Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,037 μέλη και 2,416,749 μηνύματα σε 75,377 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 451 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προτάσεις για καλοκαιρινές διακοπές

annouskagia (αννα)

Δραστήριο Μέλος

H αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 345 μηνύματα.

H annouskagia έγραψε: στις 16:26, 12-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από christina123
εμεις λεμε με την παρεα μου ή για σποραδες ή για καποιο νησι στον αργοσαρωνικο ωστε να μην ειναι πολυ μακρια...ποιο νησι θα μου προτεινατε;;;
σκιαθος
σπετσες
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christina123 (Χριστίνα)

Διάσημο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 669 μηνύματα.

H christina123 έγραψε: στις 16:28, 12-07-12:

οι φιλοι μου οι περισσοτεροι λενε σπετσες...αλλα εγω δεν ξερω κανενα απο αυτα τα νησια να πω την αληθεια.
βλεπω και εσυ σπετσες λες...συμφωνεις μαζι τουςεχεις παει;;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chris1993 (Χρήστος)

Επιφανές Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,677 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε: στις 16:37, 12-07-12:

Προτείνω ανεπιφύλακτα ΚΟΥΦΟΝΗΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Είναι ένα ήσυχο και μικρό νησί, με πανέμορφες παραλίες και αρκετά φθηνό
Για 2η συνεχόμενη χρονιά θα πάω!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

annouskagia (αννα)

Δραστήριο Μέλος

H αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 345 μηνύματα.

H annouskagia έγραψε: στις 16:56, 12-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από christina123
οι φιλοι μου οι περισσοτεροι λενε σπετσες...αλλα εγω δεν ξερω κανενα απο αυτα τα νησια να πω την αληθεια.
βλεπω και εσυ σπετσες λες...συμφωνεις μαζι τουςεχεις παει;;
εχουν παει οι γονεις μ κ δεν τους αρεσε..αλλα γνκ ακουγεται πλ
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,229 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 17:04, 12-07-12:

εμ.... Εγω πορτηνω καποια μερη στα οποια εχω παει: Κερκυρα, Θασος, Σκοπελος, Χαλκιδικη, Κρητη...
εγω φετος θα πηγαινα Ροδο αλλα...
Παράθεση

^natasa666^ (Νατάσα)

Δραστήριο Μέλος

H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 284 μηνύματα.

H ^natasa666^ :-) έγραψε: στις 17:36, 12-07-12:

για χαλκιδικη ποια μερη προτιματε;
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,229 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 17:37, 12-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από ^natasa666^
για χαλκιδικη ποια μερη προτιματε;
Μαρμαρα, Χανιωτη
Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Περιβόητο Μέλος

H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,010 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε: στις 17:39, 12-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από marou93
pit14 στο πρωτο ποδι δεν εχει τοσο πολυ νυχτερινη ζωη! ολο το τζερτζελο γινεται στο 2ο ! πηγα περυσι το καλοκαιρι στο πρωτο και δεν ειχε κατι το ιδιαιτερο ! αν θες νυχτερινη ζωη βουυυυυρ στο 2ο!!!!!!!
αντιθέτως, το 1ο θεωρείται πολύ κοσμοπολίτικο ενώ το 2ο για πιο ήσυχες καταστάσεις. πολύ clubbing στο πρώτο σε μέρη όπως καλλιθέα ή φούρκα...
Παράθεση

annouskagia (αννα)

Δραστήριο Μέλος

H annouskagia έγραψε: στις 17:14, 15-07-12:

8 μερες για να φυγωωωωωωωω!!!!:
Παράθεση

evi07larissa

Διάσημο Μέλος

H evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

H evi07larissa έγραψε: στις 17:16, 15-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από annouskagia
8 μερες για να φυγωωωωωωωω!!!!:
Τυχερή!!! που θα πας;; και γενικά τυχεροί όλοι όσοι θα πάτε διακοπες
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

annouskagia (αννα)

Δραστήριο Μέλος

H annouskagia έγραψε: στις 17:29, 15-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από evi07larissa
Τυχερή!!! που θα πας;; και γενικά τυχεροί όλοι όσοι θα πάτε διακοπες
παρο το γραφω κ πιο πανω!!!να σπασει λγ η ρουτινα!!!!!!
Παράθεση

Mr.Blonde

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 821 μηνύματα.

O Mr.Blonde έγραψε: στις 17:40, 15-07-12:

Για ζευγαρακια ή ηρεμες διακοπες :Σκοπελος,Σαντορινη,Λευκαδα.
Για wild καταστασεις : Σκιαθος,Μυκονος(δεν μ'αρεσει),Ιος και λιγοτερο Χαλκιδικη και Παρο
Για τουριστριες :Oλο το ιονιο.
Αυτες ειναι οι προτασεις μου.
Παράθεση

kwstas211t

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

O kwstas211t έγραψε: στις 18:09, 15-07-12:

Συμφωνώ με το Mr Blonde........... εγώ προσωπικά κανόνισα με τη παρεα για Ιο και Αγκίστρι -κάμπινγκ(όποιος ψήνεται ας έρθει χαλαρά θα πάμε ,τέλη ιουλίου))
ΚΑλές διακοπές σας εύχομαι....!!!
Παράθεση

evi07larissa

Διάσημο Μέλος

H evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

H evi07larissa έγραψε: στις 18:19, 15-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από annouskagia
παρο το γραφω κ πιο πανω!!!να σπασει λγ η ρουτινα!!!!!!
Πήγαν κάτι φίλες μου πέρυσι!γίνεται λίγο χαμός αλλά εντάξει μία χαρά είναι!!!!!!
Παράθεση

annouskagia (αννα)

Δραστήριο Μέλος

H annouskagia έγραψε: στις 20:14, 15-07-12:

μα χαμο θελουμε κι εμεις
Παράθεση

Nikos_T

Δραστήριο Μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 304 μηνύματα.

O Nikos_T έγραψε: στις 21:03, 15-07-12:

Θα πάμε Σκιάθο με φίλους. 30 Ιουλίου φεύγουμε!
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,536 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 21:25, 15-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από kwstas211t
Συμφωνώ με το Mr Blonde........... εγώ προσωπικά κανόνισα με τη παρεα για Ιο και Αγκίστρι -κάμπινγκ(όποιος ψήνεται ας έρθει χαλαρά θα πάμε ,τέλη ιουλίου))
ΚΑλές διακοπές σας εύχομαι....!!!
Νομιζω πως ξερω για τι πραγμα μιλας... Μαλλον για Ιο-camping το ψηνω. . .
Παράθεση

άντζυ

Πολύ δραστήριο μέλος

H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 471 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε: στις 21:29, 15-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από g1wrg0s
Νομιζω πως ξερω για τι πραγμα μιλας... Μαλλον για Ιο-camping το ψηνω. . .
Και σε camping θα την βγάλω-πάλι-..! Αλλά στην Αττική και συγκεκριμένα στη Βάρκιζα με την ΥΠΕΡΟΧΗ παραλία της..!!
Δεν βαριέσαι..! Ότι έχει ο καθένας καλό είναι..!!
Παράθεση

annouskagia (αννα)

Δραστήριο Μέλος

H annouskagia έγραψε: στις 15:27, 17-07-12:

καλη διαθεση να υπαρχει κι ολα τ αλλα θα βρεθουν
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,533 μηνύματα.

O nikosxdxd έγραψε: στις 15:31, 17-07-12:

χτες γυρισα απο Παρο..συστηνω ανεπιφυλακτα!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    grtt , unπαικτable