Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,818 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι είναι αυτό που όταν το θυμάστε σας χαλάει;

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 21:15, 29-03-10:

Τι είναι αυτο που όταν το θυμάστε σας χαλάει;
Τα τελευταία 26 χρόνια...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 02:12, 05-04-10:

ο πατσάς.....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 02:59, 05-04-10:

Οχι, δεν εχω μετανιωσει για πραξεις/λογια μου γιατι αυτα με εμαθαν.
Σπανιως αισθανομαι να με χαλαει κατι απο το μακρινο παρελθον, μου συμβαινει κατι στον εγκεφαλο σα να πατω ντιλιτ και να ξεχνω τα ασχημα η τα εχω δουλεψει πολυ ετσι ωστε οταν τα ξαναθυμαμαι να εχουν εξαγνιστει μεσα μου, κι αυτο θελει δουλεια.
Μπορει να σκεφτομαι κατι στα κοντινα μου και να με χαλαει, το στρωνω κι αυτο συνηθως με εκλογικευση των πραματων, σκεπτομενη παντα πως ολα στη ζωη μας/μου γινονται για καλο, ετσι αποδεικνυεται σε μενα τουλαχιστον, και πω εχω ερθει εδω να μαθω και να διδαχτω.

Ακομα και μια κουβεντα που λεει ο λογος να μου χει πει ο φιλος μου και να μη μου χει αρεσει, το λυνω, ειτε συζητωντας σε φαση - γιατι το ειπες?- ειτε δινοντας την αναλογη αξια στο γεγονος και υπολογιζοντας αν ειναι φταιξιμο δικο/του η κανενος. Οσα με χαλανε τα ''λυνω'' μεσα μου κι ετσι δε με χαλανε πια.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iwannak (Ιωαννα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη iwannak
H Ιωαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H iwannak ta aprosmena einai panta ta kalitera..;) έγραψε στις 15:35, 15-04-10:

Aυτο π με χαλαει περρισοτερο ειναι ν σκεφτομαι οτι η ΄φιλη΄ μου πηγε κ εκανε φαση μ τν δικο μ......

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 23:31, 18-06-10:

εγω θυμαμαι κατι μεγαλα ρεζηλικια...αν και με καποια απο αυτα σκαω στα γελια

Παράθεση

apaleytos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη apaleytos
Ο apaleytos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.

O apaleytos έγραψε στις 19:37, 21-06-10:

Το '99 κάποια πήγε να με δολοφονήσει αλλά τελικά τη γλύτωσα (έχω γράψει κάπου -όχι εδώ- την ιστορία αλλά δεν ξέρω αν θέλω να την ξαναγράψω -μάλλον όχι..-).

Δεν με χάλασε αυτό όμως (έμαθα κάτι από αυτό).
Με χάλασε ότι μετά από 2 μέρες εκείνη αυτοκτόνησε.

Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 259 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 10:22, 07-07-10:

η γκρίνια του μπαμπά!!!
gosh! όλα τα 'χει η Μαριορή.. ζντουφ!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lovesome (για σήμερα Debbie ;p)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lovesome
H για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H lovesome λαβ μιουσικ έγραψε στις 14:55, 26-07-10:

Λοιπόν ας πω και εγώ
βασικά θυμαμαι έναν πρωην μου και θυμωνω και ντρεπομαι με τον εαυτο μου που ταφτιαξα με ένα τόσο βλάκα και μαμάκα και και και!
αμμ,,βασικά μου χαλάει η διαθεση οταν σκεφτομαι και μια ΜΕΓΑΛΗ μαμακια που έκανα περσυ! αλλά πολύ χοντρη μαλακία...
εμμ..για τραγούδι δεν ακουω κατι και να μου χαλά η διαθεση! συνηθως πρώτα μου χαλα η διαθεση και μετά λιωνω στα καψουροτράγουδα και τις μπαλάντες και τα εντεχνα κλπ! ηαηα

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jimmaki (Δήμητρα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jimmaki
H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H Jimmaki έγραψε στις 13:57, 27-07-10:

βασικά η διαθεση μου χαλάει γενικά όταν ακούω λυπητερά τραγούδια λίγο η μελωδία λίγο οι στίχοι πάει γίνομαι ράκος

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

arte (Άρτεμη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη arte
H Άρτεμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H arte http://www.youtube.com/watch?v=e6EjgubaY έγραψε στις 12:11, 01-08-10:

Καποιες ηλιθιες απο το δημοτικο...Αλλα δεν με νοιαζει γιατι τωρα που θα παω γυμνασιο θα βρω καινουργια φιλαρακια!
Καταταλλα(το σκωτοσα)εμ...μου την σπαει αυτη η ηλιθια που μας εκανε κοινωνικη και τεχνικα...ΛΟΛ

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 22:26, 17-03-11:

Περίπου τρία χρόνια από τη ζωή μου, ένα συγκεκριμένο πρόσωπο κι αμέτρητα τραγούδια. Άλλοτε μου προκαλούν νεύρα, άλλοτε στεναχώρια, άλλοτε νοσταλγία. Θεέ, τι χαζή που είμαι... Αν έβλεπα λίγο πιο καθαρά θα ήταν αλλιώς. Ποτέ δεν είναι αργά θέλω να πιστεύω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 23:57, 21-03-11:

διαφορα γεγονοτα απο τον περυσινο ιουνιο εως τον νοεμβρη

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 23:58, 21-03-11:

η 6άρα από το γαύρο

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 16,817 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 00:26, 22-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Bill
η 6άρα από το γαύρο
Πες μου οτι εισαι και εσυ ΑΕΚ;;...σορυ για το οφ..

Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 08:58, 22-03-11:

Και μένα με χαλάει η 6άρα από τον γάβρο...
-που δεν ήταν 7άρα-

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 00:08, 28-05-12:

Το χρωμα του αυτοκινητου μου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 18:36, 28-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Περίπου τρία χρόνια από τη ζωή μου, ένα συγκεκριμένο πρόσωπο κι αμέτρητα τραγούδια. Άλλοτε μου προκαλούν νεύρα, άλλοτε στεναχώρια, άλλοτε νοσταλγία. Θεέ, τι χαζή που είμαι... Αν έβλεπα λίγο πιο καθαρά θα ήταν αλλιώς. Ποτέ δεν είναι αργά θέλω να πιστεύω.
Αυτό.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 01:47, 29-05-12:

Κανά δυό καταστάσεις με άτομα. Παρεξηγήσεις, τσακωμοί κλπ.
Τι άσχημες αναμνήσεις!

Παράθεση

penni_k (Πεννυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη penni_k
H Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H penni_k λογικα ειμαι τρελη έγραψε στις 21:46, 29-05-12:

Στυλιστικα λαθη... ακομα απορω πως δεν το εβλεπα τοτε?!

Παράθεση

aristi

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aristi
H aristi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H aristi έγραψε στις 13:15, 03-07-12:

Το ότι δεν είχα σκεφτεί ποτέ να ζήσω όπως έζησα φέτος ... Ανέμελα, με πολύ κόσμο γύρω μου, με μια σχέση που παρ' όλο που μου στοίχισε θα τη θυμάμαι για πάντα ...

Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rainbow Blues
H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε στις 13:25, 03-07-12:

Εγώ πάλι όταν ακούω την Στικούδη στο ραδιόφωνο κα θυμάμαι οτι έχει πιάσει μικρόφωνο... αυτό με χαλάει....

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 13:27, 03-07-12:

Μια γνωστή μου και μόνο μια είναι που πραγματικά μου χαλάει την ημέρα όταν την θυμάμαι

Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 13:32, 03-07-12:

Αυτοί.Δεν μπορώ να ξεχάσω, δεν μπορώ να συγχωρέσω

Παράθεση

ElGreko

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ElGreko
Ο ElGreko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O ElGreko έγραψε στις 16:37, 03-07-12:

αχαχαχα . . . . LOL ( όλο υπονοούμενα) !!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Noisette : 03-07-12 στις 16:51. Αιτία: ΟΧΙ greeklish :)
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 16:41, 03-07-12:

Το ότι δεν πήγα να δω τον παππού μου στο νοσοκομείο όταν ήταν άρρωστος. Δεν πρόλαβα να τον αποχαιρετήσω έτσι όπως ήθελα.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sal Paradise

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sal Paradise
Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πιλότος . Έχει γράψει 455 μηνύματα.

O Sal Paradise - έγραψε στις 17:00, 03-07-12:

Θυμαμαι ολες αυτες τις στιγμες που προσπαθησα, μα απετυχα παταγωδως.
Θυμαμαι ολες αυτες τις στιγμες που προσπαθησα,μα δειλιασα λιγο πριν το τελος, με σκεψεις ενοχες και διχως ψυχικο σθενος να προχωρησω.
Θυμαμαι ολες αυτες τις στιγμες που προσπαθησα να αλλαξω ενα στερεοτυπο περιγυρο,να τους αποδειξω μιαν αλλην πραγματικοτητα μου,μα <<επεσα>> ωσαν αλλος δονκιχωτης στην πλεκτανη της κατεστημενης ζωης τους.
Θυμαμαι δηκτικες γκριματσες,περιεργα βλεμματα, ζεστα χαμογελα μα και φατσες <<αγριμιων>> που θελαν να με κατασπαραξουν ή και να με παρασυρουν.
Θυμαμαι, αναπολω...και χαλιεμαι.αλλα στο τελος γνωριζω οτι οι ανθρωποι λησμονανε εμπειριες που δεν τους αλλαξαν,στιγμες που τους τρωνε τα σωθικα και αναθαρρευω.ξερω οτι ενα παρον στριμωγμενο και θαμμενο μεσα σε ψυχοφθορες αναμνησεις δημιουργει ενα ανυπαρκτο,ενα ανουσιο μελλον.
Οποτε...προσπαθω να ξεχναω,να καταστρεφω ο,τι μου τρωει τη ψυχη,να αφηνω τα μιση και τις αφορμες στους κοντοφθαλμους.

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 00:02, 04-07-12:

Τι είναι αυτό που όταν το θυμάστε σας χαλάει;
η φασολάδα
επίσης με χαλάει που τα τούρκικα δεν έχουν καλό τέλος και σχεδόν όλοι αυτοκτονούν
(βλέπε Εζέλ-Εσάν, Μπιχτέρ-Μπεχλούλ)

και θα με χαλάσει αν η Εντά και ο Χαρούν έχουν πάλι κακό τέλος.
Δε ξαναβλέπω μωρέ κι ας μείνω πάλι 5 μήνες χωρίς ίντερνετ!

τέλος, για να σοβαρευτώ και λίγο:
με χαλάει που τις νύχτες κάποιος άλλος σε φιλάει και στα μέρη που σε πήγαινα εγώ κι αυτός σε πάει

Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 01:10, 04-07-12:

ti sas chala otan to remember
ότι πήρα δώρο ζαχαρωτά και ζελεδάκια 28 ευρώ
και θα' θελα μια κοκα κολα jelly τώρα.

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 02:06, 04-07-12:

ότι μου πήραν δώρο ζαχαρωτά και ζελεδάκια 28 ευρώ
και τώρα τρώω τις κοκα κολες jelly μόνη μου

Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 02:33, 04-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από εμμα_τριντεντ
ότι μου πήραν δώρο ζαχαρωτά και ζελεδάκια 28 ευρώ
και τώρα τρώω τις κοκα κολες jelly μόνη μου

..

στο βιβλίο του Κλωντέλ,
Εκατό Φράσεις για Βεντάλιες
υπάρχει μια παρεκκλίνουσα τροπή
ανάμεσα σε ο,τι ζούσε και σε ο,τι ήθελε
ο Γάλλος αυτός ποιητής.

Π.χ.

"Πώς να σας μιλήσω
για το φθινόπωρο
όταν έχω ακόμη
στ' αυτιά μου αυτόν
τον διαπεραστικό αυλό
της άνοιξης
που μου γεμίζει το στόμα
νερό"

Καλή όρεξη.

(κάλλιο να΄χεις να φας,
παρά να μην)

Και οι σάρκες ..
..δε γλυκίζουν πανάθεμάτες.

Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 10:54, 04-07-12:

Ειμαι λιγο ατυχη στην αναλογια δινω και παιρνω πραγματα.Παντα η ζυγαρια θα γειρει προς το δινω με πολυ μεγαλη ευκολια.
Και μετα οταν το καταλαβω θα ειναι αργα.

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 12:07, 04-07-12:

Αυτό που με χαλάει πιο πολύ είναι όταν θυμάμαι πέρσι που έχασα τον σκύλο μου.
Και που όταν έχασα τη γιαγιά μου στενοχωριόμουν για άλλη αιτία, και όχι για τη γιαγιάκα μου. Στνοχωριόμουν για πράγματα που τώρα που πέρασε ο καιρός φαίνεται πως δεν είχαν καμία μα καμία σημασία.

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 15:23, 04-07-12:

Οταν θυμάμαι υποχρεώσεις στις οποίες δεν θέλω να ανταποκριθώ και τις αναβάλλω σκόπιμα. Μετά φτάνω σε ένα σημείο που πρέπει να κάνω κάτι, αλλά δεν θέλω με τίποτα και έχω ελάχιστο χρόνο, οπότε τις ξεχνάω πάλι και μετά από λίγο καιρό έχει περάσει η προθεσμία και νιώθω ακόμα χειρότερα.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 16:52, 04-07-12:

Το τζατζικι που ειχα φαει προ μερικων ημερων μεσα στη νυχτα. Πριν απο αυτο, για δυο βδομαδες ειχα παθει εμμονη με τα σουβλακια και το τζατζικι. Ειχα φαει κολλημα κ ηθελα να τρωω τζατζικι σχεδον μερα παρα μερα. Ε μεχρι που ενα βραδυ εφαγα στις 4 τη νυχτα σκετο με ψωμι, μετα δεν μπορουσα να κοιμηθω απο το πρωι κατα τις 8 που σηκωθηκα και για ολη μερα νομιζα πως θα μου βγει εξω το στομαχι και θαρχισει να περπαταει. Ημουν και στις μερες του μηνα μου....διπλη απελπισια δλδ. Απο τοτε, οπου τζατζικι μυρισω/ακουσω/δω, φευγω με χιλια. Θα κανω μηνες, μη σου πω χρονο να ξαναφαω.

Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 16:57, 04-07-12:

πωπω σιχαίνομαι το τζτζίκι. όχι τόσο όταν το τρώω αλλά μετά, όταν δε φεύγει με τίποτα από το στόμα. γι αυτό γενικά το αποφεύγω

ον τόπικ: με χαλάει να θυμάμαι τις στιγμές που πιάστηκα κορόιδο

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 17:01, 04-07-12:

Σιελα, δε μπορεις να φανταστεις τι τραβηξα εκεινη τη μερα....
Εχω ακουσει πως αν φας τζατζικι και για μια ωρα μετα δεν πιεις τιποτα υγρο, φευγει η μυρωδια.
Δεν το εχω δοκιμασει ποτε.
Την περιοδο που περασε τρωγωντας σουβλακια για δυο βδομαδες μερα παρα μερα, ετρωγε ολοκληρη η παρεα, οποτε δεν καταλαβα μυρωδιες.

Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Βλα
Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε στις 16:01, 19-08-12:

Ο σκατοχαρακτήρας μου σε πρόσωπα που αγαπάω!

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 20:22, 19-08-12:

Πολλά & διάφορα. Ορισμένες λαλακίες που είπα/έκανα κυρίως. Μπρρρ.

Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη just smile!
H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε στις 22:11, 19-08-12:

Τη πραγματικοτητα.............

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 12:15, 06-09-12:

Κάποια άτομα και κάποιες καταστάσεις!

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 12:32, 06-09-12:

γενικα καθε χρονο συνειδητοποιω ποσο χαζη ημουν τον προηγουμενο και οταν σκεφτομαι πραγματα που ειχα κανει ειμαι σε φαση "δεν παιζει να το εκανα εγω αυτο"

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,761 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 12:44, 06-09-12:

Στεναχωριέμαι απίστευτα όταν εγώ φέρομαι σπαθί, είμαι σωστή και κάνω ότι έχω πει, αλλά στη τελική παίρνω @@ από την άλλη πλευρά...
Με ενοχλεί όχι για εγωιστικούς λόγους, απλά κάθε φορά φτάνω στο σημείο να λέω "δε το περίμενα αυτό από το συγκεκριμένο άτομο"
Κοινώς τρώω τα μούτρα μου, αλλά ρε παιδιά μου αρέσει τόσο πολύ να γνωρίζω, να αγαπάω, να δένομαι με κόσμο και γίνομαι ράκος κάθε φορά που το παθαίνω αυτό...

Για ένα διάστημα είχα βάλει μυαλό, έλεγα ποτέ ξανά εμπιστοσύνη εύκολα, αλλά μετά ξανά κύλισα πάλι και ιδού τα αποτελέσματα
Ας είναι, πραγματικά εύχομαι όλοι όσοι με έχουν στεναχωρήσει, με έχουν κοροιδέψει, έχουν αναιρέσει όλο αυτά που έχουν πει και μάλιστα τα "πίστευαν" να είναι καλά, αλήθεια το εύχομαι, και πάνω από όλα να έχουν βάλει μυαλό...
Τι θέλω και τα θυμάμαι κάθε τόσο....

Είχα δεν είχα κλάφτηκα πάλι
Δύσκολη μέρα σήμερα...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Pequeño : 06-09-12 στις 13:06.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 19:53, 06-09-12:

Ότι τα γλυκά παχαίνουν. >.<

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 21:57, 06-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Ότι τα γλυκά παχαίνουν. >.<
Α τα καημένα.

Παράθεση

spyroskaftanis

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spyroskaftanis
Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 435 μηνύματα.

O spyroskaftanis έγραψε στις 22:16, 06-09-12:

Με χαλάει πάαααρα πολύ όταν μετά απ' όλα όσα έχουν γίνει, εγώ συνεχίζω να την σκέφτομαι.....
Με χαλάει αφάνταστα όμως...

Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στο διάολο πάμε
H Λενιώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 609 μηνύματα.

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 01:02, 08-11-13:

Μια παλιά μου φιλία!Μετανιώνω για τις θυσίες που έκανα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 21:54, 15-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Στο διάολο πάμε
Μια παλιά μου φιλία!Μετανιώνω για τις θυσίες που έκανα!
Είχα σκοπό να αναφερθώ σε κάτι άλλο, αλλά αυτό που είπες μου θύμισε ακριβώς μια τέτοια κατάσταση, και πραγματικά ενοχλήθηκα. Συνεπώς, θα αρκεστώ στο να συμφωνήσω .

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 22:05, 15-11-13:

με χαλάει όταν σκέφτομαι την επόμενη μέρα τι θα έπρεπε να είχα κάνει την προηγούμενη...

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 00:15, 23-01-15:

Οι προσπάθειες που έκανα για να προσεγγίσω ένα άτομο ενώ εκείνος αδιαφορούσε, θα μπορούσε να μου δώσει λίγο από τον χρόνο του για να με γνωρίσει καλύτερα πρώτα. Τα απωθημένα είναι για να πραγματοποιούνται όχι για να μένουν μόνο στην φαντασία μας.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 15:20, 23-01-15:

Οι αναμνήσεις μου με ένα συγκεκριμένο αγόρι.
Είναι τόσο μπερδεμένη ιστορία και στεναχωριέμαι όταν θυμάμαι πως ήμουν εγώ αυτή που τα μπέρδεψα.

Αλλά είναι κι άλλα. Είναι ο θάνατος του θείου μου, είναι άτομα που αγαπάω και είναι μακριά, είναι οτι δεν εκπλήρωσα ποτέ ορισμένα όνειρα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους