Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,087 μηνύματα σε 75,055 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 211 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς ντύνεστε;

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε: στις 20:16, 13-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Γενικά το λεοπάρ σε μαθήτρια.. Δεν ξέρω. Ίσως να βάλεις κάτι εμπριμέ διαφορετικό, χωρίς animal print και να αφήσεις τα λεοπάρ για αργότερα ε?
Κι εγώ συμφωνώ, αν δεν είσαι ψηλό κορίτσι, μην βάλεις μποτάκι, θα σου μειώσει τη γαμπούλα.
Αν πάλι είσαι ψηλό κορίτσι, μια χαρά.
ασε μωρε το κοριτσι να φορεσει οτι θελει
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alesa (Αλεξανδρα)

Νεοφερμένος

H Αλεξανδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H alesa Μυκονοοοοος!!! έγραψε: στις 20:22, 13-08-12:

Θα δω...Μου αρεσουν αυτου του ειδους τα παπουτσια,τωρα εχω μαυρα με μωβ αλλα θα ηθελα να παρω κατι πιο ανοιχτο εαν δεν παρω τα λεοπαρ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 13:41, 14-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από alesa
Ειμαι ενα 1,66 ακομη.Μου φανηκε και μενα στην αρχη λιγο "πολυ" αλλα το ερωτευτηκα!Θα δω μηπως μου γυαλισει κανενα αλλο
Αν τα ερωτεύτηκες να τα αγοράσεις. Κι εγώ αυτό κάνω, όταν μου αρεσει κάτι πάρα πολύ.

Αρχική Δημοσίευση από NikoTexXx
ασε μωρε το κοριτσι να φορεσει οτι θελει
Καλά ντε, δεν το έδειρα το κορίτσι. Μας ρώτησε τη γνώμη μας. Α μπααααααααα...

Θα δω...Μου αρεσουν αυτου του ειδους τα παπουτσια,τωρα εχω μαυρα με μωβ αλλα θα ηθελα να παρω κατι πιο ανοιχτο εαν δεν παρω τα λεοπαρ.
Και το ροζάκι θα είναι καλό!
Παράθεση

stacey_af

Δραστήριο Μέλος

H stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H stacey_af λα λα λα έγραψε: στις 14:13, 14-08-12:

Βρηκα αυτο το αθλητικο,πως σας φαινεται?
http://www.myshoe.gr/-Blink-BL400595...spx?Org=977724

με ολο το σεβασμο και χωρις παρεξηγηση..ΟΧΙ!!
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,236 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 21:25, 17-08-12:

Συνήθως μεσα στη μαυρίλα..
Φοράω κανα δερμάτινο μπουφάν το χειμώνα για τη διατήρηση του ροκ στυλ και για πιο επίσημα φοράω ένα μπολερό με καρφιά
το καλοκαιρι φοραω και κανενα χρωματακι αλλα δεν εχει υπαρξει μερα χωρις μαυρο ρουχο/αξεσουαρ πανω μου!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tina Winchester

Νεοφερμένος

H Tina Winchester αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Tina Winchester έγραψε: στις 21:51, 17-08-12:

Φοράω ότι με κάνει να νιώρω άνετα!Φόρμες κυρίως το χεμώνα,1 φορά την εβδομάδα τζιν,αθλητικά,φλάτ,μπλουζάκια με στάμπες και το καλοκαίρι,μπλουζάκια,πέδιλα,βερμούδες.σορτς.μ΄θνι,μάξι φορέματα
Παράθεση

chara9999

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H chara9999 έγραψε: στις 22:59, 17-08-12:

Tώρα το καλοκαίρι φοράω φουστα με μία απλη μλπουζα απο πάνω και πεδιλα!!
Παράθεση

Katerinakius (Κατερίνα)

Νεοφερμένος

H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H Katerinakius If only you... έγραψε: στις 23:23, 17-08-12:

Δε ντυνομαι...Κυκλοφορω ολη μερα γυμνη μεσα στο σπιτι παρεα με γατες και κατσαρίδες και βλέπω box στην τηλεοραση.... τζινακι σταρακι και χαλαρα μπλουζακια...Καλοκαιρι σανδαλακι χαλαρα φορεματακια και χαλαρο μαλλι επισης...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dr.tasos

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο dr.tasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

O dr.tasos Fuck y'all If you doubt me. έγραψε: στις 08:48, 18-08-12:

Κουστουμια , παντα με σαγιοναρα σκισμενη και απο κατω μια ρογιαλ σκελεα ετσι για να γουσταρουμε
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 09:21, 18-08-12:

Πράγματα τα οποία μισώ-μισώ-μισώ.

-Άσπρα παπούτσια (ειδικά μπότες) και τσάντες. Δεν ξέρω γιατί... Μου βγάζει κάτι πολύ φθηνό.
-Φωσφοριζέ ρούχα. Πραγματικά νιώθω ότι είναι η πιο άσχημη μόδα έβερ.
-Παντόφλες-πλατφόρμα. Καλύτερη η κανονική πλατφόρμα. Χώρια ότι είναι πολύ εύκολο να γκρεμοτσακιστείς. :p
-Και μικρομεγαλιές.

Αυτά.
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε: στις 10:47, 18-08-12:

Βρηκα αυτο το αθλητικο,πως σας φαινεται?
http://www.myshoe.gr/-Blink-BL400595...spx?Org=977724
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Katerina S (Κατερίνα Μουρατίδου)

Δραστήριο Μέλος

H Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H Katerina S what the water gave me έγραψε: στις 11:17, 18-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια

-Άσπρα παπούτσια (ειδικά μπότες) και τσάντες. Δεν ξέρω γιατί... Μου βγάζει κάτι πολύ φθηνό.
-Παντόφλες-πλατφόρμα. Καλύτερη η κανονική πλατφόρμα. Χώρια ότι είναι πολύ εύκολο να γκρεμοτσακιστείς. :p
-Και μικρομεγαλιές.

Αυτά.
Συν τα χοντροπαπουτσα που φορανε μερικα κοριτσακια πχ βαρκες=κακογουστια!
Παράθεση

shark.0wNz (Jimakos R)

Δραστήριο Μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 173 μηνύματα.

O shark.0wNz mechanic έγραψε: στις 18:55, 26-08-12:

γενικά αγαπάω το αθλητικό ντύσιμο νιώθω άνετα..τις καθημερινές μόνο φόρμες..όταν βγαίνω μου αρέσει να φοράω πουκάμισο..τα αγαπάω..πάντα υπάρχει χώρος στη ντουλάπα και αρκετά χρήματα στη τσέπη για πουκάμισο..χαχα
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,826 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 18:45, 27-08-12:

Σεμνά και ταπεινά.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε: στις 01:05, 31-08-12:

Casual
Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε: στις 01:19, 31-08-12:

Τώρα που ειναι καλοκαίρι με καμιά βερμουδα,αν ειναι και παρδαλη ακόμα καλύτερα
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,236 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 19:11, 01-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Katerina S
Συν τα χοντροπαπουτσα που φορανε μερικα κοριτσακια πχ βαρκες=κακογουστια!
Δεν έχεις δίκιο,με φόρμες είναι πολύ ωραία..

Υπέροχο,το ήθελα κ εγώ στην αρχή που το είδα
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 20:12, 01-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια

-Και μικρομεγαλιές.

Αυτά.
Συμφωνώ σε όλα.
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,745 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 20:34, 01-09-12:

Φόρμα με μπότα (Ugg, γαλότσες κτλ)...
Παράθεση

Cassiopeia

Νεοφερμένος

H Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H Cassiopeia έγραψε: στις 21:49, 01-09-12:

Κάζουαλ ντύσιμο...
Αγαπημένα ρούχα: Μπλού Τζίνς, Φουλάρια-κασκόλ, Γιλέκα, Παπούτσια Κονβέρς ή Ούγκ
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Cassiopeia : 01-09-12 στις 22:09.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    NastStorm

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους