Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,096 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,093 μηνύματα σε 74,654 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προβληματικές παρτίδες Amita Motion

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 16:12, 11-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Εδώ σταμάτησαν το VICKS σε στικ γιατί λέει σε κάποιους ξέραινε τη μύτη και παραπονέθηκαν. Ας μην το αγόραζαν αυτοί οι κάποιοι, εμείς οι υπόλοιποι τι φταίμε?
Βρασε μεντα και πασαλειψου, κανει δουλεια. Καλυτερη απο βικς

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Monte Cristo (Mad Max)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Monte Cristo
Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 486 μηνύματα.

O Monte Cristo είδε φως, μπήκε, και έγραψε στις 16:16, 11-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Βρασε μεντα και πασαλειψου, κανει δουλεια. Καλυτερη απο βικς
Εισπνοές με ευκάλυπτο. Εγγύηση!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 16:26, 11-09-12:

Ρε σεις πως θα κουβαλάω την κατσαρόλα στην τσάντα μου? Το πρόβλημα δεν είναι όταν είμαι σπίτι, όταν είμαι έξω το θέλω.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

core01

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη core01
Ο core01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O core01 έγραψε στις 09:19, 12-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από andre
Εγώ περιμένω να δω τι ημερομηνία θα έχουν οι χυμοί που θα μοιράσουν στη "μέρα θετικής ενέργειας". τους βλέπω όλους εκεί πέρα να φεύγουν με κόψιμο από την Amita motion με 9 βιταμίνες και κωλοβακτηρίδια!
πες το ψέμματα. μου θυμίζει ένα παιχνίδι που μοιράζανε οι κακοί τον ιό έτσι
πλακα στη πλάκα όμως πρέπει η amita να προσέξει τι θα μοιράσει.

Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη souzana
H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε στις 11:06, 12-09-12:

θα κοιτάξετε ημερομηνία όποιος παει

Παράθεση

core01

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη core01
Ο core01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O core01 έγραψε στις 10:15, 13-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από souzana
θα κοιτάξετε ημερομηνία όποιος παει
το θέμα είναι ότι το πιο σίγουρο είναι ότι δεν θα το ξέρουν πολλοί άνθρωποι.
θα πρέπει η amita να βάλει 2 ταμπέλες --> "amita κανονική" & "amita για WC"

Παράθεση

mourningStar

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mourningStar
Ο mourningStar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O mourningStar FACILITATE CELLULAR REVOLUTION έγραψε στις 16:17, 14-09-12:

Εγω μετρησα τις βιταμινες και μου βγηκαν 5!!!!

Παράθεση

McConkey

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη McConkey
Ο McConkey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

O McConkey έγραψε στις 16:20, 14-09-12:

Τα amita είναι ψευδοχημοί δε προσφέρουν τπτ το ουσιαστικό.......
Αν θέλετε χυμό πηγαίντε λαική αγοράστε πορτοκάλια και κάντε χυμό

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη souzana
H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε στις 18:16, 14-09-12:

πήρα σημερα 2 δίλιτρα

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 15:45, 20-09-12:

Εγώ ήπια προχτές,κοίταξα και ημερομηνία και έλεγε Δεκέμβρη του 13.Πάντως ούτε ξινός ήταν,ούτε τίποτα.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους