Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,797 μηνύματα σε 74,634 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Για ποιο λόγο ΔΕΝ θα κερατώνατε την κοπέλα σας;

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cosa Nostra
Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε στις 01:41, 26-08-12:

Εχω την εντυπωση οτι προσπαθουμε να τετραγωνισουμε τον κύκλο....Το θεμα ειναι οτι καποιοι κερατωνουν και καποιοι οχι....
εξηγηση δεν υπαρχει εξαρτατε απο τον χαρακτηρα του καθε ατομου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Trolletarian

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Trolletarian
Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε στις 02:03, 26-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Cosa Nostra
Εχω την εντυπωση οτι προσπαθουμε να τετραγωνισουμε τον κύκλο....Το θεμα ειναι οτι καποιοι κερατωνουν και καποιοι οχι....
εξηγηση δεν υπαρχει εξαρτατε απο τον χαρακτηρα του καθε ατομου.
δηλαδή τι χαρακτήρας πρέπει να είναι για να κερατώσει ή για να μην κερατώσει ?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

morphine

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη morphine
H morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 265 μηνύματα.

H morphine έγραψε στις 02:22, 26-08-12:

Δε θα κερατωνα το αγορι μου γιατι εγω επελεξα να ειμαι μαζι του. Δε μου το επεβαλε κανεις ουτε με αναγκαζει καποιος να μεινω αν δεν ειμαι ευτυχισμενη για τον χ,ψ λογο. Αν θελησω να κερατωσω προφανως και δε με καλυπτει η σχεση οποτε χωριζω και ζησαν αυτοι καλα.. Δε νομιζω εξαλλου πως θα μπορουσα να μεινω μαζι του παρεα με τις τυψεις

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cosa Nostra
Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε στις 09:35, 26-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Trolletarian
δηλαδή τι χαρακτήρας πρέπει να είναι για να κερατώσει ή για να μην κερατώσει ?
Κοιτα οταν σεβεσαι τις επιλογες σου την κοπελα σου δεν την κερατωνεις,αν δεν θες να συνεχισεις αλλο να εισαι μαζι της, εχεις το θαρρος της γνωμης σου και βγαινεις και το λες στα ισια.
Οι πιο πολλοι οτι εχω δει κερατωνουν την κοπελα τους-την γυναικα τους επειδη δεν αντεχουν αλλο την ιδια η γενικα την σχεση τους και το βρισκουν σαν διεξοδο.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αεράτος
Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O Αεράτος Come with me για να την βρεις <3 έγραψε στις 10:09, 01-09-12:

Μήπως επειδή είναι τέλεια ; Λέω εγώ τώρα...

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 10:12, 01-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mr.Blonde
Στην ηλικια που ειμαι δεν κερατωνω την κοπελα μου γιατι δεν εχω βρει καλυτερη που να μου καθεται.Τοσο απλα.
αααχ τι γλυκος!!!

θα συγκινηθει πολυ αν το μαθει!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους