Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,042 μηνύματα σε 74,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ear Piercing: Βασικές οδηγίες και συμβουλές

morphine

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη morphine
H morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 265 μηνύματα.

H morphine έγραψε στις 18:29, 27-06-13:

Δεν ξερω για Αθηνα, θεωρω πως καποιος θα υπαρχει! Εγω απο Πατρα ειμαι, για το πρωτο μου piercing εδωσα 25 και για τα αλλα 20 επειδη τα εκανα στον ιδιο και κανει εκπτωση απο το δευτερο και μετα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

challenger

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη challenger
Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Ηλεκτρονικός . Έχει γράψει 5,561 μηνύματα.

O challenger έγραψε στις 06:54, 28-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από morphine
Δεν ξερω για Αθηνα, θεωρω πως καποιος θα υπαρχει! Εγω απο Πατρα ειμαι, για το πρωτο μου piercing εδωσα 25 και για τα αλλα 20 επειδη τα εκανα στον ιδιο και κανει εκπτωση απο το δευτερο και μετα.
Για λοβό μιλάμε, όχι άλλο σημείο του αυτιού...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη georgia.94
H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 517 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε στις 14:46, 28-06-13:

Πανω απο 10 ευρω ειναι κοροιδια ρε παιδια για λοβο!και πολλα ειναι..και δεν μπορω να καταλαβω γιατι θεωρειται επικινδυνο το πιστολακι ..ειδικα στο λοβο ποιος ειναι ο κινδυνος?καλα στα αλλα σημεια του αυτιου πες οτι παθαινεις πιο ευκολα μολυνση αλλα σκεφτειτε ποσες γυναικες εχουν τρυπησει τους λοβους των δυο αυτιων με πιστολακι..μεχρι και μωρακια που πανε στα χρυσοχοεια και τους τρυπανε τα αυτια..δεν ειναι τοσο τραγικο..

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 14:51, 28-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από challenger
10 ευρω μαξ.
αλλιως μοναστηρακι>3 ευρω

Παράθεση

morphine

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη morphine
H morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 265 μηνύματα.

H morphine έγραψε στις 16:26, 28-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από challenger
Και γω για λοβο λεω. Οπου εχω κοιταξει σε εξωτερικο και Ελλαδα η τιμη ειναι γυρω στα 25 ευρω, γενικα, και για πιο συνηθισμενα piercing οπως του λοβου σου κανουν εκπτωση 5 ευρω περιπου, οχι παραπανω. Προσωπικα με τοσα καντηλια που εχω ριξει για τις τρυπες που εχω ανοιξει με πιστολακι μονο παραλογο δε μου φαινεται αυτο το ποσο, τεσπα.

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 16:14, 29-06-13:

τι 25 ρε παιδια..σε κοσμηματοπωλειο 10 ευρω το μαξ..με 25 ευρω εγω νοικιαζω σπιτι

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

μαρια__

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη μαρια__
H μαρια__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H μαρια__ έγραψε στις 18:44, 15-05-14:

πριν απο 2 μερες (την τριτη) εκανα τρυπα στον χονδρο ψηλα οχι πολυ ψηλα εκει που κανει καμπυλη το αφτι και γυρναω απο πισω το κουμπωμα για να μην κολησει οταν εγινε η τρυπα δεν ετρεξε ουτε αιμα ουτε πιον τιποτα δεν εκανε απλα πονεσε πολυ στην αρχη(με πιστολι την εκανα) και την καθαρι2ω κιολας και με οινοπνευμα και με φυσιολογικο ορο τι να κανω..;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη selc
H selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 489 μηνύματα.

H selc έγραψε στις 19:14, 15-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από μαρια__
πριν απο 2 μερες (την τριτη) εκανα τρυπα στον χονδρο ψηλα οχι πολυ ψηλα εκει που κανει καμπυλη το αφτι και γυρναω απο πισω το κουμπωμα για να μην κολησει οταν εγινε η τρυπα δεν ετρεξε ουτε αιμα ουτε πιον τιποτα δεν εκανε απλα πονεσε πολυ στην αρχη(με πιστολι την εκανα) και την καθαρι2ω κιολας και με οινοπνευμα και με φυσιολογικο ορο τι να κανω..;
τι άλλο να κάνεις δηλαδή;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

adele

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη adele
H adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 272 μηνύματα.

H adele έγραψε στις 16:06, 30-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από μαρια__
Δεν σου έδωσαν οδηγίες όταν το έκανες;
Εμένα μου είχαν πει να το καθαρίζω με οξυζενέ και μετά να βάζω μια κρέμα για να αποφευχθεί η μόλυνση. Το είχα κάνει με βελόνα βέβαια αλλά δεν έχει καμία διαφορά πιστεύω.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους