Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,041 μηνύματα σε 74,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι είναι αυτό που όταν το θυμάστε σας χαλάει;

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 09:33, 20-08-05:

Υπάρχει κάτι που όταν ακούγοντας ένα τραγούδι το θυμάστε και σας χαλάει. Έχεται μετανιώσει για κάτι που έγινε στο παρελθόν και έχει βαλθεί να στοιχιώνει τις ήρεμες σκέψεις σας? Υπάρχει κάτι που πάντα θέλατε να το "βγάλετε" απο μέσα σας.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kaimaktsalan
Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε στις 09:55, 20-08-05:

οταν θημαμε που πεθανε ο πατερας μου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ALEX_
Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε στις 12:13, 20-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan
Ο,τι άλλο και να πούμε εμείς τώρα θα φανεί αστείο....Συλληπητήρια μέσα απ'την καρδιά μου....

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 14:29, 20-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Υπάρχει κάτι που όταν ακούγοντας ένα τραγούδι το θυμάστε και σας χαλάει.
Ευτυχώς τέτοια κολλήματα τα έχω ξεπεράσει γιατί αλλίως θα χρειαζόνταν να μην ακούω τα μισά μου cd/mp3
Συλληπητήρια

Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ALEX_
Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε στις 14:34, 20-08-05:

Υπάρχουν πράγματα ή τραγούδια που μου θυμίζουν άσχημες καταστάσεις και με χαλάνε αλλά αν τα συζητήσω εδώ θα τα ξαναθυμηθώ και θα...με χαλάσουν!Οσο για να έχω μετανιώσει,γενικά δεν μετανιώνω για ό,τι κάνω στην ζωή μου,ακόμα και τα λάθη διότι από τα λάθη μαθαίνουμε.

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv
H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε στις 23:44, 23-08-05:

Το "παλιο μου παλτό" όταν το ακούω μου χαλάει πολύ την διάθεση... μου θυμίζει έναν άνθρωπο που με πλήγωσε πολύ και όχι μόνο... φανταστείτε τι "χαρά" έκανα όταν ξαναβγήκε στην επικαιρότητα με το Fame story!!!!!!

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 00:45, 24-08-05:

Με καπια τραγουδια (τα οπια δεν ειναι διαχρωνικα και τα ακουω πολυ σπανια πλεον) με πιανει μια νοσταλγια για εποχες προ-Σουηδιας. Αν και με πειραζουν ολο και λιγοτερο αλλα οπως και να το κανουμε... Και καπιες φορες οτι σκευτομαι/ακουω καπια πραγματα με πιανει δινατα το συνεστιμα του να σου λειπει η αδερφη σου και κατι αλλα που εχουν να κανουν με την μανα μου, καθε αλλο παρα μου λειπει ομως.... Βεβαια ευτιχος ειναι πολυ σπανιο και δεν με πειραζει και τοσο οσο ακουγετε!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 20:47, 30-08-05:

Αν και δεν έχει σχέση με τραγούδι αυτο που θυμάμαι και με χαλάει πολύ είναι τα χρόνια μου στο δημοτικό...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 00:57, 31-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Το "παλιο μου παλτό" όταν το ακούω μου χαλάει πολύ την διάθεση
δεν νομίζω να το ξέρεις, αλλά είμαι γνωστός ως παλτό . μη με μισήσεις ε .

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 08:47, 31-08-05:

ρε γαμ*το όσο μεγαλώνω μεγαλώνει αυτή η λίστα κομματιών τα οποία όταν δεν είμαι καλά, τα βάζω όλα και τα ακούω, πέφτω σε κατάθλιψη κανά δυο μέρες και μετά ρίχνω κανά δυο χαστούκια στον εαυτό μου και ξεκολλάω πάντως αναφορικά θα πω το....
nightmare....
I can't sleep alone anymore
I need you here with me
Even though I closed all the doors
There's somethin' holdin' me

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv
H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε στις 21:19, 31-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
δεν νομίζω να το ξέρεις, αλλά είμαι γνωστός ως παλτό . μη με μισήσεις ε .

Κάτι είχα δει... Αφού δεν είσαι γνωστός ως "παλιό παλτό" καλά θα τα πάμε!

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 22:37, 31-08-05:

Με χαλάει οταν βλέπω μερικές φωτογραφίες και θυμάμε κάποια πράγματα που ποτέ δεν θα τα ζήσω ξανά. Με άτομα που είτε είναι δύσκολο να βρεθούμε ξανά μαζί, είτε εχουν φύγει...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 18:14, 06-09-05:

Ναι κάποιες καταστάσεις που έζησα στο δημοτικό και στο γυμνάσιο, όπως επίσης και το 90% της προηγούμενης σχέσης μου(αν και το τελευταίο έχω προσπαθήσει και έχω αποβάλλει το μεγαλύτερο ποσοστό)

Παράθεση

TAZ250

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη TAZ250
H TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H TAZ250 έγραψε στις 19:11, 04-02-06:

ναι. ένα πράγμα είναι αυτό που μπορεί να με κάνει να τρελαθώ και να γίνει της....... τρελής εκείνη τη στιγμή. είναι κάτι φάσεις που είχαν γίνει με τον νονό μου. τότε ήμουν μικρή βεβαια και δεν μπορούσα να αντιδράσω κατάλληλα (φάσεις με εμένα κια προσώπων που αγαπώ) αλλά πολύ θα ήθελα να ξανασυμβεί μία μονο φορά κάτι παρόμοιο για να βγει από μεσα μου ο θυμός που ακόμα και μετά από τόσα χρόνια έχω και να πω αυτά που θέλω.

Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 20:01, 04-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Με χαλάει οταν βλέπω μερικές φωτογραφίες και θυμάμε κάποια πράγματα που ποτέ δεν θα τα ζήσω ξανά. Με άτομα που είτε είναι δύσκολο να βρεθούμε ξανά μαζί, είτε εχουν φύγει...

Αυτό!!!! αγαπητό μου φουρνάκι με κάλυψες!

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 15:48, 09-02-06:

Δεν υπάρχουν πράγματα που με χαλάνε. Μια γλυκειά νοσταλγία μπορεί να νιώθω, αλλά ως εκεί. Συνήθως αυτό που με χαλάει πολύ είναι οι ίδιες μου οι σκέψεις......

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 16:23, 09-02-06:

Η ταινία που έχει στην υπογραφή η bunny.. πόσο τέλεια..

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 21:59, 09-02-06:

Πριν από κάποια χρόνια αγαπούσα πολύ (όχι ερωτικά) έναν άνθρωπο, τον θαύμαζα, ήθελα να του μοιάσω, αλλά έκανα το λάθος κι έδειξα αυτήν την αγάπη μου και τι εισέπραξα; Ας μην πω καλύτερα... Ε τότε άκουγα ένα cd, το οποίο τώρα με δυσκολία ακούω....

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 22:36, 09-02-06:

Οταν ειμαι ερωτευμενος ακουω τραγουδια τα οποια η μουσικη ή οι στοιχοι μου θυμιζουν αυτη που αγαπω!Ειδικα εδω και μηνες ακουω τραγουδια τα οποια μου θυμιζουν ενα κοριτσι το οποιο το εχω ερωτευτει τρελα και δεν θελω να της το πω επειδη ειναι η καλυτερη μου φιλη εδω και 2 χρονια και δεν θελω (μαλλον) να τα καταστρεψω ολα!.

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,023 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 22:44, 09-02-06:

Έγώ έχω κάμποσα συγκεκριμένα τραγούδια που μου θυμίζουν μια περίοδο της ζωής μου πριν ~ 1 χρόνο +... ακόμα τα ακούω και με ποιάνει ένας κόμπος στο στομάχι ενώ όταν είμαι μόνος δακρύζω..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scandal : 09-02-06 στις 22:46.
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 00:37, 10-02-06:

Eίμαι τοσο συναισθηματικός χαρακτήρας που νοσταλγώ παρα πολλα και μελαγχολώ αρκετα ευκολα...(οχι δεν ειμαι downιασμενος ολη μερα...ακριβως τ'αντίθετο μάλιστα!. )
Μάλιστα υπαρχει κι ενα τραγουδι που ηταν το τραγουδι μας με την πρώην κοπέλα μου το οποιο πλεον δεν θελω να ακούω.(Ασχετα αν έχει κλείσει σαν κεφάλαιο αυτο πια)
To Spanish Eyes των Backstreet boys...(Mην γελάτε ρε 'σεις! Είναι καλη μπαλαντα!)

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 08:35, 10-02-06:

Εγω αν είχα μείνει στα τραγούδια καλά θα ήταν. Κάνω το άλλο. Όσον αφορά κοπέλες (δυνατοί έρωτες): Όταν βγαίνω με κάποια, συνδέω το μέρος με εκείνη, κι οταν ξαναπερνάω, πάντα μα πάντα τη θυμάμαι. Κι αν έχει συμβεί κάτι αρνητικό που κάποτε με χάλασε, τώρα δε θα με χαλάσει γιατί είναι ακριβώς αυτό που δε μπορώ να επηρρεάσω. Το παρελθόν μου! Όσον αφορά κάποιους φίλους ή κάποιους συγγενείς ή λοιπές κοινωνικές ομάδες που έτυχε κάποτε να με εκνευρίσουν, εχουν πάρει ήδη τον "εξοπλισμό του δύτη" απο μένα και την έχουν κάνει με ελαφρά

Συνεπώς ναι μεν πάντα θα προσπαθήσει να με χαλάσει κάτι αλλά εχω μάθει να μην παρατάω τη ζωή μου τόσο εύκολα και έτσι τη διαμορφώνω τάχιστα ώστε αυτό το κάτι να με απασχολεί όλο και λιγότερο. Άλλωστε είμαι γνωστό αγύριστο κεφάλι που σχεδόν πάντα πετυχαίνει!

Γενικά τι είμαστε όμως. Άνθρωποι στο όνομα όλοι μας. Χαλάμε ο ενας τον άλλο. Γι' αυτό όσα πόστ διάβασα περιείχαν άμμεσες ή έμμεσες αναφορές σε ανθρώπους που μας χάλασαν/στενοχώρησαν. Ακόμα και το δικό μου. Όπως είχε πει και μια ηθοποιός στο Battlestar Galactica: "Humans are masters of self-destruction".

Πάμε γερά!

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 09:02, 10-02-06:

με χαλαει οταν θυμαμαι οτι ημουν ΤΟΣΟ ηλιθια και ντραπηκα να πω οχι σε ενα επαγγελματικο ταξιδι με συνεπεια να χασω την τελευταια εβδομαδα του μπαμπα μου.. τυψεις? δεν νομιζω να φυγουν ποτε...

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 11:52, 10-02-06:

:S

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 16:04, 10-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
με χαλαει οταν θυμαμαι οτι ημουν ΤΟΣΟ ηλιθια και ντραπηκα να πω οχι σε ενα επαγγελματικο ταξιδι με συνεπεια να χασω την τελευταια εβδομαδα του μπαμπα μου.. τυψεις? δεν νομιζω να φυγουν ποτε...

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 16:07, 10-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
omg

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 16:41, 17-02-06:

γενικά δεν "χαλιέμαι" εύκολα,αλλά επειδή πάντα θα υπάρχουν τριγύρω μας άνθρωποι έτοιμοι και πρόθυμοι να μας ποδοπατήσουν (κυρίως συναισθηματικά),έχουν υπάρξει περιπτώσεις που έχω "χαλαστεί" πολύ άσχημα..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη actaestfaboula
H actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H actaestfaboula έγραψε στις 17:20, 17-02-06:

υπάρχουν άπειρα πράγματα που όταν τα θυμάμαι,με χαλάνε! όσα είχαν να κάνουν με πρακτικά πράγματα,τα ξεπερνάω κ δεν με νοιάζει κ πολύ...
με χαλάει απίστευτα,όμως,όταν θυμάμαι ανθρώπους που τους έχασα από κοντά μου και από τη ζωή μου γενικότερα,λόγω κακής δικής μου συμπεριφοράς απέναντί τους,ουσιαστικά με χαλαέι το γεγονός ότι σε αρκετές περιπτώσεις συμπεριφέρθηκα έτσι,όπως δεν θα ήθελα ποτέ να μου συμπεριφέρονται...κάτι τέτοιο,τελοσπάντων!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

panathas (Μαριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη panathas
Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O panathas έγραψε στις 14:58, 21-02-06:

Εγώ πέφτω όταν ακούω το τραγούδι που έχω βάλει στην υπογραφή μου.

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lilith
H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε στις 05:34, 09-03-06:

Αυτό που πάντα με χαλάει...
και πιστεύω πως δεν θα ξεπεράσω απόλυτα ποτέ...,
είναι "ο θάνατος της μητέρας μου"

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 10:34, 09-03-06:

Τα τελευταία γεγονότα...Βασικά με τσατίζουν και με ρίχνουν....Αλλά είμαι τυχερή που έχω υπέροχους ανθρώπους δίπλα μου για να με στηρίξουν και να μου δείξουν πόσο πολύ με αγαπάνε και αυτό έχει την μεγαλύτερη σημασία

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 12:47, 09-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από lilith

Αυτό που πάντα με χαλάει...
και πιστεύω πως δεν θα ξεπεράσω απόλυτα ποτέ...,
είναι "ο θάνατος της μητέρας μου"

όντως απο όσα εχουν γραφτεί θεωρώ πως είναι το πιο σημαντικό γεγονός,αυτό ούτε εγώ θα το ξεπερνούσα ευκολα
κουράγιο κούκλα μου

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε στις 21:47, 10-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny

όντως απο όσα εχουν γραφτεί θεωρώ πως είναι το πιο σημαντικό γεγονός,αυτό ούτε εγώ θα το ξεπερνούσα ευκολα
κουράγιο κούκλα μου

Σε ευχαριστώ πολύ, κούκλα μου.

Είναι τρομερό, είναι τόσο επώδυνη η εμπειρία αυτή, που μακάρι..., να μην την πέρναγε κανένας..., αλλά δυστυχώς είναι η φυσική ροή των πραγμάτων αυτή..., οπότε αν δεν την περάσει κάποιος, σε κάποια στιγμή της ζωής του..., δεν θα είναι φυσιολογικό..., κακό θα είναι και αυτό, ίσως μάλιστα χειρότερο...

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 13:45, 29-07-06:

όταν σκέφτομαι στις 10 Ιούνη οτι ήμουν στο κρατικό της Νίκαιας και το αγόρι μου στο χειρουργείο

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 14:06, 30-07-06:

Πωπω, ρε παιδιά... μερικά πράγματα εδώ μέσα είναι πολύ δυνατά, για να πω εγώ κάτι...
Εύχομαι το soundtrack της ζωής μας να γεμίσει με "από τα άλλα" τραγούδια, γεμάτα ευτυχισμένες αναμνήσεις...!!!!!

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 00:11, 02-08-06:

Μια φιλη, και το ποσο σκάρτα μου φέρθηκε. Αυτο σκεφτομαι τελευταια....
και χαλιεμαι απιστευτα πολυ.

Lilith λυπαμαι για τη μαμακα σου...
κι εμενα ο μπαμπας μου, πριν χρόνια..

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 08:04, 02-08-06:

Σε τυχαία σειρά!

Φεβρουάριο-Αύγουστο 2002 - Δεν θέλω να θυμάμαι
Θητεία - Αυτόματος Εκνευρίσμός
Οι γονείς μου - Διαχρονικά και σταθερή αξία
Το ατελείωτο προπέτασμα βλακείας στην ζωή
Και ο Αύγουστος που όλοι έχουν κάπου να πάνε εκτός από μένα - Φέτος τσούζει και πολύ

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

H lilith έγραψε στις 12:51, 02-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Σε τυχαία σειρά!
.....
Και ο Αύγουστος που όλοι έχουν κάπου να πάνε εκτός από μένα - Φέτος τσούζει και πολύ

Γιατί φίλε μου, γιατί δεν έχεις και εσύ να πας κάπου...???
Τι περισσότερο έχουν, όλοι οι άλλοι...?????

[εάν βέβαια θέλεις μου απαντάς, μιας και είναι και Αύγουστος και πράγματι στην Αθήνα έχουμε μείνει μόνο εμείς και εμείς...]

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lilith : 02-08-06 στις 12:54.
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 13:26, 02-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από lilith
Γιατί φίλε μου, γιατί δεν έχεις και εσύ να πας κάπου...???
Τι περισσότερο έχουν, όλοι οι άλλοι...?????

[εάν βέβαια θέλεις μου απαντάς, μιας και είναι και Αύγουστος και πράγματι στην Αθήνα έχουμε μείνει μόνο εμείς και εμείς...]
Εδώ θάβω τους γονείς μου χύμα αυτό θα έχω πρόβλημα (Βέβαια πιθανά σαν μάνα να με βρίζεις αλλά τι να κάνουμε)
Το βασικό πρόβλημα είναι ότι ως Αρμενικής καταγωγής δεν έχουμε κάποιο συγγενικό σπίτι στην επαρχία και λεφτά για διακοπές δεν υπήρχαν! Και επειδή οι πλειοψηφία των Αθηναίων είναι το πολύ 2ης γενιάς, άρα έχουν κάποιο συγγενικό σπίτι στην επαρχία, όλοι εξαφανίζονται τον Αύγουστο τουλάχιστον! Ειδικά παλαιότερα το εξαφάνισμα ήταν πολύ έντονο! Ξέρετε τι μπάσκετ έχω παίξει με 40άρες μικρός?? Τώρα δεν τσουλάει και ειδικά με δουλειά!
Και η μεγαλύτερη πίκρα φέτος είναι ότι πρώτη φορά το οικονομικό δεν είναι θέμα, αλλά έχουμε πρόβλημα παρέας!Και θα σκάσω!:mad17:
Και με βγάζει έξω από τα ρούχα μου το γεγονός ότι λόγω οικογενειακής βλακείας δεν θα είμαι τουλάχιστον μόνος αλλά θα είμαι με τους γονείς μου!!!!
Πάλι καλά που έχω και δουλειά μπας και γράψω λίγο κώδικα και γουστάρω!

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 13:56, 02-08-06:

Εδώ θάβω τους γονείς μου χύμα αυτό θα έχω πρόβλημα (Βέβαια πιθανά σαν μάνα να με βρίζεις αλλά τι να κάνουμε)
Το βασικό πρόβλημα είναι ότι ως Αρμενικής καταγωγής δεν έχουμε κάποιο συγγενικό σπίτι στην επαρχία και λεφτά για διακοπές δεν υπήρχαν! Και επειδή οι πλειοψηφία των Αθηναίων είναι το πολύ 2ης γενιάς, άρα έχουν κάποιο συγγενικό σπίτι στην επαρχία, όλοι εξαφανίζονται τον Αύγουστο τουλάχιστον! Ειδικά παλαιότερα το εξαφάνισμα ήταν πολύ έντονο! Ξέρετε τι μπάσκετ έχω παίξει με 40άρες μικρός?? Τώρα δεν τσουλάει και ειδικά με δουλειά!
Και η μεγαλύτερη πίκρα φέτος είναι ότι πρώτη φορά το οικονομικό δεν είναι θέμα, αλλά έχουμε πρόβλημα παρέας!Και θα σκάσω!:mad17:
Και με βγάζει έξω από τα ρούχα μου το γεγονός ότι λόγω οικογενειακής βλακείας δεν θα είμαι τουλάχιστον μόνος αλλά θα είμαι με τους γονείς μου!!!!
εεεελα καλο μου, συνελθε!!!
κανε κανα μπανακι, ε? μηγραφεις μονο κωδικα, βγες να λιαστεις και λιγο..

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 15:14, 02-08-06:

ΣΚ ναι προσπαθώ να παω camping αλλά θέλει και παρέα!
Αλλιώς μπάνιο αλλά θέλει και παρέα!
Καθημερινές όμως δεν παίζει! Και Κυριακή είναι και ταλαιπωρία στο γυρισμό!
Πραγματικά δεν με απασχολούσε τόσο αν είχα την ησυχία μου! Ο κώδικας να γουστάρω είναι απλά για να γεμίσω τον χρόνο (που δεν έχω τι να τον κάνω) με brainactivity και να πάρω και κανά φράγκο! Αν κάτσει να φύγω τρέχοντας έφυγα! Νομίζω έγινε πολύ offtopic συνεπώς πμ καλύτερα?

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε στις 15:17, 02-08-06:

τωρα αυτο που με χαλαει ειναι το προφανες! οι ηλιθιοι στη δουλεια!
πμ ναι, καλυτερα! αλλα φευγω σε λιγο!

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

H lilith έγραψε στις 02:58, 04-08-06:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φίλε μου καλέ, μην με παρεξηγήσεις....
Να είσαι καλά...!!!!!!!!!!!!
Με έκανες και χτυπιόμουν στα γέλια..., έτσι όπως το γράφεις, τόσο αφθόρμητα...

ΝΑ 'ΣΑΙ ΚΑΛΑ...!!!!!
Είσαι ειλικρινά, πολύ ωραίος...!!!!, Να ΄σαι καλά...!!!!!!

Και γέλασα περισσότερο, γιατί απ΄ ότι κατάλαβα, το κάνουν και για να μην σε αφήσουν μόνο σου...,
μην τυχόν δηλαδή και ησυχάσεις..., έστω για λίγες μέρες..., να είναι μαζί σου συνεχώς...,
να έχεις κάποιον να σε πρίζει οπωσδήποτε..., ακόμα και τον Αύγουστο...!!!!

Μην τυχόν και πάρεις κουράγιο..., για να βγάλεις τους άλλους 11 μήνες του χρόνου...!!!!!!!

Και πάλι, σου ζητώ συγνώμη..., δεν θέλω να το παρεξηγήσεις...

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 08:37, 04-08-06:

lilith καμιά παρεξήγηση! Θα ήταν παράλογο να παρεξηγηθώ με το δημόσιο κράξιμο που ρίχνω!
Το παράδοξω είναι ότι τώρα που έχω δουλειά και πήζω λίγο με έχει αφήσει στην ησυχία μου! Δλδ το γεγονός ότι πρωί δουλεύω και θέλω να άραξω το απόγευμα δεν είναι λόγος να έχω την ησυχία μου! Επειδή θα κάτσω να δω καμιά σειρά πρέπει να μου τα πρήξει?? Πόσο ηλίθιος πρέπει να είναι κανείς! Και με το που θα σταματήσω το κώδικα αρχίζει πάλι το πρίξιμο!
Δλδ σπίτι μου πρέπει να πεθάνεις στην δουλειά όλοι μέρα για να έχεις την ηρεμία σου! Φοβος και παράνοια στην οικιά του Demelene Το γεγονός ότι καις εγκέφαλο και μάτια δεν έχει καμιά σημασία!

Παράθεση

Aria

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Aria
H Aria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H Aria έγραψε στις 11:40, 05-08-06:

Αν τύχει και ακούσω κάπου τυχαία τη "Φαντασία"του Νταλάρα μελαγχολώ,
μου θυμίζει ένα παλιό amore που λάτρευε αυτό το τραγούδι....

Παράθεση

nikostheater (Νίκος Θεμελής)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nikostheater
Ο Νίκος Θεμελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

O nikostheater έγραψε στις 01:41, 13-05-08:

Οταν ακουω το Paradise City των Guns n Roses...μου θυμιζει μια ανεκπληρωτη αγαπη...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 07:55, 13-05-08:

Λάθος επιλογές κ καταστάσεις στο παρελθόν.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 07:59, 13-05-08:

Το 1-2 από τη Σεβίλλη

Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη fielda
H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε στις 11:29, 13-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
Λάθος επιλογές κ καταστάσεις στο παρελθόν.
Αυτό ακριβώς!! Τα λάθη που έκανα στο παρελθόν και τις λάθος επιλογές μου ενώ όλοι τότε μου φώναζαν και προσπαθούσαν να με πείσουν για το αντίθετο. Τουλάχιστον τα λάθη που έκανα ήταν δικά μου... Κάτι είναι κι αυτό!

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 11:45, 13-05-08:

Το ''Ουρανέ'' της Άντζελας Δημητρίου...
Όποτε το ακούω κάτι παθαίνω...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους