Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,078 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,666 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα πάντα για τις μοτοσυκλέκτες

Hainen

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Hainen
Ο Hainen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Hainen έγραψε στις 22:07, 12-10-09:

Καλησπέρα σας ειμαι νεο μελος μόλις γράφτηκα. Θέλω τη γνωμη-βοηθεια σας σε ενα θεμα που με απασχολεί.

Σκεφτομαι να αγορασω μηχανακι ή μηχανη και δεν ξερω τι να διαλέξω. Να σας πω οτι ποτε μεχρι τωρα δεν ειχα κατι αφου μολις πρόσφατα πήρα και το δίπλωμά μου και ειμαι χαρουμενος. Μπορω να οδηγω συμφωνα με αυτο εως 25 KW.

Απο τη μια σκεφτομαι να αγορασω παπακι απο την αλλη θελω κατι μεγαλυτερο για να κανω και πιο μακρινες εξορμησεις το παπακι ειναι μονο για πολη. Μου αρεσει πολυ η Kawasaki Ninja 250 αλλα ειναι λιγο ακριβη για εμένα. Με χαρα περιμενω τις οποιες προτασεις σας. Ακομα αν εχετε να μου προτεινετε και καποιο κρανος feel free to do it.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 12:22, 13-10-09:

Απο οτι λες πειρες προσφατα το διπλωμα.... Οποτε ειναι πολυ πιθανων να εχει περιορισμο ως προς το αν θα ειναι ημιαυτοματο η με συμπλεκτη.... Παιζει κατι τετιο; Για να ξερουμε κιολας που μπορεις να κινιθεις...

Η νιντζα λεγετε οτι ειναι πολυ καλο μηχανακι, αλλα ειναι πανακριβο... Τα παπια απο την αλλη ειναι φτηνα, εχουν φτηνη συντιριση, αλλα δεν ειναι και μηχανη....
Εσυ γενικα τι θες απο το οχημα που θα παρεις;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hainen

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Hainen
Ο Hainen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Hainen έγραψε στις 22:59, 13-10-09:

Δεν εχει σχεση ο συμπλέκτης. Μπορώ να οδηγω μηχανη έως 25 KW.

Θέλω ενα μεσο για την πόλη αλλα να μπορω να κανω και μεγαλύτερες βόλτες εκτος αυτής. Η νιτζα ειναι πολυ καλή αλλα οντως πανακριβη. Απο την αλλη ενα παπακι ομως δεν κανει για μακρινες βολτες μονο μεσα τη πόλη.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 12:22, 14-10-09:

Μπορεις να κοιταξεις για καπια μηχανη που να σ'αρεσει, μεταχειρισμενη, ωστε να σου ερθει φτηνη (ισως και πιο φτηνη απο καινουργιο παπακι).
Αλλιως, σκεψου και την περιπτωση καπιου μεγαλου σκουτερ. Υποτιθετε (δεν τα εχω δοκιμασει στην πραξη) οτι ειναι ειναι πολυ ανετα για ταξιδι.
Για το παπι τωρα... Μην περιμενεις πολα για ταξιδι, αλλα μην το υποτιμας κιολας...!

Παράθεση

thanosf

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη thanosf
Ο thanosf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O thanosf έγραψε στις 13:39, 04-02-10:

Πήρες τελικά κάτι?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

κερκος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη κερκος
Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O κερκος έγραψε στις 17:52, 02-05-12:

γνωριζει κανεις απο μηχανακια να ανοιξουμε εδω μια κουβεντα;; θελω τις γνωμες σας για το τσαλι που ετοιμαζομαι να φτιαξω..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 13:35, 30-08-12:

'Ομορφα οχήματα. Kόστος αγοράς και συντήρησης ; Ξέρει κανείς ;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  motorc.jpg
Εμφανίσεις:  185
Μέγεθος:  449,3 KB  
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 15:40, 30-08-12:

Τι ενοεις; Θελεις να αγορασεις μηχανη και ρωτας για το κοστος; Αυτο εξαρτατε απο την καθε μηχανη, τοσο για την αγορα οσο και για την συντηρηση, δεν υπαρχει μια γενικη απαντιση!
Η πιο γενικη απαντιση ειναι: Πιο φτηνα απο αυτοκινιτο, αλλα και αυτο δεν ειναι απολυτο!

Παράθεση

elepan (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elepan
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O elepan I miss the sun. έγραψε στις 15:38, 09-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από anwnymos
κανα γυμνο εχεις οδηγησει πιο παλια η κατευθειαν ντου στο ψητο(τα superbikes δηλαδη)?
Aν και είμαστε σε θέμα αυτοκινήτων....είχα ξεκινήσει με 600αρα
αυτου του στυλ

Αυτη η monster είναι τέλος 2000.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stefan87

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη stefan87
Ο stefan87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 114 μηνύματα.

O stefan87 έγραψε στις 15:58, 09-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από elepan
Aν και είμαστε σε θέμα αυτοκινήτων....είχα ξεκινήσει με 600αρα
αυτου του στυλ

αν και ειμαι λιγο ασχετος με τα μηχανακια,οδηγας μηχανη 600cc?θα πρεπει να ειναι πανακριβη!

Ο μικροτερος αδερφος μου προσφατα πηρε ενα 50ρακι DAYTONA SPRINTER ακριβως αυτο απο κατω,ειναι απο τα πιο συχνα μηχανακια που συναντω στο δρομο,δεν ξερω τι τα κανει περιζητητα!Αν και βγηκαμε λιγο off topic...

Αυτη η monster είναι τέλος 2000.
αν και ειμαι λιγο ασχετος με τα μηχανακια,οδηγας μηχανη 600cc?θα πρεπει να ειναι πανακριβη!

Ο μικροτερος αδερφος μου προσφατα πηρε ενα 50ρακι DAYTONA SPRINTER ακριβως αυτο απο κατω,ειναι απο τα πιο συχνα μηχανακια που συναντω στο δρομο,δεν ξερω τι τα κανει περιζητητα!Αν και βγηκαμε λιγο off topic...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

elepan (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elepan
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O elepan I miss the sun. έγραψε στις 16:03, 09-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από stefan87

Πολύ οφ τοπικ.

Τα πάθη πληρώνονται.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους