Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,046 μέλη και 2,411,841 μηνύματα σε 75,395 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 571 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι δεν θα θέλατε από τον άλλο/η στο πρώτο ραντεβού

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 21:21, 21-08-12:

Για την πρώην που τον πλήγωσε και πόσο απογοητευμένος είναι
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νεογέννητος

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 836 μηνύματα.

O Νεογέννητος έγραψε: στις 21:27, 21-08-12:

"Ήδη νιώθω ότι εμείς είμαστε πλασμένοι ο ένας για τον άλλον"..................................................................................................................
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,627 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 21:33, 21-08-12:

Σορι που σε εστησα...
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,287 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 22:53, 21-08-12:

" μηπως εισαι ο διακοπτης μου? οταν σε βλεπω αναβω. "
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 02:27, 22-08-12:

Κι άμα τράκαρε με το αυτοκίνητο; Θα πρέπει να βρει μια καλή δικαιολογία πάντως!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Καραγκιόζης

Νεοφερμένος

Ο Καραγκιόζης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O Καραγκιόζης Ε, ρε, γλέντια! έγραψε: στις 16:55, 22-08-12:

Οποιοδήποτε δείγμα κλαψούρας, κακομοιριάς, κατινιάς, φλυαρίας ή αδιακρισίας στο πρώτο ραντεβού, σημαίνει ότι πολύ απλά δεν θα υπάρξει δεύτερο.

Το ίδιο ισχύει και αν μάθω ότι έχει παιδιά. Αν είναι κάτι που γνωρίζω από πρίν, τότε δεν θα υπάρξει κάν πρώτο ραντεβού.

(Ναι, είμαι 38 ετών "ανώριμος" και δεν θα κάνω ποτέ παιδιά.)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 18:06, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Καραγκιόζης
Οποιοδήποτε δείγμα κλαψούρας, κακομοιριάς, κατινιάς, φλυαρίας ή αδιακρισίας στο πρώτο ραντεβού, σημαίνει ότι πολύ απλά δεν θα υπάρξει δεύτερο.

Το ίδιο ισχύει και αν μάθω ότι έχει παιδιά. Αν είναι κάτι που γνωρίζω από πρίν, τότε δεν θα υπάρξει κάν πρώτο ραντεβού.

(Ναι, είμαι 38 ετών "ανώριμος" και δεν θα κάνω ποτέ παιδιά.)
Και να μην υπάρξει δείγμα κλαψούρας, κακομοιριάς, κατινιάς, φλυαρίας ή αδιακρισίας στο πρώτο ραντεβού, στο δεύτερο,στο τρίτο,στο τέταρτο,στο 10..κάποια στιγμή θα υπάρξει. Λογικά. Αν η γυναίκα ανήκει στο ανθρώπινο είδος.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,603 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 18:11, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
Για την πρώην που τον πλήγωσε και πόσο απογοητευμένος είναι
Αρχική Δημοσίευση από Νεογέννητος
"Ήδη νιώθω ότι εμείς είμαστε πλασμένοι ο ένας για τον άλλον"..................................................................................................................
Αρχική Δημοσίευση από φρι
" μηπως εισαι ο διακοπτης μου? οταν σε βλεπω αναβω. "
Ένα συνδυασμό όλων αυτών των παραπάνω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,627 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 21:22, 22-08-12:

Να σου σου πει καποιος
"Φευγουμε; Νυσταξα"

Φοβερος ενθουσιασμος!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ψαραδέλλη : 23-08-12 στις 00:26.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,663 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε: στις 21:47, 22-08-12:

να κοιτάει αλλού, έστω αδιάφορα.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lunatic artista

Νεοφερμένος

H lunatic artista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H lunatic artista έγραψε: στις 22:39, 22-08-12:

Να φανεί τσιγκούνης,μαμάκιας ή ερμαφρόδιτο.Όλα τ' άλλα παλεύονται.

Είμαι καμμένη,μιλάω βάση εμπειριών.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 22:53, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από lunatic artista
Να φανεί τσιγκούνης,μαμάκιας ή ερμαφρόδιτο.Όλα τ' άλλα παλεύονται.

Είμαι καμμένη,μιλάω βάση εμπειριών.
Το τσιγκούνης το εννοείς ως σπάγγος Σκρούτζ γενικά ή αν δεν σε κεράσει στο πρώτο ραντεβού τότε γειά σας;

Το ερμαφρόδιτο πως το ορίζεις; Να έχει D στήθος και μούσια ή να συζητάτε για τα μανό όσο χτυπιέστε στο τελευταίο σιντί των Arch Enemy;

Θα επανέλθω αργότερα με την άποψή μου στο θέμα. Έχω κάτι πιάτα να πλύνω.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,820 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 22:54, 22-08-12:

Το μαμάκιας όμως δε το σχολίασες.
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 23:07, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Το μαμάκιας όμως δε το σχολίασες.
Το μαμάκιας δε θέλει ντεφινίσιον Λαούρι! Είναι γνωστή κατακριτέα αρρώστια του μέσου ενήλικου Έλληνα. Εμφανίζεται κυρίως σε όσα οχτάποδα είναι ανίκανα προς σύναψη σοβαρής σχέσης με οποιοδήποτε άλλο άτομο πέρα από τον φανταστικό και καλαναθρεμένο εαυτό τους.

"Εμένα η μάνα μου μαγείρευε έτσι, εμένα η μάνα μου είχε αρχές όχι σαν εσένα, εμένα η μάνα μου έβγαζε κεραυνούς από τα ρουθούνια".

Κι εμείς αγαπήσαμε και αγαπάμε τη μάνα μας, αλλά σε άλλη κλίμακα η μάνα, σε άλλη η γυναίκα. Άλλη η πρωτιά της καθεμιάς. Όποιος τα μπλέξει θα τ ακούει κι απ' τις δυο και όχι αδίκως. Δε θα σου πει ούτε η μάνα σου πως θα λειτουργείς το σπίτι σου, ούτε η γυναίκα σου πως θα μιλάς με το αίμα σου και τους συγγενείς σου. Μιλημένα, εξηγημένα και δίκαια.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lunatic artista

Νεοφερμένος

H lunatic artista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H lunatic artista έγραψε: στις 23:35, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Το τσιγκούνης το εννοείς ως σπάγγος Σκρούτζ γενικά ή αν δεν σε κεράσει στο πρώτο ραντεβού τότε γειά σας;

Το ερμαφρόδιτο πως το ορίζεις; Να έχει D στήθος και μούσια ή να συζητάτε για τα μανό όσο χτυπιέστε στο τελευταίο σιντί των Arch Enemy;

Θα επανέλθω αργότερα με την άποψή μου στο θέμα. Έχω κάτι πιάτα να πλύνω.
Σπαγγοραμμένος μέχρι αηδίας, σε φάση να ζητάει λεφτά μέχρι και για το ταξί. Το κέρασμα στο πρώτο ραντεβού δε με απασχολεί.
Ερμαφρόδιτο ντε. Δεν ορίζεται, το καταλαβαίνεις. Και κόβεις λάσπη απευθείας. Δε θέλω να μιλάω με τον άλλον για καλλυντικά και κρέμες ημέρας.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε: στις 23:48, 22-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Δεύτερον δεν παίρνω ποτέ σοβαρά τα πρώτα ραντεβού. Η πραγματική φύση των ανθρώπων αποκαλύπτεται σταδιακά. Πολύ επιφανειακά τα πρώτα ραντεβού. Γελιέστε ότι θα μάθετε την αλήθεια στην αρχή.
Αυτό θα έγραφα, συμφωνώ.
Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε: στις 00:12, 23-08-12:

Μπορεις να καταλαβεις πολλα για καποιον κρινοντας απο τον τροπο που μιλαει , που συμπεριφερεται και πανω απ ολα απο αυτα που ασχολειται.
Πιστευοντας βεβαια οτι λεει αληθεια.
Συνηθως οταν καποιος ειναι υποκριτης φαινεται στον τροπο σου κοιταει , σε αυτα που λεει και σε αυτα που δε λεει...δεν ειναι και τοσο δυσκολο να καταλαβεις τα βασικα για καποιον...
Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 673 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε: στις 00:21, 23-08-12:

"Ααααχ,πήρα χθες ένα μπλουζάκι,όλα τα λεφτά" [μη γελάτε,κυκλοφορούν ανάμεσά μας. ]

Ιου. Δεν μπορώ τον άλλον να ασχολείται με ρούχα,κρέμες,μακιγιάζ,μαλλί περισσότερο από εμένα.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,544 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 00:44, 23-08-12:

Να μου πει πως προτιμάει Νουτέλα από Μερέντα
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,667 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 03:21, 23-08-12:

Ἂν παραγγείλουμε κρασὶ ἢ ποτό, νὰ ζητήσῃ νὰ βάλουν μέσα κόκα-κόλα.

Ῥίχνω Χ χωρὶς δεύτερη κουβέντα...

Καὶ πολλὰ ἀπὸ ὅσα ἀνέφεραν οἱ παραπάνω...

Ξέχασα νὰ ἀναφέρω ὅτι θεωρῶ δεδομένο ἐκ τῶν προτέρων ὅτι στὸ πρῶτο ῥαντεβοῦ θὰ κεράσω καὶ δὲ δέχομαι ἐπ' οὐδενὶ αὐτὴ νὰ ἀρνηθῇ. Ἐπ' οὐδενὶ ὅμως.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια