Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,945 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

NBA

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kaimaktsalan
Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε στις 22:19, 20-08-05:

τι ομαδα ειστε ???

εγω ειμαι ΝΤΙΤΡΟΙΤ και λιγο ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ALEX_
Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε στις 22:27, 20-08-05:

Chicago Bulls rulezzzzz!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kaimaktsalan
Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε στις 22:39, 20-08-05:

καλα εχει χαλεση τωρα πια Chicago Bulls

Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ALEX_
Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε στις 22:42, 20-08-05:

Είμαστε λίγο στα κάτω μας αλλά...πάλι με χρόνια και καιρούς....

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 23:29, 20-08-05:

Οχι οτι βλεπω αλλα λογο παιδικων νοσταλιγιων ειμαι με την Bulls!

Παράθεση

paparoglou857

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη paparoglou857
Ο paparoglou857 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O paparoglou857 έγραψε στις 01:10, 26-01-09:

LAKERS THE BEST TEAM IN THE WORLD

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rascal_gd
Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 14:10, 05-02-09:

Cleveland λογω βασιλια.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 19:24, 06-02-09:

Τα τελευταια χρονια δε πολυπαρακολουθησα. Παλαιοτερα μου αρεσαν οι Celtics (οκ πολυ παλαιοτερα ), οι Lakers, Pistons, Suns, ...βασικα καλο θεαμα να ειναι και ειμαι οκ. Εχω πχ μαζεψει βιντεο από επιλεγμενες φασεις, παικτες κλπ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Μουργολυκος

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μουργολυκος
Ο Μουργολυκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Μουργολυκος έγραψε στις 23:54, 16-02-09:

DALLAS.εξαιτιας του ΜΕΓΑΛΟΥ ΓΕΡΜΑΝΟΥ και καλυτερου ευρωπαιου στο NBA

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pasxas13

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pasxas13
Ο pasxas13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O pasxas13 έγραψε στις 13:53, 24-02-09:

la lakers

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 15:04, 24-02-09:

Εν αντιθεση με Ελλαδα που ειμαι μια ομαδα πρωτα για την ομαδα και μετα για τον καθε παιχτη, στο NBA δεν ειμαι κολλημενος με ομαδες.
Πιο πολυ με παικτες ή με διδυμα παικτων, παικτες σε συνδιασμο με προπονητη, στυλ μπασκετ κτλ κτλ.
Παλια ημουν Bulls οχι μονο για τον μοναδικο MJ, αλλα για Πιπεν,Ροντμαν,Κερ,Κουκοτς...
Τα τελευταια χρονια ειμαι Lakers γιατι καποτε ειχαν ενα παο τα καλυτερα διδυμα που περασαν απο το NBA-ever και μιλαω για Kobe-Shaq και εξακολουθω να ειμαι.
Θεωρω τον Kobe το the next best thing μετα τον MJ και οχι τον James γιατι ο τελευταιος ναι μεν υπερτερει σε σωματικα προσοντα (κατι δεν παει καλα μαζι του δεν εξηγειται), αλλα ο πρωτος σε μπασκετικο iq.
Τεσπα.
Lakers απο εμενα και συμπαθω πολλες ομαδες.Ορλαντο,Τοροντο...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 15:12, 24-02-09:

Λέικερς είμαι κι εγώ,κυριώς λόγω Κόμπι.Απ'την άλλη μου αρέσει αρκετά και ο Άιβερσον.(btw οι τελικοί του 2001 Σίξερς-Λέικερς μου έχουν μείνει αξέχαστοι...)

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 16:19, 24-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer
Λέικερς είμαι κι εγώ,κυριώς λόγω Κόμπι.Απ'την άλλη μου αρέσει αρκετά και ο Άιβερσον.(btw οι τελικοί του 2001 Σίξερς-Λέικερς μου έχουν μείνει αξέχαστοι...)
Γεγονος!Μεγαλος παικτης ο Ιverson και οι τελικοι εκεινοι απο τους καλυτερους και πιο δυνατους.

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 13:49, 25-06-09:

Lebron James...

Δεν υπαρχει παιχτης ποιο ολοκρηρωμενος απ'αυτον. Σκοραρισμα, ασιστ, κλεψιματα, ριμπαουντ...

Ειναι βασιλιας, πως να το κανουμε;

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 17:10, 01-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από rascal_gd
Cleveland λογω βασιλια.
ετσι ακριβως!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 17:15, 01-07-09:

Eτσι ακριβως φιλη μου..

Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 22:45, 01-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από rascal_gd
Lebron James...

Δεν υπαρχει παιχτης ποιο ολοκρηρωμενος απ'αυτον. Σκοραρισμα, ασιστ, κλεψιματα, ριμπαουντ...

Ειναι βασιλιας, πως να το κανουμε;
Από τους πιο πλήρεις παίχτες, αν και μου αρέσει πολύ να βλέπω και τον Dwyane Wade σε δράση.Σε ομαδικό παιχνίδι τον προτιμώ περισσότερο από τον James.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους