Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,108 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,326 μηνύματα σε 74,664 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δημιουργία Σκηνικών για παιχνίδια με μινιατούρες.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη BAD MAIPH
H BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

H BAD MAIPH έγραψε στις 13:32, 29-12-07:

Δεν ξερω ποσοι απο εσας εχετε ασχοληθει με το μοντελισμο αλλα εγω εδω και 3 χρονια εχω φαει χοντρο κολημα.
Οχι με τις μινιατουρες τοσο, οσο με την κατασκευη σκηνικων. Ξεκινησα με τα απλα, ενα λοφο, ενα γκρεμησμενο τοιχο κλπ.
Ομως το κολλημα ηταν μεγαλο, ειναι τελειο να δημιουργεις κατι απο το τιποτα!!
Οταν ξεκηναω να φιαξω κατι, μπορει να μου παρει ωρες, μερες, εβδομαδες και μπορει και μηνες, αλλα το αποτελεσμα με δικαιωνει!!! Επειδη ειμαι τρελαμενη με τον Αρχοντα τα περισσοτερα σκηνικα μου ειναι απο εκει. Θα σας δειξω μια φωτο απο αυτα που φιαχνω να μου πειτε την γνωμη σας. Και αν θελετε να ανταλλαξουμε tips για τις κατασκευες μας. Κατα την γνωμη μου το μονο που χρειαζετε ειναι να εχεις μερακι και φαντασια. Αλλα παιζει ρολο και να πιανει το χερι σου. Ελπιζω να υπαρχουν συναδελφοι σε αυτη την τρελα. σας περιμενω....
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Photo-00071.jpg
Εμφανίσεις:  82
Μέγεθος:  47,9 KB Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Photo-00101.jpg
Εμφανίσεις:  70
Μέγεθος:  24,9 KB

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

H BAD MAIPH έγραψε στις 11:33, 08-01-08:

Γεια σας παιδια, εχω φτιαξει το καστρο της φωτογραφειας. Ειναι για παιχνιδια με μινιατουρες, και θελω να το πουλησω. Μου ειπανε για το e-bay, αλλα ειναι στα αγγλικα και εγω δεν ξερω καθολου αγγλικα, υπαρχει καποιος που να εχει πουλησει κατι στο e-bay, ωστε να μου πει τι πρεπει να κανω για να μπορεσω να το κανω και εγω;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 17:22, 08-01-08:

Πωπω θέλω να παίξω μ' αυτά που 'φτιαξες.

Παράθεση

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H BAD MAIPH έγραψε στις 18:40, 08-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Πωπω θέλω να παίξω μ' αυτά που 'φτιαξες.
Τα πουλαω, τα θες;

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 18:51, 08-01-08:

Δεν υπάρχει ελληνικό EBay;

Παράθεση

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H BAD MAIPH έγραψε στις 18:54, 08-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Δεν υπάρχει ελληνικό EBay;
Δεν ξερω, αν γνωριζεις κατι γιαυτο θα σου ημουν υποχρεη.
Βοηθηστε παιδια!!

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 18:59, 08-01-08:

Όντως, δεν έχει ελληνικά...
Άλλη γλώσσα δεν ξέρεις;

Γενικά, πρέπει να ανοίξεις λογαριασμό, και μετά ανεβάζεις αγγελία, κατά προτίμηση με αναλυτική περιγραφή, επιλογές πληρωμής και φωτογραφίες!

Αλλιώς ψάξε σε κάτι ελληνικό...

Παράθεση

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H BAD MAIPH έγραψε στις 19:05, 08-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Όντως, δεν έχει ελληνικά...
Άλλη γλώσσα δεν ξέρεις;

Γενικά, πρέπει να ανοίξεις λογαριασμό, και μετά ανεβάζεις αγγελία, κατά προτίμηση με αναλυτική περιγραφή, επιλογές πληρωμής και φωτογραφίες!
Δυστιχως μονο ελληνικα ξερω. Τωρα γι αυτα που μου ειπες πανω κατω τα γνωριζω και τα εχω ετοιμασει. αλλα κατι παιζετε με δημοπρασιες και τετεια, αυτα με μπερδεβουν. Και επειδη σκεφτομαι να το δωσω περιπου οσο μου στοιχησε να το φταξω, για τα
εξοδα αποστολης δεν ξερω, μην βρεθω και χρεομενη.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 19:09, 08-01-08:

Κοίτα, δεν είναι ανάγκη να βάλεις δημοπρασία. Μπορείς να βάλεις επιλογή "αγορά αμέσως", οπότε όποιος το θέλει, το παίρνει για την τιμή που έθεσες εσύ. Αν και η δημοπρασία δεν είναι δική σου ευθύνη!

Επίσης, μπορεί ο άλλος να σου πληρώσει τα έξοδα αποστολής... Ή να ανεβάσεις εσύ την τιμή πχ για Ευρώπη, όσο θα ήταν η αποστολή σε οποιαδήποτε χώρα της Ευρώπης, και αν το θέλει κάποιος από Αυστραλία ή Αμερική, να καλύψει μόνος του τη διαφορά.
Πχ αν έκανε αυτό 100 ευρώ να φτιαχτεί, και κάνει 20 να σταλεί στην Ευρώπη, βάζεις τιμή 120 ευρώ!

Παράθεση

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H BAD MAIPH έγραψε στις 19:11, 08-01-08:

Θα κανω τωρα μια προσπαθεια, σε ευχαριστω
Αν συναντησω δισκολια θα σας ρωτησω

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 19:22, 08-01-08:

Βασικά υπάρχει και ελληνικό site δημοπρασιών... http://www.emarket.gr/

Μπορεί να υπάρχουν κ άλλα, αλλά δεν τα ξέρω...

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 21:04, 08-01-08:

Μπορεις και να πας σε μαγαζια που πουλανε σχετικα πραγματα και να τους ζητισεις να βαλουν καπου μια κολα Α4 με την φοτο του καστρου και οτι πληροφοριες χρειαζετε

Παράθεση

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H BAD MAIPH έγραψε στις 12:36, 09-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Μπορεις και να πας σε μαγαζια που πουλανε σχετικα πραγματα και να τους ζητισεις να βαλουν καπου μια κολα Α4 με την φοτο του καστρου και οτι πληροφοριες χρειαζετε
Πηγα σε μαγαζι που ειναι για μοντελισμο, το ειδε και μου ειπε πως ειναι παρα πολυ καλη δουλεια και θα βαλει την φωτο του, και ειναι σιγουρος πως θαπουληθει!!
Ευχηθειτε μου "καλη τυχη"!!!

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 15:30, 09-01-08:

Δεν την χρειαζεσε, επειδη εχει τυχει να ασχολιθω με συγκεκριμενο παιχνιδι μινιατουρων (warhammer 40K) σου λεω οτι συγουρα θα το πουλισεις. Και αν δεν δεις αποτελεσμα συντομα, στειλε μου ενα πμ να σε στειλω σε ενα καλο μαγαζι με τα σχετικα που ειμαι σιγουρος και θα σε βοηθισει και περναει και πολυς κοσμος και θα πουλιθει

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Παιχνίδια για PC - Από cr 7
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-03-17 στις 22:50.
    • Τυχερά παιχνίδια - Από Γιάννης
      Το θέμα έχει λάβει 70 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-11-16 στις 22:53.
    • Ψάχνοντας παιχνίδια - Από mechanicarts
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-12-10 στις 21:20.
    • Παιχνίδια vs VideoGames - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γονείς και η ανατροφή των παιδιών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-10 στις 18:11.
    • Μινιατούρες αυτοκινήτων - Από phyllis
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-09-08 στις 12:53.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους