Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,352 μηνύματα σε 75,349 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 558 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι μηχανάκι θα παίρνατε;

Ποιο μηχανάκι θα παίρνατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 26)
Italjet Dragster
3
11,54%
Piaggio Liberty
0
0%
Gillera Runer
3
11,54%
Μπομπο (οποιοδήποτε)
2
7,69%
Παπί (οποιοδήποτε)
8
30,77%
Piagio Zip
1
3,85%
Peugeoth 206WRC
2
7,69%
Adress
0
0%
Άλλο
7
26,92%

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 12:54, 25-08-05:

Τα λεει ολα ο τιλος!
Εγω θελω το Italjet Dragster
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 12:59, 25-08-05:

Μαλλον μπομπο θα επερνα απο αυτα που εχει...
Βασικα δεν εχει 50αρακι που να μου αρεσει... Εχω ενα liberty που δεν με αφηνει ο πατερας μου να πιανω αλλα δεν μου αρεσει.... Εχουμε βεβεα και ενα τρικυκλο της πιτσεριας που μου αρεσει πολυ... αλλα φαβαμε μην με κοροΐδευουν...!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 13:43, 25-08-05:

Γουρούνα (Μόνο αυτό μπορώ να οδηγήσω )
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 13:58, 25-08-05:

τπτ αλλο ξερεις να οδηγεις
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 15:32, 25-08-05:

Αμάξια αυτόματα μόνο. Είχα πάρει για βόλτα ενα 206 αυτόματο και παρόλο που δεν έχω κανει ούτε ενα μάθημα οδήγησης, το πήγα θαυμάσια!

Αν περάσω μαθήματα θα πέσει επιχορήγηση για το Suzuki Ignis!

ΥΓ: Το όνειρο μου ήταν το SAAB 9 3 Cabrio αλλά δεν....... ακόμα!

Επιστροφή στο θέμα μας
Παράθεση

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O antonis_wrx έγραψε: στις 22:10, 25-08-05:

μηχανή όχι ευχαριστώ... καμία... χαλαρά σκοτώστρες... χαλαρά αυτοκίνητο...
Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 210 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε: στις 23:31, 25-08-05:

Εγώ ένα μπομπο, μπορεί να είναι σκοτώστρες αλλά είναι μεγάλη πόρωση, δηλαδή γλυκός θάνατος.
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 09:03, 26-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από billthevampire
Εγώ ένα μπομπο, μπορεί να είναι σκοτώστρες αλλά είναι μεγάλη πόρωση, δηλαδή γλυκός θάνατος.
Κανένας θάνατος δεν είναι γλυκός. Αν έχει αμφιβολίες για αυτο κάνε μια βόλτα στα έκτακτα του ΚΑΤ να καταλάβεις τι εννοώ! Προσοχή με τα μηχανάκια ρε παιδιά καλό είναι να έχει και λίγο ασφάλεια. Με τον μπόμπο δεν σε βλέπουν καν
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 625 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 09:45, 26-08-05:

Εγώ πιτσιρικάς είχα ένα Gillera και το ψήφισα λόγω αναμνήσεων....
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 11:05, 26-08-05:

μηχανή όχι ευχαριστώ... καμία... χαλαρά σκοτώστρες... χαλαρά αυτοκίνητο...
+1
Το 95% των οδηγών έχουν κάνει έστω και ενα ψιλοτρακάρισμα σε κανα στοπ, που όμως δεν ήταν ηταν σοβαρο. Με το μηχανάκι ειναι όλα σοβαρα.

Τώρα επειδή οι "μηχανόβιοι" τα εχετε ακούσει 300 φορές αυτα, ενα hint αν έχετε μηχανακι αλλά δεν οδηγείτε αμάξι: Πείτε σε εναν οδηγό (οι πιο πολλοι στην κατηγορία ειναι πιτσιρικάδες αρα στον πατέρα σας) να σας κατσει στη θέση του οδηγού και να σας δείξει τα "τυφλά σημεία" του αμαξιού. Μετα μήν κάθεστε εκει. Είναι 5 λεπτά δουλεια και βελτιώνει την ασφάλεια αρκετά.
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 11:22, 26-08-05:

ε ναι, δε φτάνει που δεν προσέχουν και ιδιαίτερα οι οδηγοί αυτοκινήτων για τους γύρω τους, πάνε και τα μηχανάκια σαν τρελά, χέσε μέσα είναι η κατάσταση... εγώ για αυτό δε θέλω να οδηγώ συχνά και ειδικά μέσα στην πόλη... θα γίνει καμμιά στραβή χωρίς να φταίω και μετά θα έχω τύψεις εφ όρου ζωής .
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 10:01, 29-08-05:

Μηχανάκι??? Μπαααα... ΚΑΝΕΝΑ! Δεν μ' αρέσουν τα μηχανάκια!!!
Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 210 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε: στις 13:32, 29-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Κανένας θάνατος δεν είναι γλυκός. Αν έχει αμφιβολίες για αυτο κάνε μια βόλτα στα έκτακτα του ΚΑΤ να καταλάβεις τι εννοώ! Προσοχή με τα μηχανάκια ρε παιδιά καλό είναι να έχει και λίγο ασφάλεια. Με τον μπόμπο δεν σε βλέπουν καν
Νταξ ντε για πλάκα το πα τέλοσπαντων δεν αρκεί να προσέχεις μόνο εσύ αλλά και η μ********* που είναι μέσα στο αυτοκίνητο, εσύ είσαι στην ευθεία αυτή στρίβει για να μπει στην ευθεία και αντί για να κοιτάει αν περνάει άλλος βάζει κραγιόν ή κοιτάει την άλλη μ********** συνοδηγό και μιλάνε για τις σαχλαμάρες που λέει το cosmopolitan και το μαρδαμ φινγκαρό.
Παράθεση

drunk (Γκίκω)

Δραστήριο Μέλος

H Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H drunk έγραψε: στις 21:44, 29-08-05:

Γενικά έχω μια αδυναμία στις Gillera...Πιο παλιά οδηγούσα Gillera μοντέλο του 98 μιλάμε τώρα ,αν και ήταν δυομισάρι σε εμφάνιση πλησίαζε τις enduro...πλέον ούτε τις πλησιάζω τις μηχανές...τις θαυμάζω όμως,ε αγάπη είναι αυτή..

Από μηχανάκια δε μου αρέσει κάποιο ιδιαίτερα..Από μηχανές όμως

ΚTMRC8, street μηχανή φοβερή !(και δεν έχει και θέση για συνεπιβάτη 8)

Καλούτσικες είναι και οι touring μηχανές Yamaha Wildstar και η Honda Goldwing

Πάντως θα συμφωνήσω,χαλαρά είναι σκοτώστρες( άσε που για ένα περίεργο λόγο οι περισσότεροι οδηγοί τουτού δεν τα προσέχουν τα μηχανάκια ούτε και τα ποδήλατα ,σα να μην υπάρχουν
Παράθεση

drunk (Γκίκω)

Δραστήριο Μέλος

H Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H drunk έγραψε: στις 21:46, 29-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από billthevampire
Νταξ ντε για πλάκα το πα τέλοσπαντων δεν αρκεί να προσέχεις μόνο εσύ αλλά και η μ********* που είναι μέσα στο αυτοκίνητο, εσύ είσαι στην ευθεία αυτή στρίβει για να μπει στην ευθεία και αντί για να κοιτάει αν περνάει άλλος βάζει κραγιόν ή κοιτάει την άλλη μ********** συνοδηγό και μιλάνε για τις σαχλαμάρες που λέει το cosmopolitan και το μαρδαμ φινγκαρό.
Πάντως εγώ δεν άκουσα για κανένα ατύχημα θανατηφόρο με γυναίκα οδηγό !Μήπως γιατί αυτές δεν κάνουν ταρζανιές στο δρόμο;
Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

O billthevampire έγραψε: στις 03:38, 30-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από plain
Πάντως εγώ δεν άκουσα για κανένα ατύχημα θανατηφόρο με γυναίκα οδηγό !Μήπως γιατί αυτές δεν κάνουν ταρζανιές στο δρόμο;
Δεν κάνουν ταρζανιές αλλά δεν κοιτάνε μπροστά τους !!! Μόνο το πορδοπόλιταν διαβάζουν ή θα βάφοντε όταν οδηγάνε !!!!!!!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,727 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 09:06, 01-09-05:

μπα... πέρασε και δεν έκατσε... τώρα στα γεράματα??

by the way.... είναι Peugeot η μάρκα... αν μπορεί κάποιος να σβήσει το h στο τέλος.. καλά θα ήταν!
Παράθεση

Chris

Νεοφερμένος

H Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Chris έγραψε: στις 09:44, 01-09-05:

Αν και γυναίκα.. Αν και δεν έχω ιδιαίτερη συμπάθεια στις μηχανές για πολλούς και διάφορους λόγους.. Θα αγόραζα ένα ZX-12R!!
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 21:21, 17-01-06:

Italjet Dragster.
Παράθεση

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε: στις 17:04, 31-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Chris
Αν και γυναίκα.. Αν και δεν έχω ιδιαίτερη συμπάθεια στις μηχανές για πολλούς και διάφορους λόγους.. Θα αγόραζα ένα ZX-12R!!
Chris ακόμα και με το ZX-6R βολευόμουν. Είναι ο πόθος μου!

Παλιά καβαλούσα ένα Yamaha WR 200. Τώρα έχω βάλει στο μάτι ένα Yamaha WR 250 Super Motard.

Πάντως θέλουν πολύ προσοχή οι άτιμες και να μην ακούω για γλυκούς θανάτους από νέα παιδιά...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια