Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι δεν θα θέλατε από τον άλλο/η στο πρώτο ραντεβού

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 14:57, 23-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Katerina S
Τζεντλεμαν...αλλα γιατι σε πειραζει να βαλλει καποιος κοκα κολα στο ποτο? ειναι σημαδι κακογουστιας?
Ἀκριβῶς

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cosa Nostra
Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε στις 18:24, 23-08-12:

Στο πρώτο ραντεβού θα ήθελα σαν χαρακτηρας να μην είναι ξύλινη,αλαζονική,σοβαροφανης και ψωνισμένη με λίγα λόγια να είναι νορμάλ άτομο που θα μπορεις να κανεις μαζι της μια ενδιαφερουσα και ευχαριστη συζητηση.
Επίσης σαν Style γενικά να μην ειναι κακόγουστη.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Cosa Nostra : 23-08-12 στις 23:33.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 19:45, 23-08-12:

Τι δεν θα θελα στο πρώτο ραντεβού ε?
"Αχχχ κοιτα εκεινο το μωρακι πόσο γλυκό που είναι...Ποτε θα κανουμε κι εμεις ενα??"

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη georgia.94
H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 517 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε στις 22:19, 23-08-12:

Επειδη δεν φαινοταν ολος ο τιτλος νομιζα οτι ηταν 'Τι δεν θα θελατε στο κρεβατι?' και λεω 'τι τελειοοο τοπιιικ!'!!!Κριμαααααα!!

Στο πρωτο ραντεβου δεν θα ηθελα τσιγκουνιες απο τον ανδρα!!!!θα ξενερωνααα τρελα!!!και δεν θα ηθελα να τον ακουσω να κρινει τον οποιονδηποτε!γενικα θα τον ηθελα τζεντλεμαν!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 23:30, 23-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς
Ἂν παραγγείλουμε κρασὶ ἢ ποτό, νὰ ζητήσῃ νὰ βάλουν μέσα κόκα-κόλα.

Ῥίχνω Χ χωρὶς δεύτερη κουβέντα...

Κατσε ρε Πετρο, δηλαδη αν σου τηλεφωνησει την επομενη μερα η κοπελα εσυ θα της πεις να μην σε ξαναπαρει?
Και αν σε ρωτησει "γιατι" εσυ θα της πεις "Επειδη εβαλες κοκα-κολα μεσα στο ποτο σου";

Φανταζομαι θα αστειευεσαι ε?

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Trolletarian

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Trolletarian
Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε στις 23:45, 23-08-12:

να μου πει ότι είναι δεξιά

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,782 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 00:32, 24-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Ότι έχει Level 70 Paladin στο WoW. Και μάλιστα, καλύτερο απ' το δικό μου!
Δεν ξέρω αν το λες ειρωνικά αλλά speak for yourself δε βρίσκεις εύκολα γυναικα gamer

ότι δηλαδή τι;

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 00:42, 24-08-12:

Στο πλαισιο του savoir vivre (εκατερωθεν) ρε Βασιλη.
Τι αλλο?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ψαραδέλλη : 24-08-12 στις 01:43. Αιτία: Συντακτικο λαθος!Ελπιζω να μην προλαβε να το δει ο Πατρευς!
Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε στις 00:44, 24-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Trolletarian
Αυτό ειναι το λιγοτέρο.......Δηλαδη να σου έλεγε οτι ανηκει στο κομμα του Καζάκη το ΕΠΑΜ
η ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α θα ηταν όλα μέλι γάλα...
Το δικηγόρο του διαβόλου κάνω τωρα μην φανταστεις οτι εχω πρόβλημα με την απαντηση σου,
αλλα ο καθενας-α όπως και να το κανουμε εχει καποια πολιτικά πιστεύω.Δεν ειναι και απαραιτητο
να συμπιπτουν με τα δικα μας...

Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,782 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 00:45, 24-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ψαραδέλλη
Στα πλαισια του savoir vivre (εκατερωθεν) ρε Βασιλη.
Τι αλλο?

να το λεγε αλλιώς ή να μην αργούσε; οκ ανθρώπινα είναι αυτά...

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 00:50, 24-08-12:

Ελα μωρε μην κολλας στις λεξεις.
Καταλαβαινεις τι εννοω...

Φανταζομαι οτι για να ειναι το πρωτο ραντεβου ανυπομονεις να δεις τον αλλον.
Ξερω κι εγω...ετσι το βλεπω.

Τωρα για λογους ανωτερας βιας, οπως ειπε ο Zed, πχ να τον πατησει αυτοκινητο θα δειξουμε κατανοηση .

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Trolletarian

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Trolletarian
Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε στις 00:58, 24-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Cosa Nostra
Αυτό ειναι το λιγοτέρο.......Δηλαδη να σου έλεγε οτι ανηκει στο κομμα του Καζάκη το ΕΠΑΜ
η ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α θα ηταν όλα μέλι γάλα...
Εννοείται πως δεν θα ήταν. Ε όχι και ρεφορμίστρια

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 18:54, 24-08-12:

Επίσης, δε θα ήθελα να υπάρχει "αμηχανία", πχ. να μη μιλάει κανείς από τους 2, και να κοιτιόμαστε άβολα ή να κοιτάμε τους περαστικούς ξέρωγω χωρίς να λέμε τίποτα, ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ αν γίνει - χωρίς να σημαίνει ότι είναι λόγος απόρριψης - απλά δε τα το' θελα γιατί θα με άγχωνε, και φυσικά πρέπει ο άλλος να μιλήσει γιατί ως γνωστόν εγώ είμαι ντροπαλή λίγο και δε μιλάω λόγω άγχους.
Ευχαριστώ.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 19:09, 24-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Επίσης, δε θα ήθελα να υπάρχει "αμηχανία", πχ. να μη μιλάει κανείς από τους 2, και να κοιτιόμαστε άβολα ή να κοιτάμε τους περαστικούς ξέρωγω χωρίς να λέμε τίποτα, ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ αν γίνει - χωρίς να σημαίνει ότι είναι λόγος απόρριψης - απλά δε τα το' θελα γιατί θα με άγχωνε, και φυσικά πρέπει ο άλλος να μιλήσει γιατί ως γνωστόν εγώ είμαι ντροπαλή λίγο και δε μιλάω λόγω άγχους.
Ευχαριστώ.
Πρώτο ραντεβού, μετά από ένα 10λεπτο σιγής και αμηχανίας:
Γυναίκα: Τι άλλα νέα?
Άντρας: Τίποτα, τα ίδια... Εσύ τα δικά σου?
Γυναίκα: Κι εγώ τα ίδια..
Πάλι ένα δεκάλεπτο σιγής...
Γυναίκα: Πρεπει να φυγω εχω δουλεια
Αντρας: Οκ, όπως θες, θα σου τηλεφωνήσω να βρεθούμε παλι αύριο

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 19:10, 24-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς
Ἂν παραγγείλουμε κρασὶ ἢ ποτό, νὰ ζητήσῃ νὰ βάλουν μέσα κόκα-κόλα

κρασί με κόκα κόλα, σπράιτ με ούζο, μπίρα με λεμονάδα ή βυσσινάδα..
απορώ που δεν έχω φάει σουτ ακόμα..

απο εμπειρίες μου σε πρώτα ραντεβού,με ενοχλεί (όχι μόνο στο πρώτο ραντεβού αλλά γενικότερα μέχρι να τον γνωρίσω καλύτερα)
-να κάνει κίνηση να με χουφτώσει/φιλήσει κτλ
-να κάνει ρατσιστικά σχόλια
-να πουλάει μούρη για το οτιδήποτε
-να με πρήξει οτι πρέπει να πληρώσει επειδή είναι -και καλά- ο άντρας..

θα είναι κι άλλα όμως σίγουρα..

Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 19:35, 24-08-12:

Δεν ξερω αν εχει ειπωθει, αλλα επειδη μου χει τυχει δε θελω ο αλλος να μου πει ''σ αγαπω'' στο πρωτο ραντεβου.
θα πιεστω πολυ αμα το ακουσω.

Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 19:39, 24-08-12:

Σ'αγαπώ στο πρώτο ραντεβού -.-'
Από πού κι ως πού!

Εκτός κι αν είσαι αγαπησιάρα...

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 19:41, 24-08-12:

...ή 15 ετών.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 19:44, 24-08-12:

21 ημουν τοτε.ειναι μερικοι ανθρωποι που εκφραζουν ετσι τα συναισθηματα τους.
Οταν το ακουσα,ψιλοξενερωσα μεν, αλλαδεν ειπα τιποτα γιατι φυσικα δεν ενιωθα και γω το ιδιο.
Η υπερβολη μπορει και να εγινε για λογους εντυπωσιασμου.
Παντως επειδη το συζητησα μαζι του αργοτερα,μου ειπε οτι οντως το ενιωθε εκεινη τη στιγμη αν και δεν λεει ευκολα κατι τετοιο.

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 19:45, 24-08-12:

Μπα όχι, και 16 ετών το λένε και πριν το ραντεβού κιόλας.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 21:45, 24-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από rootbreaker
Δεν ξερω αν εχει ειπωθει, αλλα επειδη μου χει τυχει δε θελω ο αλλος να μου πει ''σ αγαπω'' στο πρωτο ραντεβου.
θα πιεστω πολυ αμα το ακουσω.
Αρχική Δημοσίευση από thimiosrg
Πρώτο ραντεβού, μετά από ένα 10λεπτο σιγής και αμηχανίας:
Γυναίκα: Τι άλλα νέα?
Άντρας: Τίποτα, τα ίδια... Εσύ τα δικά σου?
Γυναίκα: Κι εγώ τα ίδια..
Πάλι ένα δεκάλεπτο σιγής...
Γυναίκα: Πρεπει να φυγω εχω δουλεια
Αντρας: Οκ, όπως θες, θα σου τηλεφωνήσω να βρεθούμε παλι αύριο
Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΝΕΡΑ

Παράθεση

youhou (takis)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη youhou
Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

O youhou έγραψε στις 22:01, 24-08-12:

Την διακριτικη κινηση που κανει η κοπελα στην υπογραφη του vassilis498

Παράθεση

Νταφι

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Νταφι
Ο Νταφι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O Νταφι έγραψε στις 10:28, 25-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Trolletarian
Ξεχειλίζεις από χιούμορ και πανανθρώπινα συναισθήματα, ρε ....19άχρονε!

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,761 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 11:01, 25-08-12:

Δεν μου αρέσει καθόλου το πρώτο ραντεβού να καταλήξει σε χαμούρεμα!
Βγήκαμε υποτίθεται να μιλήσουμε,να γνωριστούμε, γιατί όμως ντε και καλά πρέπει να γίνουν όλα στο πρώτο ραντεβού;
Φιλιά, αγκαλιές,χαμουρέματα κλπ..
Χίλιες φορές να μη φιληθούμε καν στο πρώτο ραντεβού, απλά να μιλήσουμε, να γελάσουμε, να γνωριστούμε, και να γίνουν αργότερα σε άλλα ραντεβού τα "επόμενα" βήματα, πάρα να ορμάει ο άλλος από την πρώτη μέρα...

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 11:24, 25-08-12:

''Ισχύει αυτό που άκουσα για σένα τότε;''

Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

O Cosa Nostra έγραψε στις 14:16, 25-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από ZoeXal
Δεν μου αρέσει καθόλου το πρώτο ραντεβού να καταλήξει σε χαμούρεμα!
Βγήκαμε υποτίθεται να μιλήσουμε,να γνωριστούμε, γιατί όμως ντε και καλά πρέπει να γίνουν όλα στο πρώτο ραντεβού;
Φιλιά, αγκαλιές,χαμουρέματα κλπ..
Χίλιες φορές να μη φιληθούμε καν στο πρώτο ραντεβού, απλά να μιλήσουμε, να γελάσουμε, να γνωριστούμε, και να γίνουν αργότερα σε άλλα ραντεβού τα "επόμενα" βήματα, πάρα να ορμάει ο άλλος από την πρώτη μέρα...
Και αν ορμηξεις εσυ πρώτη ? δεν δεν οτι θα το κανεις αλλα μες την ζωη ειναι όλα...μπορει ο τυπος να σ αρεσει η
να ελκυει υπερβολικα...ξερεις απο πριν εκεινη τη στιγμη πως θα συμπεριφερθεις...

Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 14:56, 25-08-12:

Να μην μου κατσει

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε στις 13:37, 26-08-12:

Και αν ορμηξεις εσυ πρώτη ? δεν δεν οτι θα το κανεις αλλα μες την ζωη ειναι όλα...μπορει ο τυπος να σ αρεσει η
να ελκυει υπερβολικα...ξερεις απο πριν εκεινη τη στιγμη πως θα συμπεριφερθεις...
Αναλόγως φίλε Cosa Nostra...
Εγώ προσωπικά, με κάθε ειλικρίνεια δεν θα το κάνω ποτέ αυτό,
έτσι λέω, τώρα πως θα μου έρθουν κάποια στιγμή δε ξέρω..
Έχω άπειρα "επιχειρήματα" για να σου το αποδείξω αυτό,
αλλά θα βγω εκτός...
Απλά κάτι τέτοιο δεν με αντιπροσωπεύει σαν άνθρωπο..
Πολλοί με ελκύουν, με πολλά χαρακτηριστικά τους,
αυτός που θα δω στο περίπτερο, μέχρι και αυτόν που θα δω για ποτό...
Τι σημαίνει ότι θα ορμίσω;

Μέχρι τώρα δεν με έχει τύχει κάτι τέτοιο,
και ούτε το θέλω...
Για εμένα είναι θέμα σεβασμού, μυστηρίου...
εσύ μπορεί να το βλέπεις από την ρομαντική του πλευρά...

Κάτι τέτοιο θα με μειώσει, θα με κάνει να αισθανθώ σαν "κρέας"
ότι προλάβουμε να πιάσουμε, κάνουμε δηλαδή...
Από τη στιγμή που μπήκες στο λούκι να αρχίσεις κάτι,
να σε τραβήξει ο άλλος την προσοχή σου, να βγεις πρώτο ραντεβού,
σημαίνει ότι ενδιαφέρεσαι..
Για πιο λόγο να βιαστείς;
Θα κερδίσεις κάτι;
Άσε να υπάρχουν πράγματα,
να ανακαλύψεις αργότερα,
το κάθε τι στην ώρα του...
εκεί που πρέπει, όπως πρέπει...

Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 13:58, 26-08-12:

Ασε εμας τα κρεατα τοτε να την βρισκουμε ετσι και κατσε εσυ να περιμενεις τον αλλον στην δευτερα παρουσια

-5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 14:07, 26-08-12:

Νταξ Ζωή υπερβάλεις λίγο.
Ο Cosa Nostra έχει δίκιο, δε ξέρεις ποτέ, μπορεί να θες κάποιον τόσο πολύ που δε θα ελέγχεις ξέρωγω τον εαυτό σου και θα θέλεις εσύ να κάνεις κίνηση. Αυτό δε σημαίνει ότι δεν υπάρχει σεβασμός ή ότι βλέπεις τον άλλον σαν κρέας, ή ότι δεν υπάρχει περίπτωση να καταλήξει σε σοβαρή σχέση, αν είναι δυνατόν.
Κι αφού ένα φίλι θα χαλούσε το ραντεβού, δε θα ρωτήσω καν τη γνώμη που' χεις για το σεξ στο 1ο ραντεβού - θέλω να πω ότι οκ, ένα goodbye kiss δε θα κάνει τραγική τη κατάσταση.

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε στις 14:09, 26-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Ασε εμας τα κρεατα τοτε να την βρισκουμε ετσι και κατσε εσυ να περιμενεις τον αλλον στην δευτερα παρουσια
Δε θυμάμαι να σου απευθύνθηκα ούτε να σου είπα να μην "την βρίσκεις" με αυτό το τρόπο
Ο καθένας με τα θέλω του

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 14:23, 26-08-12:

Νταξ Ζωή υπερβάλεις λίγο. [...] Κι αφού ένα φίλι θα χαλούσε το ραντεβού, δε θα ρωτήσω καν τη γνώμη που' χεις για το σεξ στο 1ο ραντεβού
Νομίζω ότι λίγο έχει παρεξηγηθεί η Ζωή. Θα εστιάσω σε ένα σημείο στο οποίο δεν δόθηκε ιδιαίτερη σημασία: την επιλεκτικότητα.

Με λίγα λόγια, αλίμονο αν "δινόμασταν" έτσι εύκολα στην οποιαδήποτε κοπέλα με την οποία βγαίναμε έξω κι απλώς μας άρεσε. Θα εκτιμήσω μακράν περισσότερο εάν δείξει ότι με σέβεται και εμπράκτως κερδίσει την προσοχή μου με το σπαθί της , κι όχι απλώς γιατί έχει μεγάλο στήθος ή ωραίο κώλο - και άλλες έχουν, γιατί εκείνη λοιπόν;

Αντιθέτως, εάν κερδίσει την προσοχή μου, μπορώ να πω ότι δεν θα χαλούσε την μαγεία ένα φιλί ή ακόμα και σεξ στο 1ο ραντεβού. Μου έχουν προκύψει και οι δύο περιπτώσεις, χωρίς ωστόσο ποτέ να επιτρέψω "εκπτώσεις" στον αμοιβαίο αλληλοσεβασμό. Ίσα-ίσα, είναι πιο "μαγικό", για μένα, να ξεκινάς να ανακαλύπτεις σιγά-σιγά, αλλά από νωρίς, μία κοπέλα, ακόμα και στο σεξ.

Γιατί, ακόμα και η χημεία στο κρεβάτι, είναι κάτι που πρέπει να αρχίζεις να το ανακαλύπτεις εξ' αρχής.
Δεν έρχεται μόνη της.

Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

O Cosa Nostra έγραψε στις 17:10, 26-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από ZoeXal
Αναλόγως φίλε Cosa Nostra...
Εγώ προσωπικά, με κάθε ειλικρίνεια δεν θα το κάνω ποτέ αυτό,
έτσι λέω, τώρα πως θα μου έρθουν κάποια στιγμή δε ξέρω..
Έχω άπειρα "επιχειρήματα" για να σου το αποδείξω αυτό,
αλλά θα βγω εκτός...
Απλά κάτι τέτοιο δεν με αντιπροσωπεύει σαν άνθρωπο..
Πολλοί με ελκύουν, με πολλά χαρακτηριστικά τους,
αυτός που θα δω στο περίπτερο, μέχρι και αυτόν που θα δω για ποτό...
Τι σημαίνει ότι θα ορμίσω;

Μέχρι τώρα δεν με έχει τύχει κάτι τέτοιο,
και ούτε το θέλω...
Για εμένα είναι θέμα σεβασμού, μυστηρίου...
εσύ μπορεί να το βλέπεις από την ρομαντική του πλευρά...

Κάτι τέτοιο θα με μειώσει, θα με κάνει να αισθανθώ σαν "κρέας"
ότι προλάβουμε να πιάσουμε, κάνουμε δηλαδή...
Από τη στιγμή που μπήκες στο λούκι να αρχίσεις κάτι,
να σε τραβήξει ο άλλος την προσοχή σου, να βγεις πρώτο ραντεβού,
σημαίνει ότι ενδιαφέρεσαι..
Για πιο λόγο να βιαστείς;
Θα κερδίσεις κάτι;
Άσε να υπάρχουν πράγματα,
να ανακαλύψεις αργότερα,
το κάθε τι στην ώρα του...
εκεί που πρέπει, όπως πρέπει...
Κοιτα στην ζωη τα παντα δεν εξηγουνται με τη λογικη.δηλαδη αν αυτο..τοτε αυτο, και ουτ το καθ εξης.
Χρειαζεται και λιγο αυθορμητισμος,και λιγο να τ αφησεις και πιο χαλαρα τα πραγματα,και λιγο οσα πανε
και οσα ερθουνε.Δεν μπορεις να εχεις ενα μπουσουλα και να κινησε μην τυχων και φανεις καπως...
Εγω δεν ειπα να την πεσεις στον τυπο που αγοραζει τσιγαρα στο περιπτερο,ειναι και παραλογο...ομως
οταν εισαι σε μια παρεα και σ αρεσει καποιος,πανω στην συζητηση και στην ολη διασκεδαση μπορεις να
ερθεις πιο κοντα...η να εισαι πιο τολμηρη(στο οριο που θεωρει ο καθενας την τολμηροτητα) απο το συνηθισμενο.
Η ιδεα που εγραα το προηγουμενο ποστ ηταν καλα ειναι να μην ειμαστε απολυτοι...γιατι μπορει να τα φερει
ετσι η ζωη που μπορει να ξεπερασουμε τα ορια μας...

Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

O Cosa Nostra έγραψε στις 17:18, 26-08-12:

Ο Cosa Nostra έχει δίκιο, δε ξέρεις ποτέ, μπορεί να θες κάποιον τόσο πολύ που δε θα ελέγχεις ξέρωγω τον εαυτό σου και θα θέλεις εσύ να κάνεις κίνηση. Αυτό δε σημαίνει ότι δεν υπάρχει σεβασμός ή ότι βλέπεις τον άλλον σαν κρέας, ή ότι δεν υπάρχει περίπτωση να καταλήξει σε σοβαρή σχέση, αν είναι δυνατόν.
Κι αφού ένα φίλι θα χαλούσε το ραντεβού, δε θα ρωτήσω καν τη γνώμη που' χεις για το σεξ στο 1ο ραντεβού - θέλω να πω ότι οκ, ένα goodbye kiss δε θα κάνει τραγική τη κατάσταση.
prinCess η σωστη δοσολογια ειναι αυτο που γραφεις...ολα μπορουν να συμβουν !! μου εχει τυχει να παω στο πρωτο ραντεβου
σαν κρεμασμενος, δηλαδη παω - δεν παω γιατι βαριομουνα εκεινη την μερα......(δεν ηταν θεμα κοπελας) αυτη μια χαρα ητανε.Και να περασω καταπληκτικα και αν δεν ειχε ερθει η αδερφη της και ειχαμε αδειο σπιτι..μπορει να ειχε προχωρησει και αλλο η φαση...
Τι σημαινει αυτο οτι την κακοχαρακτηρισα επειδη ηταν διαχυτικη ? απεναντιας μειναμε και 2,5 χρονια μαζι...

Παράθεση

athenes

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη athenes
H athenes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H athenes έγραψε στις 23:04, 26-08-12:

Στο πρώτο ραντεβού πολλά είναι εκείνα που δεν θες, τα οποία σαφώς δεν θα τα θες ποτέ, ούτε δηλαδή στο δεύτερο, ούτε στο τρίτο, κ.λπ.
Αυτό που ως γυναίκα θεωρώ άσχημο από έναν άνδρα στο πρώτο ραντεβού (εννοείται ότι αυτός ο άνδρας σαν χαρακτήρας για συζήτηση είναι νορμάλ και γι'αυτό και εξ αρχής βγήκα μαζί του) είναι να μην πληρώσει εκείνος και για τους δύο καφέδες που θα έχουμε πιει.

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spurakos
Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 314 μηνύματα.

O spurakos έγραψε στις 23:29, 26-08-12:

Να πει "I'm a dude!"

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε στις 11:24, 27-08-12:

Μα δε μιλάω για ένα ένα goodbye kiss...
Αυτό λέω, έχει δίκιο ο Cosa Nostra δεν ξέρεις πως θα έρθουν,
μπορεί να μου τύχει δεν λέω αποκλείεται,
απλά κρίνω με το χαρακτήρα μου και τα στάνταρ μου
προς το παρόν κάτι τέτοιο εμένα προσωπικά
"δεν μου πάει"

Παράθεση

Alexandra8

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Alexandra8
H Alexandra8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Alexandra8 :) έγραψε στις 22:32, 28-08-12:

δεν θα ηθελα να μην ειναι ο εαυτος του και ας ακουει ή κανει οτι θελει

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 22:56, 28-08-12:

Να ειναι μουχλας , δηλααδη να του λες παμε απο δω απο κει και να βαριεται και να θελει ολη την ωρα να αρααααζει

Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

O Cosa Nostra έγραψε στις 01:17, 29-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ρόζα Νέρα Flamingo
Να ειναι μουχλας , δηλααδη να του λες παμε απο δω απο κει και να βαριεται και να θελει ολη την ωρα να αρααααζει
Ροζα αμα σε δει με το ΟΥΖΙ ανα χειρας σιγουρα θα θελει να αραξει........μαλλον να βρει καμια καβάτζα να κρυφτεί....

Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 01:37, 29-08-12:

Δεν θα ήθελα με τίποτα να δίνει υποσχέσεις και να λέει μεγάλα λόγια του ενθουσιασμού(μιλάω για υπερβολές). Δεν θα ξέρει από που έφυγα.
Να έχει κοντά τα χέρια του
Θα με χάλαγε απίστευτα άμα κοίταζε άλλες ή αν δεν είχαμε τι να πούμε.

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 02:04, 29-08-12:

Να κάνει γεώτρηση στη μύτη/αυτί και το αφού εξορύξει το ορυκτό να το κάνει μπαλάκι και να το εκσφενδονίσει προς απροσδόκητη κατεύθυνση

(Ναι έχει συμβεί)

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 02:21, 29-08-12:

δε θέλω πολλά λόγια με τί-πο-τα

οτιδήποτε άλλο μπορώ να το διαχειριστώ, μα τα πολλά και μεγάλα λόγια ακόμα και αν γουστάρω να κάνω σοβαρή σχέση με το άτομο αυτό δε-τα-θέ-λω.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 29-08-12 στις 03:12. Αιτία: μεταφορά μηνύματος
Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 08:53, 29-08-12:

Ροζα αμα σε δει με το ΟΥΖΙ ανα χειρας σιγουρα θα θελει να αραξει........μαλλον να βρει καμια καβάτζα να κρυφτεί....
αμα ειναι τετοιος ρε κοζα καλα θα κανει και θα κρυβεται...
δημοσιος κινδυνος ειναι πιο πολυ εκεινος παρα εγω ...
!

Παράθεση

Katerina S (Κατερίνα Μουρατίδου)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina S
H Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H Katerina S what the water gave me έγραψε στις 17:52, 30-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από georgia.94
Επειδη δεν φαινοταν ολος ο τιτλος νομιζα οτι ηταν 'Τι δεν θα θελατε στο κρεβατι?' και λεω 'τι τελειοοο τοπιιικ!'!!!Κριμαααααα!!

Στο πρωτο ραντεβου δεν θα ηθελα τσιγκουνιες απο τον ανδρα!!!!θα ξενερωνααα τρελα!!!και δεν θα ηθελα να τον ακουσω να κρινει τον οποιονδηποτε!γενικα θα τον ηθελα τζεντλεμαν!
Να φτιαξω και αυτο το θεμα?

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
Σ'αγαπώ στο πρώτο ραντεβού -.-'
Από πού κι ως πού!

Εκτός κι αν είσαι αγαπησιάρα...
κατι βλαμενα αγορακια το λενε και αυτο που να τους παρει ο δ*****, γιατι νομιζουν πως ετσι μας ριχνουν

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 03-09-12 στις 12:21. Αιτία: Ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 18:40, 30-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Katerina S
κατι βλαμενα αγορακια το λενε και αυτο που να τους παρει ο δ*****, γιατι νομιζουν πως ετσι μας ριχνουν
Δεν σας ρίχνουν?

Παράθεση

βασιλική22

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη βασιλική22
H βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H βασιλική22 και χορεύω χορεύωωωω έγραψε στις 09:43, 03-09-12:

να αρχισει να εξιστορει τους παλιους του ερωτες

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 11:07, 03-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από georgia.94
Μπορείς να διευκρινήσεις λίγο παραπάνω πώς τις σκέφτεσαι τις τσιγκουνιές;

Παράθεση

Efoula Vmk

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Efoula Vmk
H Efoula Vmk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Efoula Vmk wiiii!!! έγραψε στις 11:37, 03-09-12:

να ειναι ενας βρωμυλος,αξεστος και χωρις τροπους! απαισιο πραγμα!καταρρει αμεσως το ωραιο του ιματζ!

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 11:53, 03-09-12:

Να πάμε να φάμε και να ακούω τα μασουλητά του.
Να τρώει δηλαδή με ανοιχτό το στόμα, να μην σκουπίζει το στόμα του πριν χρησιμοποιήσει το ποτήρι, γενικά να μην έχει άψογους τρόπους.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους