Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,022 μέλη και 2,415,980 μηνύματα σε 75,327 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 200 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Νέο σύστημα αξιολόγησης

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 00:37, 05-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Νομίζω το βρήκα!
Για δείτε το!!
Τώρα το δείχνει μια χαρά!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,727 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 00:37, 05-01-08:

jesus... σε ένα λεπτό το βρήκες
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Molka

Δραστήριο Μέλος

H Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 386 μηνύματα.

H Molka έγραψε: στις 00:40, 05-01-08:

Δουλεύει δουλεύει!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 00:42, 05-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
ειπαμε, it's not a bug, it's a self evolving feature!"

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 00:42, 05-01-08:

Ρε παιδιά... Ακόμα και με χαρντ ριφρες δε μου το δείχνει. Σόρρυ που σας πρήζω. Internet explorer 7.

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 00:44, 05-01-08:

ξαναέκανες δλδ τώρα, αφότου το έφτιαξε η Michelle, κ δεν πιάνει;

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 00:45, 05-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από shaman
Ρε παιδιά... Ακόμα και με χαρντ ριφρες δε μου το δείχνει. Σόρρυ που σας πρήζω. Internet explorer 7.
με ΙΕ ούτε εμένα το δείχνει
δοκίμασε με φάιρφοξ

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 00:47, 05-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
Ναι, είχα κάνει μια χοντρή πατάτα και την είδα μόλις πήγα να κοιτάξω τον κώδικα
Με έβριζα μετά

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 00:54, 05-01-08:

Με τον μισητό φάιρφοξ μπορώ να το δω. Αλλά θέλω Internet Explorer.

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 00:58, 05-01-08:

Με τον ΙΕ τι πρόβλημα σας βγάζει;
Το δοκίμασα τώρα, και σαν αντμιν, και σαν μέλος (το Guinea pig) και μια χαρά μου δούλευε σε ΙΕ7

shaman

Δραστήριο Μέλος

O shaman έγραψε: στις 01:02, 05-01-08:

Απλά πατάω στον αριθμό και δεν γίνεται τίποτα, δεν κουνίεται τίποτα

shaman

Δραστήριο Μέλος

O shaman έγραψε: στις 02:09, 05-01-08:

Λοιπόν. Τώρα που μπορώ και το βλέπω με Firefox () να κάνω και δυο σχόλια.
Καταρχάς, δεν θα έπρεπε να έχουμε και την επιλογή να μην θέλουμε να εμφανίζεται ονομαστικά η θετική μας ψήφος?
Και δεύτερον, αυτό το σύστημα αξιολόγησης είχε προταθεί και πολυυυύ παλιότερα, αλλά απορρίφθηκε τελικά γιατί πολλά μέλη διαφωνούσαν.Γιατί δεν μας ρωτήσατε τώρα Μισέλ μου?

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 02:18, 05-01-08:

Υπάρχει κάποιος που να το βλέπει σωστά με ΙΕ7?
Γιατί πιστεύεις ότι θα έπρεπε να υπάρχει τέτοια επιλογή shaman?

Όσο για το τελευταίο, δεν είχε προταθεί ακριβώς αυτό το σύστημα, και ούτως ή άλλως, αυτή η συζήτηση είχε γίνει πολύ παλιά, με το ζόρι τη θυμήθηκα.

shaman

Δραστήριο Μέλος

O shaman έγραψε: στις 02:23, 05-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Υπάρχει κάποιος που να το βλέπει σωστά με ΙΕ7?
Γιατί πιστεύεις ότι θα έπρεπε να υπάρχει τέτοια επιλογή shaman?

Όσο για το τελευταίο, δεν είχε προταθεί ακριβώς αυτό το σύστημα, και ούτως ή άλλως, αυτή η συζήτηση είχε γίνει πολύ παλιά, με το ζόρι τη θυμήθηκα.
Χμμ... Σκέψου σε ένα θέμα να υπάρχουν δυο συγκρουόμενες απόψεις. Αν συμφωνώ με την ψ, η οποία αντιτίθεται της χ, και ψηφίσω θετικά την ψ, θα είναι σαν να ρίχνω αρνητική στην χ. Και ίσως να μην ήθελα να φαίνεται αυτό.
(Πως το είπα έτσι, ελπίζω να καταλάβεις τι εννοώ )

Το σύστημα είναι πολύ ωραίο πάντως, συγχαρητήρια

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 02:26, 05-01-08:

Μπορουμε καπου να δουμε ποια μηνυματα ενος χρηστη εχουν ψηφιστει?

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 02:31, 05-01-08:

Χμμ... Σκέψου σε ένα θέμα να υπάρχουν δυο συγκρουόμενες απόψεις. Αν συμφωνώ με την ψ, η οποία αντιτίθεται της χ, και ψηφίσω θετικά την ψ, θα είναι σαν να ρίχνω αρνητική στην χ. Και ίσως να μην ήθελα να φαίνεται αυτό.
(Πως το είπα έτσι, ελπίζω να καταλάβεις τι εννοώ )

Το σύστημα είναι πολύ ωραίο πάντως, συγχαρητήρια
Ενώ αν έγραφες +1 αποκάτω δεν θα ήταν το ίδιο, κατά κάποιο τρόπο;

shaman

Δραστήριο Μέλος

O shaman έγραψε: στις 02:32, 05-01-08:

Ε απλά δεν θα το έκανα ρε kaj

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 02:34, 05-01-08:

Συγχαρητηρια Λια, καλυτερο σιγουρα απο το καρμα, οπως λεγαμε και παλαιοτερα.

Μονο που μας αναγκασες να διαβασουμε ολα τα ποστ του φορουμ τωρα !

maniaaa....heeelp !

PS: βαλτε ρε παιδια να φαινονται και τα αρνητικα, να εχει ακομα περισσοτερο ενδιαφερον
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 02:37, 05-01-08:

Ε απλά δεν θα το έκανα ρε kaj
Ενω τώρα σε υποχρεώνει κάποιος να ψηφίσεις;

shaman

Δραστήριο Μέλος

O shaman έγραψε: στις 02:40, 05-01-08:

καλό δεν είναι όμως?
Τέσπα. Σκέφτηκα και κάτι άλλο. Δεν ξέρω βέβαια κατά πόσο είναι υλοποιήσημο.
4 τετραγωνάκια. ένα με φανερό +, ένα με φανερό -, ένα με κρυφό + και ένα με κρυφό -. Ή να επιλέγει ο χρήστης από τον πίνακα ελέγχου αν θα φαίνονται οι ψήφοι του.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος