Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,724 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι είναι αυτό που όταν το θυμάστε σας χαλάει;

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nininaou
H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 19:52, 16-05-08:

Το Creep των Radiohead.
Κάθε φορά που το ακούω συγκινούμαι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 04:01, 17-05-08:

Τι είναι αυτο που όταν το θυμάστε σας χαλάει;
Τα πρώτα 90'ς

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 12:30, 19-05-08:

Τις μέρες πριν τη διπλωματική μου. Στενάχωρη περίοδος.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MysteriousWoman (Ζέτα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη MysteriousWoman
H Ζέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H MysteriousWoman έγραψε στις 19:39, 03-06-08:

Την περίοδο των πανελληνίων! Ήταν εφιαλτική! Κλεισμένη μέσα, αποκομένη από τους πάντες, από τη φύση και το φως του ήλιου, με ελάχιστο ύπνο και πάααααρα πολύ διάβασμα!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 20:02, 03-06-08:

Όλα τα άτομα που πέρασαν από τη ζωή μου και εξέλαβαν τις δεύτερες ευκαιρίες που τους έδωσα ως αδυναμία δική μου. Κι όμως, ήξερα πολύ καλά τι έκανα- ήθελα και το έκανα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 13:50, 06-06-08:

Το "Ανάθεμά σε", όποτε το ακούω πέφτω...πολύ!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 13:56, 06-06-08:

εγώ πέφτω και με το "δεν έχω μάτια για άλλη" του Πετρέλη

Παράθεση

Αννουλα

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αννουλα
H Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H Αννουλα έγραψε στις 13:57, 06-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από cibyllian
Και εγω το ιδιο!

Επισης αδυναμιες του εαυτου μου να κρατησω να την αξιοπρεπεια και τον εγωισμο μου και ειδικα σε ανθρωπους που δεν αξιζαν κατι τετοιο...

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 14:18, 06-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
Κοίτα άμα κάτσω και καλοσκεφτώ, θα αραδιάσω πολλά με τα οποία πέφτω σε συγκεκριμένη φάση. Με το "Ανάθεμά σε" πέφτω πάντα και χαλιέμαι!.

Παράθεση

daliapan

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη daliapan
H daliapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H daliapan έγραψε στις 23:13, 06-06-08:

Η φράση......."ξέρω πόσο δυνατή είσαι και μπορείς να αντιμετωπίσεις όλες τις καταστάσεις.....και να σε πληγώσω, μόνο και μόνο λόγω της αξιοπρέπειάς σου δεν θα πονέσεις........ενώ η "άλλη" (την επόμενη εννοούσε) είναι αδύναμη μπροστά σου, δεν μπορώ να την πληγώσω....." Η πιο ηλίθια δικαιολογία χωρισμού που έχω ακούσει....(μετά από 3 χρόνια σχέσης)... άνθρωποι είμαστε...όχι ρομποτάκια χωρίς συναισθήματα... όποτε σκέφτομαι αυτά τα λόγια, με χαλάνε απίστευτα... Το καλό όμως είναι ότι η ζωή συνεχίζεται, οπότε αμέσως μετά το τραγούδι που μου έρχεται στο νου λέει " εγώ έχω μάθει πάντα να κοιτάω ψηλά, τον ήλιο μεσ' τα μάτια.........." Πλέον μετά από πολύ πόνο, πιστεύω οτι ΜΟΝΟ εμείς καθορίζουμε αν θα μας χαλάει κάτι ή όχι....

Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη invalid
H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε στις 08:06, 07-06-08:

Με τη "Σιωπή" από Ξύλινα Σπαθιά. Μου θυμίζει λάθος επιλογές μου που μπορεί να πλήγωσαν άλλους και εμένα μαζί και ΠΑΝΤΑ σκέφτομαι πως θα ήταν αν είχα πάρει την άλλη απόφαση. Το άκουσα από 2 φίλους μου που το παίζανε live unplugged και σηκώθηκα κι έφυγα από το μαγαζί.. Μιλάμε για τόσο άσχημα...

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 08:33, 07-06-08:

Περισσότερο με χαλάει ο θάνατος του αγαπημένου μου σκύλου!!!
Ακόμα τον θυμάμαι και συγκινούμαι όταν μου έρχεται στην θύμισή μου!

Παράθεση

sesilia (ράνια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sesilia
H ράνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H sesilia έγραψε στις 13:31, 07-06-08:

όταν ακούω στίχους του λουδοβίκου για γυναίκες που έμειναν δίπλα στον αγαπημένο τους χωρίς να ζητήσουν τίποτα και χωρίς να πάρουν,
στίχους για αγάπη δίχως όρους.εγώ αντιθέτως έχοντας παράπονα μετα απο μια σχεση 8 χρόνων έφυγα δεν φάνηκα τόσο δυνατη όσο αυτές και αυτό με χαλάει.

Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη commie
H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε στις 23:32, 07-06-08:

όταν ακούω το τραγούδι Τρένο (Τρύπες) ,
Το θέλω να γυρίσω στα παλιά (Γιώργος Μαζωνάκης & Goin'Through ),
και το έφυγες νωρίς ( Ελευθερία Αρβανιτάκη)

Παράθεση

__Ntepi__

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη __Ntepi__
H __Ntepi__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H __Ntepi__ έγραψε στις 21:48, 16-06-08:

καποια τραγουδακια που θυμιζουν καποιους ναι με χαλανε!!!!!!!!! αλλα δν παυει να ειναι παρελθον!!!!!!!Name:  108331-263844.jpg
Views: 308
Size:  26,5 KB

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 23:31, 16-06-08:

Η πρώην μου.-

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 13:53, 17-06-08:

Η διπλωματική μου πριν 3 χρόνια σχεδόν.

Παράθεση

ne0ellinaC

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ne0ellinaC
Ο ne0ellinaC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O ne0ellinaC έγραψε στις 15:06, 16-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από invalid
Με τη "Σιωπή" από Ξύλινα Σπαθιά.
και εμένα αυτο το τραγουδι μου θυμιζει πάρα πολλα..
και καταφέρνει συνεχεια να μ χαλαει την διαθεση
και να καταλιγο νταουννιασμενος...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 15:51, 16-04-09:

Ένα σκηνικό πριν 10 μέρες περίπου.
Σοκαρίστηκα τόσο πολύ για το ποιόν και την αμάθεια ενός ανθρώπου για τον οποίο είχα άλλη άποψη [ειδικά για τις ικανότητες του] εδώ και 5 χρόνια που, αφού μου πέρασαν τα πρώτα νεύρα λόγω της κατάφορης αδικίας και προσβολής σε βάρος μου τελικά μου έμεινε μια στενοχώρια και μια λύπηση για αυτόν...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 01:37, 17-04-09:

τριτη γυνασιου το ποσο ασχημα και αδικα και με κακια φερθηκα σε μια παιδικη μου φιλη που ειμασταν και κολλητες ακομα με ποναει και με κανει να νιωθω ζηλοφθον και κακο ανθρωπο.... ευτυχως εκεινη μεχει συγχωρεσει αν κ εγω ακομα και τωρα στους μικροτσακωμους μας κανω πισω οταν θυμαμαι πως ειχα φερθει τοτε... θελω να το ξεχασω αυτο το συμβαν και να προχωρησει εχοντας γινει καλυτερος ανθρωπος...

Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Madrugada*
H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε στις 18:12, 29-04-09:

Ειμαι κυκλοθυμικη οποτε μπορει να 'πεσω' σε ανυποπτο χρονο ακουγωντας ενα τραγουδι που ακουγα με ατομα που δεν ειμαστε πια μαζι (ειτε φιλους ειτε ανδρες), περνωντας απο ενα σημειο/μαγαζι/δρομο που μου θυμιζει τους παραπανω κτλπ
Υποθετω ομως πως χαλιεμαι για θεματα που δε θα επρεπε, και αναλωνομαι σε κλαμματα και μελαγχολιες αντι να ζησω τη ζωη που μου εχει προσφερθει...

Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 12:16, 01-05-09:

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 13:05, 01-05-09:

Η περσινή χρονιά.

Ντιπ άκυρη.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vendetta (Thor)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vendetta
Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ξεναγός . Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O vendetta έγραψε στις 15:41, 07-05-09:

Κάποια άτομα...

Παράθεση

xaris80

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη xaris80
Ο xaris80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O xaris80 έγραψε στις 21:52, 18-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Το "παλιο μου παλτό" όταν το ακούω μου χαλάει πολύ την διάθεση... μου θυμίζει έναν άνθρωπο που με πλήγωσε πολύ και όχι μόνο... φανταστείτε τι "χαρά" έκανα όταν ξαναβγήκε στην επικαιρότητα με το Fame story!!!!!!
Το ίδιο ακριβώς αισθάνθηκα και γω με την αναβίωση του τραγουδιού στο Fame Story.
Άρεσε πολύ σε έναν παλιό και μεγάλο έρωτα μου. Προσωπικά δε μου αρέσει καθόλου αυτό
το τραγούδι και το θεωρώ καταθλιπτικό, αλλά μόλις το άκουσα στο Fame πάγωσα....

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 19:32, 19-05-09:

Η ζωή μου γενικά.

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 17:31, 26-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από ALEX_
Ο,τι άλλο και να πούμε εμείς τώρα θα φανεί αστείο....Συλληπητήρια μέσα απ'την καρδιά μου....
αχ συλληπητηρια και εγω.....

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 18:28, 26-05-09:

Κάποιους "φίλους" που με πουλήσανε... Αυτό κυρίως...

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 20:29, 26-05-09:

I can't sleep alone anymore
I need you here with me
Even though I closed all the doors
There's somethin' holdin' me
+1

+1

Αρχική Δημοσίευση από cibyllian
+1

Αρχική Δημοσίευση από commie
και το έφυγες νωρίς ( Ελευθερία Αρβανιτάκη)
+1

=============
αλλά τελευταία "πετάω" ένα :

"You put me together
then trashed me for pleasure.
You used me again and again
abused me, confused me.

Suddenly naked i run
through your garden.
Right through the gates of the
past and I'm finally free.

Ahh!, there's a world without you
I see the light.
Living in a world without you.

Ahh!, there is hope to guide me
I will survive!
Living in a world without you."
και έρχομαι στα ίσα μου...

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 07:57, 04-06-09:

Ακούγοντας το "Broken Strings" θυμάμαι ότι το αφιέρωσε η πρώνην κοπέλα του πρώην μου και τώρα νυν μου και μου έρχεται να χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο που τον χώρισα και βρήκε άλλη!

Ακούγοντας τον "Φύλακα άγγελο" του Κότσιρα θυμάμαι τον πρώτο μαλ*** που με πλήγωσε.

Χμμμ....θα θυμηθώ και άλλα...που θα μου παει...

Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νωεύς
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε στις 08:05, 04-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Ακούγοντας το "Broken Strings" θυμάμαι ότι το αφιέρωσε η πρώνην κοπέλα του πρώην μου και τώρα νυν μου και μου έρχεται να χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο που τον χώρισα και βρήκε άλλη!

Ακούγοντας τον "Φύλακα άγγελο" του Κότσιρα θυμάμαι τον πρώτο μαλ*** που με πλήγωσε.

Χμμμ....θα θυμηθώ και άλλα...που θα μου παει...
Με "χαλάει", όταν χαλιούνται υπάρξεις σαν εσένα, ακούγοντας οποιαδήποτε μουσική...ειλικρινά, !

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 08:33, 04-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Νωεύς
Με "χαλάει", όταν χαλιούνται υπάρξεις σαν εσένα, ακούγοντας οποιαδήποτε μουσική...ειλικρινά, !
Τα τραγούδια βγάζουν συναισθήματα...τα συναισθήματα συνδέονται με καταστάσεις άρα είναι πολύ λογικό να συνδέουμε τραγούδια με εμπειρίες μας

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 08:37, 04-06-09:

να τον παλι τον νωευς να με σκανδαλισει

να τον ρωτας κατι και να σου το περνει απο χιλια δυο δρομακια , στενα , μονοδρομους

Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε στις 09:29, 04-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
να τον παλι τον νωευς να με σκανδαλισει

να τον ρωτας κατι και να σου το περνει απο χιλια δυο δρομακια , στενα , μονοδρομους
Χαίρε, Φεγγαρόφωτο! Το σχόλιό σου...δεν με "χαλάει"..."με φτιάχνει"(τη διάθεση)!

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 18:33, 05-06-09:

οταν σκεφτομαι τον τυρεμπορα που μεκοψε στο πιο ευκολο μαθημα του εξαμηνου ενω ειχα γραψει!!

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε στις 18:56, 05-06-09:

Τυρέμπορας;

Γαλακτοκομικά εργαστήρια;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη WhiteDrum : 05-06-09 στις 19:08.
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 10:59, 08-06-09:

τις ηλιθιοτητες που εχω κανει στη ζωη μου....

Παράθεση

pietr (Epic fail guy)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pietr
Ο Epic fail guy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O pietr έγραψε στις 01:52, 22-07-09:

Aυτό που με χαλάει περισσότερο είναι ο θάνατος του πατέρα μου, 2 χρόνια πριν. Και γενικά η απουσία του από την ζωή μου αυτά τα 2 χρονια.

Άλλα πράγματα που με χαλάνε είναι λάθη-ηλίθιοτητες που έχω κάνει στο πάρελθον, και αυτό το emoticon ---> , στο msn. Ναι, ακούγεται ηλίθιος λόγος για να χάλιεμαι Αλλά αυτό το emoticon το χρησιμοποιούσε στις συζητήσεις μας ένα άτομο που μου έχει κάνει τεράστιο κακό (ψυχολογικά, όχι σωματικά), και έτσι αυτό το emoticon είναι κάτι σαν ψυχικό τραύμα για μένα.

Παράθεση

<<ΝΙΚΟΛ>> (Νικόλια)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη <<ΝΙΚΟΛ>>
H Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H <<ΝΙΚΟΛ>> Αγάπη...τι δύσκολο πράγμα... έγραψε στις 02:39, 22-07-09:

που θέλω να απομακρυνθώ απο καποια άτομα και δεν μπορώ!!!!!!!

δλδ πρεπει να γίνω κακιά και να το πω στα ίσα...?????!!!!!!!!!

Παράθεση

dimitral

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitral
H dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H dimitral έγραψε στις 08:54, 22-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από <<ΝΙΚΟΛ>>
που θέλω να απομακρυνθώ απο καποια άτομα και δεν μπορώ!!!!!!!

δλδ πρεπει να γίνω κακιά και να το πω στα ίσα...?????!!!!!!!!!

πρεπει ναι και επειγοντως!

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 12:32, 22-07-09:

τα λάθη μου. ενίοτε και τα ..σωστά μου

Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε στις 14:13, 22-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από kalypso
τα λάθη μου. ενίοτε και τα ..σωστά μου
Λάθος, νομίζω, φιλενάδα!

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 22:59, 23-11-09:

Αμέ και από αυτά διαθέτουμε!
Πολλές φορές μπορεί να είναι κάτι πολύ απλό και μάλιστα αυτό ποικίλη από την συναισθηματική κατάσταση στην οποία βρίσκομαι..Συνήθως είναι ή κάποια λόγια ή κάποια τραγούδια που με τον χ,ψ τρόπο τα έχω συνδυάσει με πρόσωπα και καταστάσεις..

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 22:26, 13-01-10:

Διαφορα κατα καιρους μπορει να με χαλασουν και να μου φερουν αναμνησεις που δε θελω!
Ενα τραγουδι, μια απροσμενη συναντηση, μια συζητηση, μια φραση, μια λεξη, ενα αρωμα, ενα αντικειμενο, ενα ταξιδι..
Ομως ειμαι ανθρωπος πολυ θετικος κι αισιοδοξος, αρκετα ρεαλιστρια κατα βαθος κι αυστηρη, διωχνω -ακομα κι να βρω δυσκολια- οσα με ριχνουν, κανω πολλη συχνη αυτοκριτικη κι αυτο με βοηθα να εξελισσομαι, με δικαιολογω συχνα εχοντας πλεον παρει το μαθημα μου και δικαιολογω και αλλους ανθρωπους που μπορει να με εχουν στεναχωρησει.
Οποτε οσα με χαλανε, τα απομακρυνω απο τη σκεψη μου και τη ζωη μου κι αν δυσκολευτω τα βαζω κατω, τα ξεμπερδευω, τα συναρμολογω, τα λυνω. Συγκρινω με το τωρα μου που ειναι παντα καλυτερο απο το πριν μου. Μπορει να μου παρει καιρο και κοπο αλλα στο τελος τα κανω γλυκιες αναμνησεις κι εξαγνιζω την ψυχη μου.

Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,247 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 10:37, 14-01-10:

Δεν ξέρω γιατί αλλά πολλά τραγούδια μου θυμίζουν πράγματα - ενώ η μνήμη μου δεν είναι καλή, αν ακούσω ένα τραγούδι θα θυμηθώ τη συγκεκριμένη στιγμή που συνέβη κάτι.

Γι' αυτό πολύ συχνά κλείνω απότομα το ραδιόφωνο.

Παράθεση

ria82 (silence)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ria82
H silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H ria82 in this silence, i am free!!! έγραψε στις 13:38, 14-01-10:

η αληθεια ειναι οτι ειμαι πολυ αισιοδοξο ατομο, αλλα ναι υπαρχουν πραγματα που με χαλανε...
πραγματα που γινονται στο παρον...
το κακο παρελθον με βοηθησε να ανεβω αλλα ταυτοχρονα με κουρασε πολυ.
δεν θελω να θυμαμαι τις κακες στιγμες, θελω να κοιταω μπροστα!!

οταν κατι η καποιος προσπαθει να μου θυμισει κατι απο το παρελθον απλα προσπαθω να μην με αγγιζει...

ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΜΕ ΠΙΣΩ!!
ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΒΛΑΨΕΙ!!

Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 22:24, 22-02-10:

η ανειλικρίνεια μερικων ανθρωπων...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 23:56, 22-02-10:

τα ψέμματα και οι βλακώδεις δικαιολογίες σε μια ερωτική-συντροφική σχέση........

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

sukerakos13

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sukerakos13
Ο sukerakos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O sukerakos13 mpravo ... na dw sto derby ti tha ginei. έγραψε στις 19:27, 15-03-10:

μια κοπελα

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 21:03, 29-03-10:

τη θεσσαλονικη.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους