Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,064 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μου χάλασε ο φορτιστής του laptop

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 17:53, 13-05-12:

Ο φορητός μου είναι acer 6920g . Ta multirama ή το πλαίσιο δίνουν έτοιμοπαραδοτο άλλο πόσο κάνει ;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 18:01, 13-05-12:

Επειδή και εγώ το ίδιο είχα πάθει, πήγα και πήρα έναν φορτιστή 25 ευρώ με πολλά βύσματα και σου έγραφε και για ποια λάπτοπ χρησιμοποιείτε, είχε αρκετούτσικα βύσματα και έκανε για πολλές μάρκες και τύπους λάπτοπ.
Μπορείς όμως να ρωτήσεις και για τιμές περίπου αν και πιστεύω ότι είναι πιο ακριβός ο ετοιμοπαράδοτος φορτιστής.Θα το ψάξω και γω μήπως βρω αυτό που σου λέω γιατί συμφέρει :/

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 18:04, 13-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από IreneGr
Επειδή και εγώ το ίδιο είχα πάθει, πήγα και πήρα έναν φορτιστή 25 ευρώ με πολλά βύσματα και σου έγραφε και για ποια λάπτοπ χρησιμοποιείτε, είχε αρκετούτσικα βύσματα και έκανε για πολλές μάρκες και τύπους λάπτοπ.
Μπορείς όμως να ρωτήσεις και για τιμές περίπου αν και πιστεύω ότι είναι πιο ακριβός ο ετοιμοπαράδοτος φορτιστής.Θα το ψάξω και γω μήπως βρω αυτό που σου λέω γιατί συμφέρει :/
Ευχαριστώ
μου κάνει και αυτο . Εγω απλα θέλω να βάλω το λάπτοπ μου στην μπριζα. Απο που το πήρες αυτο το μαραθετι θέλω άμεση λύση γιατι δε θα έχω λάπτοπ και θα κλαίω

Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 18:08, 13-05-12:

Μπορείς να ρίξεις μια ματιά σε αυτό...Θα ψάξω να βρω αν τον έχω ακόμα γιατί δεν θυμάμαι τίποτα,πάνε κανα δυο χρόνια μου το είχαν παραγγείλει από το ιντερνετ. μια συμβουλή, μην πιέσεις το βύσμα προς τα μέσα γιατί μετά θα πρέπει να σου ανοίγουν το λάπτοπ,αν σβήσει αστο ως έχει μέχρι να πάρεις άλλον (μιλάει η πείρα)

πάω να ψάξω

Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H IreneGr έγραψε στις 18:18, 13-05-12:

http://www.e-pentelis.gr/catalog/pro...f=bestprice.gr
http://www.computerbeast.gr/index.ph...chk=1&Itemid=2
http://www.skroutz.gr/c/289/laptop_b...s_and_psu.html

Ενημερωτικά αυτός που είχα πάρει εγώ λεγόταν DEER , πρόσεχε τις τιμές γιατί μερικές τσούζουν πολύ.

βρήκα ένα με λιγότερα βύσματα που κάνει για acer πιο φθηνό μάλιστα http://www.ricardo.gr/buy/pc/diafora...v/an678187906/
ψάξε όμως αν κάνει για το μοντέλο σου το συγκεκριμένο μην το πάρεις και είναι για άλλους acer

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 18:33, 13-05-12:

Ενας φιλος προσφατα πειρε φορτιστη ειδικα για το laptop του (της ιδιας εταιριας) με 20€, οποτε μαλλον σε συμφερει καλητερα το αφθεντικο παρα οι μουφες που καμια φορα δεν κανουν και δουλεια.

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε στις 18:41, 13-05-12:

Θα οργή ως αύριο τα μαγαζιά και θα παρω οποίο βρω δε μπορώ να παραγγελιών ονλινε γιατι θα κάνει 2 μέρες

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Laptop και μπαταρία - Από Redman20
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υπολογιστές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-10-13 στις 22:47.
    • SSD σε παλιό laptop - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-09-11 στις 17:55.
    • Φόρτιση του laptop... - Από Boom
      Το θέμα έχει λάβει 39 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-07-10 στις 14:28.
    • Σύνδεση laptop με dvd - Από Liakouras
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-04-09 στις 18:15.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους