άρα κάτι που ξενικάς ώς ελεύθερη επιλογή - δοκιμή καταλήγει να σου καταργήσει την δική σου ελευθερία...
Για να μην κουράζω περισσότερο, είναι θέμα επιλογής, θέμα ωριμότητας σκέψης κτλ...
Και ένα παράδειγμα... το κάπνισμα ξεκινάει συνήθως με αυτήν την λογική του πειραματισμού, συνεχίσει ως ευχαρίστηση καταλήγει ως εθισμός όπου και παύει πλέον το διακίωμα της ελευθερίας της επιλογής. "Tο κάπνισμα ενοχοποιείται για το 19% των θανάτων στην Eλλάδα, σύμφωνα με τον Παγκόσμιο Oργανισμό Yγείας" Κάτι που ξεκινά ως επιλογή, ως απόλαυση καταλήγει ως θάνατος χωρίς να έχει διακίωμα επολογής... και όμως πλέον δεν μπορεί να κάνεις κάτι διότι ήταν... "επιλογή σου"!...

(Για να προλάβω κάποιους που θα πούν ότι είναι άκυρο το παράδειγμα τους προτρέπω να το ξανασκεφτούν "αντικειμενικά" και έχω την εντύπωση ότι θα αλλάξουν γνώμη...)
Έχω διαβάσει πως είναι γονιδιακό το θέμα. Δεν νομίζω τους ομοφυλόφιλους να τους βάρεσε να δοκιμάσουν με το ίδιο φύλο χωρίς να έχουν κάποια σεξουαλική ομοφυλοφιλική διέγερση. Ειδικά σε μια κοινωνία που οι ομοφυλόφιλοι είναι σε περιθοριωποίηση, κάποιος θα ήταν το λιγότερο τρελός να το δοκιμάσει όντας ετεροφυλόφιλος...

agiostimotheos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 558 μηνύματα.

O agiostimotheos έγραψε: στις 15:26, 22-05-09:

Αν φιληθούν 2 κορίτσια δύσκολα τις λες λεσβίες αν φιληθούν 2 αγόρια θα έχει να μιλαέι όλο το σχολείο για χρόνια...

Τα κορίτσια πειραματίζονται πιο πολύ.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 135 μηνύματα.

H abracadabra! έγραψε: στις 17:32, 22-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από agiostimotheos
Αν φιληθούν 2 κορίτσια δύσκολα τις λες λεσβίες αν φιληθούν 2 αγόρια θα έχει να μιλαέι όλο το σχολείο για χρόνια...

Ίσως επειδή δεν υπάρχει μέσα το θέμα του "ανδρισμού" που θα μειωθεί ανεπανόρθωτα και μπλα μπλα. Μάλιστα υπάρχει και καποιος είδος ρατσισμού προς τις αμφιφυλοφιλες γυναίκες.! Το κλίμα που υπάρχει από τους άντρες για τις bisexual γυναίκες, έχει κάνει αρκετές να το πω ηλίθιες;;; να γίνουν "bi" γιατί είναι στη μόδα. Όπως μόδα ήταν και πριν 1 χρόνο όταν βασιλευαν οι emo.

Προσοχή. Είμαι απλά εναντίον των "δήθεν".

Σε σημείο που έχουν πολλοί συγχίσει τον όρο "αμφι" και "ομοφυλοφιλος" όταν πρόκειται για γυναίκα. Αν κάποιος βλακας πχ σου κάνει καμάκι και του πεις, επειδή τον βαριέσαι, ότι είσαι ομοφυλόφιλη (και συνειρμικά ότι ΔΕΝ ενδιαφέρεσαι), η απάντηση συνήθως είναι "αα δεν με πειράζειιι". μπαχαχαχχ. τραγικό.

indrilgon

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H indrilgon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H indrilgon έγραψε: στις 20:19, 22-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από agiostimotheos

Προφανώς, καταρχάς το γυναικιο σώμα προβάλετε πολύ περισσότερο από ότι το αντρικό (διαφημίσεις κ.τ.λ.π.). Εγώ προσωπικά πιο εύκολα θα παρατηρήσω μια ωραία γυναίκα στον δρόμο παρατηρήσω έναν ωραίο άντρα, χωρίς αυτό ωστόσο να σημαίνει κάτι…

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 23:15, 22-05-09:

Και σε φωτογραφίες στα περιοδικά πολλές φορές βλέπουμε 2 γυναίκες 'πολύ κοντά'.Άντρες ποτέ.

PAOKARA_Kilkis (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 274 μηνύματα.

O PAOKARA_Kilkis έγραψε: στις 23:17, 22-05-09:

Λογικό είναι...προβάλλεται το ωραίο έτσι..και καλά κάνουν,,

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,240 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 23:18, 22-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από PAOKARA_Kilkis
Λογικό είναι...προβάλλεται το ωραίο έτσι..και καλά κάνουν,,
Πιστευεις οτι γυναικα-γυναικα ειναι οκ αλλα αντρας-αντρας οχι;

Johnsonb (John)

Νεοφερμένος

Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Johnsonb έγραψε: στις 00:54, 29-05-09:

Πιστεύω στην μητέρα φύση,πέος σε αίδοιο και τέλος.
Δεν μου στέκει το "Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;" γιατί αν βγήκες άντρας αυτός είσαι,γι'αυτό φτιάχτικαν οι γυναίκες,αλλιώς τα human prototypes θα ήταν ο αδάμ κι ο χρήστος κι όχι ο αδάμ και η εύα.

Γουστάρω και εγώ btw να δω/βλέπω δυό γυναίκες να φιλιούνται και όχι μόνο γιατί το θεωρώ πιο πολύ σαν βίτσιο παρά ομοφυλοφιλία,κάτι που για μένα δεν υπάρχει εξαίρεση στους άντρες.:no1:

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Chemwizard, Cupid, Scandal, Τάσος97

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους