Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,691 εγγεγραμμένα μέλη και 3,028,521 μηνύματα σε 91,617 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 751 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Προτάσεις για καλοκαιρινές διακοπές

Giorgos199666

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giorgos199666
Ο Giorgos199666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,284 μηνύματα.

O Giorgos199666 έγραψε στις 13:24, 09-07-14:

http://www.preveza.info/img/intro_photo.jpg πρεβεζα γαματα και ενας αλλος προορισμος οπου ειναι το κουνουπελι κοντα στην μανολaδα ηελιας και για να φτασεις εκειδιασχιζεις το υπεροχο δασος της στροφυλλιας οριστε μια εικονα χιλες λεξεις απο την παραλια του κουνουπελιου http://www.paradoxon.gr/img/kounoupeli.1.jpg

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Giorgos199666 : 09-07-14 στις 19:45.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Meeko)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Meeko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,539 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 17:58, 09-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Ειμαι μιση απο Τρικαλα και μιση απο Καστορια οπου και κατοικω
* Φετος θα παμε Συβοτα δεν μου εχει κατσει καλα ο προορισμος εχει παει κανεις;
Εγώ πήγα. Δεν μου άρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ, ήθελα να σηκωθώ να φύγω την επόμενη μέρα αποκεί, σαν Σύβοτα δεν λένε τίποτα για πάνω από ένα σ/κ (με το ζόρι). Αν κινείσαι σε Πάργα/Πρέβεζα οκ, αλλά τότε γιατί να μένεις και στα Σύβοτα?
Συγγνώμη που σε γειώνω έτσι απότομα Μαρία, αλλά δεν πέρασα καθόλου καλά...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KeepDreaming!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη KeepDreaming!
H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 616 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε στις 18:17, 09-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Εγώ πήγα. Δεν μου άρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ, ήθελα να σηκωθώ να φύγω την επόμενη μέρα αποκεί, σαν Σύβοτα δεν λένε τίποτα για πάνω από ένα σ/κ (με το ζόρι). Αν κινείσαι σε Πάργα/Πρέβεζα οκ, αλλά τότε γιατί να μένεις και στα Σύβοτα?
Συγγνώμη που σε γειώνω έτσι απότομα Μαρία, αλλά δεν πέρασα καθόλου καλά...
Θα συμφωνήσω! Είχαμε πάει κι εμείς οικογενειακά όταν γυρνούσαμε από Λευκάδα...Πιστεύω οτι είναι μόνο για ένα μπάνιο..Απο'κει και πέρα μου φάνηκε πολύ νέκρα και ξενέρωτος ο τόπος!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mirto.dr (Μυρτώ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mirto.dr
H Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 180 μηνύματα.

H mirto.dr έγραψε στις 13:24, 22-07-14:

Λεμε με την παρεα μου να παμε διακοπες σε κανενα νησακι αλλα επειδη ειμαστε λιιγο οτι να ναι δεν φροντισαμε να κλεισουμε κατι απο νωρις.Πιστευετε τετοια περιοδο αξιζει να ψαξουμε για καμια προσφορα ή θα ειναι παντου κλεισμενα;

Παράθεση

Hephaestus

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hephaestus
Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,426 μηνύματα.

O Hephaestus έγραψε στις 13:28, 22-07-14:

Πριν λιγες μερες γυρισα απο την παρο και σας την προτεινω ανεπιφυλακτα.
Η ναουσα ειναι ολα τα λεφταα

Παράθεση

mary_lou thess

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mary_lou thess
H mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H mary_lou thess έγραψε στις 13:47, 22-07-14:

Οποιος/α θελει καλοκαιρινο προορισμο για να χαλαρωσει μακρια απο beach bars, clubs κ.α ιδανικο μερος ειναι η Αμμουλιανη στη Χαλκιδικη. Εγω πηγα ηδη 2 φορες και θα ξαναπαω σιγουρα. Κρυσταλλινα νερα και υπεροχες ταβερνες διπλα στη θαλασσα! Εχει και camping για οσους δεν θελουν να μεινουν σε καποιο ξενοδοχειο/ ενοικιαζομενο δωματιο.

Πληροφοριες: http://www.ammouliani.com.gr/kentriki-selida/

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 14:17, 22-07-14:

Πηλιο για ατέλειωτα μπάνια

Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotists13
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε στις 15:13, 22-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από mary_lou thess
Οποιος/α θελει καλοκαιρινο προορισμο για να χαλαρωσει μακρια απο beach bars, clubs κ.α ιδανικο μερος ειναι η Αμμουλιανη στη Χαλκιδικη. Εγω πηγα ηδη 2 φορες και θα ξαναπαω σιγουρα. Κρυσταλλινα νερα και υπεροχες ταβερνες διπλα στη θαλασσα! Εχει και camping για οσους δεν θελουν να μεινουν σε καποιο ξενοδοχειο/ ενοικιαζομενο δωματιο.

Πληροφοριες: http://www.ammouliani.com.gr/kentriki-selida/
Γενικά τα νησιά της βόρειας Ελλάδας είναι έτσι,γι'αυτό είναι οικογενειακοί προορισμοί (δεν βλέπεις πολλούς νέους) και γι'αυτό δεν διαφημίζονται κιόλας!Πιστεύω πως δεν είναι ο κατάλληλος προορισμός αν είσαι μόνος σου,αλλά για οικογένειες είναι ό,τι πρέπει. Πρόσφατα πήγα Αμμουλιανή για σ/κ και μόνο οικογένειες με μικρά παιδιά είχε (μάξιμουμ 5 χρονών),αφού μέχρι κι εγώ (14) βαρέθηκα!!!Και για Θάσο το ίδιο ισχύει,μόνο που αντί για Ρώσους και Σλοβάκους,έχει πιο πολλούς Κροάτες κ Σέρβους τουρίστες!!!

Παράθεση

Soleado Febrero ~

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Soleado Febrero ~
H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 680 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε στις 15:17, 22-07-14:

Γιατί αν δεν τιμήσουμε το σπίτι μας θα πέσει να μας πλακώσει..

ΘΑΣΟΣ!!!!

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

buffon85

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη buffon85
H buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 498 μηνύματα.

H buffon85 . έγραψε στις 16:37, 22-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από mirto.dr
Λεμε με την παρεα μου να παμε διακοπες σε κανενα νησακι αλλα επειδη ειμαστε λιιγο οτι να ναι δεν φροντισαμε να κλεισουμε κατι απο νωρις.Πιστευετε τετοια περιοδο αξιζει να ψαξουμε για καμια προσφορα ή θα ειναι παντου κλεισμενα;
νεα παιδια ειστε, αγοραστε μια φτηνη σκηνη και καμπινγκ. ουτε θα χρειαστει να κλεισετε τιποτα και θα γνωριζετε οποιαδηποτε στιγμη κοσμο

Παράθεση

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη unπαικτable
Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 764 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε στις 17:05, 22-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από buffon85
νεα παιδια ειστε, αγοραστε μια φτηνη σκηνη και καμπινγκ. ουτε θα χρειαστει να κλεισετε τιποτα και θα γνωριζετε οποιαδηποτε στιγμη κοσμο
Η επιλογη σκηνης(ειδικα αν θα ειναι κοινοκτητη) δεν ειναι τοσο ευκολη. Εξαρταται απο τα ατομα και φυσικα τι χωρο θελει ο καθενας.
Παντως εχοντας κανει καμπινγκ αρκετες φορες ειναι για εμενα τοπ τροπος διαμονης. Χαβαλες, πολυ χαλαροι ρυθμοι, οικονομικα. Βεβαια ειδικα φουλ σεζον να ειστε λιγο πιο χαλαροι σε θεματα υγιεινης και ισως σε αναμονης τις ωρες 17:00-20:00 στα ντουζ(δεν ξυπνατε μονο εσεις μεσημερι ωστε να πατε παραλια στις 16:00).

Παράθεση

mary_lou thess

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mary_lou thess
H mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H mary_lou thess έγραψε στις 00:33, 23-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotists13
Γενικά τα νησιά της βόρειας Ελλάδας είναι έτσι,γι'αυτό είναι οικογενειακοί προορισμοί (δεν βλέπεις πολλούς νέους) και γι'αυτό δεν διαφημίζονται κιόλας!Πιστεύω πως δεν είναι ο κατάλληλος προορισμός αν είσαι μόνος σου,αλλά για οικογένειες είναι ό,τι πρέπει. Πρόσφατα πήγα Αμμουλιανή για σ/κ και μόνο οικογένειες με μικρά παιδιά είχε (μάξιμουμ 5 χρονών),αφού μέχρι κι εγώ (14) βαρέθηκα!!!Και για Θάσο το ίδιο ισχύει,μόνο που αντί για Ρώσους και Σλοβάκους,έχει πιο πολλούς Κροάτες κ Σέρβους τουρίστες!!!

Υπαρχουν αρκετες οικογενειες αλλα παραθεριζουν και νεα ατομα. Οσες φορες πηγα ειδα αρκετους νεους να κανουν διακοπες. Εννοειται ομως οτι η Αμμουλιανη ΔΕΝ ειναι μερος για να ξεφαντωσεις αλλα για να ξεκουραστεις και να απολαυσεις τη φυση.

Παράθεση

VRey

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη VRey
H VRey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 76 μηνύματα.

H VRey έγραψε στις 13:26, 12-08-14:

Παιδιά από Χαλκιδική τι προτείνετε; Καλλιθέα ή Σιθωνία;

Παράθεση

ultraviolence

Supervisor

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,419 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 13:29, 12-08-14:

Εγω προσωπικα θα παω στο κλασικο εξοχικο κολλητης με το σπιτακι διπλα απο την λιμνη και τις κουνιες Που χρημα για διακοπες σε νησi

Παράθεση

φρι-κη

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι-κη
H φρι-κη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H φρι-κη έγραψε στις 14:36, 12-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από VRey
Παιδιά από Χαλκιδική τι προτείνετε; Καλλιθέα ή Σιθωνία;
καλλιθεα

Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Supervisor

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,932 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 12:06, 13-08-14:

Εχμ, η Καλλιθέα είναι ένα χωριό, ενώ η Σιθωνία ολόκληρο το 2ο πόδι της Χαλκιδικής! Πώς να τα συγκρίνουμε; Και φυσικά εξαρτάται από το τι διακοπές θέλεις να κάνεις!

Παράθεση

anthimos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη anthimos
Ο anthimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O anthimos έγραψε στις 09:58, 06-06-15:

Εδώ θα βρείτε όλες τις παραλιες της Ελλάδας www.infomust.gr
Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,570 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Totmüdigkeit έγραψε στις 10:04, 06-06-15:

Παιδιά θέλω απόψεις!

Σκεφτόμαστε για διακοπές ή Σάμο ή Πάρο!
Έχετε πάει σε κανένα από τα 2; Αν ναι τι εντυπώσεις έχετε;;

Υγ: Αξίζει αν πάμε Πάρο να επισκεφτούμε και την Νάξο;
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 02:29, 07-06-15:

Παρο, αχ Παρο! Σου χω πει, ε? Μια μερα... οταν μεγαλωσω θα ανοιξω ενα μπαρακι στην ομορφη Παρο! (Ετσι ελεγα νεοτερη.., ομως ποτε δεν ξερεις )
Να πατε και στην Ναξο, ναι. Εχω παει, ειναι πολυ ωραια και θελει αμαξι. Ειναι οικογενειακο μερος, δηλαδη δεν εχει την νυxτερινη ζωη της Παρου. Την οποια πρεπει να ζησεις!!! Αλλα ειναι απεναντι, ετσι το χα συνδυασει κι εγω. Παρο εχω παει πολλες φορες!
Σαμο, οχι δεν εχω παει οποτε δεν μπορω να σου πω και να συγκρινω. Λεω ομως Παρο γιατι μαρεσει πολυ!!!
Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotists13
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε στις 06:41, 07-06-15:

Deutsch,Σάμο είχαν πάει οικογενειακώς τα ξαδέρφια μου πριν κάποια χρόνια (4μελής οικογένεια).Ήταν να μείνουν 10 μέρες και στην 7η γύρισαν,γιατί σκυλοβαρέθηκαν.Βέβαια αυτά γούστα είναι,μπορεί να σου αρέσει εσένα.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,570 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Totmüdigkeit έγραψε στις 10:04, 07-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Παρο, αχ Παρο! Σου χω πει, ε? Μια μερα... οταν μεγαλωσω θα ανοιξω ενα μπαρακι στην ομορφη Παρο! (Ετσι ελεγα νεοτερη.., ομως ποτε δεν ξερεις )
Να πατε και στην Ναξο, ναι. Εχω παει, ειναι πολυ ωραια και θελει αμαξι. Ειναι οικογενειακο μερος, δηλαδη δεν εχει την νυxτερινη ζωη της Παρου. Την οποια πρεπει να ζησεις!!! Αλλα ειναι απεναντι, ετσι το χα συνδυασει κι εγω. Παρο εχω παει πολλες φορες!
Σαμο, οχι δεν εχω παει οποτε δεν μπορω να σου πω και να συγκρινω. Λεω ομως Παρο γιατι μαρεσει πολυ!!!
Ευχαριστώ για την απάντηση
Κάποιοι καλοί μας φίλοι είναι από την Νάξο ( καταγωγή) αλλά δεν πηγαίνουν συχνά
Εγώ είχα στο μυαλό μου την Νάουσα της Πάρου. Μου φαίνεται πολύ όμορφο μέρος. Η νυχτερινή ζωή δεν με πειράζει, καλές παραλίες με καθαρά νερά να έχει γιατί εγώ κάθομαι 12 ώρες μέσα

Deutsch,Σάμο είχαν πάει οικογενειακώς τα ξαδέρφια μου πριν κάποια χρόνια (4μελής οικογένεια).Ήταν να μείνουν 10 μέρες και στην 7η γύρισαν,γιατί σκυλοβαρέθηκαν.Βέβαια αυτά γούστα είναι,μπορεί να σου αρέσει εσένα.
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γκρινιάρης Gkrr
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 662 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 18:01, 07-06-15:

Εξωτερικό, να ανοίξει το μάτι σας -.-
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Totmüdigkeit έγραψε στις 19:48, 07-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Γκρινιάρης Gkrr
Εξωτερικό, να ανοίξει το μάτι σας -.-
Μην παίζεις με τον πόνο μου.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,650 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 20:04, 07-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Μην παίζεις με τον πόνο μου.
Ω έλα μωρέ, πιστεύω πως τον χειμώνα θα περάσει κανείς πιο ωραία στο εξωτερικό από ότι το καλοκαίρι. Τα νησιά είναι ό,τι πρέπει! Και οι νησιώτες μόνο για αυτό θα χαίρονται, που το καλοκαιρί έχουν δίπλα τους θάλασσα και δεν χρειάζεται οπωσδήποτε να πάνε διακοπές, άσχετα που θα ήθελαν. Όλο το χρόνο στο νησί, θα χουν μπουκτίσει.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Totmüdigkeit έγραψε στις 20:07, 07-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Mάιρα
Ω έλα μωρέ, πιστεύω πως τον χειμώνα θα περάσει κανείς πιο ωραία στο εξωτερικό από ότι το καλοκαίρι. Τα νησιά είναι ό,τι πρέπει! Και οι νησιώτες μόνο για αυτό θα χαίρονται, που το καλοκαιρί έχουν δίπλα τους θάλασσα και δεν χρειάζεται οπωσδήποτε να πάνε διακοπές, άσχετα που θα ήθελαν. Όλο το χρόνο στο νησί, θα χουν μπουκτίσει.
Τον χειμώνα ναι το εξωτερικό έχει την χάρη του
Αλλά σε ένα εξωτερικό δεν θα έλεγα αυτή τη στιγμή όχι
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,359 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 20:47, 07-06-15:

To να παει κανεις εξωτερικο πολλες φορες βγαινει πολυ φθηνοτερα απο το εσωτερικο , ειδικα αν ψαχτει κανεις λιγουλακι . Οποτε κι εγω με τη σειρα μου θα προτεινω Βαρκελωνη . Θα παμε με τους φιλους μου , εννια ατομα ολοι κι ολοι , το Σεπτεμβρη για μια εβδομαδα (6 βραδια Βαρκελωνη , ενα βραδυ σε μια διπλανη πολη , τη Χιρονα απ οπου και θα παρουμε το αεροπλανο για επιστροφη).Φαινεται πραγματικα πολυ ενδιαφερουσα πολη , ολοι εχουμε κατενθουσιαστει και επισης εχουμε ακουσει και τις καλυτερες κριτικες . Ανυπομονω να επισκεφτω το παρκο Guell και το ενυδρειο
κατι φιλοι μου θα πανε Σκιαθο κλασσικα και θα τους βγει πιο ακριβα η μεταφορα και η διαμονη
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Εχέμυθη : 07-06-15 στις 20:58.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μαρία Γ. (Σειρήνα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μαρία Γ.
H Σειρήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Μαρία Γ. έγραψε στις 15:19, 20-06-15:

Καθώς το καλοκαίρι έχει φτάσει ποίος νομίζεις ότι είναι ο ποίο τοπ προορισμός για φέτος αν πούμε ότι φέτος τελείωσα το λύκειο και θέλω να πάω διακοπές με τους φίλους μου, αλλά δεν μπορούμε να αποφασίσουμε.... Τι προτείνεις;;;
Παράθεση

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 764 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε στις 01:13, 24-06-15:

Εχετε καμια προταση για νησι με νυχτερινη ζωη καλη(οχι σαν την ιο αλλα ουτε σαν τη σαλαμινα);;;
Εχουμε υποψιν Κω και Ζακυνθο που λενε οτι ειναι αρκετ καλα. Καμια αλλη;
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 09:36, 24-06-15:

Γενικοτερα στις Κυκλαδες θα βρεις πλουσια νυχτερινη ζωη περισσοτερη αποτι στο Ιονιο, τουλαχιστον αυτο εχω βιωσει εγω που εχω γυρισει σχεδον ολα τα νησια.
Θα σου προτεινα Μυκονο, Παρο, Σαντορινη, Ιο. Γιατι αποκλειεις την Ιο? Η ζακυνθος περα απο ορισμενες περιοχες, δεν μπορεις να πεις πως εχει φουλ νυχτερινη ζωη, εκτος αν μεινετε στο Λαγανα. Εγω τοτε δηλ που ειχα παει, η νυχτερινη ζωη ηταν εκει, αλλα οκ ειχε τοσους λαιμαργους τουριστες που οσα δεν κανουν στη χωρα τους, ερχονται εδω και τα κανουν και τοση ανωμαλια που καπου ψιλοαηδιαζες. Και η Μυκονος εχει την διαφθορα της αλλα εχεις επιλογες να περασεις πολυ ωραια γιατι παει και νορμαλ κοσμος. Εχει πολλα events επισης οπου ερχονται απολα τα μηκη και πλατη να παρακολουθησουν! Κω δεν εχω παει για να σου πω... Η Σαλαμινα πραγματι εχει νυχτερινη ζωη αλλα ειναι τοσο κοντα που πας οποτε θες. Καλυτερα να πας καπου πιο μακρια να δεις καποια πραγματα παραπανω!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 24-06-15 στις 09:40.
Παράθεση

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

O unπαικτable έγραψε στις 13:06, 24-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Γενικοτερα στις Κυκλαδες θα βρεις πλουσια νυχτερινη ζωη περισσοτερη αποτι στο Ιονιο, τουλαχιστον αυτο εχω βιωσει εγω που εχω γυρισει σχεδον ολα τα νησια.
Θα σου προτεινα Μυκονο, Παρο, Σαντορινη, Ιο. Γιατι αποκλειεις την Ιο? Η ζακυνθος περα απο ορισμενες περιοχες, δεν μπορεις να πεις πως εχει φουλ νυχτερινη ζωη, εκτος αν μεινετε στο Λαγανα. Εγω τοτε δηλ που ειχα παει, η νυχτερινη ζωη ηταν εκει, αλλα οκ ειχε τοσους λαιμαργους τουριστες που οσα δεν κανουν στη χωρα τους, ερχονται εδω και τα κανουν και τοση ανωμαλια που καπου ψιλοαηδιαζες. Και η Μυκονος εχει την διαφθορα της αλλα εχεις επιλογες να περασεις πολυ ωραια γιατι παει και νορμαλ κοσμος. Εχει πολλα events επισης οπου ερχονται απολα τα μηκη και πλατη να παρακολουθησουν! Κω δεν εχω παει για να σου πω... Η Σαλαμινα πραγματι εχει νυχτερινη ζωη αλλα ειναι τοσο κοντα που πας οποτε θες. Καλυτερα να πας καπου πιο μακρια να δεις καποια πραγματα παραπανω!
Ιο εχω παει για αυτο την απεκλεισα. Απλα ψαχνομαστε με κανα δυο φιλους για το που θα παμε και δε καταληγουμε.
Παράθεση

Sommerfeld

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sommerfeld
Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

O Sommerfeld . έγραψε στις 00:36, 29-06-15:

Κάντε zoom όσο γίνεται περισσοτερο σε μια photo με θεα καποια εξωτικη παραλία, επεξεργαστειτε την ώστε να απεικονιζονται σε αυτην διαφοροι φιλοι καθως και εσεις οι ιδιοι και εκτυπώστε την και αφισοκολίστε την σε έναν τοίχο μπροστα σας, ενώ εσείς θα καθεστε φορωντας το μαγιο σας σε μια ξαπλώστρα ή στην πετσετα σας κατω απο την ομπρελα(στερεωστε την σε κανα δοχείο με χώμα ή στην άκρη του τοίχου) και θα πίνετε το αναψυκτικο σας ή το παγωτο αγορασμένο απο το περίπτερο και το σαντουιτς ψημενο στον φουρνο σας μικροκυματων...Για μαύρισμα αλείψτε το κορμι σας με το αντιηλιακο σας την ωρα που θα ειστε ξαπλωμενοι κατω απο τα φωτιστικά του σπιτιού ή κανα λαμπατερ ή ξαπλωστε στον ηλιο στο μπαλκονι(μην ξεχασετε τα γυαλια ηλιου)....Αν εχετε και καμια σκηνη για καμπινγκ χρησιμοποιηστε και αυτην και στο youtube θα βλεπετε βιντεκια για BBQ την ωρα εσεις θα τρωτε ψημενο ποπ κορν...Πάρ'τε και λίγη αμμο και λιγα πετραδακια απο καμια γλαστρα ή κανα παρκο, βαλτε σε ενα δοχειο και εκει ακουμπατε τα ποδια σας, ενώ για ηχητικά εφέ πάρ'τε κανα μαγνητοφωνο στο οποίο να έχουν καταγραφεί τιτιβισματα πουλιών(κατα προτιμηση, γλάρων)...Ρίξ΄τε λίγο νεράκι επάνω σας σε περιπτωση που δεν σας πιανει ο ιδρώτας(πχ επειδη μενετε σε κανα ψηλο διαμερισμα)...Αν θελετε να κανετε και λιγη ιστιοσανιδα αγοραστε μερικα μπουκαλακια νερό, αδειαστε τα στην μπανιερα με κλειστη την ταπα και ριξτε την σανιδα μεσα σεαυτην(αν εχετε και μασκες ακομη καλυτερα)...Αν σκοπευετε να φατε ψαρια για μεσημερι(εννοειτε τα εχετε ηδη αγορασει), μπορειτε πρωτα να τα "ψαρεψετε" μεσα απο την μπανιερα σας για να επιδειξετε και τις ικανοτητες σας στην υπολοιπη παρεα σας...Κυρίες και κύριοι, κάπως έτσι θα είναι οι διακοπές στο ελλαδισταν απο το 2015 και έπειτα!!
Παράθεση

Simos_Moss (Σίμος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Simos_Moss
Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αθλητής . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O Simos_Moss έγραψε στις 00:56, 29-06-15:

Παράθεση

gaspar

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη gaspar
Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,171 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε στις 01:38, 29-06-15:

θα πατε διακοπές ε?
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Totmüdigkeit έγραψε στις 19:02, 03-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από gaspar
θα πατε διακοπές ε?
Εγώ πρόλαβα και πήγα
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nelliel
H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 813 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 21:13, 03-07-15:

εμενα δεν με αγγιζει η κριση, οποτε τα σχεδια μου παραμενουν ως εχουν
Βεβαια υπαρχει και το ενδεχομενο να κατεβω Ελλαδα για διακοπες, αλλα να πω την αληθεια μονο η σκεψη να κατεβω σε αυτο το χαος με ανατριχιαζει.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Totmüdigkeit έγραψε στις 21:54, 03-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
εμενα δεν με αγγιζει η κριση, οποτε τα σχεδια μου παραμενουν ως εχουν
Βεβαια υπαρχει και το ενδεχομενο να κατεβω Ελλαδα για διακοπες, αλλα να πω την αληθεια μονο η σκεψη να κατεβω σε αυτο το χαος με ανατριχιαζει.
Για που σχεδιάζεις;
Παράθεση

Ερινύς (Meeko)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Meeko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,539 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 23:47, 03-07-15:

Τι είναι αυτό το πράγμα με τις Κυκλάδες πια? Μια φορά είπα να πάω και δεν βρίσκω τίποτα.
Δεν κοιτάω καν τα κοσμοπολίτικα νησιά και είναι όλα φίσκα. Μα καλά ποιοι κλείνουν?

*και θέλω και Ιούλιο, φανταστείτε τον Αύγουστο*
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 813 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 17:42, 04-07-15:

Αλασκα
Παράθεση

johnpa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη johnpa
Ο johnpa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 56 μηνύματα.

O johnpa έγραψε στις 18:05, 04-07-15:

Λευκάδα. Εγκρεμνοι . Ψηφίστηκε ως μια από τις καλύτερες παραλίες του πλανήτη. Και όχι Αδίκως. Κάντε google. Δείτε εικόνες. Απίστευτη ομορφιά.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Totmüdigkeit έγραψε στις 21:14, 04-07-15:

χωράω στην βαλίτσα;
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

H Nelliel έγραψε στις 23:35, 04-07-15:

Χωρας, αλλα ντυσου βαρια
Παράθεση

Dmzk

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dmzk
Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barman/Barwoman . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

O Dmzk έγραψε στις 23:43, 04-07-15:

Προτείνω Κίμωλο!
Παράθεση

Omorfileni89 (Eleni Papadopoulou)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Omorfileni89
H Eleni Papadopoulou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Omorfileni89 έγραψε στις 16:01, 08-07-15:

ΛΕΥΚΑΔΑ!
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Totmüdigkeit έγραψε στις 22:21, 08-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
Χωρας, αλλα ντυσου βαρια
Μωρέ δεν με ενοχλεί το ντύσιμο!
Στην Αλάσκα θέλω πολύ να παω μια μέρα.
Παράθεση

koukimanster

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη koukimanster
H koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,199 μηνύματα.

H koukimanster ή έγραψε στις 09:48, 09-07-15:

Οκ άντε να πω ότι το καταλαβαίνω όταν λένε κάποιοι "πήγα Φούρνους 5 μέρες και σκυλοβαρέθηκα". Που και πάλι δεν το καταλαβαίνω, γιατί τι διάολο, δεν ξέρεις πού πας; Δε βλέπεις ότι είναι ένα υπερβολικά μικρό νησάκι; Αν δε θες να πας για τη χαλάρωση, το κολύμπι και το να διαβάσεις 5 βιβλία σε 5 μέρες κάτω απ' την ομπρέλα στη θάλασσα, τότε για τι πας; Περιμένεις ότι θα έχουν φυτρώσει σινεμά και κλαμπς ξαφνικά; Τεσπα πάει αυτό. Όταν όμως για μεγάλα νησιά όπως η Σάμος, λένε κάποιοι "πωπω σκυλοβαρέθηκα και έφυγα νωρίτερα", τότε εκεί πραγματικά μπερδεύομαι. Το νησί έχει άπειρη φύση, βουνά, καταρράχτες, κρυφές παραλίες γαμάτες, σπηλιές που έρχονται και αράζουν μονάχους-μονάχους, κωμοπόλεις, χωριά, μουσεία, σινεμα, μπαράκια και μπιτσομπαράκια, ταβέρνες και σουβλατζίδικα, καφετέριες, αρχαία θέατρα, αρχαίους ναούς, το Ευπαλίνειο Όρυγμα, το ναό της Ήρας, φεστιβαλ θεάτρου, μέχρι και ΡΟΚ ΦΕΣΤΙΒΑΛ έχουμε!!!

Αυτοί που "σκυλοβαρέθηκαν" συνήθως είναι κάτι τύποι που πάνε σε ένα άκυρο χωριό (πχ στη Χώρα, γιατί στο μυαλό τους Χώρα=πρωτεύουσα του νησιού, οπότε πάνε σε ένα κωλοχώρι και όχι στην πρωτεύουσα του νησιού που είναι το Βαθύ, πλέον λέγεται Σάμος) νοικιάζουν ένα δωμάτιο, δε νοικιάζουν αμάξι, οπότε περπατάνε κάθε μέρα απ' το ξενοδοχείο στην πλατεία, παίρνουν ΚΤΕΛ πάνε στη διπλανή παραλία και μετά από 3 μέρες φυσικά έχουν σκυλοβαρεθεί.

Τόσα χρόνια σαμιώτισα δεν μπορώ να μην εντυπωσιαστώ και να μην κοιτάω με το στόμα ανοιχτό την πόλη, όταν το καράβι μπαίνει στον κόλπο/λιμάνι που φαίνεται στη φωτο και κάνει μανούβρες για να δέσει. Επίσης ΠΑΝΤΑ όταν περνάω με το αμάξι απ' το σημείο που είναι τραβηγμένη η φώτο, πάντα κοιτάω σα χάνος και λέω "κοίτα τι όμορφα ρε γμτ, μπράβο".

Έχω να πάω ένα χρόνο Ελλάδα και Σάμο, συχωράτε με.

/ΕΤΕ
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 11:15, 09-07-15:

Τα έχω ακούσει πολλές φορές από άτομα που πήγαν διακοπές: Δεν περάσαμε καλά, βαρεθήκαμε, το μέρος ήταν χάλια, δεν είχαμε τι να κάνουμε και άλλα παρόμοια. Όταν σκέφτομαι τι ξέρω για τους ανθρώπους αυτούς, καταλήγω ότι πρόκειται γενικά για γκρινιάρηδες, ότι είναι άτομα που όλα τους φταίνε, ότι όπου και να πήγαιναν διακοπές θα είχαν πρόβλημα και ότι ούτε και στο σπίτι τους περνάνε καλά. Η άποψή μου είναι ότι το πώς θα περάσουμε στις διακοπές από εμάς εξαρτάται. Πρώτα - πρώτα η παρέα μας. Αυτή μπορεί να έχει οποιαδήποτε σύνθεση: οικογένεια, φίλοι, ζευγάρια ή ακόμα και μόνο με το έτερο ήμισυ. Το μέρος μπορεί να παίζει ρόλο ως προς τις επιλογές, όχι όμως και καθοριστικό. Παντού αν έχεις κέφι και όρεξη, θα βρεις πολλά πράγματα να κάνεις και θα περάσεις ωραία. Ακόμα και αντικειμενικά προβλήματα αν υπάρξουν, τα αντιμετωπίζεις με κέφι και βρίσκεις λύσεις. Δουλεύουμε ή διαβάζουμε 11 μήνες το χρόνο. Στη διάθεσή μας και στο χέρι μας είναι να περάσουμε καλά τον δωδέκατο, ακόμα και με λίγα χρήματα. Άντε και καλές διακοπές σε όλους...

Παράθεση

koukimanster

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη koukimanster
H koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,199 μηνύματα.

H koukimanster ή έγραψε στις 11:39, 09-07-15:

Καλά προφανώς ισχύουν όλα αυτά και είναι και καταλυτικά. Διάθεση και παρέα.

Ωστόσο αυτό που με εντυπωσιάζει είναι το "πήγα Μυτιλήνη και δεν είχε ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΆΝΟΥΜΕ", "πήγα Σάμο και ΣΚΥΛΟΒΑΡΕΘΗΚΑ". Δηλαδή οκ είναι μεγάλα νησιά, τι διάολο, πώς κατάφερες να βαρεθείς; Δεν είναι ότι πήγες στο Αγαθονήσι που έχει μια ταβέρνα και μια παραλία. Btw έχω πάει για 3 μέρες και ήθελα κι άλλο, όμως έτερον εκάτερον. Για μεγάλα νησιά δεν το καταλαβαίνω. Δέχομαι απόλυτα το να μη σου αρέσει ένα μέρος, αλλά το "σκυλοβαρέθηκα" σε μεγάλα μέρη πραγματικά το αποδίδω 100% στο άτομο γιατί δείχνει κάκιστη οργάνωση και, τι να πω, οριακά χαζομάρα (σόρι κιόλας).

A ξέχασα έχουμε και το άγαλμα του Πυθαγόρα και το κάστρο του Λυκούργου Λογοθέτη!!! Και το μοναστήρι της Σπηλιανής!!!

/ποσοστά απ' τον τουρισμό
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη koukimanster : 09-07-15 στις 11:45.
Παράθεση

filomathis

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη filomathis
Ο filomathis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

O filomathis Που ειναι η θαλασσααααααααα έγραψε στις 18:06, 12-07-15:

Καλησπερα,κανα καμπινγκ στην περιοχη της κατερινης (βαρικο,νεοι ποροι,πλαταμωνας κτλπ).Με νεο κοσμοο εχει τιποτα ξερετε?
Παράθεση

tweetyslvstr (Αγγελος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη tweetyslvstr
Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 497 μηνύματα.

O tweetyslvstr έγραψε στις 15:21, 10-07-16:

Καλησπέρα παιδιά, σκεφτομαι για διακοπες σκιαθο αξιζει?? εχει παει κανεις?? τι θα μου προτεινατε να δω??
Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,862 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 15:27, 10-07-16:

Θα πάω διακοπές στο Ρέθυμνο... ελπίζω να είναι ωραία
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους