Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,075 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Παλιοί υπολογιστές και laptops: τι κάνουμε με αυτά;

Ciela

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 22:51, 13-08-12:

εχω ενα παλιο desktop και ενα laptop.
να τα αφησω στην αποθηκη; μπορω να τα παω καπου για ανακυκλωση ή στην καλύτερη ενδεχομένως να βγάλω κ τίποτα απ αυτα;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 22:53, 13-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ciela
να τα αφησω στην αποθηκη; μπορω να τα παω καπου για ανακυκλωση ή στην καλύτερη ενδεχομένως να βγάλω κ τίποτα απ αυτα;
τι χρονολογία τα αγόρασες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 23:24, 13-08-12:

καλα το desktop ειναι πολυυ παλιο, δεκαετία+. απλα πιανει χωρο στην αποθηκη κ δεν ξερω τι να το κανω... να το παω στα σκουπιδια;; αμα το παω για ανακυκλωση μπορει να χρησιμευσει και καπου..
το λαπτοπ απο την αλλη ειναι πιο καινουριο. δουλευει ακόμα μια χαρά, μόνο λίγο η μπαταρία του δεν την παλέυει.. το χω κοντα στα 6 χρόνια.

Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lysippe
H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 956 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε στις 00:14, 14-08-12:

Κοίτα εδώ, Ciela.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 01:01, 14-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ciela
Δώστα σε μένα να κάνω σκάτζα ό,τι χρήσιμο έχουν...

Δεν νομίζω να σου χρειαστεί κάτι, αν είναι παλιά, αλλά γενικά τις μνήμες και τους σκληρούς είναι αμαρτία τους θεούς να τα πετάξεις. Εγώ έχω χρησιμοποιήσει σε άλλο PC ακόμα και τροφοδοτικό, όταν το παλιό τα είχε φτύσει.

Τους δε σκληρούς δίσκους μπορείς να τους χρησιμοποιήσεις, με αντάπτορες, και σαν εξωτερικούς. Μπορείς να κρατήσεις δεύτερα backups πολύ σημαντικών σου αρχείων πχ. Άσε που δεν πιάνουν τόσο χώρο όσο οι ίδιοι οι εξωτερικοί.

Αν δεν τους θες, εδώ είμαι εγώ...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

challenger

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη challenger
Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Ηλεκτρονικός . Έχει γράψει 5,561 μηνύματα.

O challenger έγραψε στις 07:40, 19-08-12:

Τα μηχανηματα κειμήλια είναι απαραδεκτο να τα διαλύουμε!

βαλε αγγελια πως το χαρίζεις!
σιγουρα κάποιος θα βρεθει να το πάρει!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σχολιασμός φθηνών laptops - Από Valder
      Το θέμα έχει λάβει 1389 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-07-17 στις 11:12.
    • Σχολιασμός laptops (>1000€) - Από bunny217
      Το θέμα έχει λάβει 203 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-05-12 στις 07:36.
    • Παλιοί αποκωδικοποιητές supersport - Από rolingstones
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-09-09 στις 09:44.
    • Παλιοί έρωτες - Από troufaki18
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μπερδέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-05-09 στις 08:18.
    • Macbooks VS Laptops - Από Δεσμώτης
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υπολογιστές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-03-09 στις 10:37.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους