Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,089 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,985 μηνύματα σε 74,643 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Οικονομικό ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας

Anna♥

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Anna♥
H Anna♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Anna♥ έγραψε στις 12:17, 01-02-12:

Απλά πρόκειται να πάμε εκεί για τριήμερο και δεν ξέρουμε για την περιοχή εκεί, γιατί ακούσαμε κάποια πράγματα όχι τόσο καλά...Αν μπορείτε βοηθήστε! Είναι στην Συγγρού μου είπανε...Τι λέτε??

Σημείωση:
Τα μηνύματα 1 έως 9 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα "[Αθήνα] Γνωρίζετε το ξενοδοχείο Stanley;"

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 29-05-12 στις 21:52. Αιτία: προσθήκη σημείωσης λόγω συνένωσης Θεμάτων
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 12:22, 01-02-12:

www.hotelstanley.gr
Αν λες αυτό, είναι στο Μεταξουργειο και όχι στη Συγγρού. Από το site, μια χαρα μου φαίνεται. Η περιοχή είναι όντως λίγο χάλια, αλλά τι σημασία έχει? Είναι κεντρικά και δίπλα σε μετρό, αρα μπορείς να πας όπου θες.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anna♥

Νεοφερμένος

H Anna♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Anna♥ έγραψε στις 12:29, 01-02-12:

Ναι, αυτό λέω, απλά ήθελα να ξέρω αν υπάρχει ιδιαίτερος κίνδυνος στην περιοχή, γιατί ένα από τα χαρακτηριστικά μου είναι και το να είμαι πολύ φοβιτσιάρα...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 12:43, 01-02-12:

Δεν είναι επικίνδυνη, βρώμικη είναι. Παλιά είχε κάτι γιάφκες

Παράθεση

Anna♥

Νεοφερμένος

H Anna♥ έγραψε στις 12:52, 01-02-12:

Τότε δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα! Ευχαριστώ πολύ!!!

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 13:21, 01-02-12:

Είναι ενα πολύ μεγάλο Ξενοδοχείο.... εχει τυχει να πάω σε κάτι Συνέδρια που πραγματοποιήθηκαν σε αυτό,
Ακριβώς απ εξω είναι η σταση του metro Μεταξουργείο... και μπορείς και με τα ποδια να πας στην Ομόνοια...
Μια ευθεία είναι από την Αγίου Κωνσταντίνου... λίγη προσοχή το βράδυ απλώς.. καλύτερα με ταξί ή με metro...
Και απο την οδό Δηληγιάννη ο Σταθμός Λαρίσης είναι πολύ κοντά αλλά και σε αυτόν υπάρχει Metro...
Καλά να περάσετε!

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 23:48, 01-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Δεν είναι επικίνδυνη, βρώμικη είναι. Παλιά είχε κάτι γιάφκες
Δεν θα σύστηνα βόλτες στο Μεταξουργείο από μια ώρα κ μετά. Ειδικά αν είσαι φοβιτσιάρα. Είναι κοντά στην Ομόνοια που ούτε εκεί δεν θα σύστηνα βόλτες

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anna♥

Νεοφερμένος

H Anna♥ έγραψε στις 21:00, 02-02-12:

Δεν έχουμε κανέναν απολύτως σκοπό να βολτάρουμε εκεί
Απλώς ως μέρος διαμονής...

Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 21:09, 02-02-12:

Πω, καλά... Εκεί είχαμε μείνει στην Γ' Γυμνασίου, που κατεβήκαμε Αθήνα... Μια χαρά ήταν τότε, αλλά έχει αρκετό καιρό...

Παράθεση

kambana

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη kambana
H kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H kambana έγραψε στις 19:16, 26-05-12:

Καλησπέρα!
Πρόκειται στα τέλη του άλλου μήνα να κατέβω μαζί με τη μητέρα μου Αθήνα για 2 μέρες και ψάχνω ένα ξενοδοχείο οικονομικό και σε καλή περιοχή (να μπορούμε να γυρίσουμε νύχτα και κατά προτίμηη κοντά σε κάποιο σταθμό μετρό) στο κέντρο. Έχετε να μου προτείνετε κάτι;;
Για αυτό τι έχετε να πείτε; http://www.booking.com/hotel/gr/hote...f5f6080;dcid=1

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 19:35, 26-05-12:

σχέδιο δίνεις?
δε ξέρω να σου πω γιατί δε μένω Αθήνα αλλά αυτό το είδες?

Ασύρματο Hotspot Internet διατίθεται σε ολόκληρο το ξενοδοχείο και η χρέωση είναι 1 EUR ανά ώρα.
εγώ θα έριχνα Χ κατευθείαν από τη στιγμή που μπορείς να βρεις free σε άλλα χοτέλζ...

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 19:41, 26-05-12:

http://www.booking.com/hotel/gr/minoa.el.html

32 ευρω η διανυκτέρευση, καθαρό και αξιοπρεπές ξενοδοχείο αν και σε σχετικά κακόφημη περιοχή.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 22:26, 26-05-12:

Ω, οικονομικά χοτέλζ στο κέντρο της αθήνας; η ειδικότητά μου
έχουμε κ λέμε:

- "Μεγας Αλέξανδρος", κατηγορίας Ζ' στην καλύτερη των περιπτώσεων. Είναι λίγο δύσκολο να το βρείς (στενό Μενάνδρου, μετά τους λαθρο που σπρώχνουν άσπρη) μα η εξωτερική του εμφάνιση σε πείθει πως θα ζήσετε την περιπέτεια . Στα συν: Ντουλάπα, ντουζ στο δωμάτιο. Στα πλην: Η ντουλάπα δεν άνοιγε παρά με κλωτσιές και το ντουζ δεν είχε μια μικρή λεπτομέρεια (νερό). Α, επίσης, η κουβέρτα σα να έμπαζε ήταν λίγο σκωροφαγωμένη...
Τιμή: 8 ευρώ η βραδιά (πληρώνεις εάν δεν κοιμάται ο ηλικιωμένος ρεσεπσιονιστ)
Σχέση απόδοσης/τιμής:

- "Βασιλευς Φιλιππος", κατηγορίας "μην τα ρωτάς". Είναι κ αυτό λίγο δύσκολο να το βρείς (στενό Σωκράτους, μετά τους διακινητές) μα, όταν το βρείς, σε αποζημιώνει ο κλασσικός αέρας της Αθήνας των 60'ς. Στα συν: Καθαρό δωμάτιο (απ έξω), νιπτήρας με το κλασσικό ποτηράκι-στήριγμα οδοντόβουρτσας, και - ενα προσωπικό φετίχ - σαπουνάκια με το όνομα ξενοδοχείου. (Σύμπτωση: τα σαπουνάκια έγραφαν το όνομα άλλου ξενοδοχείου ). Στα πλην: Οκτάποδοι νυκτερινοί επισκέπτες.
Τιμή: 10 ευρώ η βραδιά (είναι τόσο ευγενικοί που σε ξυπνούν κατά τις 7 για να πληρώσεις )
Σχέση απόδοσης/τιμής:

- "Mενέλαος", κατηγορίας "κλάψτα". Είναι εύκολο να το βρείς (υπάρχει πιάτσα απ έξω, και δεν εννοώ των ταξί) και το όλο
feeling της εισόδου στα τάρταρα, μας προϊδεάζει για μεγάλες συγκινήσεις. Στα συν: Οι πολύ εξυπηρετικές ρεσεψιονίστ, χτύπησαν και την πόρτα του δωματίου για να με ρωτήσουν αν θέλω παρέα μα εγώ είχα μόλις φορέσει τις πυτζάμες μπομπ σφουγγαράκης και ντράπηκα ν'ανοίξω . Στα πλην: Η καθαριότητα είναι μισή αρχοντιά, και αρχοντιά δεν θα δείτε ούτε γι'άστείο. Επίσης, προσφέρεται πρωϊνό τσάι!!! Κρίμα που τα ποτήρια ήταν βρώμικα
Τιμή: 15 ευρώ η βραδιά, ή οποιοδήποτε άλλο χρονικό διάστημα της... αρεσκείας σας
Σχέση απόδοσης/τιμής:

Αυτά
άντε καλή διαμονή

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kambana

Πολύ δραστήριο μέλος

H kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H kambana έγραψε στις 23:50, 26-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από εμμα_τριντεντ
σχέδιο δίνεις?
δε ξέρω να σου πω γιατί δε μένω Αθήνα αλλά αυτό το είδες?

εγώ θα έριχνα Χ κατευθείαν από τη στιγμή που μπορείς να βρεις free σε άλλα χοτέλζ...
Δε με πειράζει καθόλου για το ίντερνετ, αφού δε θα έχω υπολογιστή. Άλλωστε είναι μόνο για ένα βράδυ και νομίζω να αντέξω...

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
http://www.booking.com/hotel/gr/minoa.el.html

32 ευρω η διανυκτέρευση, καθαρό και αξιοπρεπές ξενοδοχείο αν και σε σχετικά κακόφημη περιοχή.
Για μια βράβευση θα κατέβω. Ωραίο το ξενοδοχείο, αλλά δε θέλω να το διακινδυνεύσω σε κακόφημη περιοχή. Όσο να 'ναι δυο γυναίκες..Δεν ξέρω...

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Ω, οικονομικά χοτέλζ στο κέντρο της αθήνας; η ειδικότητά μου
έχουμε κ λέμε:

- "Μεγας Αλέξανδρος", κατηγορίας Ζ' στην καλύτερη των περιπτώσεων. Είναι λίγο δύσκολο να το βρείς (στενό Μενάνδρου, μετά τους λαθρο που σπρώχνουν άσπρη) μα η εξωτερική του εμφάνιση σε πείθει πως θα ζήσετε την περιπέτεια . Στα συν: Ντουλάπα, ντουζ στο δωμάτιο. Στα πλην: Η ντουλάπα δεν άνοιγε παρά με κλωτσιές και το ντουζ δεν είχε μια μικρή λεπτομέρεια (νερό). Α, επίσης, η κουβέρτα σα να έμπαζε ήταν λίγο σκωροφαγωμένη...
Τιμή: 8 ευρώ η βραδιά (πληρώνεις εάν δεν κοιμάται ο ηλικιωμένος ρεσεπσιονιστ)
Σχέση απόδοσης/τιμής:

- "Βασιλευς Φιλιππος", κατηγορίας "μην τα ρωτάς". Είναι κ αυτό λίγο δύσκολο να το βρείς (στενό Σωκράτους, μετά τους διακινητές) μα, όταν το βρείς, σε αποζημιώνει ο κλασσικός αέρας της Αθήνας των 60'ς. Στα συν: Καθαρό δωμάτιο (απ έξω), νιπτήρας με το κλασσικό ποτηράκι-στήριγμα οδοντόβουρτσας, και - ενα προσωπικό φετίχ - σαπουνάκια με το όνομα ξενοδοχείου. (Σύμπτωση: τα σαπουνάκια έγραφαν το όνομα άλλου ξενοδοχείου ). Στα πλην: Οκτάποδοι νυκτερινοί επισκέπτες.
Τιμή: 10 ευρώ η βραδιά (είναι τόσο ευγενικοί που σε ξυπνούν κατά τις 7 για να πληρώσεις )
Σχέση απόδοσης/τιμής:

- "Mενέλαος", κατηγορίας "κλάψτα". Είναι εύκολο να το βρείς (υπάρχει πιάτσα απ έξω, και δεν εννοώ των ταξί) και το όλο
feeling της εισόδου στα τάρταρα, μας προϊδεάζει για μεγάλες συγκινήσεις. Στα συν: Οι πολύ εξυπηρετικές ρεσεψιονίστ, χτύπησαν και την πόρτα του δωματίου για να με ρωτήσουν αν θέλω παρέα μα εγώ είχα μόλις φορέσει τις πυτζάμες μπομπ σφουγγαράκης και ντράπηκα ν'ανοίξω . Στα πλην: Η καθαριότητα είναι μισή αρχοντιά, και αρχοντιά δεν θα δείτε ούτε γι'άστείο. Επίσης, προσφέρεται πρωϊνό τσάι!!! Κρίμα που τα ποτήρια ήταν βρώμικα
Τιμή: 15 ευρώ η βραδιά, ή οποιοδήποτε άλλο χρονικό διάστημα της... αρεσκείας σας
Σχέση απόδοσης/τιμής:

Αυτά
άντε καλή διαμονή
Τώρα αλήθεια, έχεις μείνει σε αυτά;;

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 00:37, 27-05-12:

Στην περιοχή αυτή υπάρχει και το stanley που βλέπω ότι δίνει το δίκλινο 38Ε τη βραδιά.
Η περιοχή δεν είναι η καλύτερη αλλά το συγκεκριμένο ξενοδοχείο έχει "+" ότι βγαίνεις από την πόρτα του μετρό και μπαίνεις στην πόρτα του ξενοδοχείου.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Resident Evil : 27-05-12 στις 01:05. Αιτία: συντακτικά λάθη
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 00:45, 27-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από kambana
Για μια βράβευση θα κατέβω. Ωραίο το ξενοδοχείο, αλλά δε θέλω να το διακινδυνεύσω σε κακόφημη περιοχή. Όσο να 'ναι δυο γυναίκες..Δεν ξέρω...
Και αυτό που διάλλεξες εσύ πάντως, στην ίδια περιοχή είναι!

Παράθεση

kambana

Πολύ δραστήριο μέλος

H kambana έγραψε στις 09:19, 27-05-12:

Και αυτό που διάλλεξες εσύ πάντως, στην ίδια περιοχή είναι!
Λέει τουλάχιστον ότι είναι σε ήσυχο πεζόδρομο...τώρα κατά πόσο ισχύει είναι άλλο!

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 11:15, 27-05-12:

Λέει τουλάχιστον ότι είναι σε ήσυχο πεζόδρομο...τώρα κατά πόσο ισχύει είναι άλλο!
Για να πας όμως θα κατεβαίνεις στο σταθμό του Μεταξουργείου. Και αυτό που σου πρότεινα εγώ είναι πάνω στο σταθμό του μετρο. Αν θες καλή περιοχή βάλε στη μπαν λιστ το Μεταξουργείο γενικότερα.

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 11:54, 27-05-12:

Aν είναι να μείνεις Μεταξουργείο μακριά από "ήσυχους" πεζόδρομους.
Το Stanley είναι μια πολύ καλή περίπτωση όπως σου είπε και η Resident Evil. Δες το

Παράθεση

qwerty111

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη qwerty111
Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,266 μηνύματα.

O qwerty111 έγραψε στις 12:33, 27-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
Στην περιοχή αυτή υπάρχει και το stanley που βλέπω ότι δίνει το δίκλινο 38Ε τη βραδιά.
Η περιοχή δεν είναι η καλύτερη αλλά το συγκεκριμένο ξενοδοχείο έχει "+" ότι βγαίνεις από την πόρτα του μετρό και μπαίνεις στην πόρτα του ξενοδοχείου.
Πήγε το Stanley 38E το δίκλινο; Μπράβο...

Παράθεση

kambana

Πολύ δραστήριο μέλος

H kambana έγραψε στις 18:45, 27-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
Για τις μέρες που με ενδιαφέρει έχει 55Ε η βραδιά: http://www.booking.com/hotel/gr/stan...22b1e0d;dcid=1

Για να πας όμως θα κατεβαίνεις στο σταθμό του Μεταξουργείου. Και αυτό που σου πρότεινα εγώ είναι πάνω στο σταθμό του μετρο. Αν θες καλή περιοχή βάλε στη μπαν λιστ το Μεταξουργείο γενικότερα.
Έχεις να προτείνεις κάποια άλλη περιοχή στο κέντρο;

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 19:03, 27-05-12:

Πες μας την περιοχή στην οποία γίνεται η βράβευση..

Παράθεση

kambana

Πολύ δραστήριο μέλος

H kambana έγραψε στις 19:26, 27-05-12:

Στην Τεχνόπολις στο Γκάζι (σταθμός μετρό Κεραμεικός)

Παράθεση

kambana

Πολύ δραστήριο μέλος

H kambana έγραψε στις 22:41, 28-05-12:

Τα περισσότερα οικονομικά (μέχρι 60Ε) ξενοδοχεία που βρήκα είναι σε κακόφημες και επικίνδυνες περιοχές. Έχω υπόψη μου και το Τιτάνια πια. Μπορεί να είναι ακριβό (85Ε), αλλά νομίζω ότι αξίζει τα λεφτά του ...

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:14, 28-05-12:

Στη θέση σου θα κοιτούσα για Συνταγμα, Πανεπιστήμιο, Κεραμεικό, Αμπελοκήπους, Κολωνακι, Πλάκα (Μητροπόλεως θα βρεις οικονομικά πιστεύω), Μοναστηράκι, Θησείο, Μετς, απέναντι απο Αμερικάνικη Πρεσβεία (πως λεγεται η περιοχή δε θυμάμαι).. Με το μετρό ή με ηλεκτρικό απο αυτά είσαι δίπλα. Ο,τι νομίζεις, εγώ πάντως για δυο βράδια κάτι παραπάνω θα το έδινα αν είναι να αισθάνομαι ασφαλής στην περιοχή που θα κινηθώ. Και οι περιοχές που ανέφερα έχουν κίνηση ακόμα και τις καθημερινές και δεν είναι κακόφημες.

* Τιτάνια μάλιστα. Πανεπιστήμιο, κεντρικός δρόμος, μετρό σε 3 λεπτά με τα πόδια. Πολύ ωραίο και με καλές κριτικές ξενοδοχείο επίσης.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 15:17, 28-02-14:

Εάν κάποιος έχει μία νέα εμπειρία με οικονομικό αρκετά ξενοδοχείο, ας την καταγράψει να ξέρουμε.
Αλλιώς ας σιωπάσει.
Μέρος: κεντρικά με πρόσβαση μετρό

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

silvestra

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη silvestra
H silvestra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H silvestra έγραψε στις 01:25, 08-03-14:

Συμφωνω το Stanley ειναι μακραν το καλυτερο από τα φθηνοτερα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Μετακίνηση στο κέντρο της Αθήνας - Από αδαμαντια52071
      Το θέμα έχει λάβει 107 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-03-15 στις 17:25.
    • Εικόνες ντροπής στο κέντρο της Αθήνας - Από challenger
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-06-12 στις 15:36.
    • Κέντρο Αθήνας - Από qwerty111
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-09-10 στις 16:10.
    • Συνάντηση στο κέντρο Αθήνας - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 320 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι συναντήσεις μας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-10-07 στις 19:27.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους