Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,182 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ομοφυλόφιλος αδερφός

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 10:55, 19-08-05:

Ο αδερφός σας, ανακοινώνει ότι είναι ομοφυλόφιλος και ζητά την βοήθεια σας για να το ανακοινώσει στους γονείς σας. Ποια είναι η στάση σας, δεδομένου ότι οι γονεις σας είναι αντίθετοι σε αυτή την ιδέα και πιθανων να το τραβήξουν στα άκρα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 23:19, 19-08-05:

Ανάλογα την περίπτωση... Αν ήταν διακριτικός και ΔΕΝ προκαλούσε με την συμπεριφορά του ίσως και να τον υποστήριζα... Αν όμως άρχιζε να κουνιέτε και γενικά να συμπεριφέρετε ως "κραγμένη" τότε πραγματικά δεν μπορώ να ξέρω ποια θα ήταν η συμπεριφορά μου... Το πιθανότερο να μην ήταν και η καλύτερη... Μλκια μου? Ισως... επιλογές είναι αυτες...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nessa NetMonster
H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε στις 23:48, 19-08-05:

Θα έτρεχα στους γονείς. "ΕΕΕΕΕΕ μαντέψτε ποιος το γύρισε στην κοπτική-ραπτική!"

...πλάκα κάνω

Η αλήθεια είναι ότι η κατάσταση είναι πολύ εξωπραγματική για μένα. Από τη μια δεν έχω αδερφό γκέι (ή μάλλον έχω έναν αδερφό που παραείναι... ζώον, πώς να το πω... γορίλας, ρε παιδί μου... δε βγαίνει σε γκέι βέρσιον, πώς να το κάνουμε!), από την άλλη οι γονείς μου είναι πολύ απελευθερωμένοι.

Σε μια υποθετική περίπτωση που βρίσκομαι σε εντελώς άλλη οικογένεια, προφανώς στους γονείς θα το υποστήριζα το παιδί, και μέχρι τα άκρα αν χρειαζόταν. Από εκεί και πέρα, μεταξύ μας μάλλον θα τον πίεζα να είναι διακριτικός και σεμνός, αν μη τι άλλο για το καλό του (γιατί όλοι ξέρουμε τι καφρίλα κυκλοφορεί!)

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-stekoumenos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-stekoumenos
Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O e-stekoumenos έγραψε στις 19:23, 27-08-05:

Σίγουρα δεν θα πανηγύριζα...εδώ που τα λέμε δεν είναι και οτι καλύτερο μπορεί να συμβεί...Ωστόσο θα με ενοχλούσε περισσότερο αν ο αδερφός μου ήταν ρατσιστής ,φονιάς ,κλέφτης και αποτελούσε ουσιαστικό ενόχλημα για την κοινωνία μας.....Μάλλον θα το συζητούσα πολύ μαζί του...να καταλάβω πως του προέκυψε αυτό...και αν υπάρχει κανένα περιθώριο αλλαγής...Άν όμως η κατάσταση ήταν μη αναστρέψιμη.....εντάξει δεν θα το έκανα θέμα χωρίς να σημαίνει οτι δεν θα τον προτιμούσα αλλιώς...

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 19:31, 27-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Ο αδερφός σας, ανακοινώνει ότι είναι ομοφυλόφιλος και ζητά την βοήθεια σας για να το ανακοινώσει στους γονείς σας. Ποια είναι η στάση σας, δεδομένου ότι οι γονεις σας είναι αντίθετοι σε αυτή την ιδέα και πιθανων να το τραβήξουν στα άκρα.
Αφού υποθέτουμε ότι είναι αντίθετοι , θα τον πίεζα να μην το ανακοινώσει... Και να είναι πολύ διακριτικός...

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 14:08, 28-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Αφού υποθέτουμε ότι είναι αντίθετοι , θα τον πίεζα να μην το ανακοινώσει... Και να είναι πολύ διακριτικός...

το αυτό ακριβώς

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 09:00, 29-08-05:

θα τον στήριζα και πλάι του θα προσπαθούσα να δώσω στους γονείς μας να καταλάβουν ότι υπάρχουν και χειρότερα πράγματα στη ζωή απ το να είναι κάποιος ομοφυλόφιλος...

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 10:43, 01-09-05:

Θα τον στήριζα 100% και ό,τι και να γινόταν με τους γονείς μας.Φαντάζομαι πως αυτό θα περίμενε,οι γονείς συχνά απορρίπτουν ή πληγώνουν τα παιδιά λόγω της διαφορά ηλικίας και αντιλήψεων αν όμως κι εγώ τον απέρριπτα τότε θα ένοιωθε αποκλεισμένος απο όλη την οικογένεια του.

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 13:12, 01-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από e-stekoumenos
Σίγουρα δεν θα πανηγύριζα...εδώ που τα λέμε δεν είναι και οτι καλύτερο μπορεί να συμβεί...Ωστόσο θα με ενοχλούσε περισσότερο αν ο αδερφός μου ήταν ρατσιστής ,φονιάς ,κλέφτης και αποτελούσε ουσιαστικό ενόχλημα για την κοινωνία μας.....Μάλλον θα το συζητούσα πολύ μαζί του...να καταλάβω πως του προέκυψε αυτό...και αν υπάρχει κανένα περιθώριο αλλαγής...Άν όμως η κατάσταση ήταν μη αναστρέψιμη.....εντάξει δεν θα το έκανα θέμα χωρίς να σημαίνει οτι δεν θα τον προτιμούσα αλλιώς...
Αυτό ακριβώς.....

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 16:49, 08-09-05:

Δεν μπορώ να το φανταστώ γιατί πρώτον οι γονεις μου είναι άτομα που θα το δέχονταν και το ξέρω γιατί έχουμε κάνει συζήτηση πάνω σε τέτοιο θέμα
και δεύτερον έχω αδερφή την ΤΑΖ οπότε.....

Πάντως δεν θα με πείραζε αλλά να μην ήταν και πολύ χτυπητό σε σημείο να βέφεται κτλ κτλ όπως έχω συναντήσει στην δουλέιά μου, αλλά διακριτικός όπως γνωρίζω τέτοιο άτομο.

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 17:13, 08-09-05:

Εγώ είχα παλιά ένα φίλο που είχε μεγαλύτερο αδερφό γκέυ, τελικά έγινε και αυτός γκέυ.

Ο αδερφός μου δε βγαίνει σε gay version όπως είπε και η Nessie

Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε στις 21:20, 08-09-05:

Ναι ισχύει αυτό, αν κάποιος έχει μεγαλύτερο αδερφό γκέι είναι πολύ πιθανό να είναι και ο ίδιος γκέι. Έχει να κάνει με το περιβάλλον της μήτρας της μητέρας.

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 21:46, 08-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster
Ναι ισχύει αυτό, αν κάποιος έχει μεγαλύτερο αδερφό γκέι είναι πολύ πιθανό να είναι και ο ίδιος γκέι. Έχει να κάνει με το περιβάλλον της μήτρας της μητέρας.
πως καλέ???

Αν ο αδερφος μου ήταν gay....θα'χα ρίξει το γέλιο της αρκουδας

Θα του επισήμανα τους κινδύνους που ενέχουν οι σεξουαλικές σχέσεις και θα στεκόμουν δίπλα του, τσεκάροντας όλους τους gay φιλους του..Αν έβρισκα κάτι παράξενο, θα του το έλεγα.
Όσον αφορά τους γονείς, θα έκανα αυτό που κάνω πάντα...θα τους υποσχόμουν ότι θα τον προσέχω σε ότι κάνει και θα τον βοηθώ όταν χρειάζεται (make up όμως θα πάρει δικό του, μη σφαχτούμε).

Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

H Nessa NetMonster έγραψε στις 21:54, 08-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
πως καλέ???
Μη με κάνεις τώρα να ανοίξω και άλλο thread!

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 21:58, 08-09-05:

Μη με κάνεις τώρα να ανοίξω και άλλο thread!
αν σε βοηθά να μου εξηγήσεις...

Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

H Nessa NetMonster έγραψε στις 22:10, 08-09-05:

Κοντολογίς: Έρευνες έχουν δείξει ότι κάθε φορά που μια γυναίκα εγκυμονεί αγόρι, το περιβάλλον της μήτρας αλλάζει και αυξάνονται οι πιθανότητες τα αγόρια που θα ακολουθήσουν να είναι ομοφυλόφιλα. Αν λοιπόν ο αδερφός που έχει ήδη γεννηθεί είναι ομοφυλόφιλος, λογικά η πιθανότητα ομοφυλοφιλίας είναι πολύ μεγάλη για τον επόμενο.

Παράθεση

Psixotis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Psixotis
Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Psixotis έγραψε στις 15:02, 18-10-05:

Σαπιοκάραβο και βουλιαγμα στ' ανοιχτά.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 15:41, 18-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Psixotis
Σαπιοκάραβο και βουλιαγμα στ' ανοιχτά.
Tι θέλει να πει ο ποιητής άραγε?

Παράθεση

Psixotis

Νεοφερμένος

Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Psixotis έγραψε στις 15:47, 18-10-05:

Προς Michelle: Δε θέλει πολύ φαντασία, ακολούθησε το ένστικτό σου...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 15:47, 18-10-05:

Επειδή δεν με καθοδηγεί και τόσο το ένστικτό μου, μήπως μπορείς να μου εξηγήσεις τι εννοείς?

Παράθεση

Psixotis

Νεοφερμένος

O Psixotis έγραψε στις 16:13, 18-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Επειδή δεν με καθοδηγεί και τόσο το ένστικτό μου, μήπως μπορείς να μου εξηγήσεις τι εννοείς?
Σαφέστατα δεσποινίδα μου!

Λοιπόν:
Αυτό που είπα εμμέσως πλήν σαφώς στο θέμα, είναι οτι θεωρώ πολύ ενδιαφέρουσα ιδέα να τοποθετήσω τον (υποθετικά) ομοφυλόφιλο αδερφό μου σε ένα παλιό καράβι και να το βουλιάξω στα ανοιχτά έτσι ώστε να εξασφαλίσω την προοπτική της μη διαφυγής του.

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 22:57, 18-10-05:

Μαγική Λέξη: Α Π Ο Δ Ο Χ Η

Θα αποδεχόμουν τον αδερφό μου, όπως κ τους φίλους κ τους γνωστούς μου έτσι όπως είναι... Η προσωπικότητα είναι το Α κ το Ω...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 23:56, 18-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
Μαγική Λέξη: Α Π Ο Δ Ο Χ Η

Θα αποδεχόμουν τον αδερφό μου, όπως κ τους φίλους κ τους γνωστούς μου έτσι όπως είναι... Η προσωπικότητα είναι το Α κ το Ω...
Γιατί που να πάρει δεν έχουν όλοι αυτή ακριβώς την άποψη και κάθονται και κρίνουν τους άλλους αο το τι κάνουν στο κρεβάτι τους?
Μπράβο πάντως που σκέφτεσαι έτσι!

Παράθεση

geronimo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη geronimo
Ο geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O geronimo έγραψε στις 16:25, 20-10-05:

"Καπέλα, κέρνα όλο το μαγαζί, ο γιος μου πέρασε στο πανεπιστήμιο"
"βρε τον π**στη"
"όχι αυτός, ο μικρός"

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη emufear : 22-10-05 στις 10:03. Αιτία: greeklish
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PowerZ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη PowerZ
H PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H PowerZ έγραψε στις 19:59, 22-10-05:

αν ειναι δυνατον που το κανουμε και θεμα ..
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως θα τον αποδεχομουν οπως ακριβως ειναι και για να σας πω και την αληθεια τους παω με 1000 τους γκει.
εχει τυχει στην ζωη μου να γνωρισω αρκετα τετοια ατομα και μπορω να πω πως ειναι οι καλυτεροι ανθρωποι που συναντησα.
ο κολητος μου μαλιστα ειναι γκει το ιδιο και ενας αλλος φιλος μου που κανουμε παρα πολυ παρεα και εχω περασει απιστευτα μαζι τους!
οι αντρες ειναι πιο αθωα πλασματα απο τις γυναικες αν ειναι και γκει ειναι ο τελειος συνδιασμος για να γινει κολητος με μια γυναικα!
απιστευτο σας λεω!
οποιος δεν το χει ζησει δεν μπορει να με καταλαβει!

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 19:29, 31-10-05:

Ο αδερφος μου ειναι αδερφος μου...
Οχι απλως θα τον αποδεχομουν (το οποιο ειναι αυτονοητο για εμεν),αλλα σε περιπτωση ασχημης αντιδρασης απο τους γονεις μου, θα επερνα 1000% το μερος του!
Και αν εκλεινε η πορτα γι' αυτον,θα εκλεινε και για εμενα.
Οταν αγαπας καποιον ειτε φιλο,ειτε συγγενη και ποσο μαλλον εναν αδερφο-αδερφη, τον αγαπας για 100000000 "μικρα" και οχι πραγματα του χαρακτηρα του και του ατομου του, που σου εχουν δειξει οτι ειναι "μοναδικος" για εσενα και οτι εχει μπει στην καρδια σου.
Αδυνατον για εμενα παντα ενα πραγμα σαν την ομοφυλοφιλια να εσβηνε ολα τα προηγουμενα...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 20:21, 31-10-05:

Μακάρι Μάριε να σκέφτονταν όλοι σαν εσένα!!!

Παράθεση

simboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη simboy
Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O simboy έγραψε στις 10:24, 10-11-05:

ΜΑΚΑΡΙ να είχα αδερφό ομοφυλόφιλο να είχα ένα σίγουρο φίλο χωρίς κατινιές και κινδύνους και όλα αυτά που διαβάζουμε και γνωρίζουμε για τις φιλίες
Αλλά ......... δεν έχω αδερφό αλλά αδερφή ( κανονική εννοώ ) :p

Παράθεση

simboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη simboy
Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O simboy έγραψε στις 10:27, 10-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Psixotis
Σαφέστατα δεσποινίδα μου!

Λοιπόν:
Αυτό που είπα εμμέσως πλήν σαφώς στο θέμα, είναι οτι θεωρώ πολύ ενδιαφέρουσα ιδέα να τοποθετήσω τον (υποθετικά) ομοφυλόφιλο αδερφό μου σε ένα παλιό καράβι και να το βουλιάξω στα ανοιχτά έτσι ώστε να εξασφαλίσω την προοπτική της μη διαφυγής του.
Ενώ αν ο αδερφός σου ας πούμε εξελιχθεί σε έναν πενηντάρη κοιλαρά που ψαρεύει κοριτσάκια 17 χρονών θα τον έλεγες και μάγκα ε ?
Να είσαι σίγουρος πως αν ο αδερφός σου είναι ομοφυλόφιλος δεν πρόκειται να στο πει γιατί θα σε έχει πάρει πρέφα
Επίσης να είσαι βέβαιος πως με αυτή τη λογική στη ζωή σου θα έχεις ανθρώπους δίπλα σου που θα προτιμούν να σου λένε ψέμματα από το να σου λένε αλήθειες που δεν θα τις αντέχεις
Το προτιμάς ?
( PowerZ πάλι μπροστά μου ? :pppp )

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη simboy : 10-11-05 στις 10:30.
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 14:28, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από simboy
Ενώ αν ο αδερφός σου ας πούμε εξελιχθεί σε έναν πενηντάρη κοιλαρά που ψαρεύει κοριτσάκια 17 χρονών θα τον έλεγες και μάγκα ε ?
Να είσαι σίγουρος πως αν ο αδερφός σου είναι ομοφυλόφιλος δεν πρόκειται να στο πει γιατί θα σε έχει πάρει πρέφα
Επίσης να είσαι βέβαιος πως με αυτή τη λογική στη ζωή σου θα έχεις ανθρώπους δίπλα σου που θα προτιμούν να σου λένε ψέμματα από το να σου λένε αλήθειες που δεν θα τις αντέχεις
Το προτιμάς ?
( PowerZ πάλι μπροστά μου ? :pppp )

Δηλαδή simboy όποιος δεν είναι ομοφυλόφιλος, θα καταλήξει στα 50 του να κυνηγάει ανήλικα? Όχι ότι συμφωνώ με την άποψη του Psixoti αλλά η γνώμη του ήταν σαφέστατη. Δεν θα αποδεχόταν τον υποτιθέμενο gay αδελφό του. Γιατί το πας αλλού?

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 14:31, 11-11-05:

E ναι σιγουρα Ελενακι, εχεις δικιο.
Μην ψαχνουμε παντα τα ακρα...

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 14:42, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Μario
E ναι σιγουρα Ελενακι, εχεις δικιο.
Μην ψαχνουμε παντα τα ακρα...

Οι περισσότερες πιθανότητες αν ο υποτιθέμενος αδελφός μου ΔΕΝ ήταν gay, θα ήταν να γίνει ένας φυσιολογικός άντρας χωρίς περίεργες συμπεριφορές και "αναζητήσεις" στο κρεβάτι του.
Παίζει σαφώς και η πιθανότητα να έβγαιζε παιδεραστής και ανωμαλάρα του κερατά, αλλά τώρα τι θα κάνουμε? Θα συζητήσουμε ή θα εφαρμόσουμε τον νόμο των πιθανοτήτων?

Παράθεση

DarK_HumOuR

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη DarK_HumOuR
Ο DarK_HumOuR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O DarK_HumOuR έγραψε στις 15:12, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από simboy
ΜΑΚΑΡΙ να είχα αδερφό ομοφυλόφιλο να είχα ένα σίγουρο φίλο χωρίς κατινιές και κινδύνους και όλα αυτά που διαβάζουμε και γνωρίζουμε για τις φιλίες
Αλλά ......... δεν έχω αδερφό αλλά αδερφή ( κανονική εννοώ ) :p
εσυ ειδικα αν ειχες ομοφυλοφιλο αδερφο
θα περνουσε τα πανδεινα ο καυμενος με τις αποψεις σου..
και τι εννοω?
δες λιγο τις αποψεις της θρησκειας για την ομοφυλοφιλια, και μετα το συζηταμε..

εντελως ρατσιστικες

ή κι εδω κανω λαθος?!

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 15:22, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από DarK_HumOuR
εσυ ειδικα αν ειχες ομοφυλοφιλο αδερφο
θα περνουσε τα πανδεινα ο καυμενος με τις αποψεις σου..
και τι εννοω?
δες λιγο τις αποψεις της θρησκειας για την ομοφυλοφιλια, και μετα το συζηταμε..

εντελως ρατσιστικες

ή κι εδω κανω λαθος?!
Αρχική Δημοσίευση από Κανονισμούς του φόρουμ
1. Απαγορεύονται αυστηρά οι κάθε μορφής προσωπικές επιθέσεις με την χρήση ειρωνικών, χλευαστικών και προσβλητικών εκφράσεων και οι αρνητικοί προσωπικοί χαρακτηρισμοί. Η κάθε μορφής κριτική πρέπει να γίνεται στις ιδέες και όχι στους ανθρώπους. Οι όποιες προσωπικές αντιπαραθέσεις θα πρέπει να γίνονται σε κόσμιο επίπεδο, και σε ήπιο τόνο, ώστε να μην προσβάλλεται ο συνομιλητής, είτε στα posts είτε στα προσωπικά μηνύματα. Εάν παρατηρηθεί προσωπική επίθεση, εκτεταμένη παρενόχληση και ειρωνική διάθεση από κάποιον χρήστη μέσω προσωπικών μηνυμάτων, ή posts, ο χρήστης θα λαμβάνει προειδοποίηση (warning) με προσωπικό μήνυμα. Στις τρεις (3) προειδοποιήσεις ο λογαριασμός του συγκεκριμένου χρήστη θα απενεργοποιείται (ban), προσωρινά, για ένα χρονικό διάστημα που καθορίζεται από τους διαχειριστές και δεν θα μπορεί να συμμετάσχει πλέον σε καμία συζήτηση ούτε να δει τα προσωπικά του μηνύματα για αυτό το χρονικό διάστημα. Εάν, μετά την επάνοδο του στο φόρουμ, λάβει άλλες δύο (2) προειδοποιήσεις, ο λογαριασμός του χρήστη θα απενεργοποιηθεί μόνιμα και εάν διαπιστωθεί άλλος λογαριασμός που δημιουργήθηκε από τον ίδιο χρήστη, θα απενεργοποιηθεί μόνιμα και αυτός. Παρακαλούνται τα μέλη να ενημερώνουν τους διαχειριστές εάν λάβουν προσβλητικά προσωπικά μηνύματα ώστε να μπορούν οι παραβάτες να λάβουν τις ανάλογες ποινές.
Παρακαλώ μίλα στον άνθρωπο πιο ευγενικά γιατί την επόμενη φορά θα σου μιλήσω εγω....και οχι ευγενικά!

Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giostau
Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε στις 16:49, 11-11-05:

Βγήκαν off-topic τα τελευταία μηνύματα...
παρακαλώ προσπαθήστε να μένετε μέσα στο θέμα!!!

Τα προσωπικά σας με pm!!!

Τα off-topic μηνύματα μπορείτε να τα βρείτε εδώ

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 18:00, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από giostau
Βγήκαν off-topic τα τελευταία μηνύματα...
παρακαλώ προσπαθήστε να μένετε μέσα στο θέμα!!!

Τα προσωπικά σας με pm!!!

Τα off-topic μηνύματα μπορείτε να τα βρείτε εδώ
Συνταγή μακαρονάδας με φίδι και μπακαλιάρο.

Πέρνουμε ένα φίδι κυρίως τυνησίας και τον ταίζουμε τον μπακαλιάρο. Το βοηθάμε να καταπιεί με το πόδι μας τεντόνοντας το για καλύτερη χώνεψη.
Προθερμένουμε στους 78.000 βαθμούς τον φούρνο και απομακρυνόμαστε.
Βάζουμε το φίδι στο ψυγείο για δυο μέρες και φτιάχνουμε μακαρόνια για να μας περάσει η πεινα.

Τι είναι το off - topic?

Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giostau
Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε στις 18:05, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Συνταγή μακαρονάδας με φίδι και μπακαλιάρο.

Πέρνουμε ένα φίδι κυρίως τυνησίας και τον ταίζουμε τον μπακαλιάρο. Το βοηθάμε να καταπιεί με το πόδι μας τεντόνοντας το για καλύτερη χώνεψη.
Προθερμένουμε στους 78.000 βαθμούς τον φούρνο και απομακρυνόμαστε.
Βάζουμε το φίδι στο ψυγείο για δυο μέρες και φτιάχνουμε μακαρόνια για να μας περάσει η πεινα.

Τι είναι το off - topic?

Νοστιμότατο και χορταστικό!!!
Ειδικά τα μακαρόνια!!!

Δεν ξέρω αν ήθελες να πεις κάτι, αλλά εγώ μόνο την συνταγή κατάλαβα....

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 12:28, 12-11-05:

Τα εκτός θέματος μηνύματα χωρίστηκαν σε νέο θέμα και η (ενδιαφέρουσα) συζήητηση μπορεί να συνεχιστεί εδώ.

Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη panosRU
Ο panosRU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O panosRU έγραψε στις 19:31, 18-11-05:

οκ λεω εγω και αν ειναι το σβηνετε
λοιπων..
1) θα τον εσπαγα στο κσυλο
2) θα τον κσανα εσπαγα στο κσυλο
3) θα τον πηγενα σε οικο ανοχης μπας και αλλαξει γνωμη
4) αν δεν αλλαξει θα τον σκοτονα.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 19:40, 18-11-05:

Αμάν ρε Μάριε... τι τον τσιγκλάς κι εσύ;
indeed

Αν και δεν νομίζω να τα έκανε όντως. Απλά στη θεωρία είναι όλα ευκολα. Όταν όμως πρόκειται για ένα άτομο που αγαπάς και πιθανώς εκτιμάς κιόλας, όπως ο αδερφός σου δεν μπορείς να του φερθείς έτσι
Άλλωστε σιγά μην του το έλεγε ο αδερφός του με τέτοιες αντιλήψεις που έχει

Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο panosRU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O panosRU έγραψε στις 19:58, 18-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
indeed

Αν και δεν νομίζω να τα έκανε όντως. Απλά στη θεωρία είναι όλα ευκολα. Όταν όμως πρόκειται για ένα άτομο που αγαπάς και πιθανώς εκτιμάς κιόλας, όπως ο αδερφός σου δεν μπορείς να του φερθείς έτσι
Άλλωστε σιγά μην του το έλεγε ο αδερφός του με τέτοιες αντιλήψεις που έχει
δεν θα το εκανα... ? ! ? !
100 φορεσ να με δοκιμαζες θα το εκανα..
ειχα εναν φιλο οπου μια μερα μου ειπε πως του αρεσουν και οι αντρες και οι γυναικες (κοινως BI) εγω (λογο φιλιας) τον προηδοποιησα να απομακρυνθει απο κοντα μου οσο ειναι καιρος αυτος ομως δεν το εκανε αλλα αντιθετος μου την επεσε απο πανω! anyway σε 10 λεπτα ειχε σπασμενο καλαμι, προσοπο κιμα.
κατανοο την υπερβολικη μου αντιδραση και αντιπαθεις πρως το θεμα αυτο αλλα τι να κανουμε οι ανθροποι διαφερουν δεν ειναι ολοι ιδιοι, ο καθενας με τις ιδιετεροτητες του. (καλα που ειχε κοσμο εκει αλλιως θα ειμουν φυλακι τωρα λογο δολοφονιας).

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 20:01, 18-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από panosRU
αλλα τι να κανουμε οι ανθροποι διαφερουν δεν ειναι ολοι ιδιοι, ο καθενας με τις ιδιετεροτητες του.
Δάσκαλε που δίδασκες και νόμο δεν εκράτεις...
Μου αρέσει που μόνος σου απαντάς στον εαυτό σου χωρίς να το καταλαβαίνεις

Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

H Nessa NetMonster έγραψε στις 20:02, 18-11-05:

δεν θα το εκανα... ? ! ? !
100 φορεσ να με δοκιμαζες θα το εκανα..
ειχα εναν φιλο οπου μια μερα μου ειπε πως του αρεσουν και οι αντρες και οι γυναικες (κοινως BI) εγω (λογο φιλιας) τον προηδοποιησα να απομακρυνθει απο κοντα μου οσο ειναι καιρος αυτος ομως δεν το εκανε αλλα αντιθετος μου την επεσε απο πανω! anyway σε 10 λεπτα ειχε σπασμενο καλαμι, προσοπο κιμα.
κατανοο την υπερβολικη μου αντιδραση και αντιπαθεις πρως το θεμα αυτο αλλα τι να κανουμε οι ανθροποι διαφερουν δεν ειναι ολοι ιδιοι, ο καθενας με τις ιδιετεροτητες του. (καλα που ειχε κοσμο εκει αλλιως θα ειμουν φυλακι τωρα λογο δολοφονιας).
Εντάξει, αυτός που σου την έπεσε ενώ του είχες ξεκαθαρίσει τη θέση σου ήταν κάφρος (όχι ότι αυτός ήταν λόγος να τον στείλεις στο νοσοκομείο, αλλά τελοσπάντων). Οι υπόλοιποι τι σου φταίνε;

Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O panosRU έγραψε στις 20:06, 18-11-05:

κοιτα τωρα τελευταια εχουμε γεμισει απο αυτους και βαριεμαι να γινο δολοφονος γι' αυτους εγιναν παρα πολυ δεν θα μπωρεσω να τελειωσω το εργο μου και τσαμπα θα παο φυλακι... οποτε δεν ασχολουμε ποια.. αν ειναι να υπαρχει ας υπαρχει αλλα να μην το διχνει. δεν θελω να βλαιπω το θεαμα, αν το δω τους περνω στο κυνιγη!

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

H Nessa NetMonster έγραψε στις 20:08, 18-11-05:

Δηλαδή θέλεις να υποκρίνονται οτί είναι κάτι άλλο; Εσένα θα σου άρεσε να μη μπορείς να είσαι ο εαυτός σου;

Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O panosRU έγραψε στις 20:36, 18-11-05:

μαριο χορις παρεξηγηση.. εισαι ομοφυλοφυλος?
(εγω αν ειχα χειροβομβιδα θα τους την πεταγα!!!!!)

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 20:40, 18-11-05:

μαριο χορις παρεξηγηση.. εισαι ομοφυλοφυλος?
(εγω αν ειχα χειροβομβιδα θα τους την πεταγα!!!!!)
Oχι δεν ειμαι.
Αφου πριν εγραψα οτι αν τους εβλεπα να μπαλαμουτιαζονται θα αισθανομουν "καπως" μιας και δεν ειναι συμφωνο με αυτο που αρεσει σε εμενα.
Τις γυναικες δηλαδη.
(Εδω φιλε panaros σε αλλο θεμα για τοπιο σεξυ ρουχο στις γυναικες συμφωνουμε!Φουστα!!! )
Απλως εγω ειμαι πιο ανεκτικος.

Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

H Nessa NetMonster έγραψε στις 20:40, 18-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Μario
A!και κατι ακομα!
Nessa μου κανεις λιανα τι εννοεις οτι θα τον εκραζες;
Μα δε διαβάζετε βρε παιδιά. Είπα:

Τώρα βέβαια εγώ δε θα "έκραζα" κανέναν γιατί είναι γυφτιά

Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O panosRU έγραψε στις 20:45, 18-11-05:

ναι η φουστα ειναι ολα τα λευτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 22:39, 18-11-05:

Μήπως η συζήτηση που πάτε να αρχίσετε θα ταίριαζε καλύτερα εδώ?

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους