Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,098 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,124 μηνύματα σε 74,654 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

S.O.S. - Διάφανα κουτιά για Lego!

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 20:36, 09-01-08:

Γειά σας και καλή χρονιά! Επιτέλους από χτες έχω και πάλι νετ μετά από μία μακρά περίοδο αποτοξίνωσης και ζητώ απεγνωσμένα τη βοήθεια σας, γιατί δεν ξέρω που να ψάξω για αυτό που χρειάζομαι... Έχω 5-6 lego από παιδί κι εγώ και θέλω επιτέλους να τα φτιάξω να φαίνονται λίγο όμορφα. Η βάση τους είναι τετράγωνη πλευράς 25,5 εκατοστά περίπου ενώ το ύψος τους κυμαίνεται από 15 ως 28 εκατοστά. Θέλω να τα βάλω σε κουτιά - κύβους με πλευρές περίπου 30 εκατοστά, με τη μία πλευρά του κύβου να αποτελεί τη βάση στην οποία θα πατάει η βάση του lego και τις άλλες 5 πλευρές να είναι το - απαραίτητα διάφανο - "καπάκι"! Πού να ψάξω ρε αδέρφια? Θενξ ιν αντβάνς!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 20:41, 09-01-08:

Καλή χρονιά και καλώς μας ξαναήρθες!
Μία λύση είναι να το φτιάξεις μόνος σου από πλέξιγκλας.
Αλλά ρώτα και σε κάποιο μαγαζί μοντελισμού στην Ιπποκράτους!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 20:54, 09-01-08:

διαφανα κρινα για λεγκο

δεν υπαρχεις, το καπσες.
γαμω τα θρεντς

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Lego Games - Από Arceus 922
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-06-10 στις 10:45.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους