Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς να γράψω την διεύθυνσή μου στα αγγλικά;

betoni (Bέτα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη betoni
H Bέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H betoni Every love& every pain are only synonyms έγραψε στις 19:51, 13-07-12:

Πώς να γράψω την διεύθυνσή μου στα αγγλικά; Πρώτα μπαίνει ο αριθμός ή μετά,π.χ : Kolokotroni 54 ή 54th Kolokotroni. Παρήγγειλα κατι από το εξωτερικό και έχω δει σε γράμματα κατά καιρούς και τις δυο εκδοχές και δεν ξέρω ποια είναι η σωστή

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

philimonas

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη philimonas
Ο philimonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O philimonas έγραψε στις 19:57, 13-07-12:

Αφού στην Ελλάδα είναι η διεύθυνση σου, γράφ'το "greeklish". Έλληνας ταχυδρόμος θα το διαβάσει

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

betoni (Bέτα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη betoni
H Bέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H betoni Every love& every pain are only synonyms έγραψε στις 12:52, 14-07-12:

Οκ Ευχαριστώ πολύ!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 19:51, 15-07-12:

54 Kolokotroni Street

Παράθεση

marikon

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη marikon
H marikon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H marikon έγραψε στις 23:43, 27-07-12:

Κανονικά για εξωτερικό ο αριθμός μπαίνει μπροστά, όπως ακριβώς έγραψε ο Hunter παραπάνω αλλά να' σαι σίγουρη ότι και να το γράψεις σε "στυλ" Ελληνικό πάλι δε θα υπάρξει κανένα πρόβλημα!!

Παράθεση

nansy_astr

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη nansy_astr
H nansy_astr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,697 μηνύματα.

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε στις 15:19, 29-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από betoni
Πώς να γράψω την διεύθυνσή μου στα αγγλικά; Πρώτα μπαίνει ο αριθμός ή μετά,π.χ : Kolokotroni 54 ή 54th Kolokotroni. Παρήγγειλα κατι από το εξωτερικό και έχω δει σε γράμματα κατά καιρούς και τις δυο εκδοχές και δεν ξέρω ποια είναι η σωστή
και ταχυδρομικό κώδικα μην ξεχάσεις :Ρ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους