Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,181 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα πράγματα που κάνει, και παρά την θέληση του/της σας κάνουν να γελάτε

Katerina S (Κατερίνα Μουρατίδου)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina S
H Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H Katerina S what the water gave me έγραψε στις 15:55, 04-09-12:

Τωρα τελευταια χωρις την θεληση μου αρχιζω και γινομαι πιο ρομαντικη. Κοιταζω καποιον απο πολλες προοπτικες, αλλα η συγκεκριμενη μου ειχε ξεφυγει για τα καλα. Το καταλαβα, οταν ο γλυκουλης μου, μου αποκαλυψε οτι οτιδηποτε του λεω το σκεφτεται παρα πολυ προσεκτικα. Στην αρχη το βρηκα πολυ ρομαντικο. Τωρα καθομαι , το σκεφτομαι και γελαω, τον φανταζομαι να του στελνω ενα μηνυμα και να ψαρωνει προσπαθωντας να καταλαβει τι σκεφτομαι, τι νιωθω, τι θελω. Και ολα αυτα για ενα μηνυμα που του εστειλα ας πουμε πανω στην βαρεμαρα μου. Για μενα αυτο ειναι μια τελεια ατελεια. Περιμενω και τις δικες σας απαντησεις πανω στο θεμα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 16:15, 04-09-12:

Πάντως ήταν πολύ γλυκό αυτό που σου είπε..
Είσαι τυχερή.. (φτου φτου φτου)..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Dida~
H Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε στις 19:20, 04-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Katerina S
να ψαρωνει προσπαθωντας να καταλαβει τι σκεφτομαι, τι νιωθω, τι θελω.
Awww.
Cutieee ^_^
Μην του ψήνεις το ψάρι στα χείλη του γλυκούλη σου όμως, ε;
Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Πάντως ήταν πολύ γλυκό αυτό που σου είπε..
Είσαι τυχερή.. (φτου φτου φτου)..
Όντως πολύ γλυκό.
Θέλουμε και εμείς ενα copy του γλυκούλη παρακαλώ..

Καταβάθος, το βέλος του ποντικιού μου ήθελε να πατήσει το πράσινο κουτάκι κάτω δεξιά του ποστ σου γιατί βρέθηκε στο κόκκινο δεν ξέρω.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 19:37, 04-09-12:

Πολυ γλυκουλη ναι. Απολαυσε το μεχρι να κρατησει γιατι κατι τετοιες καταστασεις δεν κρατανε για πολυ απο την μερια των αντρων.Δικο σας χαρακτηριστικο να δινεται υπερ του δεοντως σημασια σε ανουσια πραγματα

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 09:01, 05-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Απολαυσε το μεχρι να κρατησει γιατι κατι τετοιες καταστασεις δεν κρατανε για πολυ απο την μερια των αντρων.
Με αυτό θα συμφωνήσω και θα προσθέσω ότι ισχύει κ για τα δύο φύλα. Δυστυχώς.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 11:25, 05-09-12:

οτιδηποτε του λεω το σκεφτεται παρα πολυ προσεκτικα

στο αμαξι:

εσυ: μπλα μπλα μπλα μπλ----ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ
αυτος: (σκεφτεται) κοκκινο φαναρι? τι να εννοει τωρα το ζουζουνι μου? μπας και μιλαει για την..

(ΚΡΑΤΣ---ΜΠΟΥΜ)

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Παρά 5 - Από Σπυρακος (^^)
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-06-14 στις 19:03.
    • Παρα 5 vs Σαββατογεννημένες - Από Maggie
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-06-11 στις 14:34.
    • Όταν υπάρχει θέληση, η μάθηση... συμβαίνει - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-10-10 στις 19:52.
    • Καλύτερα... παρά... - Από ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ
      Το θέμα έχει λάβει 40 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-05-09 στις 21:26.
    • Αρκεί η θέληση και οι ικανότητες για την επιτυχία; - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 45 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-07-08 στις 13:15.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους