Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,708 μηνύματα σε 74,626 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ξηρό στόμα και λαιμός

αφροξιλανθη

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη αφροξιλανθη
H αφροξιλανθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H αφροξιλανθη έγραψε στις 20:13, 01-09-12:

εδω κ αρκετο καιρο νιωθω σχεδον ολη την μερα το στομα μου στεγνο κ το λαιμο μου!!!σαν να μην μου φτανει το σαλιο ενα πραγμα!!!κ την γλωσσα μου πλατια καπως!!!το εχετε παθει ποτε?κ αν ναι τι μπορει να ειναι???μια φιλη μου μου ειπε οτι ειναι απο αγχος!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Solon

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Solon
Ο Solon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Solon έγραψε στις 20:28, 01-09-12:

Επισκέψου έναν καλό ΩΡΛ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 22:47, 02-09-12:

Νερό.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 22:59, 02-09-12:

κοίτα το ζάχαρό σου.

αλλά γιατί δεν πας σε γιατρό;
αν δεν έχεις ασφάλεια ούτε λεφτά, πήγαινε σε εφημερεύων,
(σήμερα επιδεινώθηκε το πρόβλημά μου δεν μπορώ ούτε να καταπιώ, μπλα, μπλα, μπλα,
να σου κάνουν ενδονοσοκομειακές εξετάσεις)

μην το αφήνεις.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

αφροξιλανθη

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη αφροξιλανθη
H αφροξιλανθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H αφροξιλανθη έγραψε στις 23:49, 02-09-12:

σημερα ειμαι αρκετα καλυτερα...οταν δεν το σκεφτομαι δεν το νιωθω αρα μαλλον ειναι ψυχολογικο..οσο για τις εξετασεις εκανα αλλα λογο απεργιων θα τις παρω την πεμπτη!!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους