Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,015 μέλη και 2,415,623 μηνύματα σε 75,314 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 614 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ομοφυλόφιλος αδερφός

Psixotis

Νεοφερμένος

Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Psixotis έγραψε: στις 16:13, 18-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Επειδή δεν με καθοδηγεί και τόσο το ένστικτό μου, μήπως μπορείς να μου εξηγήσεις τι εννοείς?
Σαφέστατα δεσποινίδα μου!

Λοιπόν:
Αυτό που είπα εμμέσως πλήν σαφώς στο θέμα, είναι οτι θεωρώ πολύ ενδιαφέρουσα ιδέα να τοποθετήσω τον (υποθετικά) ομοφυλόφιλο αδερφό μου σε ένα παλιό καράβι και να το βουλιάξω στα ανοιχτά έτσι ώστε να εξασφαλίσω την προοπτική της μη διαφυγής του.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 22:57, 18-10-05:

Μαγική Λέξη: Α Π Ο Δ Ο Χ Η

Θα αποδεχόμουν τον αδερφό μου, όπως κ τους φίλους κ τους γνωστούς μου έτσι όπως είναι... Η προσωπικότητα είναι το Α κ το Ω...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 23:56, 18-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
Μαγική Λέξη: Α Π Ο Δ Ο Χ Η

Θα αποδεχόμουν τον αδερφό μου, όπως κ τους φίλους κ τους γνωστούς μου έτσι όπως είναι... Η προσωπικότητα είναι το Α κ το Ω...
###915;###953;###945;###964;###943; ###960;###959;###965; ###957;###945; ###960;###940;###961;###949;###953; ###948;###949;###957; ###941;###967;###959;###965;###957; ###972;###955;###959;###953; ###945;###965;###964;###942; ###945;###954;###961;###953;###946;###974;###962; ###964;###951;###957; ###940;###960;###959;###968;###951; ###954;###945;###953; ###954;###940;###952;###959;###957;###964;###945;###953; ###954;###945;###953; ###954;###961;###943;###957;###959;###965;###957; ###964;###959;###965;###962; ###940;###955;###955;###959;###965;###962; ###945;###959; ###964;###959; ###964;###953; ###954;###940;###957;###959;###965;###957; ###963;###964;###959; ###954;###961;###949;###946;###940;###964;###953; ###964;###959;###965;###962;?
###924;###960;###961;###940;###946;###959; ###960;###940;###957;###964;###969;###962; ###960;###959;###965; ###963;###954;###941;###966;###964;###949;###963;###945;###953; ###941;###964;###963;###953;!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

geronimo

Νεοφερμένος

Ο geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O geronimo έγραψε: στις 16:25, 20-10-05:

"Καπέλα, κέρνα όλο το μαγαζί, ο γιος μου πέρασε στο πανεπιστήμιο"
"βρε τον π**στη"
"όχι αυτός, ο μικρός"
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη emufear : 22-10-05 στις 10:03. Αιτία: greeklish
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PowerZ

Νεοφερμένος

H PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H PowerZ έγραψε: στις 19:59, 22-10-05:

αν ειναι δυνατον που το κανουμε και θεμα ..
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως θα τον αποδεχομουν οπως ακριβως ειναι και για να σας πω και την αληθεια τους παω με 1000 τους γκει.
εχει τυχει στην ζωη μου να γνωρισω αρκετα τετοια ατομα και μπορω να πω πως ειναι οι καλυτεροι ανθρωποι που συναντησα.
ο κολητος μου μαλιστα ειναι γκει το ιδιο και ενας αλλος φιλος μου που κανουμε παρα πολυ παρεα και εχω περασει απιστευτα μαζι τους!
οι αντρες ειναι πιο αθωα πλασματα απο τις γυναικες αν ειναι και γκει ειναι ο τελειος συνδιασμος για να γινει κολητος με μια γυναικα!
απιστευτο σας λεω!
οποιος δεν το χει ζησει δεν μπορει να με καταλαβει!
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 19:29, 31-10-05:

Ο αδερφος μου ειναι αδερφος μου...
Οχι απλως θα τον αποδεχομουν (το οποιο ειναι αυτονοητο για εμεν),αλλα σε περιπτωση ασχημης αντιδρασης απο τους γονεις μου, θα επερνα 1000% το μερος του!
Και αν εκλεινε η πορτα γι' αυτον,θα εκλεινε και για εμενα.
Οταν αγαπας καποιον ειτε φιλο,ειτε συγγενη και ποσο μαλλον εναν αδερφο-αδερφη, τον αγαπας για 100000000 "μικρα" και οχι πραγματα του χαρακτηρα του και του ατομου του, που σου εχουν δειξει οτι ειναι "μοναδικος" για εσενα και οτι εχει μπει στην καρδια σου.
Αδυνατον για εμενα παντα ενα πραγμα σαν την ομοφυλοφιλια να εσβηνε ολα τα προηγουμενα...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 20:21, 31-10-05:

###924;###945;###954;###940;###961;###953; ###924;###940;###961;###953;###949; ###957;###945; ###963;###954;###941;###966;###964;###959;###957;###964;###945;###957; ###972;###955;###959;###953; ###963;###945;###957; ###949;###963;###941;###957;###945;!!!
Παράθεση

simboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 83 μηνύματα.

O simboy έγραψε: στις 10:24, 10-11-05:

ΜΑΚΑΡΙ να είχα αδερφό ομοφυλόφιλο να είχα ένα σίγουρο φίλο χωρίς κατινιές και κινδύνους και όλα αυτά που διαβάζουμε και γνωρίζουμε για τις φιλίες
Αλλά ......... δεν έχω αδερφό αλλά αδερφή ( κανονική εννοώ ) :p
Παράθεση

simboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 83 μηνύματα.

O simboy έγραψε: στις 10:27, 10-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Psixotis
Σαφέστατα δεσποινίδα μου!

Λοιπόν:
Αυτό που είπα εμμέσως πλήν σαφώς στο θέμα, είναι οτι θεωρώ πολύ ενδιαφέρουσα ιδέα να τοποθετήσω τον (υποθετικά) ομοφυλόφιλο αδερφό μου σε ένα παλιό καράβι και να το βουλιάξω στα ανοιχτά έτσι ώστε να εξασφαλίσω την προοπτική της μη διαφυγής του.
Ενώ αν ο αδερφός σου ας πούμε εξελιχθεί σε έναν πενηντάρη κοιλαρά που ψαρεύει κοριτσάκια 17 χρονών θα τον έλεγες και μάγκα ε ?
Να είσαι σίγουρος πως αν ο αδερφός σου είναι ομοφυλόφιλος δεν πρόκειται να στο πει γιατί θα σε έχει πάρει πρέφα
Επίσης να είσαι βέβαιος πως με αυτή τη λογική στη ζωή σου θα έχεις ανθρώπους δίπλα σου που θα προτιμούν να σου λένε ψέμματα από το να σου λένε αλήθειες που δεν θα τις αντέχεις
Το προτιμάς ?
( PowerZ πάλι μπροστά μου ? :pppp )
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη simboy : 10-11-05 στις 10:30.
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 14:28, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από simboy
Ενώ αν ο αδερφός σου ας πούμε εξελιχθεί σε έναν πενηντάρη κοιλαρά που ψαρεύει κοριτσάκια 17 χρονών θα τον έλεγες και μάγκα ε ?
Να είσαι σίγουρος πως αν ο αδερφός σου είναι ομοφυλόφιλος δεν πρόκειται να στο πει γιατί θα σε έχει πάρει πρέφα
Επίσης να είσαι βέβαιος πως με αυτή τη λογική στη ζωή σου θα έχεις ανθρώπους δίπλα σου που θα προτιμούν να σου λένε ψέμματα από το να σου λένε αλήθειες που δεν θα τις αντέχεις
Το προτιμάς ?
( PowerZ πάλι μπροστά μου ? :pppp )

Δηλαδή simboy όποιος δεν είναι ομοφυλόφιλος, θα καταλήξει στα 50 του να κυνηγάει ανήλικα? Όχι ότι συμφωνώ με την άποψη του Psixoti αλλά η γνώμη του ήταν σαφέστατη. Δεν θα αποδεχόταν τον υποτιθέμενο gay αδελφό του. Γιατί το πας αλλού?
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 14:31, 11-11-05:

E ναι σιγουρα Ελενακι, εχεις δικιο.
Μην ψαχνουμε παντα τα ακρα...
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 14:42, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Μario
E ναι σιγουρα Ελενακι, εχεις δικιο.
Μην ψαχνουμε παντα τα ακρα...

Οι περισσότερες πιθανότητες αν ο υποτιθέμενος αδελφός μου ΔΕΝ ήταν gay, θα ήταν να γίνει ένας φυσιολογικός άντρας χωρίς περίεργες συμπεριφορές και "αναζητήσεις" στο κρεβάτι του.
Παίζει σαφώς και η πιθανότητα να έβγαιζε παιδεραστής και ανωμαλάρα του κερατά, αλλά τώρα τι θα κάνουμε? Θα συζητήσουμε ή θα εφαρμόσουμε τον νόμο των πιθανοτήτων?
Παράθεση

DarK_HumOuR

Νεοφερμένος

Ο DarK_HumOuR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O DarK_HumOuR έγραψε: στις 15:12, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από simboy
ΜΑΚΑΡΙ να είχα αδερφό ομοφυλόφιλο να είχα ένα σίγουρο φίλο χωρίς κατινιές και κινδύνους και όλα αυτά που διαβάζουμε και γνωρίζουμε για τις φιλίες
Αλλά ......... δεν έχω αδερφό αλλά αδερφή ( κανονική εννοώ ) :p
εσυ ειδικα αν ειχες ομοφυλοφιλο αδερφο
θα περνουσε τα πανδεινα ο καυμενος με τις αποψεις σου..
και τι εννοω?
δες λιγο τις αποψεις της θρησκειας για την ομοφυλοφιλια, και μετα το συζηταμε..

εντελως ρατσιστικες

ή κι εδω κανω λαθος?!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 15:22, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από DarK_HumOuR
εσυ ειδικα αν ειχες ομοφυλοφιλο αδερφο
θα περνουσε τα πανδεινα ο καυμενος με τις αποψεις σου..
και τι εννοω?
δες λιγο τις αποψεις της θρησκειας για την ομοφυλοφιλια, και μετα το συζηταμε..

εντελως ρατσιστικες

ή κι εδω κανω λαθος?!
Αρχική Δημοσίευση από Κανονισμούς του φόρουμ
1. Απαγορεύονται αυστηρά οι κάθε μορφής προσωπικές επιθέσεις με την χρήση ειρωνικών, χλευαστικών και προσβλητικών εκφράσεων και οι αρνητικοί προσωπικοί χαρακτηρισμοί. Η κάθε μορφής κριτική πρέπει να γίνεται στις ιδέες και όχι στους ανθρώπους. Οι όποιες προσωπικές αντιπαραθέσεις θα πρέπει να γίνονται σε κόσμιο επίπεδο, και σε ήπιο τόνο, ώστε να μην προσβάλλεται ο συνομιλητής, είτε στα posts είτε στα προσωπικά μηνύματα. Εάν παρατηρηθεί προσωπική επίθεση, εκτεταμένη παρενόχληση και ειρωνική διάθεση από κάποιον χρήστη μέσω προσωπικών μηνυμάτων, ή posts, ο χρήστης θα λαμβάνει προειδοποίηση (warning) με προσωπικό μήνυμα. Στις τρεις (3) προειδοποιήσεις ο λογαριασμός του συγκεκριμένου χρήστη θα απενεργοποιείται (ban), προσωρινά, για ένα χρονικό διάστημα που καθορίζεται από τους διαχειριστές και δεν θα μπορεί να συμμετάσχει πλέον σε καμία συζήτηση ούτε να δει τα προσωπικά του μηνύματα για αυτό το χρονικό διάστημα. Εάν, μετά την επάνοδο του στο φόρουμ, λάβει άλλες δύο (2) προειδοποιήσεις, ο λογαριασμός του χρήστη θα απενεργοποιηθεί μόνιμα και εάν διαπιστωθεί άλλος λογαριασμός που δημιουργήθηκε από τον ίδιο χρήστη, θα απενεργοποιηθεί μόνιμα και αυτός. Παρακαλούνται τα μέλη να ενημερώνουν τους διαχειριστές εάν λάβουν προσβλητικά προσωπικά μηνύματα ώστε να μπορούν οι παραβάτες να λάβουν τις ανάλογες ποινές.
Παρακαλώ μίλα στον άνθρωπο πιο ευγενικά γιατί την επόμενη φορά θα σου μιλήσω εγω....και οχι ευγενικά!
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 16:49, 11-11-05:

Βγήκαν off-topic τα τελευταία μηνύματα...
παρακαλώ προσπαθήστε να μένετε μέσα στο θέμα!!!

Τα προσωπικά σας με pm!!!

Τα off-topic μηνύματα μπορείτε να τα βρείτε εδώ
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 18:00, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από giostau
Βγήκαν off-topic τα τελευταία μηνύματα...
παρακαλώ προσπαθήστε να μένετε μέσα στο θέμα!!!

Τα προσωπικά σας με pm!!!

Τα off-topic μηνύματα μπορείτε να τα βρείτε εδώ
Συνταγή μακαρονάδας με φίδι και μπακαλιάρο.

Πέρνουμε ένα φίδι κυρίως τυνησίας και τον ταίζουμε τον μπακαλιάρο. Το βοηθάμε να καταπιεί με το πόδι μας τεντόνοντας το για καλύτερη χώνεψη.
Προθερμένουμε στους 78.000 βαθμούς τον φούρνο και απομακρυνόμαστε.
Βάζουμε το φίδι στο ψυγείο για δυο μέρες και φτιάχνουμε μακαρόνια για να μας περάσει η πεινα.

Τι είναι το off - topic?
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 18:05, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Συνταγή μακαρονάδας με φίδι και μπακαλιάρο.

Πέρνουμε ένα φίδι κυρίως τυνησίας και τον ταίζουμε τον μπακαλιάρο. Το βοηθάμε να καταπιεί με το πόδι μας τεντόνοντας το για καλύτερη χώνεψη.
Προθερμένουμε στους 78.000 βαθμούς τον φούρνο και απομακρυνόμαστε.
Βάζουμε το φίδι στο ψυγείο για δυο μέρες και φτιάχνουμε μακαρόνια για να μας περάσει η πεινα.

Τι είναι το off - topic?

Νοστιμότατο και χορταστικό!!!
Ειδικά τα μακαρόνια!!!

Δεν ξέρω αν ήθελες να πεις κάτι, αλλά εγώ μόνο την συνταγή κατάλαβα....
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 12:28, 12-11-05:

Τα εκτός θέματος μηνύματα χωρίστηκαν σε νέο θέμα και η (ενδιαφέρουσα) συζήητηση μπορεί να συνεχιστεί εδώ.
Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο panosRU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O panosRU έγραψε: στις 19:31, 18-11-05:

οκ λεω εγω και αν ειναι το σβηνετε
λοιπων..
1) θα τον εσπαγα στο κσυλο
2) θα τον κσανα εσπαγα στο κσυλο
3) θα τον πηγενα σε οικο ανοχης μπας και αλλαξει γνωμη
4) αν δεν αλλαξει θα τον σκοτονα.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 19:40, 18-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster

Αμάν ρε Μάριε... τι τον τσιγκλάς κι εσύ;
indeed

Αν και δεν νομίζω να τα έκανε όντως. Απλά στη θεωρία είναι όλα ευκολα. Όταν όμως πρόκειται για ένα άτομο που αγαπάς και πιθανώς εκτιμάς κιόλας, όπως ο αδερφός σου δεν μπορείς να του φερθείς έτσι
Άλλωστε σιγά μην του το έλεγε ο αδερφός του με τέτοιες αντιλήψεις που έχει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια