Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,817 εγγεγραμμένα μέλη και 3,055,339 μηνύματα σε 93,264 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 344 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Η γνώμη σας για την ομοφυλοφιλία

Είστε θετικός ή αρνητικός απέναντι σε ομοφυλόφιλα άτομα?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 408)
Είμαι άντρας και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους
149
36,52%
Είμαι γυναίκα και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους
206
50,49%
Είμαι άντρας και έχω πρόβλημα μαζί τους
42
10,29%
Είμαι γυναίκα και έχω πρόβλημα μαζί τους
11
2,70%

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,876 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 19:04, 18-10-05:

Α δηλαδή μόνοι οι ομοφυλόφιλοι κάνουν πρωκτικό έρωτα, ε?
Να και κάτι που δεν ήξερα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Psixotis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Psixotis
Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Psixotis έγραψε στις 19:09, 18-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Α δηλαδή μόνοι οι ομοφυλόφιλοι κάνουν πρωκτικό έρωτα, ε?
Να και κάτι που δεν ήξερα
Στο ειπα βρε πιτσιρίκο, ειναι σχετικο το θέμα και θα μου αρχισεις τετοιες απαντήσεις. (δεν ξέρω αν το πρόσεξες, αλλα διαβασες μονο τη μιση μου απαντηση... )

(Επισης μου αρέσει αυτη η κοριφαία λογικη του forum: "απαγορευεται να ειρωνευεστε τους αλλους, εκτος αν ειστε moderators!"

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,876 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 19:13, 18-10-05:

Πρώτον δεν είμαι πιτσιρίκος, την ίδια ηλικία έχουμε.
Δευτερόν, δεν ειρωνευόμουν εσένα, αν σου φάνηκε έτσι συγγνώμη..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 2,845 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 19:14, 18-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Psixotis
Στο ειπα βρε πιτσιρίκο, ειναι σχετικο το θέμα και θα μου αρχισεις τετοιες απαντήσεις. (δεν ξέρω αν το πρόσεξες, αλλα διαβασες μονο τη μιση μου απαντηση... )

(Επισης μου αρέσει αυτη η κοριφαία λογικη του forum: "απαγορευεται να ειρωνευεστε τους αλλους, εκτος αν ειστε moderators!"
Αυτό που παραθέτεις στο ειπε η Michelle.
Διάβασε καλύτερα τη δική μου απάντηση.

Επίσης αν κάπου σε ειρωνεύτηκα, κάνε αναφορά.

Παράθεση

Psixotis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Psixotis
Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Psixotis έγραψε στις 19:16, 18-10-05:

Πρώτον δεν είμαι πιτσιρίκος, την ίδια ηλικία έχουμε.
Δευτερόν, δεν ειρωνευόμουν εσένα, αν σου φάνηκε έτσι συγγνώμη..
Oops... κεκτημένη ταχύτητα....

1) sorry πιτσιρίκο που βιάστηκα
2) Δεσποινίδα Michelle μεταξύ κατεργαρέων ειλικρίνεια...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κακή Επιρροή : 18-10-05 στις 19:22. Αιτία: greeklish
Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nessa NetMonster
H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 374 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε στις 19:26, 18-10-05:

Μέχρι τώρα δε μας έχεις πει γιατί θεωρείς τόσο κακό το να είναι κάποιος ομοφυλόφιλος... άσχετα αν το έχει επιλέξει ή όχι.

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 21:21, 18-10-05:

μια γνώμη είπε ο χριστιανός, όπως επίσης και το ότι δε συμπαθεί τους ομοφυλόφιλους... Ε, οι απανταχού ομοφυλόφιλοι και φίλοι αυτών, απλά προσπεράστε

Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hetfield
Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 315 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε στις 22:06, 18-10-05:

Εγω δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να κριτικαρουμε παντα τη γνωμη των αλλων...

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 2,845 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 22:23, 18-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Hetfield
Εγω δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να κριτικαρουμε παντα τη γνωμη των αλλων...
Αν δεν συμφωνούμε σε κάτι, γιατί να μη το πούμε... είτος η άλλος συζήτηση κάνουμε.

Παράθεση

lalakias69

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lalakias69
Ο lalakias69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O lalakias69 έγραψε στις 00:27, 19-10-05:

Για οσους ειναι ομοφυλοφιλοι επειδη γεννήθηκαν με τετοια ιδιαιτεροτητα, αν και δε τους εκτιμω δε τους αντιπαθω κιολας.
Ωστοσο για οσους στραφηκαν στην ομοφυλοφιλια σε μεταγενεστερο σταδιο, η ανωμαλία πλεον αποτελει επιλογή, οποτε προτεινω κρεμαλα.
Ακόμα και αν είναι έτσι όπως τα λες, από και ως που κρεμάλα σε κάποιον που επιλέγει να κάνει κάτι διαφορετικό (βλ. "ανώμαλο");

Εγώ είμαι ανώμαλο, τον περισσότερο καιρό είμαι σε ώρα Αυστραλίας (κοιμάμαι μέρα, ξυπνάω βράδυ).
Πάω ανάποδα από τον περισσότερο κόσμο.

Θα με κρέμαγες και μένα;

Τελικά μήπως είσαι εσύ πιο ανώμαλος από τους "ανώμαλους" που περιγράφεις;
Μήπως εσύ είσαι για κρεμάλα;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 11:24, 19-10-05:

Οι ομοφυλόφιλοι ειναι μια γενετική ανωμαλία.

Για οσους ειναι ομοφυλοφιλοι επειδη γεννήθηκαν με τετοια ιδιαιτεροτητα, αν και δε τους εκτιμω δε τους αντιπαθω κιολας.
Ωστοσο για οσους στραφηκαν στην ομοφυλοφιλια σε μεταγενεστερο σταδιο, η ανωμαλία πλεον αποτελει επιλογή, οποτε προτεινω κρεμαλα.
Μάλλον κάπου τα έχεις μπερδέψει,ομοφυλλόφιλος δεν γίνεσαι μονο γενιέσαι(όπως και στρέιτ άλλωστε). Απλά δεν μπορείς να ανακαλύψεις αυτή σου την ιδιαιτερότητα απο τα νηπιακά σου χρόνια,πολλοί άνθρωποι έζησαν εγκλωβισμένοι σε μια ζωή που δεν τους άρμοζε μόνο και μόνο γιατί ακολουθούσαν το κοινώς αποδεκτό.Έχω γνωστή που στα 35 της και μετά απο πολλές αποτυχημένες σχέσεις με άντρες ακολούθησε επιτέλους το ένστικτο της κάνοντας για πρώτη φορά δεσμό με γυναίκα και νοιώθει πιο ολοκληρωμένη απο ποτέ.Δεν έγινε ξαφνικά γκέι ήταν ανέκαθεν απλά φοβόταν και ζούσε συμβατικά.Άλλοι είναι πιο τυχεροί κι ανακαλύπτουν σε μικρότερη ηλικία τι θέλουν.
Βέβαια αν αναφέρεσαι σε όσους το παίζουν μπάι ή γκέι γιατί "πουλάει"τότε έχεις δίκιο αλλά η κρεμάλα είναι περιττή η τιμωρία τους είναι ο ίδιος τους ο εαυτός.

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 11:26, 19-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster
ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟΙ!

Το "φυσιολογικό" είναι μια λέξη χωρίς νόημα, που εφευρέθηκε για να δημιουργεί κόμπλεξ. Πέτρο, μην τσιμπάς!

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 12:13, 19-10-05:

Ειλικρινά ρατσιστικές εκφράσεις του στυλ κρεμάλα σε topic για την ομοφυλλοφιλία είναι απαράδεκτο. Δεν κατάλαβα πιοί είμαστε εμείς να κρίνουμε τα δήθεν και τα σωστά και να κατακρίνουμε τον άλλο. Ο κάθε ένας απο εμάς κρίνει κάποιο βίτσιο η φετίχ αλλα κανένας δεν δέχετε την κριτική για αυτήν του την απόφαση. Οι ομοφυλόφιλοι εφόσον δεν μας ενοχλούν γιατί ασχολούμαστε μαζί τους. Εμείς δηλαδή είμαστε σε όλα εντάξει, όταν κερατώνει κάποιος την γυναίκα του η την πέφτει στην ανηψια του αυτό γιατί να μην είναι λόγος να πάει στην κρεμάλα? Ας αφήσουμε το λαικό δικαστήριο και για μια φορά ας κοιτάξουμε το τι κάνουμε εμείς και όχι το τι κάνει ο διπλάνός μας.

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 13:11, 19-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Ειλικρινά ρατσιστικές εκφράσεις του στυλ κρεμάλα σε topic για την ομοφυλλοφιλία είναι απαράδεκτο. Δεν κατάλαβα πιοί είμαστε εμείς να κρίνουμε τα δήθεν και τα σωστά και να κατακρίνουμε τον άλλο. Ο κάθε ένας απο εμάς κρίνει κάποιο βίτσιο η φετίχ αλλα κανένας δεν δέχετε την κριτική για αυτήν του την απόφαση. Οι ομοφυλόφιλοι εφόσον δεν μας ενοχλούν γιατί ασχολούμαστε μαζί τους. Εμείς δηλαδή είμαστε σε όλα εντάξει, όταν κερατώνει κάποιος την γυναίκα του η την πέφτει στην ανηψια του αυτό γιατί να μην είναι λόγος να πάει στην κρεμάλα? Ας αφήσουμε το λαικό δικαστήριο και για μια φορά ας κοιτάξουμε το τι κάνουμε εμείς και όχι το τι κάνει ο διπλάνός μας.
Μα Γιάννη μου (που χάθηκες βρε;σε έφαγε ο έγγαμος βίος; ) ακόμη δεν έχεις καταλάβει ότι για να αυτοπροσδιοριστούμε εμείς "νορμάλ"πρέπει πρώτα να βγάλουμε τον διπλανό μας "ανώμαλο";

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιάννης : 19-10-05 στις 13:16.
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 13:18, 19-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Μα Γιάννη μου (που χάθηκες βρε;σε έφαγε ο έγγαμος βίος; ) ακόμη δεν έχεις καταλάβει ότι για να αυτοπροσδιοριστούμε εμείς "νορμάλ"πρέπει πρώτα να βγάλουμε τον διπλανό μας "ανώμαλο";
Η Δουλειά με έφαγε δυστηχώς και το να ψάχνω σπίτι άστα! Απλά πάντα με εκνεύριζε να ασχολούνται άλλοι με εμένα και σε επέκταση να το παίζουν κριτές των όλλων. Ας αφήσουμε τον κόσμο να κάνει ότι θέλει στο κρεβάτι του. Ακόμα και εκεί πρέπει να έχουμε γνώμη για τον δίπλα??

Παράθεση

allen&heath

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη allen&heath
Ο allen&heath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O allen&heath έγραψε στις 15:22, 29-10-05:

ο'τι κανει ο καθένας ειναι δικαιωμα και προβλημα του. δεν εχω προβλημα με τους ομοφυλοφιλους αρκει να μην εχει το στυλακι "η λουλου απ'τ'Αλγερι"

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 15:01, 02-11-05:

Aκομα ενα σημαντικο θεμα.
Λοιπον,με τους ομοφυλοφιλους ποτε δεν ειχα προβλημα.
Ειναι και αυτοι ΑΝΘΡΩΠΟΙ σαν ολους μας, απλως σε εναν συγκεκριμενο τομεα, εχουν διαφορετικες προτιμησεις.
Δεν υποστηριζω οτι το να εισαι ομοφυλοφιλος ειναι κατι το "φυσιολογικο", αλλα αυτο δεν σημαινει πως αυτα τα ατομα ειναι..."ανωμαλοι" (με την βαρια εννοια της λεξης), ή οτι ειναι φρικια ή κι εγω δεν ξερω τι.
Φυσιολογικοι ειναι απλως σεξουαλικα,διαφερουν.Και οχι ανατομικα, αλλα στις προτιμησεις.
Ηδη κουβαλανε εναν *ακομα* "σταυρο" στην παλατη τους,αυτον της κοινωνικης κατακραυγης,του να φοβουνται να περπατησουν χερι χερι με τον συντροφο τους,να μην μπορουν να πουν ενα "σ'αγαπω" σε δημοσιο χωρο μπας και τους δουν οι..."αλλοι",να αναγκαζονται να παιζουν κρυφτο μπας και χασουν και την οικογενεια τους,και αλλα πολλα.
Εχουν ηδη πολλα,και δεν θελω με τιποτα να ειμαι κι εγω ενας απο αυτους που θα τους δακτυλοδειχνει και θα το παιζει..."καποιος".
Φυσικα και δεν επικροτω ακραιες συμπεριφορες απο ομοφυλοφιλους, αλλα αυτο δεν σημαινει σε καμια περιπτωση οτι οποιος ειναι ομοφυλοφιλος,ειναι για το περιθωριο.
Η αγαπη προς τον εαυτο μου και προς την ζωη γενικα,ξεκιναει απο την αγαπη και τον σεβασμο προς τους αλλους.Καθως και την αποδοχη τους γι' αυτο που ειναι.

Παράθεση

lalakias69

Νεοφερμένος

Ο lalakias69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O lalakias69 έγραψε στις 05:13, 03-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Μario
Ηδη κουβαλανε εναν *ακομα* "σταυρο" στην παλατη τους,αυτον της κοινωνικης κατακραυγης,του να φοβουνται να περπατησουν χερι χερι με τον συντροφο τους,να μην μπορουν να πουν ενα "σ'αγαπω" σε δημοσιο χωρο μπας και τους δουν οι..."αλλοι",να αναγκαζονται να παιζουν κρυφτο μπας και χασουν και την οικογενεια τους,και αλλα πολλα.
Ελπίζω με τη φράση "οικογένεια τους" να εννοείς μητέρες/πατέρες/παππούδες/γιαγιάδες/θείους/θείες/αδελφούς/αδελφές κτλ., ε;
Όχι γιατί στην άλλη περίπτωση που όλοι μπορούμε να φανταστούμε, I really don't give a damn. Όταν κάποιος κάνει μαλακίες (=απιστίες), δεν τον λυπάμαι. Είναι calculated risk, τα 'θελε και τα παθε.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 05:15, 03-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από lalakias69
Ελπίζω με τη φράση "οικογένεια τους" να εννοείς μητέρες/πατέρες/παππούδες/γιαγιάδες/θείους/θείες/αδελφούς/αδελφές κτλ., ε;
Όχι γιατί στην άλλη περίπτωση που όλοι μπορούμε να φανταστούμε, I really don't give a damn. Όταν κάποιος κάνει μαλακίες (=απιστίες), δεν τον λυπάμαι. Είναι calculated risk, τα 'θελε και τα παθε.
Που το σκέφτηκες αυτό παιδί μου? Πωπωω! Δεν το είχα σκεφτεί έτσι με τίποτα! Αποκλείεται να εννοεί αυτό που κατάλαβες ο Μάριος!

btw Μάριε, εκπληκτική απάντηση όπως πάντα

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 14:06, 03-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από lalakias69
Ακριβως το πρωτο εννοω.
Με απιστιες και μαμακιες,καλα να παθουν.Οποιος τις κανει, ας καει...

Παράθεση

lalakias69

Νεοφερμένος

O lalakias69 έγραψε στις 18:22, 04-11-05:

Που το σκέφτηκες αυτό παιδί μου? Πωπωω! Δεν το είχα σκεφτεί έτσι με τίποτα! Αποκλείεται να εννοεί αυτό που κατάλαβες ο Μάριος!
Καλά ντε, μην βαράς
Τόσο βρώμικο μυαλό έχω;

Παράθεση

simboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη simboy
Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O simboy έγραψε στις 10:28, 08-11-05:

Αλλη μια συζήτηση για τα ίδια θέματα
Βλέπουμε όμως πως μια συζήτηση για την ομοφυλοφιλία έχει τις πιο πολλές αναγνώσεις από χίλιες δυό άλλες
Γιατί άραγε ? πόσοι είναι κρυφοί και τους ενδιαφέρει το θέμα ?
Ομοφυλοφιλία ( υπάρχει και ψητή ? :p χιούμορ )
Εγώ πάντως ξέρω ότι γύρω μου υπάρχουν άνθρωποι με σώμα και ψυχή
Ξέρω πως το να κάνεις ΚΑΚΟ στον συνάνθρωπό σου είναι αρνητικό
Ξέρω πως το να μισείς τον συνάνθρωπό σου είναι κακό
Ξέρω πως το να ξεπουλάς το σώμα σου χωρίς αγάπη κάνοντας σεξ χωρίς συναίσθημα είναι κακό
Ξέρω πως το να κρίνεις τους άλλους είναι κακό
Από εκεί και πέρα είτε ομοφυλόφιλος είτε ετερόφυλος τις ίδιες ανάγκες έχουμε όλοι οι άνθρωποι
ΑΓΑΠΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΚΟΤΗΤΑ ΕΡΩΤΑ
Το να απαιτήσεις από έναν άνθρωπο να μην αγαπήσει ποτέ και να μην ερωτευθεί ποτέ είναι κάτι ενάντια στην ίδια τη φύση
Από εκεί και πέρα δε νομίζω πως επέλεξε κανείς από μόδα να μη κάνει οικογένεια να μείνει μόνος του μια μέρα ή να πεθάνει χωρίς να του φέρει ένα ποτήρι νερό το παιδί του
Να βλέπει να παντρεύονται οι φίλοι του να χαίρονται όλοι με την ευτυχία του να γίνετε πατέρας και να πετάει στα σύννεφα από ευτυχία ενώ εσύ να ξέρεις πως θα πρέπει μια ζωή να ζητάς συγνώμμη που γεννήθηκες καταδικασμένος να μη κάνεις οικογένεια και να είσαι έρμαιο του κάθε βλάκα που απλά πειραματίζετε και δεν έχει σκοπό να σε αγαπήσει και να σε σεβαστεί.
Ούτε μου αρέσουν οι ταμπέλες στη κοινωνία που θέλει τους gay να είναι χαζοχαρούμενα ροζ πλασματάκια που πάνε σε gaybars και είναι μόνο για σεξ και τους άντρες τους μάγκες να γίνονται παντρεμένοι πενηντάρηδες που ξενοπάνε με πιτσιρίκες 20 χρονών και τους λένε και άξιους οι φίλοι τους.
Με λίγα λόγια με χαλάει η υποκρισία και η έλειψη καθαρότητας.
Μπορείς να είσαι ετερόφυλος ομοφιλόφιλος/η ότι είναι η ίδια σου η φύση
Οτι και να είμαστε όμως οφείλουμε να είμαστε Ανθρωποι με ΑΛΦΑ κεφαλαίο και να έχουμε στην ψυχή μας αγνότητα και αγάπη
Ξέρετε τι είναι αυτονόητα πράγματα που άλλοι καυχιούνται για αυτά εσύ να πρέπει να κλαις ?
Μιλάμε για όσους είναι gay από μικροί και όχι όσοι από απορία κάνουν βλακείες

Παράθεση

simboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O simboy έγραψε στις 10:35, 08-11-05:

Εφόσον κάνεις πρωκτικό έρωτα με τη γυναίκα είσαι ανώμαλος
Το να λες "ανώμαλοι" απλά τους ομοφυλόφιλους δεν το θέτει κάποιος το θέμα σωστά διότι υπάρχουν πολλές εκφράσεις
Το να αγαπάει κάποιος άτομο του ιδίου φύλου δεν είναι ανωμαλία
Το να κάνει πρωκτικό έρωτα είναι ανωμαλία και για τα δύο φύλα
Γνώμη μου

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Covenant
Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 475 μηνύματα.

O Covenant έγραψε στις 15:30, 08-11-05:

Οσο αφορα το γενετικο τμημα του θεματος αν καποιος γεννιεται ή οχι ομοφυλοφυλος,εχει ηδη αποδειχτει απο την επιστημη και δεν τιθεται πλεον θεμα οτι γινεσαι λογω των συνθηκων,απλα τα γονιδια σου σε καθοδηγουν.

Ειναι ενα συγκεκριμενο γονιδιο το οποιο το φερει μονο η μητερα και απο αυτην εξαρταται αν το παιδι θα βγει κανονικο ή με ομοφυλοφυλικες τασεις.

Ειναι απλα μια γενετικη εξελιξη της φυσης με σκοπο να μειωσει τον αριθμο των "γονιμων" (εννοωντας αυτους που θα τεκνοποιησουν) ανθρωπων και να υπαρξει μια γενετικη ισορροπια.

Το ιδιο ισχυει καθολικα σε ολη την φυση,απο τα φυτα εως και τα ζωα με αρκετες διαφοροποιησεις αναλογα με το ειδος και κατηγορια μορφης ζωης

Οσο αφορα την αποψη μου για του gay,δεν εχω κανενα προσωπικο προβλημα (μαλιστα στο παρελθον ειχα μια μικρη παρενοχληση απο αναλογο ατομο),αρκει βεβαια να μην προσβαλλει την προσωπικοτητα και την ελευθερια μου με τις πραξεις του προς το ατομο μου.

Ολοι ειμαστε ιδιοι,απλα αλλαζουμε σαν προσωπικοτητες και χαρακτηρες

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 15:56, 08-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από simboy
Το να κάνει πρωκτικό έρωτα είναι ανωμαλία και για τα δύο φύλα
Πες μου πως κάνεις πλάκα......

Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nessa NetMonster
H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 374 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε στις 18:18, 08-11-05:

και να είσαι έρμαιο του κάθε βλάκα που απλά πειραματίζετε και δεν έχει σκοπό να σε αγαπήσει και να σε σεβαστεί.
Βασικά αυτό πιστεύω μπορεί να συμβεί στον καθένα...

Παράθεση

simboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O simboy έγραψε στις 11:20, 09-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΧΙ
Αυτό το σημείο του σώματος είναι για άλλο λόγο φτιαχμένο
Ανωμαλία είναι ασχέτως αν είναι ευχάριστη ή όχι

Οσο αφορά την ομοφυλοφιλία διαβάστε και εδώ
http://ta-nea.dolnet.gr/print_articl...290&m=N29&aa=1

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 11:28, 09-11-05:

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΧΙ
Αυτό το σημείο του σώματος είναι για άλλο λόγο φτιαχμένο
Ανωμαλία είναι ασχέτως αν είναι ευχάριστη ή όχι

Οσο αφορά την ομοφυλοφιλία διαβάστε και εδώ
http://ta-nea.dolnet.gr/print_articl...290&m=N29&aa=1

Εννοείς, σύμφωνα με τα λεγόμενα σου πάντα, οτι ο έρωτας είναι καθαρά μόνο για την αναπαραγωγή του είδους? Ένα πράγμα σαν τα ζώα δηλαδή? Καμία απόλαυση? Δηλαδή, αν σου αρέσει και ο στοματικός έρωτας, είσαι καρα-ανωμαλάρα?

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 11:29, 09-11-05:

Δυστυχώς ή ευτυχώς δεν ξέρω... αλλά είναι όπως τα λέει...
άσχετα απ το αν αρέσει, από το αν προσφέρει ηδονή, αν έχει ενταχθεί μέσα στις σεξουαλικές μας προτιμήσεις και έχει γίνει κοινωνικά αποδεκτό....
Πολύ συχνά δεν λέμε "πρωκτικός έρωτας" αλλά.... "παρά φύσιν έρωτας"...
Παρά φύσιν!!!

Η διαδικασία του έρωτα δεν δόθηκε στους ανθρώπους και στα ζώα για την απόλαυση αλλά για την γονιμοποίηση.... με αυτόν τον τρόπο διαιωνίζουμε το είδος μας...
(άσχετα αν εμάς μας αρέσει πααααρα πολύ αυτή η διαδικασία και την κάνουμε σχεδόν καθημερινά )

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κακή Επιρροή : 09-11-05 στις 11:31.
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 11:32, 09-11-05:

ΝΤΑΞ, ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΤΩΡΑ.

οτιδήποτε έξω από την αναπαραγωγική διαδικασία δεν είναι ομαλό.

Στον έρωτα όλα επιτρέπονται.

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη nikita13
H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε στις 11:33, 09-11-05:

Καλά βρε παιδιά μην τον φάτε τον άνθρωπο..Δεν είναι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος που το θεωρεί διαστροφή..Και γενικά το τι θεωρεί κάποιος διαστροφή η όχι στο σεξ διαφέρει απο άνθρωπο σε άνθρωπο και το έχουμε συζητήσει σε άλλο thread..
Και δεν νομίζω ότι με τα λεγόμενα του το simboy δείχνει ότι θεωρεί το σεξ μια αναπαραγωγική διαδικασία απλά..

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 11:35, 09-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
ΝΤΑΞ, ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΤΩΡΑ.

οτιδήποτε έξω από την αναπαραγωγική διαδικασία δεν είναι ομαλό.

Στον έρωτα όλα επιτρέπονται.
ακριβώς αυτό
respect doo-de

Παράθεση

simboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O simboy έγραψε στις 11:42, 09-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από nikita13
Καλά βρε παιδιά μην τον φάτε τον άνθρωπο..Δεν είναι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος που το θεωρεί διαστροφή..Και γενικά το τι θεωρεί κάποιος διαστροφή η όχι στο σεξ διαφέρει απο άνθρωπο σε άνθρωπο και το έχουμε συζητήσει σε άλλο thread..
Και δεν νομίζω ότι με τα λεγόμενα του το simboy δείχνει ότι θεωρεί το σεξ μια αναπαραγωγική διαδικασία απλά..
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ?
Κατά πρώτον δε θα με συνέφερε να το πω αυτό μιας και ΕΙΜΑΙ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΣ αλλά όμως λέω τα πράγματα με το όνομά τους
Και προσπάθησα να σας πω με αυτό ότι είναι υποκρισία να λέει κάποιος/α που το κάνει συνέχεια από πίσω "ανώμαλοιιιιιιιιι ουυυυυυυυ ανώμαλοιιιιιιι" τους ομοφυλόφιλους τη στιγμή που και ο ίδιος το κάνει με αυτό το τρόπο σε κάποια πχ κοπελα .Ο πρωκτός δεν φτιάχτηκε γιαυτό το σκοπό.
Εννοώ ότι ένας άντρας μάγκας και καλά που βρίζει τους ομοφυλόφιλους αλλά αυτός πάει συνέχεια από πίσω με τις γυναίκες δεν είναι πιο φυσιολογικός από έναν ομοφυλόφιλο
Η αγνότητα δεν έχει να κάνει με το με ποιόν πας αλλά αν αγαπάς εκεί που πας και πόσο σέβεσε αυτόν που πας
Αν βλέπεις τον άλλον με περισσή αγάπη και σεβασμό δεν θα έχεις και πολύ όρεξη να τον/την στήσεις στα 4 ( ε μα πως αλλιώς να το πω πια ) ( wouaou τι λέω )

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη simboy : 09-11-05 στις 11:45.
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε στις 11:47, 09-11-05:

Η αγνότητα δεν έχει να κάνει με το με ποιόν πας αλλά αν αγαπάς εκεί που πας και πόσο σέβεσε αυτόν που πας
Αν βλέπεις τον άλλον με περισσή αγάπη και σεβασμό δεν θα έχεις και πολύ όρεξη να τον/την στήσεις στα 4 ( ε μα πως αλλιώς να το πω πια ) ( wouaou τι λέω )
Α μην το λες δεν ξέρεις πως σκέφτεσαι ο κάθε άνθρωπος..
Και συγγνώμη εσύ σε άλλο thread δεν ανέφερες ότι έχεις σχέση με κοπέλα?
Σόρρυ κιόλας για την αδιάκριτη ερώτηση απλά μου φάνηκε περίεργο..

Παράθεση

simboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O simboy έγραψε στις 11:48, 09-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από nikita13
Α μην το λες δεν ξέρεις πως σκέφτεσαι ο κάθε άνθρωπος..
Και συγγνώμη εσύ σε άλλο thread δεν ανέφερες ότι έχεις σχέση με κοπέλα?
Σόρρυ κιόλας για την αδιάκριτη ερώτηση απλά μου φάνηκε περίεργο..
Μπορεί να είμαι bi εσύ τι ζόρι τραβάς ? :pppppp

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 11:49, 09-11-05:

Μήπως είπε "άνθρωπο", "άτομο" κλπ αλλά θεώρησες εσύ αυτονόητο οτι είναι κοπέλα?

Παράθεση

simboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O simboy έγραψε στις 11:49, 09-11-05:

Μήπως είπε "άνθρωπο", "άτομο" κλπ αλλά θεώρησες εσύ αυτονόητο οτι είναι κοπέλα?
Μιchelle μπορεί να ήθελα να αποφύγω το κράξιμο ........ lol

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 11:53, 09-11-05:

Δηλαδή ένα ζευγάρι που αγαπιέται, κάνει μόνο έρωτα, που συνεπάγεται ότι επειδή υπάρχει αγάπη η μόνη αρμόζουσα στάση είναι το κλασικό ιεραποστολικό.... Αυτό λες?
Εγώ ξέρω ότι μπορείς να βρεθείς με πολλούς τρόπους στο κρεβάτι. Άκρως συναισθηματικά, ρομαντικά, χυδαία κ.λ.π. Ακόμα και αν αγαπάς τον σύντροφό σου, το να ευχαριστηθείς την σεξουαλική συνεύρεση μαζί του, κάνωντας πράγματα που αρέσουν και στους 2, δεν μειώνει την δύναμη της αγάπης.
Έχω κάπου λάθος?

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 11:56, 09-11-05:

Μιchelle μπορεί να ήθελα να αποφύγω το κράξιμο ........ lol
Τουλάχιστον εδώ δεν νομίζω να σε έκραζε κανείς. Το οτι έχουμε και moderator ομοφυλόφιλο σου λεει κάτι?

Παράθεση

simboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O simboy έγραψε στις 11:56, 09-11-05:

"Δηλαδή ένα ζευγάρι που αγαπιέται, κάνει μόνο έρωτα, που συνεπάγεται ότι επειδή υπάρχει αγάπη η μόνη αρμόζουσα στάση είναι το κλασικό ιεραποστολικό.... Αυτό λες? "
Αυτό λέω ? εσύ τι λες ? Αυτό λέω ? ............ συνενόηση καρότο !!!!!
Μίλησα εγώ για αρμόζουσα στάση ? εγώ είπα ότι δε μπορεί κάποιος ετερόφυλος που κάνει πρωκτικό έρωτα να κοροιδεύει έναν ομοφυλόφιλο ( ενεργητικό ) μιας και στην τελική σε οπίσθια πάει κ αυτός
Κεντρική ιδέα όλοι και οι μεν και οι δε έχουμε ανάγκες πάθη λάθη αιτιές αποτελέσματα σκέψεις αντιθέσεις κτλπ κτλπ κτλπ κτλπ . Αυτό που λες εσύ είναι απλά άλλο θέμα ξέχωρο από αυτό που συζητάμε

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 έγραψε στις 11:56, 09-11-05:

Όχι για κοπέλα μιλούσα..Βέβαια εννοείται ότι δεν έχω πρόβλημα..Και για κράξιμο δεν τίθεται θέμα νομίζω..

Παράθεση

simboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O simboy έγραψε στις 11:57, 09-11-05:

Τουλάχιστον εδώ δεν νομίζω να σε έκραζε κανείς. Το οτι έχουμε και moderator ομοφυλόφιλο σου λεει κάτι?
Ναι ότι θα γίνω Moderator ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :p

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Covenant
Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 475 μηνύματα.

O Covenant έγραψε στις 11:57, 09-11-05:

Συμφωνω με την Ελενη σε αυτο,απλα η μαγεια ειναι οταν υπαρχει και αγαπη στο ζευγαρι,οχι σχεση μονο και μονο για σεξ

Και καλα κανετε που εχετε mod με διαφορετικα γουστα,ειπαμε ολοι ειμαστε ανθρωποι απλα αλλαζουν οι αποψεις και τα γουστα μας,απλα τα πραγματα!

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 12:14, 09-11-05:

Σίγουρα είναι δύσκολο να νιώσει ένα gay ζευγάρι ακριβώς ότι νιώθει ένα ετερεσεξουαλικό ζευγάρι. Δεν είναι απαραίτητο πάντως το ζευγάρι να κάνει έρωτα με συναίσθημα κτλ, αυτό το βρίσκεις μόνο όταν πραγματικά αγαπιέται κτλ το συναίσθημα πάιζει ρόλο και όχι το φύλο.

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 12:17, 09-11-05:

Εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι όλοι γράφεται το ίδιο πράγμα με άλλα λόγια.
Ο simboy δεν λέει ότι είναι ανώμαλο να την βρίσκεις στο κρεββάτι με όποιο τρόπο σου αρέσει.Απλώς αντιπαραθέτι δυο καταστάσεις γράφοντας πως όσο ανώμαλο είναι αυτό άλλο τόσο ανώμαλο είναι και να κάνεις σεξ με ένα άτομο του ίδιου φύλου.Δηλαδή καθόλου.
Κι επιτέλους ποιος θα ορίσει τι είναι ανωμαλία;Κατά τη γνώμη αυτό είναι υποκειμενικό.Δυο άτομα(οποιυδήποτε φύλου)που χαίρονται τον έρωτα τους με όποιο τρόπο τους ευχαριστεί και τους δύο δεν μπορούν να θεωρηθούν ανώμαλα.
Αντιθέτως εγώ διαστροφή θεωρώ όταν ο ένας επιβάλλει τις ορέξεις του στον άλλον με χρήση βίας σωματικής ή ψυχολογικής και αναφέρομαι σε πλήθος περιπτώσεων απο την παιδεραστία μέχρι και τον εξαναγκασμό σε ένα ζευγάρι ετερόφυλλων.

Παράθεση

simboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O simboy έγραψε στις 12:32, 09-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι όλοι γράφεται το ίδιο πράγμα με άλλα λόγια.
Ο simboy δεν λέει ότι είναι ανώμαλο να την βρίσκεις στο κρεββάτι με όποιο τρόπο σου αρέσει.Απλώς αντιπαραθέτι δυο καταστάσεις γράφοντας πως όσο ανώμαλο είναι αυτό άλλο τόσο ανώμαλο είναι και να κάνεις σεξ με ένα άτομο του ίδιου φύλου.Δηλαδή καθόλου.
Κι επιτέλους ποιος θα ορίσει τι είναι ανωμαλία;Κατά τη γνώμη αυτό είναι υποκειμενικό.Δυο άτομα(οποιυδήποτε φύλου)που χαίρονται τον έρωτα τους με όποιο τρόπο τους ευχαριστεί και τους δύο δεν μπορούν να θεωρηθούν ανώμαλα.
Αντιθέτως εγώ διαστροφή θεωρώ όταν ο ένας επιβάλλει τις ορέξεις του στον άλλον με χρήση βίας σωματικής ή ψυχολογικής και αναφέρομαι σε πλήθος περιπτώσεων απο την παιδεραστία μέχρι και τον εξαναγκασμό σε ένα ζευγάρι ετερόφυλλων.
Είπα εγώ τέτοιο πράμα ? :p
Συμφωνώ με αυτά που λες αλλά έχω τη θεωρία μου για το σεξ γενικότερα
Δηλαδή πιστεύω ότι είναι από τις πιο δυνατές φυσικά καταστάσεις στον άνθρωπο γενικά στη φύση
Είμαι της άποψης τουλάχιστον εγώ μόνο έτσι λειτουργώ ότι πρέπει να υπάρχει αγάπη συναίσθημα και όχι λες και πας για κατούρημα
Επίσης θεωρώ πως υπάρχει το ιδανικό το αγνό το όμορφο από εκεί και πέρα κανείς δεν πρέπει να κρίνει κανέναν γιατί με τη λογική ότι είναι ανωμαλία ο πρωκτικός έρωτας ( που δεν είναι και αυτός ο σκοπός του πρωκτού ) τότε ανώμαλοι είναι και οι ετερόφυλοι αν κάνουν με αυτό το τρόπο σεξ.
Οταν μιλάμε σε βάση σχέσης αγάπης αλλάζουν τα δεδομένα και μιλάμε κάτω από άλλες εικόνες και καταστάσεις
Είμαι άνθρωπος που θα μπορούσα να θυσιάσω το σεξ για την αγάπη
Αλλοι το βλέπουν αλλιώς
Οσο αφορά όμως το θέμα ομαλό και μη ομαλό σίγουρα υπάρχουν κάποια όρια
Διότι και στη Γερμανία ο άλλος ο κανίβαλος με τη συγκατάθεση του άλλου τον έφαγε ζωντανό
Αυτό τι σημαίνει ? ότι είναι ομαλό επειδή το ήθελαν και οι δύο ?

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 12:39, 09-11-05:

Είπα εγώ τέτοιο πράμα ? :p
Συμφωνώ με αυτά που λες αλλά έχω τη θεωρία μου για το σεξ γενικότερα
Δηλαδή πιστεύω ότι είναι από τις πιο δυνατές φυσικά καταστάσεις στον άνθρωπο γενικά στη φύση
Είμαι της άποψης τουλάχιστον εγώ μόνο έτσι λειτουργώ ότι πρέπει να υπάρχει αγάπη συναίσθημα και όχι λες και πας για κατούρημα
Επίσης θεωρώ πως υπάρχει το ιδανικό το αγνό το όμορφο από εκεί και πέρα κανείς δεν πρέπει να κρίνει κανέναν γιατί με τη λογική ότι είναι ανωμαλία ο πρωκτικός έρωτας ( που δεν είναι και αυτός ο σκοπός του πρωκτού ) τότε ανώμαλοι είναι και οι ετερόφυλοι αν κάνουν με αυτό το τρόπο σεξ.
Οταν μιλάμε σε βάση σχέσης αγάπης αλλάζουν τα δεδομένα και μιλάμε κάτω από άλλες εικόνες και καταστάσεις
Είμαι άνθρωπος που θα μπορούσα να θυσιάσω το σεξ για την αγάπη
Αλλοι το βλέπουν αλλιώς
Οσο αφορά όμως το θέμα ομαλό και μη ομαλό σίγουρα υπάρχουν κάποια όρια
Διότι και στη Γερμανία ο άλλος ο κανίβαλος με τη συγκατάθεση του άλλου τον έφαγε ζωντανό
Αυτό τι σημαίνει ? ότι είναι ομαλό επειδή το ήθελαν και οι δύο ?
Αυτό ακριβώς εξηγώ ότι γράφεις.
Όσον αφορά τον ορισμό της ανωμαλίας εγώ αναφέρομαι μόνο σε ερωτικές καταστάσεις.Αν θέλεις να μιλήσουμε γενικότερα για ομαλά και ανώμαλα πράγματα τότε θα πρέπει να ανοιχτεί άλλο ποστ γιατί είναι αρκετά πχ. ανώμαλοι είναι και οι 5.000.000 Αθηναίοι που διαμαρτύρονται για το κυκλοφοριακό αλλά εξακολουθούν να πηγαίνουν με το αυτοκίνητο και μέχρι το περίπτερο Κατάλαβες;

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 12:49, 09-11-05:

Μπορεί η χρήση του πρωκτού να είναι η αφόδευση και όχι το sex, αλλά ας μην ξεχνάμε ότι ο άνθρωπος μπορεί να ξεδιψάσει και με απλό νεράκι, οπότε προς τι η ανακάλυψη της coca cola με πολλά πολλά παγάκια? Η ανακάλυψη τρόπων ευχαρίστησης δεν νομίζω ότι αποτελεί ανωμαλία.

Παράθεση

simboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O simboy έγραψε στις 14:48, 09-11-05:

Μπορεί η χρήση του πρωκτού να είναι η αφόδευση και όχι το sex, αλλά ας μην ξεχνάμε ότι ο άνθρωπος μπορεί να ξεδιψάσει και με απλό νεράκι, οπότε προς τι η ανακάλυψη της coca cola με πολλά πολλά παγάκια? Η ανακάλυψη τρόπων ευχαρίστησης δεν νομίζω ότι αποτελεί ανωμαλία.
Η cocacola όμως πάει με όλα χαχαχαχαχαχα
Τις επιπτώσεις της coca cola της έχουμε σκεφτεί ? :pppp

Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη panosRU
Ο panosRU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O panosRU έγραψε στις 15:04, 18-11-05:

τουσ μισω απο τα βαθοι της καρδιας μου αλλα δεν θα αναπτυκσω το θεμα γιατι θα φαω κανα ban με αυτα που θα πω.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cupid, Νίκοs

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους