Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,695 μηνύματα σε 74,626 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

HOL: H νέα διαφημιστική καμπάνια

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 19:59, 15-01-08:

Η διαφημιστική καμπάνια του ΟΤΕ ενώ ήταν μια καλή απάντηση στις διαφημιστικές "κατηγορίες" των άλλων εταιριών ωστόσο δεν περιέχει κανένα πλεονέκτημα για τον καταναλωτή.

Η διαφημιστική εταιρία της HOL φαίνεται να εκμεταλλεύτηκε το παραπάνω λάθος και ... ο "πόλεμος" συνεχίζεται.

Ας τον δούμε

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 21:05, 15-01-08:

Αυτό το παιχνίδι του ανταγωνισμού έχει αρχίσει και μ' αρέσει.

Κρίνοντας τις διαφημίσεις έχω να πω:
  1. Η πρώτη ψιλοαδιάφορη για μένα.
  2. Η δεύτερη αρκετά εύστοχη, καθώς εξακολουθεί ο ΟΤΕς να είναι πανάκριβος, μόλις πρόσφατα έφτασε με (καλές) μειώσεις τιμών στα επίπεδα των εναλλακτικών. Βέβαια, υποτίθεται ότι σου πουλά μαζί κι "ασφάλεια", αλλά ας τ' αφήσουμε στην άκρη.
  3. Κατά τη γνώμη μου αρκετά ανούσιο το κομμάτι με το πάγιο ΟΤΕ. Πέραν του ότι έχει καταντήσει κλισέ πλέον.... προφανώς και δεν πληρώνεις πάγιο ΟΤΕ αφού πας στη HOL. Θα πληρώνεις πάγιο HOL. Το 3ο μέρος της καμπάνιας κατ' εμέ ψιλοείναι παραπλανητικό - πια, και αναφέρομαι σε όσους επιτίθονται στο πάγιο ΟΤΕ.
    Αν σταματήσω να τρώω καρπούζια και γυρίσω στα πεπόνια.. προφανώς και δεν θα δίνω για καρπούζια. Θα πληρώνω πεπόνια.

Αυτά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 21:09, 15-01-08:

Moνο η πρωτη μ'αρεσε. Ο τυπος εχει την κλασικη φατσα ανθρωπου που τον εχει φαει η -λογοκρισια-, και τα λεει πολυ πειστικα

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 21:41, 15-01-08:

βασικα στο παιχνιδι εχει μπει και η φορθνετ τωρα με αυτη τη διαφημιση που ειναι μια τυπισσα και λεει "μα μιλαω ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ"? με ολους?
και λεει η οτετζου, μαι ναι, με ολους οσους ιναι στο δικτυο μας..
αν τη βρειτε βαλτε τη κι αυτη!

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 21:43, 15-01-08:

Ασχετο αλλα αυτη η καμπανια της φορθνετ με τον θειο απ'το Αμερικα, δεν ειναι ΑΘΛΙΑ????

Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Niyia
H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε στις 22:11, 15-01-08:

Σόρρυ κιόλας αλλά εμένα ο κύριος με τα γυαλιά ακτίνες Χ μου την δίνει (μου φαίνεται γλοιώδης)

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 11:31, 16-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Niyia
Σόρρυ κιόλας αλλά εμένα ο κύριος με τα γυαλιά ακτίνες Χ μου την δίνει (μου φαίνεται γλοιώδης)
Μα φυσικά και οι παραπάνω τύποι δεν πρέπει να είναι κοινωνικά αποδεκτοί ...Επειδή αυτοί είναι οι πελάτες του OTE, δλδ η HOL σου λέει: Έχεις ΟΤΕ; ε είσαι σαν αυτούς.

Γενικά θεωρώ την πιο επιθετική καμπάνια που έχω δει στην Ελληνική TV

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους