Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,181 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η ζωή μας σε λίγα χρόνια

mairoula03

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mairoula03
H mairoula03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H mairoula03 έγραψε στις 16:43, 20-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
δεν θελω να φανταστω...γιατι πολυ απλα ΠΟΤΕ δεν ξερεις τι σου ξημερωνει το αυριο αρα...καλυτερα να ζουμε την καθε μερα της ζωης μας σαν να ναι η τελευταια με οτι κι αν μας ερθει...ωραια τα ονειρα δεν λεω... αλλα αν γκρεμιστουν πανε ολα μετα γι αυτο....
ζησε την καθε μερα οσο καλυτερα μπορεις....και ασε τα ονειρα για τους αλλους
Συμφωνω απολυτα μαζι σου. Δεν θελω να προγραμματισω τη ζωη μου για το τι μπορει να μου συμβει στο μελλον. Η ζωη για μενα ειναι τις περισσοτερες φορες μια εκπληξη. Τα περισσοτερα που μου εχουν συμβει ηταν απροσμενα. Αλλες φορες καλα και αλλες φορες ασχημα. Ισως ομως και αυτη ειναι η ολη μαγεια του πραγματος. Να μην ξερεις τι σε περιμενει το επομενο δευτερολεπτο, την επομενη ωρα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 17:59, 20-10-07:

κουε, μεσα επεσες
πρεπει να διαβαζεις για το τι σκεφτοσουν και να χαμογελας τωρα, ε?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 18:02, 20-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
κουε, μεσα επεσες
πρεπει να διαβαζεις για το τι σκεφτοσουν και να χαμογελας τωρα, ε?
ακριβός αυτό ήθελα να πω

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 21:45, 20-10-07:

Είμαι σε τόσο περίεργη φάση τώρα που όλα είναι πιθανά, αλλά και απίθανα. Το μόνο που πιστεύω πως πραγματικά θα συμβεί, θα είναι πως με κάποιο τρόπο θα ασχολούμαι με τα νομικά.. τώρα δικηγόρος θα 'μαι, συμβολαιογράφος θα 'μαι;.. Θα δείξει!

Και ένα μικρό κομμάτι στο (πολύ) πίσω μέρος του μυαλού μου πιστεύει πως μια μέρα θα γίνω σύζυγος και μητέρα.. και θα είμαι πολύ ευτυχισμένη κι ερωτευμένη με τον άντρα μου και θα τρέχω πανικόβλητη να τα προλάβω όλα! Αλλά δεν παίρνω κι όρκο γι' αυτό, μερικές φορές πιστεύω πως εγώ δεν έχω γεννηθεί για να κάνω παιδιά κι οικογένεια..

Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Niyia
H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε στις 18:38, 02-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Είμαι σε τόσο περίεργη φάση τώρα που όλα είναι πιθανά, αλλά και απίθανα. ....

.... Αλλά δεν παίρνω κι όρκο γι' αυτό, μερικές φορές πιστεύω πως εγώ δεν έχω γεννηθεί για να ...
+1

εγώ ώρες ώρες σκέφτομαι γτ στο καλό έχω γεννηθεί...

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 20:29, 09-01-08:

Με φαντάζομαι να κάνω διδακτορικό, ελπίζω να το τελειώνω, και να περνάω άααααλλη μία μεταβατική και υπαρξιακή κρίση!!

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 15:02, 19-01-08:

με φανταζομαι να εχω παρει τη συστατικη της και μεσω αυτης να εχω πολυ καλη θεση σε μια τετοιου ειδους εταιρια, να τελειωνω και με το communication και με το μεταπτυχιακο!

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 20:49, 19-01-08:

Είμαι βέβαιος οτι θα είναι όπως ακριβώς είναι και σήμερα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους