Γυναικεία ρούχα

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ωραια τα παντελονια της sarah, αλλα ενω οταν τα δοκιμαζεις ειναι ζουμπερ (και τον πρωτο μηνα δηλαδη..), μετα απο λιγο καιρο θες 1-2 νουμερα μικροτερο :X Πολυ ξεχειλωμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Ωραια τα παντελονια της sarah, αλλα ενω οταν τα δοκιμαζεις ειναι ζουμπερ (και τον πρωτο μηνα δηλαδη..), μετα απο λιγο καιρο θες 1-2 νουμερα μικροτερο :X Πολυ ξεχειλωμα!

Έχεις δίκιο σε αυτό ! Απλά εγώ τα παίρνω έτσι ώστε να μου είναι πολύυυυυυ κολλητά στην αρχή :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isolove

Νεοφερμένος

Ο Αλεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Τεχνίτης. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Τελικα για ποσο διαρκει η χαρα της αγορας ενος ρουχου?
Πανω απο εξι ωρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Και το Mango μου αρέσει πολύ! Αν και τελευταία έχει γίνει πολύ "μοδάτο", εξακολουθεί να βρίσκει κανείς κομμάτια πιο ιδιαίτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Για πουλόβερ και ζακετάκια προτιμώ τα Benetton και Sisley. Ποιοτικά μου έχουν βγει πολύ καλά. Έχω κάποια πουλόβερ που τα έχω χρόνια τώρα και δεν έχουν πάθει απολύτως τίποτε παρόλο που έχουν πλυθεί πάμπολες φορές.
Για όλα τα υπόλοιπα κινούμαι ανάμεσα σε BSB, Attrativo -κάποιες φορές- και Τoi et Moi. στο τελευταίο είμαι πάντα σίγουρη ότι θα βρω κάτι να μου αρέσει.

Τα Zara, Berska κλπ τα αποφεύγω, άλλωστε κάθε φορά που μπαίνω το μετανιώνω. Και χαμός γίνεται και δε βρίσκω τίποτε Ειδικά σε ό,τι αφορά στα παντελόνια δεν έχω βρει ούτε ένα να μου κάνει! Τα Promod μου φαίνονται γουστόζικα πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Και το Mango μου αρέσει πολύ! Αν και τελευταία έχει γίνει πολύ "μοδάτο", εξακολουθεί να βρίσκει κανείς κομμάτια πιο ιδιαίτερα.


To Mango το ανακάλυψα χτες :P
Πράγματι έχει καλά ρουχαλάκια, αν και οχι μεγάλη ποικιλία σε μπλούζες.

Για τα H&M τι έχετε να πείτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τα Η&Μ είναι συμπαθιέστατα, από άποψη ποιότητας, αν και δεν πρέπει να έχει κανείς τρελές απαιτήσεις.
Εγώ τα προτιμώ για εσώρουχα και κάλτσες, αλλά και για κομμάτια όπως μακώ μακρυμάνικες, που φοράω κάθε μέρα μέσα από το πουλόβερ.
Κατά τ' άλλα με εκνευρίζει, που όλες οι κοπέλες (ειδικά στην κεντρική Ευρώπη, που περιφέρομαι) έχουν τα ίδια ρούχα. Μα τα ίδια, όση ποικιλλία κι αν έχει το μαγαζί!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Πηγα στο heel και το σηκωσα, μην μπειτε στον κοπο να πατε, τα πηρα ολα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Που πέφτει βρε κορίτσια το Heel και το H&M; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
heel.gr kajira!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλέ καλό μοιάζει αυτό το heel!! Περιστέρι ε; Βολεύει! :)
Εκτός αν κάνεμε καφέ στο Χαλάνδρι!

Ωραία μλουζάκια έχω πάρει κι από το Rouge!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το H&M είναι το ένα στην Σταδίου προς Ομόνοια και το άλλου στην Ερμού στην εκκλησία! Δεν ξέρω αν έχει πουθενά αλλού! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Η&Μ έχει και στο Avenue, στην Κηφισίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλέ καλό μοιάζει αυτό το heel!! Περιστέρι ε; Βολεύει! :)
Εκτός αν κάνεμε καφέ στο Χαλάνδρι!

Ωραία μλουζάκια έχω πάρει κι από το Rouge!


μου άρεσαν κι εμένα :P
ερώτηση... τα One size... Μπαίνουν και σε στρουμπουλα όπως εγώ ή να μην κάνω καν τον κόπο να πάω να τα δω? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έχω πετύχει one size που δε μου έκανε ούτε όταν ήμουν 59 κιλά, κι έλεγα "οκ, αυτό είναι one size depresses all..." αλλά και One size που κάνει όντως σε κάθε κοπέλα! :)
Αναλόγως της μάρκας...
Μιλάς για συγκεκριμένη εταιρία, Κουεδέισιον;

Α, δύο φορές το χρόνο που πάω Raxevsky πετυχαίνω λίγα αλλά καλά κομμάτια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
μου άρεσαν κι εμένα :P
ερώτηση... τα One size... Μπαίνουν και σε στρουμπουλα όπως εγώ ή να μην κάνω καν τον κόπο να πάω να τα δω? :P
Αναλογως το φορεμα, καποια σιγουρα θα σου πηγαινουν! Εχει διαφορα κοψιματα, μηκη κλπ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χαίρομαι που σας αρέσουν τα Heel! Σήμερα θα πάω Χαλάνδρι και φυσικά θα τα επισκεφτώ. Τι δι@ολο, εκπτώσεις έχουμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πού είναι δηλαδή στο Χαλάνδρι; Μήπως πάω σύντομα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πού είναι δηλαδή στο Χαλάνδρι; Μήπως πάω σύντομα... ;)

Είναι στην Ανδρέα Παπανδρέου, τον εμπορικό δρόμο του Χαλανδρίου, αλλά χαμηλά, κοντά στην Alpha και την Κύπρου. 4-5' από την πλατεία Χαλανδρίου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχά! :) Οκ, θα το τιμήσω μες στην εβδομάδα!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top