Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,817 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι δεν θα θέλατε από τον άλλο/η στο πρώτο ραντεβού

Katerina S (Κατερίνα Μουρατίδου)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina S
H Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H Katerina S what the water gave me έγραψε στις 23:06, 20-08-12:

Ο τιτλος πρεπει να λεει πολλα, οπωτε τα λογια ειναι περιττα;P Ξεκινησα αυτη τη συζητηση λοιπον για να αποφυγουμε πραγματα που δεν θα ηθελε να ακουσει ο αλλος απο εμας-και ειναι βασικο αυτο γιατι η πρωτη εντυπωση σε ενα ραντεβου παντα μετραει!
Πρωτον:Εγω δεν θα ηθελα καποιος στο πρωτο ραντεβου να με χουφτωσει ή να βαλλει τα κουλα του σε μερη που δεν θελω!
Δευτερον: Αν καπνισει μπροστα μου καηκε.
Αυτα απο μενα περιμενω τις δικες σας απαντησεις!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 23:07, 20-08-12:

Ότι έχει παιδί.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 00:32, 21-08-12:

Ότι έχει Level 70 Paladin στο WoW. Και μάλιστα, καλύτερο απ' το δικό μου!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

αορ (the less you know,the better it is....)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη αορ
Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O αορ Καλως Ορισατε έγραψε στις 00:47, 21-08-12:

Οτι ως τωρα εχει κανει μονο "ελεύθερες" σχέσεις.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 04:19, 21-08-12:

Εκνευριστική συμπεριφορά προς τους άλλους. Πχ, μου χει τύχει να πάμε σινεμά και να έχει αράξει με τα πόδια σηκωμένα πάνω στο χερούλι της καρέκλας και να κάνει φασαρία ενοχλώντας τους θεατές. Μηδέν σεβασμός. (οκ, δεν ήταν πρώτο, ήταν δεύτερο ραντεβού, αλλά με είχε ξενερώσει αρκετά και έδειξε ανωριμότητα).

Και φυσικά, δεν θα 'θελα να ακούσω «Σ'αγαπώ» ή κάτι παρόμοιο. Εφόσον το ακούσω αυτό από το πρώτο ραντεβού, κατά 99% την σχέση την παίρνω στο δούλεμα, αν δεν την αφήσω.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,251 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 08:31, 21-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Ότι έχει Level 70 Paladin στο WoW. Και μάλιστα, καλύτερο απ' το δικό μου!
Θα με παρατούσες στο πρώτο ραντεβού!
(btw υπάρχει κάτι που λέγεται Wrath oof the Lich King, δοκίμασέ το)

Αρχική Δημοσίευση από αορ
Οτι ως τωρα εχει κανει μονο "ελεύθερες" σχέσεις.
Αν μου το πει αυτό δε θα φύγω, απλά θα αρχίσω την ψυχανάλυση.

Εγώ θα έφευγα αν μου έλεγε οτι δε θέλει να κάνει ποτέ παιδιά: μου δείχνει έναν άντρα τελείως ανώριμο.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 11:12, 21-08-12:

Η πολύ έντονη παρουσία του εγώ του.
Δλδ σε φάση εγώ είμαι γαμάτος, εγώ έκανα αυτό, εγώ έκανα εκείνο, έχω αυτό, ΕΓΩ, εγώ ΕΓΩ εγώ.
Αυτά τα ψώνια που περηφανεύονται και νομίζουν ότι κάτι είναι μου τη σπάνε και τρώνε Χ με τη μία.

Τώρα το παρελθόν δε με νοιάζει και πολύ, ακόμα και παιδί να είχε ξέρωγω (τι σου κάνει το πολύ PLL) - τουλ. θα' ταν ειλικρινής.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 11:34, 21-08-12:

Στο πρώτο rendez vous δε θα ήθελα να χτυπήσει το κινητό του με κάποιον καγκουρο-ή-σκυλάδικο ήχο. Θα πάρω το κορμάκι μου και θα φύγω.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 11:38, 21-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
Στο πρώτο rendez vous δε θα ήθελα να χτυπήσει το κινητό του με κάποιον καγκουρο-ή-σκυλάδικο ήχο. Θα πάρω το κορμάκι μου και θα φύγω.
καλά κάνω και βάζω το ντριν ντριν
τελικά το πρώτο ραντεβού δεν είναι απλά μια συνάντηση σε περνάνε από κόσκινο οι γυναίκες

Αρχική Δημοσίευση από Katerina S
Πρωτον:Εγω δεν θα ηθελα καποιος στο πρωτο ραντεβου να με χουφτωσει ή να βαλλει τα κουλα του σε μερη που δεν θελω!
Δευτερον: Αν καπνισει μπροστα μου καηκε.
Αυτα απο μενα περιμενω τις δικες σας απαντησεις!
Καλύτερα να καπνίζει μπροστά σου παρά πίσω σου...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 11:41, 21-08-12:

Να με πάρει μονότερμα και να μη μ' αφήνει να μιλήσω σχεδόν καθόλου -όχι απαραίτητα να μιλάει για τον εαυτό του όσο μιλάει. Αλλά αν είναι να βγω ραντεβού και από την αρχή να κάνω απλά την γλάστρα δίπλα του, καλύτερα να βγει με τον καθρέφτη του.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 11:56, 21-08-12:

Να της μιλάω και να μην καταλαβαίνει τι τι λέω, και να χαζογελάει απλά με αυτό το χαζογκομενίστικο ύφος, χωρίς λόγο και αιτία

Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 12:09, 21-08-12:

τι θα συζητησεις πια με την κοπελα στο πρωτο ραντεβου για να μη σε καταλαβαινει?

μήπως είναι το ύφος "δε με νοιαζει τι λες, εγω θελω να το κανω μαζι σου;" γιατι αν ειναι αυτό, μπορείτε να συζητησετε μετα..

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 19:06, 21-08-12:

όχι δεν έχω πρόβλημα μαυτό

Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cosa Nostra
Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε στις 19:10, 21-08-12:

Να μην μου πεί να πάμε μπουζούκια στο πρωτο ραντεβου γιατι εγω είμαι του κλασσικού ρεπερτορίου στη μουσικη... και δεν αντεχω την αστικη υποκουλτουρα...
Επίσης να είναι σεμνα ντυμένη και χαμηλοβλεπουσα,δεν τις μπορω τις εξαλες και τις μοντερνες

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 19:11, 21-08-12:

''τι δουλεια κανεις ?''
''μπατσος''

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

O hack3r έγραψε στις 19:15, 21-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ρόζα Νέρα Flamingo
''τι δουλεια κανεις ?''
''μπατσος''
''τι δουλειά κάνεις?''
''Εισαγγελέας''

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 19:27, 21-08-12:

α επισης κατι του στυλ
η χρυση αυγη ναι μεν ...αλλα... και αλλα τετοια παρομοια
ή κατι σαν ''με τα ντρογκια σκεφτεσαι''
ή να μιζεριαζει λεγοντας οτι η ζωη ειναι αδικη, ή οτι του αρεσει να μενει με τουσςγονεις του γιατι εχει τσαπα φαι και γιατι η μανουλα του , του σιδερωνει κτλ κτλ
στην πορεια θα θυμηθω και αλλα

Παράθεση

gianniakos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gianniakos
Ο gianniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

O gianniakos έγραψε στις 19:50, 21-08-12:

Δεν θα ηθελα να μαθω οτι ειναι παντρεμενη

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

O hack3r έγραψε στις 19:56, 21-08-12:

Ότι είναι κρυφά άντρας

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 20:01, 21-08-12:

Πρώτον δεν δίνω ποτέ ραντεβού με σκοπό ερωτικές γνωριμίες, αλλά μόνο για φιλίες. Δεύτερον δεν παίρνω ποτέ σοβαρά τα πρώτα ραντεβού. Η πραγματική φύση των ανθρώπων αποκαλύπτεται σταδιακά. Πολύ επιφανειακά τα πρώτα ραντεβού. Γελιέστε ότι θα μάθετε την αλήθεια στην αρχή.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 21:21, 21-08-12:

Για την πρώην που τον πλήγωσε και πόσο απογοητευμένος είναι

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νεογέννητος

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Νεογέννητος
Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 843 μηνύματα.

O Νεογέννητος έγραψε στις 21:27, 21-08-12:

"Ήδη νιώθω ότι εμείς είμαστε πλασμένοι ο ένας για τον άλλον"..................................................................................................................

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 21:33, 21-08-12:

Σορι που σε εστησα...

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 22:53, 21-08-12:

" μηπως εισαι ο διακοπτης μου? οταν σε βλεπω αναβω. "

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 02:27, 22-08-12:

Κι άμα τράκαρε με το αυτοκίνητο; Θα πρέπει να βρει μια καλή δικαιολογία πάντως!

Παράθεση

Καραγκιόζης

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Καραγκιόζης
Ο Καραγκιόζης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O Καραγκιόζης Ε, ρε, γλέντια! έγραψε στις 16:55, 22-08-12:

Οποιοδήποτε δείγμα κλαψούρας, κακομοιριάς, κατινιάς, φλυαρίας ή αδιακρισίας στο πρώτο ραντεβού, σημαίνει ότι πολύ απλά δεν θα υπάρξει δεύτερο.

Το ίδιο ισχύει και αν μάθω ότι έχει παιδιά. Αν είναι κάτι που γνωρίζω από πρίν, τότε δεν θα υπάρξει κάν πρώτο ραντεβού.

(Ναι, είμαι 38 ετών "ανώριμος" και δεν θα κάνω ποτέ παιδιά.)

Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H SoZi έγραψε στις 18:06, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Καραγκιόζης
Οποιοδήποτε δείγμα κλαψούρας, κακομοιριάς, κατινιάς, φλυαρίας ή αδιακρισίας στο πρώτο ραντεβού, σημαίνει ότι πολύ απλά δεν θα υπάρξει δεύτερο.

Το ίδιο ισχύει και αν μάθω ότι έχει παιδιά. Αν είναι κάτι που γνωρίζω από πρίν, τότε δεν θα υπάρξει κάν πρώτο ραντεβού.

(Ναι, είμαι 38 ετών "ανώριμος" και δεν θα κάνω ποτέ παιδιά.)
Και να μην υπάρξει δείγμα κλαψούρας, κακομοιριάς, κατινιάς, φλυαρίας ή αδιακρισίας στο πρώτο ραντεβού, στο δεύτερο,στο τρίτο,στο τέταρτο,στο 10..κάποια στιγμή θα υπάρξει. Λογικά. Αν η γυναίκα ανήκει στο ανθρώπινο είδος.

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 18:11, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
Για την πρώην που τον πλήγωσε και πόσο απογοητευμένος είναι
Αρχική Δημοσίευση από Νεογέννητος
"Ήδη νιώθω ότι εμείς είμαστε πλασμένοι ο ένας για τον άλλον"..................................................................................................................
Αρχική Δημοσίευση από φρι
" μηπως εισαι ο διακοπτης μου? οταν σε βλεπω αναβω. "
Ένα συνδυασμό όλων αυτών των παραπάνω

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 21:22, 22-08-12:

Να σου σου πει καποιος
"Φευγουμε; Νυσταξα"

Φοβερος ενθουσιασμος!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ψαραδέλλη : 23-08-12 στις 00:26.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 21:47, 22-08-12:

να κοιτάει αλλού, έστω αδιάφορα.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lunatic artista

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lunatic artista
H lunatic artista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H lunatic artista έγραψε στις 22:39, 22-08-12:

Να φανεί τσιγκούνης,μαμάκιας ή ερμαφρόδιτο.Όλα τ' άλλα παλεύονται.

Είμαι καμμένη,μιλάω βάση εμπειριών.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 22:53, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από lunatic artista
Να φανεί τσιγκούνης,μαμάκιας ή ερμαφρόδιτο.Όλα τ' άλλα παλεύονται.

Είμαι καμμένη,μιλάω βάση εμπειριών.
Το τσιγκούνης το εννοείς ως σπάγγος Σκρούτζ γενικά ή αν δεν σε κεράσει στο πρώτο ραντεβού τότε γειά σας;

Το ερμαφρόδιτο πως το ορίζεις; Να έχει D στήθος και μούσια ή να συζητάτε για τα μανό όσο χτυπιέστε στο τελευταίο σιντί των Arch Enemy;

Θα επανέλθω αργότερα με την άποψή μου στο θέμα. Έχω κάτι πιάτα να πλύνω.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 22:54, 22-08-12:

Το μαμάκιας όμως δε το σχολίασες.

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 23:07, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Το μαμάκιας όμως δε το σχολίασες.
Το μαμάκιας δε θέλει ντεφινίσιον Λαούρι! Είναι γνωστή κατακριτέα αρρώστια του μέσου ενήλικου Έλληνα. Εμφανίζεται κυρίως σε όσα οχτάποδα είναι ανίκανα προς σύναψη σοβαρής σχέσης με οποιοδήποτε άλλο άτομο πέρα από τον φανταστικό και καλαναθρεμένο εαυτό τους.

"Εμένα η μάνα μου μαγείρευε έτσι, εμένα η μάνα μου είχε αρχές όχι σαν εσένα, εμένα η μάνα μου έβγαζε κεραυνούς από τα ρουθούνια".

Κι εμείς αγαπήσαμε και αγαπάμε τη μάνα μας, αλλά σε άλλη κλίμακα η μάνα, σε άλλη η γυναίκα. Άλλη η πρωτιά της καθεμιάς. Όποιος τα μπλέξει θα τ ακούει κι απ' τις δυο και όχι αδίκως. Δε θα σου πει ούτε η μάνα σου πως θα λειτουργείς το σπίτι σου, ούτε η γυναίκα σου πως θα μιλάς με το αίμα σου και τους συγγενείς σου. Μιλημένα, εξηγημένα και δίκαια.

Παράθεση

lunatic artista

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lunatic artista
H lunatic artista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H lunatic artista έγραψε στις 23:35, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Το τσιγκούνης το εννοείς ως σπάγγος Σκρούτζ γενικά ή αν δεν σε κεράσει στο πρώτο ραντεβού τότε γειά σας;

Το ερμαφρόδιτο πως το ορίζεις; Να έχει D στήθος και μούσια ή να συζητάτε για τα μανό όσο χτυπιέστε στο τελευταίο σιντί των Arch Enemy;

Θα επανέλθω αργότερα με την άποψή μου στο θέμα. Έχω κάτι πιάτα να πλύνω.
Σπαγγοραμμένος μέχρι αηδίας, σε φάση να ζητάει λεφτά μέχρι και για το ταξί. Το κέρασμα στο πρώτο ραντεβού δε με απασχολεί.
Ερμαφρόδιτο ντε. Δεν ορίζεται, το καταλαβαίνεις. Και κόβεις λάσπη απευθείας. Δε θέλω να μιλάω με τον άλλον για καλλυντικά και κρέμες ημέρας.

Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elise.
H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε στις 23:48, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Δεύτερον δεν παίρνω ποτέ σοβαρά τα πρώτα ραντεβού. Η πραγματική φύση των ανθρώπων αποκαλύπτεται σταδιακά. Πολύ επιφανειακά τα πρώτα ραντεβού. Γελιέστε ότι θα μάθετε την αλήθεια στην αρχή.
Αυτό θα έγραφα, συμφωνώ.

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 00:12, 23-08-12:

Μπορεις να καταλαβεις πολλα για καποιον κρινοντας απο τον τροπο που μιλαει , που συμπεριφερεται και πανω απ ολα απο αυτα που ασχολειται.
Πιστευοντας βεβαια οτι λεει αληθεια.
Συνηθως οταν καποιος ειναι υποκριτης φαινεται στον τροπο σου κοιταει , σε αυτα που λεει και σε αυτα που δε λεει...δεν ειναι και τοσο δυσκολο να καταλαβεις τα βασικα για καποιον...

Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 675 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 00:21, 23-08-12:

"Ααααχ,πήρα χθες ένα μπλουζάκι,όλα τα λεφτά" [μη γελάτε,κυκλοφορούν ανάμεσά μας. ]

Ιου. Δεν μπορώ τον άλλον να ασχολείται με ρούχα,κρέμες,μακιγιάζ,μαλλί περισσότερο από εμένα.

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

O hack3r έγραψε στις 00:44, 23-08-12:

Να μου πει πως προτιμάει Νουτέλα από Μερέντα

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 03:21, 23-08-12:

Ἂν παραγγείλουμε κρασὶ ἢ ποτό, νὰ ζητήσῃ νὰ βάλουν μέσα κόκα-κόλα.

Ῥίχνω Χ χωρὶς δεύτερη κουβέντα...

Καὶ πολλὰ ἀπὸ ὅσα ἀνέφεραν οἱ παραπάνω...

Ξέχασα νὰ ἀναφέρω ὅτι θεωρῶ δεδομένο ἐκ τῶν προτέρων ὅτι στὸ πρῶτο ῥαντεβοῦ θὰ κεράσω καὶ δὲ δέχομαι ἐπ' οὐδενὶ αὐτὴ νὰ ἀρνηθῇ. Ἐπ' οὐδενὶ ὅμως.

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 10:52, 23-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς

Ξέχασα νὰ ἀναφέρω ὅτι θεωρῶ δεδομένο ἐκ τῶν προτέρων ὅτι στὸ πρῶτο ῥαντεβοῦ θὰ κεράσω καὶ δὲ δέχομαι ἐπ' οὐδενὶ αὐτὴ νὰ ἀρνηθῇ. Ἐπ' οὐδενὶ ὅμως.
ωω μα τι τζεντλεμαν!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 10:59, 23-08-12:

"χθες είχα παει εκεί με κάτι φίλους απ τη δαπ/πασπ"

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 11:15, 23-08-12:

ή '' δε θα εκανα ποτε καμπινγκ, προτιμω ξενοδοχειο''

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H Katerina S what the water gave me έγραψε στις 12:27, 23-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Να μου πει πως προτιμάει Νουτέλα από Μερέντα
Ε οχι!

Παράθεση

@nn@

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη @nn@
H @nn@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H @nn@ έγραψε στις 13:36, 23-08-12:

Αν καταλαβώ απο αυτά που λέει ότι είναι (μίζερος ,άνεργος από επιλογή ,αιώνιος φοιτητής,μαμάκιας ,ψιλό αδερφή ,βαρέτος, εγωλάτρης,ναρκισσος,φασίστας , γελοίος, κτλ τα οποία απλά είναι απάραδεκτα ) θα με έβγαζε εκτός εαυτού αν μου έλεγε σαγαπώ , είμαι ερωτευμένος μαζί σου ή στίχους ποιημάτων, να μιλάει λές και βγάζει πολιτικό λόγο και γενίκα η οποιάδηποτε τύπου επιτηδευση.

Α και να αφήσει οποιοδήποτε υπονούμενο για την οικονομική του κάτασταση.............Και να κάνει αδιάκριτες ερώτησεις......

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 14:03, 23-08-12:

Χιπστεράκι ἐν ὄψει;

Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εργάτης/τρια . Έχει γράψει 2,424 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 14:05, 23-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από @nn@
Αν καταλαβώ απο αυτά που λέει ότι είναι (μίζερος ,άνεργος από επιλογή ,αιώνιος φοιτητής,μαμάκιας ,ψιλό αδερφή ,βαρέτος, εγωλάτρης,ναρκισσος,φασίστας , γελοίος, κτλ τα οποία απλά είναι απάραδεκτα ) θα με έβγαζε εκτός εαυτού αν μου έλεγε σαγαπώ , είμαι ερωτευμένος μαζί σου ή στίχους ποιημάτων, να μιλάει λές και βγάζει πολιτικό λόγο και γενίκα η οποιάδηποτε τύπου επιτηδευση.

Α και να αφήσει οποιοδήποτε υπονούμενο για την οικονομική του κάτασταση.............Και να κάνει αδιάκριτες ερώτησεις......
Wow χαλάρωσε, πως κατάφερες να σκεφτείς τέτοια μεγάλη λίστα;

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 14:16, 23-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από @nn@

Ίσως να είσαι λίγο υπερβολική.

Παράθεση

@nn@

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη @nn@
H @nn@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H @nn@ έγραψε στις 14:23, 23-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
Ίσως να είσαι λίγο υπερβολική.
Αν θεωρείς οτι είμαι υπερβολική, εσύ πιο από τα παραπάνω θα ανεχόσουν ......................???????

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Katerina S what the water gave me έγραψε στις 14:50, 23-08-12:

ο τυπος δηλαδη που δεν αναζηταει καθολου της περιπετεια! βαρετος

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους