Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,744 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 166 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

ΣΥΡΙΖΑ: Ενωτικό Κοινωνικό Μέτωπο

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,049 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε: στις 23:16, 09-05-12:

Νομίζω δεν έχει παίξει το συγκεκριμένο και μιας και πλέον οι θέσεις του ΣΥΡΙΖΑ είναι μείζωνος σημασίας για την κοινή γνώμη παρακάτω οι ερωτήσεις του κόσμου απέναντι στον Τσίπρα στις 23/4/2012.Ο Τσίπρας απαντά στον κόσμο για σχεδόν τα πάντα,καταγγελία μνημονίου,εξωτερική πολιτική,μεταναστευτικό,μισθοί,ανεργία,αξιολόγηση στο δημόσιο,επανίδρυση κράτους,εκλογικός νόμος,ένωση Αριστεράς,Χρυσή Αυγή,υγεία,παιδεία κτλ.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,049 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε: στις 13:02, 10-05-12:

Το πλήρες εκλογικό πρόγραμμα του ΣΥΡΙΖΑ

Επίκαιρο όσο ποτέ λοιπόν....Κάντε έναν κόπο όσοι δε το έχετε διαβάσει ακόμα.

Η ανατροπή στην Ελλάδα θα στείλει ηχηρό μήνυμα στην Ευρώπη ότι οι λαοί δεν εκβιάζονται. Θα είναι μήνυμα ελπίδας για τους ευρωπαίους εργαζόμενους.Υπάρχουν ακόμα δυνάμεις στην Αριστερά και την Οικολογία που διστάζουν ή αρνούνται. Εμείς επιμένουμε:

Να ενωθούμε και να τους νικήσουμε!
Αν όχι τώρα πότε;
Αν όχι εμείς ποιος;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Panos__ : 10-05-12 στις 13:17.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,697 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 13:23, 10-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Panos__
Το πλήρες εκλογικό πρόγραμμα του ΣΥΡΙΖΑ

... Εμείς επιμένουμε:

...
: Τους...πολέμους και τους πουλημένους!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,427 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 13:25, 10-05-12:

Στις δικές μας επιδιώξεις για την Παιδεία δεν χωράει η κερδοσκοπία. Μόνο το ενιαίο δημόσιο και δωρεάν σύστημα Παιδείας σε όλες τις βαθμίδες, συμπεριλαμβανόμενης και της επαγγελματικής εκπαίδευσης, μπορεί να εξασφαλίσει Παιδεία και Εκπαίδευση υψηλής ποιότητας και περιορισμό των ταξικών διακρίσεων μέχρι την πλήρη εξάλειψή τους.

Δηλαδή τώρα με το ΣΥΡΙΖΑ θα καταργηθούν τα ιδιωτικά σχολεία, τα φροντιστήρια και τα ιδιωτικά ΙΕΚ;
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,697 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 13:28, 10-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από tsakos

Δηλαδή τώρα με το ΣΥΡΙΖΑ θα καταργηθούν τα ιδιωτικά σχολεία, τα φροντιστήρια και τα ιδιωτικά ΙΕΚ;
: Αυτά τα καταργούν ήδη οι Μνημονιακοί και... η κουτσουρεμένη ζωή τους!
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε: στις 13:29, 10-05-12:

Είπαμε θα γίνει Β.Κορέα η Ελλάδα,ζήτω ο Κιμ Γιον Τσίπρ

Ρε σεις φοβίστε,εκβιάστε,εγκαλέστε τον ΣΥΡΙΖΑ για ότι μα ότι χωράει ο νους σας.Ο λαός θα σας γράψει.Το πρώτο δείγμα το πήρατε
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 13:31, 10-05-12:

...
: Μη το λες, γιατί οι "αντιαριστεροί" αυτού του τόπου, δεν έχουν μπέσα στην ...πλάκα!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,427 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 13:33, 10-05-12:

Παραγωγική ανασυγκρότηση χωρίς δημόσιες επενδύσεις και μεγάλες δημόσιες επιχειρήσεις δεν γίνεται. Χρειάζεται να επιστρέψουν στο Δημόσιο οι Επιχειρήσεις και Οργανισμοί που έχουν εν μέρει ή συνολικά ιδιωτικοποιηθεί (ΔΕΗ, ΟΤΕ, ΟΣΕ, ΕΛΤΑ, ΕΥΔΑΠ, Μέσα Μεταφοράς). Να παραμείνουν ή να επιστρέψουν στον έλεγχο και την ευθύνη του Δημοσίου βασικές παραγωγικές μονάδες, κρίσιμες για την ανάπτυξη της οικονομίας, όπως λιμάνια, αεροδρόμια, αυτοκινητόδρομοι, ναυπηγεία, ορυκτός και ενεργειακός πλούτος.

Δηλαδή τώρα με το ΣΥΡΙΖΑ ΔΕΗ, ΟΤΕ, ΟΣΕ, ΕΛΤΑ, ΕΥΔΑΠ, ΚΤΕΛ, Ολυμπιακή θα ανήκουν 100% στο δημόσιο;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε: στις 13:44, 10-05-12:

ο Τσίπρας απαντά στο Protagon.gr

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 13:48, 10-05-12:

Να αλλάξει η φορολογική κλίμακα με σημαντική αύξηση των συντελεστών για τα μεγάλα εισοδήματα μέχρι 75% για εισοδήματα πάνω από 500000 ευρώ τον χρόνο.
Δηλαδή τώρα με το ΣΥΡΙΖΑ ο Ολυμπιακός π.χ. θα δίνει 500000 ευρώ πριμ στους παίχτες για το νταμπλ και το 75% θα τα παίρνει το κράτος;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Insomnie

Περιβόητο Μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.

O Insomnie έγραψε: στις 13:49, 10-05-12:

Δηλαδή τώρα με το ΣΥΡΙΖΑ ο Ολυμπιακός π.χ. θα δίνει 500000 ευρώ πριμ στους παίχτες για το νταμπλ και το 75% θα τα παίρνει το κράτος;
Μη σου πω θα παίρνει και τα 3/4 των τροπαίων
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε: στις 13:53, 10-05-12:

Τα κόμματα του μνημονίου έψαχναν έναν αριστερό Καρατζαφέρη, είπε ο Αλ.Τσίπρας

Δεν θα προδώσουμε την ελπίδα του λαού για να πάρουμε τρία υπουργεία, δήλωσε ο πρόεδρος της ΚΟ του ΣΥΡΙΖΑ, Αλέξης Τσίπρας, μετά την παράδοση της διερευνητικής εντολής στον Πρόεδρο της Δημοκρατίας, Κάρολο Παπούλια.

Ο κ. Τσίπρας τόνισε ότι «η αρχικά διαφαινόμενη προθυμία των κομμάτων του μνημονίου να συνεργαστούν ήταν προσχηματική».

«Έψαχναν έναν αριστερό Καρατζαφέρη» είπε χαρακτηριστικά, προσθέτοντας ότι ο ΣΥΡΙΖΑ θα αγωνιστεί με συνέπεια.
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,472 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 14:00, 10-05-12:

Τουλάχιστον αυτοί δε θα κινδυνέψουν να τους πάρουν τα σπίτια και να αφήσουν τα παιδιά τους νηστικά.
Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε: στις 14:09, 10-05-12:

ERT (Video) : ΣΥΡΙΖΑ - Συνεδρίαση κοινοβουλευτικής ομάδας - 09/05/2012
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 14:09, 10-05-12:

Η ανατροπή στην Ελλάδα θα στείλει ηχηρό μήνυμα στην Ευρώπη ότι οι λαοί δεν εκβιάζονται. Θα είναι μήνυμα ελπίδας για τους ευρωπαίους εργαζόμενους.Υπάρχουν ακόμα δυνάμεις στην Αριστερά και την Οικολογία που διστάζουν ή αρνούνται. Εμείς επιμένουμε:

Αν όχι τώρα πότε;
Αν όχι εμείς ποιος;

Ρε σεις φοβίστε,εκβιάστε,εγκαλέστε τον ΣΥΡΙΖΑ για ότι μα ότι χωράει ο νους σας.Ο λαός θα σας γράψει.Το πρώτο δείγμα το πήρατε
Για δες πάθος ο Πάνος... Αν δεν ήξερα ότι ήταν Βρετανός, θα έκοβα τα... αυτιά μου ότι κατεβαίνει με το Σύριζα έτσι όπως μιλάει. (α' και β' πληθυντικό πρόσωπο, εμείς - εσείς)

Τώρα πως ο Σύριζα ταιριάζει με την ευρώπη του φεντεραλισμού που ονειρεύεσαι... "έλα μ... στον τόπο σου" που λέει και η προγιαγιά μου μέσα απ' τον τάφο της!
Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε: στις 14:19, 10-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Valder

Τώρα πως ο Σύριζα ταιριάζει με την ευρώπη του φεντεραλισμού που ονειρεύεσαι... "έλα μ... στον τόπο σου" που λέει και η προγιαγιά μου μέσα απ' τον τάφο της!
Μωρέ κλαίν (συρτό) που λέμε και στη Βρετανία.Αν η Ευρώπη είναι να μετασχηματιστεί από το σημερινό μόρφωμα της στο αληθινό λειτουργικό federation μέσω των ανατροπών που θα αρχίσουν από την Ελλάδα τότε να συμφωνήσω σε όλα με τον ΣΥΡΙΖΑ.

Η Αριστερά mate είναι πλουραλιστική και πολυδιάστατη και δεν υποκύπτει σε τρομοφοβικές παπάτζες που σας ταίζουν.

Εντωμεταξύ ρε Λυκούργε ,τώρα που το λες αν συνέχισει έτσι ο Τσίπρας με βλέπω να βάζω υποψηφιότητα στην Αττική όσο εσύ ψάχνεσαι για το πολιτικό μου στίγμα.Δέχομαι ερωτήσεις και από εδώ αν ψήνεσαι δεν έχω θέμα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 14:21, 10-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Τουλάχιστον αυτοί δε θα κινδυνέψουν να τους πάρουν τα σπίτια και να αφήσουν τα παιδιά τους νηστικά.
Οταν κάποιος έχει μάθει να ζει με ένα ποσό και για οποιοδήποτε τρόπο του παίρνουν ένα σημαντικό ποσοστό αυτού του ποσού τότε κινδυνεύει και αν του πάρουν τα σπίτια και να αφήσει τα παιδιά του νηστικά.
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 14:33, 10-05-12:

Μωρέ κλαίν (συρτό) που λέμε και στη Βρετανία.Αν η Ευρώπη είναι να μετασχηματιστεί από το σημερινό μόρφωμα της στο αληθινό λειτουργκικό federation μέσω των ανατροπών που θα αρχίσουν από την Ελλάδα τότε να συμφωνήσω σε όλα με τον ΣΥΡΙΖΑ.

Η Αριστερά mate είναι πλουραλιστική και πολυδιάστατη και δεν υποκύπτει σε τρομοφοβικές παπάτζες που σας ταίζουν.

Εντωμεταξύ ρε Λυκούργε ,τώρα που το λες αν συνέχισει έτσι ο Τσίπρας με βλέπω να βάζω υποψηφιότητα στην Αττική όσο εσύ ψάχνεσαι για το πολιτικό μου στίγμα.Δέχομαι ερωτήσεις και από εδώ αν ψήνεσαι δεν έχω θέμα
Κοίτα, εγώ το έχω πεί ευθέως. Δε συμφωνώ με τον ΣΥΡΙΖΑ. Με την καμία όμως. Είμαι πιό πολύ υπερ της λύσης Καμμένου, οπότε μη νομίζεις ότι με έχει ταίσει κανείς νεοδημοκράτης και πασόκος καμιά παπάτζα. Στην ουσία το ίδιο σκεφτόμαστε για μια φεντεραλιστική Ευρώπη, απλά εσύ έχεις αριστερή οικονομική πολιτική (ΣΥΡΙΖΑ) ενώ εγώ δεξιά οικονομική πολιτική (Καμμένος).

Δε μπορώ για παράδειγμα να χωνέψω τις κρατικοποιήσεις οργανισμών (ίσως με εξαίρεση τον ΟΤΕ) που λέει ο ΣΥΡΙΖΑ, την κατάργηση των συμπράξεων Δημοσίου-Ιδιωτικού τομέα κλπ κλπ και την άμεση πρόσληψη 130.000 ατόμων σε ένα υπερχρεωμένο δημόσιο με διογκωμένο μέγεθος.

Βέβαια από την άλλη με χαλάει η δεξιά πολιτική στα κοινωνικά του Καμμένου. Θα ήθελα κάτι σαν δεξιά οικονομικά και αριστερά κοινωνικά... Έναν "Σουηδικό Καπιταλισμό" αν θέλεις.

Τυχαίο ότι η Σκανδιναβία έχει κλάσει στο ρουθούνι της Αμερικής, της Ευρώπης και έχει μείνει με το σύστημά της, τα νομίσματά της και την ευημερία της;
Παράθεση

Dogie (Ειρήνη)

Περιβόητο Μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,049 μηνύματα.

H Dogie έγραψε: στις 14:35, 10-05-12:

Οταν κάποιος έχει μάθει να ζει με ένα ποσό και για οποιοδήποτε τρόπο του παίρνουν ένα σημαντικό ποσοστό αυτού του ποσού τότε κινδυνεύει και αν του πάρουν τα σπίτια και να αφήσει τα παιδιά του νηστικά.
Προπαγάνδα μου εσύ!!!

Τόσο καιρό τι μας κάνουν;;;; Μήπως τρώμε με χρυσά κουτάλια;

Μήπως αυξάνονται οι μισθοί και οι συντάξεις; Ή τα μόνα που αυξάνονται είναι οι φόροι, οι λογαριασμοί και οι τιμές σε κάθε είδος;;;!!
Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε: στις 14:40, 10-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Κοίτα, εγώ το έχω πεί ευθέως. Δε συμφωνώ με τον ΣΥΡΙΖΑ. Με την καμία όμως. Είμαι πιό πολύ υπερ της λύσης Καμμένου, οπότε μη νομίζεις ότι με έχει ταίσει κανείς νεοδημοκράτης και πασόκος καμιά παπάτζα. Στην ουσία το ίδιο σκεφτόμαστε για μια φεντεραλιστική Ευρώπη, απλά εσύ έχεις αριστερή οικονομική πολιτική (ΣΥΡΙΖΑ) ενώ εγώ δεξιά οικονομική πολιτική (Καμμένος).

Δε μπορώ για παράδειγμα να χωνέψω τις κρατικοποιήσεις οργανισμών (ίσως με εξαίρεση τον ΟΤΕ) που λέει ο ΣΥΡΙΖΑ, την κατάργηση των συμπράξεων Δημοσίου-Ιδιωτικού τομέα κλπ κλπ και την άμεση πρόσληψη 130.000 ατόμων σε ένα υπερχρεωμένο δημόσιο με διογκωμένο μέγεθος.

Βέβαια από την άλλη με χαλάει η δεξιά πολιτική στα κοινωνικά του Καμμένου. Θα ήθελα κάτι σαν δεξιά οικονομικά και αριστερά κοινωνικά... Έναν Σουηδικό Καπιταλισμό.

Τυχαίο ότι η Σκανδιναβία έχει κλάσει στο ρουθούνι της Αμερικής, της Ευρώπης και έχει μείνει με το σύστημά της, τα νομίσματά της και την ευημερία της;
Μα ούτε και εμένα με καλύπτει σε όλα ο ΣΥΡΙΖΑ εξάλλου μέχρι την περασμένη Πέμπτη/Παρασκευή ΔΗΜΑΡ θα ψήφισα και το είχα κάνει ποστ και στο στέκι όσο ήμουν Ελλάδα.

Αλλά βλέπεις φίλε αυτή τη στιγμή υπάρχει κάλεσμα για ένωση της Αριστεράς και δεδομένης της πολύ επιφανειακής μου εμπλοκής με την όποια κρίση μαστίζει την Ελλάδα η ψήφος μου θα είναι κυρίως σε ιδεολογικό υπόβαθρο και κόντεξτ.Διότι τώρα υπάρχει αληθινή προοπτική για ένωση της Αριστεράς, αν τα καταφέρει ή όχι ο Τσίπρας δε ξέρω,αυτό που ξέρω είναι ότι εγώ θα ανταποκριθώ στο κάλεσμα της ένωσης πίσω από τον ΣΥΡΙΖΑ διότι αυτή τη στιγμή είναι η μόνη πολιτική δύναμη στην Ελλάδα που δείχνει δείγματα γραφής ότι μπορεί και να ενώσει τον απίστευτα πλουραλιστικό και πολυδιάστατο χαρακτήρα της Αριστεράς.Μετά βλέπουμε.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος