Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,093 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,064 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι μηχανάκι θα παίρνατε;

Ποιο μηχανάκι θα παίρνατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 26)
Italjet Dragster
3
11,54%
Piaggio Liberty
0
0%
Gillera Runer
3
11,54%
Μπομπο (οποιοδήποτε)
2
7,69%
Παπί (οποιοδήποτε)
8
30,77%
Piagio Zip
1
3,85%
Peugeoth 206WRC
2
7,69%
Adress
0
0%
Άλλο
7
26,92%

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kaimaktsalan
Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε στις 12:54, 25-08-05:

Τα λεει ολα ο τιλος!
Εγω θελω το Italjet Dragster

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 12:59, 25-08-05:

Μαλλον μπομπο θα επερνα απο αυτα που εχει...
Βασικα δεν εχει 50αρακι που να μου αρεσει... Εχω ενα liberty που δεν με αφηνει ο πατερας μου να πιανω αλλα δεν μου αρεσει.... Εχουμε βεβεα και ενα τρικυκλο της πιτσεριας που μου αρεσει πολυ... αλλα φαβαμε μην με κοροΐδευουν...!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 13:43, 25-08-05:

Γουρούνα (Μόνο αυτό μπορώ να οδηγήσω )

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kaimaktsalan
Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε στις 13:58, 25-08-05:

τπτ αλλο ξερεις να οδηγεις

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 15:32, 25-08-05:

Αμάξια αυτόματα μόνο. Είχα πάρει για βόλτα ενα 206 αυτόματο και παρόλο που δεν έχω κανει ούτε ενα μάθημα οδήγησης, το πήγα θαυμάσια!

Αν περάσω μαθήματα θα πέσει επιχορήγηση για το Suzuki Ignis!

ΥΓ: Το όνειρο μου ήταν το SAAB 9 3 Cabrio αλλά δεν....... ακόμα!

Επιστροφή στο θέμα μας

Παράθεση

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη antonis_wrx
Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O antonis_wrx έγραψε στις 22:10, 25-08-05:

μηχανή όχι ευχαριστώ... καμία... χαλαρά σκοτώστρες... χαλαρά αυτοκίνητο...

Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη billthevampire
Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 210 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε στις 23:31, 25-08-05:

Εγώ ένα μπομπο, μπορεί να είναι σκοτώστρες αλλά είναι μεγάλη πόρωση, δηλαδή γλυκός θάνατος.

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 09:03, 26-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από billthevampire
Εγώ ένα μπομπο, μπορεί να είναι σκοτώστρες αλλά είναι μεγάλη πόρωση, δηλαδή γλυκός θάνατος.
Κανένας θάνατος δεν είναι γλυκός. Αν έχει αμφιβολίες για αυτο κάνε μια βόλτα στα έκτακτα του ΚΑΤ να καταλάβεις τι εννοώ! Προσοχή με τα μηχανάκια ρε παιδιά καλό είναι να έχει και λίγο ασφάλεια. Με τον μπόμπο δεν σε βλέπουν καν

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ALEX_
Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε στις 09:45, 26-08-05:

Εγώ πιτσιρικάς είχα ένα Gillera και το ψήφισα λόγω αναμνήσεων....

Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 11:05, 26-08-05:

μηχανή όχι ευχαριστώ... καμία... χαλαρά σκοτώστρες... χαλαρά αυτοκίνητο...
+1
Το 95% των οδηγών έχουν κάνει έστω και ενα ψιλοτρακάρισμα σε κανα στοπ, που όμως δεν ήταν ηταν σοβαρο. Με το μηχανάκι ειναι όλα σοβαρα.

Τώρα επειδή οι "μηχανόβιοι" τα εχετε ακούσει 300 φορές αυτα, ενα hint αν έχετε μηχανακι αλλά δεν οδηγείτε αμάξι: Πείτε σε εναν οδηγό (οι πιο πολλοι στην κατηγορία ειναι πιτσιρικάδες αρα στον πατέρα σας) να σας κατσει στη θέση του οδηγού και να σας δείξει τα "τυφλά σημεία" του αμαξιού. Μετα μήν κάθεστε εκει. Είναι 5 λεπτά δουλεια και βελτιώνει την ασφάλεια αρκετά.

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 11:22, 26-08-05:

ε ναι, δε φτάνει που δεν προσέχουν και ιδιαίτερα οι οδηγοί αυτοκινήτων για τους γύρω τους, πάνε και τα μηχανάκια σαν τρελά, χέσε μέσα είναι η κατάσταση... εγώ για αυτό δε θέλω να οδηγώ συχνά και ειδικά μέσα στην πόλη... θα γίνει καμμιά στραβή χωρίς να φταίω και μετά θα έχω τύψεις εφ όρου ζωής .

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 10:01, 29-08-05:

Μηχανάκι??? Μπαααα... ΚΑΝΕΝΑ! Δεν μ' αρέσουν τα μηχανάκια!!!

Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 210 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε στις 13:32, 29-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Κανένας θάνατος δεν είναι γλυκός. Αν έχει αμφιβολίες για αυτο κάνε μια βόλτα στα έκτακτα του ΚΑΤ να καταλάβεις τι εννοώ! Προσοχή με τα μηχανάκια ρε παιδιά καλό είναι να έχει και λίγο ασφάλεια. Με τον μπόμπο δεν σε βλέπουν καν
Νταξ ντε για πλάκα το πα τέλοσπαντων δεν αρκεί να προσέχεις μόνο εσύ αλλά και η μ********* που είναι μέσα στο αυτοκίνητο, εσύ είσαι στην ευθεία αυτή στρίβει για να μπει στην ευθεία και αντί για να κοιτάει αν περνάει άλλος βάζει κραγιόν ή κοιτάει την άλλη μ********** συνοδηγό και μιλάνε για τις σαχλαμάρες που λέει το cosmopolitan και το μαρδαμ φινγκαρό.

Παράθεση

drunk (Γκίκω)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη drunk
H Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H drunk έγραψε στις 21:44, 29-08-05:

Γενικά έχω μια αδυναμία στις Gillera...Πιο παλιά οδηγούσα Gillera μοντέλο του 98 μιλάμε τώρα ,αν και ήταν δυομισάρι σε εμφάνιση πλησίαζε τις enduro...πλέον ούτε τις πλησιάζω τις μηχανές...τις θαυμάζω όμως,ε αγάπη είναι αυτή..

Από μηχανάκια δε μου αρέσει κάποιο ιδιαίτερα..Από μηχανές όμως

ΚTMRC8, street μηχανή φοβερή !(και δεν έχει και θέση για συνεπιβάτη

Καλούτσικες είναι και οι touring μηχανές Yamaha Wildstar και η Honda Goldwing

Πάντως θα συμφωνήσω,χαλαρά είναι σκοτώστρες( άσε που για ένα περίεργο λόγο οι περισσότεροι οδηγοί τουτού δεν τα προσέχουν τα μηχανάκια ούτε και τα ποδήλατα ,σα να μην υπάρχουν

Παράθεση

drunk (Γκίκω)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη drunk
H Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H drunk έγραψε στις 21:46, 29-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από billthevampire
Νταξ ντε για πλάκα το πα τέλοσπαντων δεν αρκεί να προσέχεις μόνο εσύ αλλά και η μ********* που είναι μέσα στο αυτοκίνητο, εσύ είσαι στην ευθεία αυτή στρίβει για να μπει στην ευθεία και αντί για να κοιτάει αν περνάει άλλος βάζει κραγιόν ή κοιτάει την άλλη μ********** συνοδηγό και μιλάνε για τις σαχλαμάρες που λέει το cosmopolitan και το μαρδαμ φινγκαρό.
Πάντως εγώ δεν άκουσα για κανένα ατύχημα θανατηφόρο με γυναίκα οδηγό !Μήπως γιατί αυτές δεν κάνουν ταρζανιές στο δρόμο;

Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

O billthevampire έγραψε στις 03:38, 30-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από plain
Πάντως εγώ δεν άκουσα για κανένα ατύχημα θανατηφόρο με γυναίκα οδηγό !Μήπως γιατί αυτές δεν κάνουν ταρζανιές στο δρόμο;
Δεν κάνουν ταρζανιές αλλά δεν κοιτάνε μπροστά τους !!! Μόνο το πορδοπόλιταν διαβάζουν ή θα βάφοντε όταν οδηγάνε !!!!!!!

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 09:06, 01-09-05:

μπα... πέρασε και δεν έκατσε... τώρα στα γεράματα??

by the way.... είναι Peugeot η μάρκα... αν μπορεί κάποιος να σβήσει το h στο τέλος.. καλά θα ήταν!

Παράθεση

Chris

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Chris
H Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Chris έγραψε στις 09:44, 01-09-05:

Αν και γυναίκα.. Αν και δεν έχω ιδιαίτερη συμπάθεια στις μηχανές για πολλούς και διάφορους λόγους.. Θα αγόραζα ένα ZX-12R!!

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 21:21, 17-01-06:

Italjet Dragster.

Παράθεση

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη zxr
Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε στις 17:04, 31-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Chris
Αν και γυναίκα.. Αν και δεν έχω ιδιαίτερη συμπάθεια στις μηχανές για πολλούς και διάφορους λόγους.. Θα αγόραζα ένα ZX-12R!!
Chris ακόμα και με το ZX-6R βολευόμουν. Είναι ο πόθος μου!

Παλιά καβαλούσα ένα Yamaha WR 200. Τώρα έχω βάλει στο μάτι ένα Yamaha WR 250 Super Motard.

Πάντως θέλουν πολύ προσοχή οι άτιμες και να μην ακούω για γλυκούς θανάτους από νέα παιδιά...

Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 20:01, 01-02-06:

στην άλλη ζωή που θα γεννηθώ ποιό ψηλή θέλω να οδηγώ μια Africa twin ή μια super tenere ή ένα TDM...(λέμε τώρα....)

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 21:35, 01-02-06:

Ειμαι κατα της μηχανης ποσο μαλιστα των παπιων.Στις συγχρονες μεγαλουπολεις υπαρχει μεγαλος κινδυνος.Τωρα αν μου λεγανε οτι μου δεινουν παπι μονο στο χωριο μου θα το καβαλουσα.Μην ξεχναμε οτι τα παπια κλοτσανε + την σημαντικα μειωμενη προσφυση που εχουν.

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Covenant
Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 475 μηνύματα.

O Covenant έγραψε στις 00:38, 02-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil
Ειμαι κατα της μηχανης ποσο μαλιστα των παπιων.Στις συγχρονες μεγαλουπολεις υπαρχει μεγαλος κινδυνος.Τωρα αν μου λεγανε οτι μου δεινουν παπι μονο στο χωριο μου θα το καβαλουσα.Μην ξεχναμε οτι τα παπια κλοτσανε + την σημαντικα μειωμενη προσφυση που εχουν.
Εδώ είσαι λάθος καθώς λόγω της μεγαλύτερης διαμέτρου (17-18") των τροχών προσφέρουν καλύτερη πρόσφυση σε κλίσεις από ότι τα σκουτεράκια με τις 10-13" ρόδες.

Έχεις δει ποτέ καμιά μηχανή με μικρή διάμετρο ελαστικών;Δεν νομίζω

Επίσης η πρόσφυση εξαρτάται από το είδος και την ποιότητα των ελαστικών αλλά αυτό είναι άλλο θέμα

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 12:44, 02-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Covenant
Εδώ είσαι λάθος καθώς λόγω της μεγαλύτερης διαμέτρου (17-18") των τροχών προσφέρουν καλύτερη πρόσφυση σε κλίσεις από ότι τα σκουτεράκια με τις 10-13" ρόδες.

Έχεις δει ποτέ καμιά μηχανή με μικρή διάμετρο ελαστικών;Δεν νομίζω

Επίσης η πρόσφυση εξαρτάται από το είδος και την ποιότητα των ελαστικών αλλά αυτό είναι άλλο θέμα
Σωστα ολα αυτα αλλα και παλι τα μηχανακια ειναι επικινδυνα.Δεν εκανα αναλυση του συστηματος παπακι-scooter

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 13:38, 29-07-06:

πήρα πριν μια εβδομάδα το Gilera runner 125cc

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maik85
Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε στις 12:28, 31-07-06:

Εγώ πάντως θα ήθελα να πάρω μια vespa!! Φοβερό design!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lost_in_space
Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε στις 15:33, 31-07-06:

Εγώ θέλω ένα ημιαυτόματο μηχανάκι, δεν ξέρω πως λέγεται αλλά θέλω να είναι τουλάχιστον 90cc οπότε το ξεχνάω το μηχανάκι στα 16 (Μήπως να γράψω τους βρωμονόμους και να πάρω καμιά harley στα 16; )

Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolas17
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε στις 15:37, 31-07-06:

Θα ήθελα ...., βασικά δεν θα ήθελα μηχανάκι ,προτιμώ 100 φορές τα αυτοκίνητα όπου ο κίνδυνος σωματικών βλάβεων απο σύγκρουση είναι πολύ πιο μικρός!

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 14:11, 01-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space
Εγώ θέλω ένα ημιαυτόματο μηχανάκι, δεν ξέρω πως λέγεται αλλά θέλω να είναι τουλάχιστον 90cc οπότε το ξεχνάω το μηχανάκι στα 16 (Μήπως να γράψω τους βρωμονόμους και να πάρω καμιά harley στα 16; )
μπορείς με υπογραφή του κηδεμόνα στην αστυνομία να βγάλεις δίπλωμα για 50 και αν πάρεις ένα 50 και στα 18 βγάζεις δίπλωμα και παίρνεις μεγαλύτερη

Παράθεση

Troll

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Troll
Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 183 μηνύματα.

O Troll έγραψε στις 08:24, 02-08-06:

Θα μου άρεσε να έχω ένα παπάκι. (οτιδήποτε) Δεν μου αρέσουν ιδιαίτερα τα μηχανάκια αλλά όσοι λατρεύουν τις μηχανές σα και εμένα είναι αναγκαίο να πάρουν ένα για <<προπόνηση>> πρίν ανέβουν κατηγορία. Το ονειρό μου είναι να αποκτήσω κάποτε μια Yamaha R-6. Δεύτερη επιλογή η Kawasaki η 600άρα. Δεν είμαι φάν των μεγάλων ταχυτήτων καθώς η ασφάλεια των μηχανών είναι μηδαμινή απέναντι σε αυτή του αυτοκινήτου. Παρόλα αυτά μου αρέσουν πολύ οι μηχανές και θα ήθελα μια.

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 13:05, 04-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από Troll
Θα μου άρεσε να έχω ένα παπάκι. (οτιδήποτε) Δεν μου αρέσουν ιδιαίτερα τα μηχανάκια αλλά όσοι λατρεύουν τις μηχανές σα και εμένα είναι αναγκαίο να πάρουν ένα για <<προπόνηση>> πρίν ανέβουν κατηγορία. Το ονειρό μου είναι να αποκτήσω κάποτε μια Yamaha R-6. Δεύτερη επιλογή η Kawasaki η 600άρα. Δεν είμαι φάν των μεγάλων ταχυτήτων καθώς η ασφάλεια των μηχανών είναι μηδαμινή απέναντι σε αυτή του αυτοκινήτου. Παρόλα αυτά μου αρέσουν πολύ οι μηχανές και θα ήθελα μια.

ωραία γούστα έχεις

Παράθεση

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lost_Prophet
Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Lost_Prophet έγραψε στις 22:09, 07-02-10:

Ducati Hypermotard 796!!!!!!!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Achilles
Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 846 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε στις 22:23, 07-02-10:

Όταν μεγαλώσω βέβαια!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 23:12, 07-02-10:

Βέσπα!Βέσπα!Και πάλι Βέσπα!!!!

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 21:00, 11-02-10:

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 03:16, 19-05-12:

Προσωπικά, αν ποτέ καβαλούσα μηχανή, αυτή θα ήταν μια μαύρη 1000άρα bmw

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 01:30, 20-05-12:

Σε αυτην την εποχη απογνωσης, δικυκλο με ταχυτες και αν των 150κυβικων να ναι, και οτι να ναι...!
Λιγα φραγκα για την αγορα να βρεθουν μονο!

(και μην ξεχναμε, στο γκαραζ γινονται θαυματα! Μερακι και ορεξη για πειραματισμο ναεχουμε!)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Siafa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Siafa
H Siafa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Siafa έγραψε στις 18:06, 23-05-12:

Vespa struzzo ή rally 180

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους