Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,047 μέλη και 2,411,867 μηνύματα σε 75,403 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 649 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Νέο σύστημα αξιολόγησης

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,164 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 23:38, 04-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
βρε παιδες, μπας και εχετε καποιο addon στο firefox οπως το adblock ας πουμε, μερικες φορες κοβει αρκετα πραγματα
Αρχική Δημοσίευση από Palladin
το είχα, το απενεργοποίησα, αλλά πάλι το ίδιο
εσένα ύστερα από πόσα δευτερόλεπτα σου φορτώνει;
Ουτε εγω εχω καποιο add-on και παλι τπτ.Οπως στην Palladin..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 23:45, 04-01-08:

το είχα, το απενεργοποίησα, αλλά πάλι το ίδιο
εσένα ύστερα από πόσα δευτερόλεπτα σου φορτώνει;
εμενα μου φορτωνει αμεσως, αντε να κανει 2 δευτερολεπα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,164 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 23:46, 04-01-08:

Δοκίμασα απο internet explorer 7.Εκει φορτώνει αλλα δεν δειχνει ποιοι χρηστες ψηφισαν θετικα το μηνυμα,αλλα undefined.

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 23:51, 04-01-08:

Παιδιά, τώρα το δοκίμασα ΚΑΙ απο ΙΕ7 και πάλι εμφανίζονται σωστά.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 23:51, 04-01-08:

δεν δοκιμαζετε και οι δυο να καντε ενα hard refresh (CTRL + F5) στον browser σας;
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 23:56, 04-01-08:

ουπς
έτσι δούλεψε
Αν και στο θετικές ψήφοι λέει undefined

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 00:12, 05-01-08:

ουπς
έτσι δούλεψε
Αν και στο θετικές ψήφοι λέει undefined
Μπορείς να ανεβάσεις ένα screenshot?

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,167 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 00:12, 05-01-08:

Πολύ ωραίο και προτότυπο feature!!! Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που βοήθησαν!!!

Είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα με την Palladin και τον Bill! Έκανα hard refresh, όπως πρότεινε ο Hunter, αλλά στις θετικές ψήφους λέει undefined!

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 00:14, 05-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Πολύ ωραίο και προτότυπο feature!!! Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που βοήθησαν!!!

Είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα με την Palladin και τον Bill! Έκανα hard refresh, όπως πρότεινε ο Hunter, αλλά στις θετικές ψήφους λέει undefined!
Μπορείς να ανεβάσεις ένα screenshot?

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 387 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 00:15, 05-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από shaman
Στο κουτάκι με τις ψήφους, μου δείχνει ότι μπορώ να πατήσω και πάνω στον αριθμό των ψήφων. Ο κέρσορας δηλαδή γίνεται χεράκι όταν τον πάω πάνω από το νούμερο. Αλλά πατάω και δεν γίνεται τίποτα. Γιατί?
Ε??? Γιατί???
Μην με αγνοείτε

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε: στις 00:15, 05-01-08:

μονο στις θετικες σας λεει undefined?

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,639 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 00:16, 05-01-08:

Ε??? Γιατί???
Μην με αγνοείτε

για αρχή κάνε κι εσύ ένα hard refresh γιατί είσαι σε καλό δρόμο αφού βλέπεις χεράκι
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε: στις 00:17, 05-01-08:

κανε ενα hard refresh και εσυ, και πες αποτελεσματα

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 00:18, 05-01-08:

Στο κουτάκι με τις ψήφους, μου δείχνει ότι μπορώ να πατήσω και πάνω στον αριθμό των ψήφων. Ο κέρσορας δηλαδή γίνεται χεράκι όταν τον πάω πάνω από το νούμερο. Αλλά πατάω και δεν γίνεται τίποτα. Γιατί?
Hard refresh δοκίμασες;

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 387 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 00:20, 05-01-08:

Hmm... Έκανα ένα ριφρές χάρντερ δαν χελλ, και έπιασε. Για λίγο όμως
Μάλλον γιατί όταν πάτησα πάνω στο νούμερο δεν είχε φορτώσει ολάκερη η σελίδα. Τεσπά, απ'όσο πρόκαμα να δω, undefined έλεγε και σε μένα.

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 00:21, 05-01-08:

qw
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  capture1.JPG
Εμφανίσεις:  93
Μέγεθος:  42,7 KB  

Molka

Δραστήριο Μέλος

H Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H Molka έγραψε: στις 00:21, 05-01-08:

Ουρίστε screenshot..

Με προλάβανε..
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  undefined.jpg
Εμφανίσεις:  92
Μέγεθος:  23,1 KB  

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 00:34, 05-01-08:

Θα το κοιταξω τώρα, ευχαριστώ.
In the meantime...υπάρχει κανένας που να μην είναι στην ΟΔ και να του εμφανίζει σωστά τους χρήστες;

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 00:35, 05-01-08:

Νομίζω το βρήκα!
Για δείτε το!!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 00:36, 05-01-08:

έφτιαξε

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος