Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,744 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 173 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σκεφτείτε μία ιδέα για να αλλάξετε τον κόσμο

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,682 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 23:00, 12-05-12:

Όπως λέει και ο τίτλος,σκεφτείτε μία ιδέα για να αλλάξετε/αλλάξει ο κόσμος προς το καλύτερο,και πώς θα μπορούσε να υλοποιηθεί.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,427 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 23:22, 12-05-12:

Να καταργηθούν όλων των ειδών φιλοανθρωπιστικές και φιλοζωικές οργανώσεις και να προσφέρουμε άμεσα στους ανθρώπους που έχουν ανάγκη χωρίς μεσσάζοντας.

Το να δίνεις 100 ευρώ στην wwf δεν είναι καλή πράξη το να ταίζεις ένα γάται αδέσποτο όμως είναι

Το να δίνεις 100 ευρώ στο χαμόγελο δεν είναι καλή πράξη το να παίρνεις ένα σάντουιτς σε ένα παιδάκι που πείνάει όμως είναι

Να καταργηθούν τα κίνηματα τύπου αγανακτισμένων, δε πληρώνω κοκ αντί αυτού να βοηθάμε άμεσα ανθρώπους που έχουν αναγκη.

Τα λεφτά δεν έχουν αξία.... μόνο οι πράξεις.

ΚΑΤΑΡΓΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΜΕΣΑΖΟΝΤΕΣ
ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 01:06, 13-05-12:

Να καταστρεψουμε το ανθρωπινο ειδος
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,682 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 01:36, 13-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Ποιός θα κάνει την αρχή όμως;;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Συντονιστής

Ο CosmicFurnace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,555 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 09:13, 13-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
ας φανω τρελος αλλα ηταν στα σχέδια μου μέχρι πέρσυ

Εγώ θα συμφωνήσω με τον τσάκο και θα προσθέσω και κάτι άλλο. Την εθελοντική εργασία.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 12:29, 13-05-12:

Οσοι κατα καιρους εχουν προσπαθισει αντιμετωπισαν πολλα προβληματα...! Εγω θα περιμενω πιο ευνοΐκες συνθικες για να κανω την δικη μου προσπαθεια!
Ο καιρος θα ερθει, οσο διογκονετε η κριση αξιων του συγχρονου κοσμου, τοσο πιο κοντα βρησκομαστε στον αφανισμο!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,828 μηνύματα.

O diotima έγραψε: στις 12:33, 13-05-12:

Να φαμε ολοι λσδ
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,697 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 12:39, 13-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
: Προτιμώ τη γνώμη του
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 12:43, 13-05-12:

Φαντάζομαι εννοείς το L.S.D.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 6,620 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε: στις 12:47, 13-05-12:

Μην ανησυχείς, το κάνουμε ήδη από μόνοι μας αυτό εδώ και χιλιετίες...
Μια ιδέα που σκέφτομαι είναι να υπήρχε το ανταλλακτικό εμπόριο, κάτι το οποίο θα μείωνε τις πιθανότητες να υπάρχουν διαμάχες, πόλεμοι και συγκρούσεις μεταξύ των ανθρώπων για οικονομικούς λόγους.
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,627 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 13:11, 13-05-12:

Μην γελασετε αλλα πιστευω οτι ο κοσμος θα αλλαζε μονο αν γινομουν εγω πρωθυπουργος or sth like that.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ψαραδέλλη : 13-05-12 στις 17:36.
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 995 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 13:20, 13-05-12:

Να κοιτάξω ν' αλλάξω τον εαυτό μου μήπως;
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jeanjean (John)

Δραστήριο Μέλος

Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 172 μηνύματα.

O Jeanjean Το πάθος κάνει τον κόσμο να γυρίζει. έγραψε: στις 22:32, 13-05-12:

Να βαψω όλες τις πολυκατοικίες της Αθήνας με διαφορα τρελα χρώματα και σχέδια!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Παραλογικός (Κώστας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O Παραλογικός έγραψε: στις 22:33, 13-05-12:

Παιδεία σε όλους τους ανθρώπους ώστε να έχουν κρίση να μπορούν να αλλάξουν τον κόσμο και να δημιουργούν πολιτισμό!
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,889 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 22:41, 13-05-12:

Όπως λέει και ο τίτλος,σκεφτείτε μία ιδέα για να αλλάξετε/αλλάξει ο κόσμος προς το καλύτερο,και πώς θα μπορούσε να υλοποιηθεί.
Κάποιος είδε το Pay it forward χθες βράδυ

και...

Αρχική Δημοσίευση από Jeanjean
Κάποιος πήγε χθες στο TEDxThess.

Ερώτηση στο ερώτημα: Προς το καλύτερο ως προς ποιον; Έχουμε το ίδιο 'καλύτερο' όλοι μας;
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 22:46, 13-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Κάποιος είδε το Pay it forward χθες βράδυ
I pledge guilty your honor
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,889 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 22:48, 13-05-12:

Ε, για να το πέτυχα πάναπει πως το έβλεπα κι εγώ.
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,828 μηνύματα.

O diotima έγραψε: στις 23:02, 13-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από thermopiles
Μην γελασετε αλλα πιστευω οτι ο κοσμος θα αλλαζε μονο αν γινομουν εγω πρωθυπουργος or sth like that.
Ελεος
Ουτε να γελασω
Ο κοσμος θα γινοταν καλυτερος αν γινοταν αυτος "πρωθυπουργος"...οχι παλι ο εκπροσωπος
Παράθεση

Παραλογικός (Κώστας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O Παραλογικός έγραψε: στις 00:39, 14-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Jeanjean
Σίγουρα αλλά όχι μόνο της Αθήνας αλλά και της Θεσσαλονίκης και όλων των πόλεων.Υπάρχουν πολλές αντιαισθητικές πολυκατοικίες γύρω μας
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 401 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 15:08, 14-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Lysippe
Να κοιτάξω ν' αλλάξω τον εαυτό μου μήπως;
Αν είναι για το καλό του κόσμου!!! Πλάκα κάνω..!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια