Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,750 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 362 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προβληματικές παρτίδες Amita Motion

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,776 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 23:08, 08-09-12:

δεν ξέρω τι λέτε εγώ πάντως τώρα διαβάζω το θέμα αδειάζοντας την τελευταία motion 8) ( ναι κοιταξα τις ημερομηνίες και είναι οκ )
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 8,991 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 23:12, 08-09-12:

και η αμιτα και η life που εχω πιει ειναι νερωμενες και χειροτερες εκδοσεις αλλα ακριβοτερες απο τους χυμους ιδιωτικης ετικετας καρφουρ πχ

ειδικα οι ασπροι χυμοι καρφουρ με ολα τα φρουτα χωρις ζαχαρη ειναι εξαιρετικοι

απορω πιο πληρωνει φιρμα γιανα αγοραζει καθαρα νερωμενους χυμους..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,776 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 23:18, 08-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
και η αμιτα και η life που εχω πιει ειναι νερωμενες και χειροτερες εκδοσεις αλλα ακριβοτερες απο τους χυμους ιδιωτικης ετικετας καρφουρ πχ

ειδικα οι ασπροι χυμοι καρφουρ με ολα τα φρουτα χωρις ζαχαρη ειναι εξαιρετικοι

απορω πιο πληρωνει φιρμα γιανα αγοραζει καθαρα νερωμενους χυμους..
σοβαρά μιλάς τώρα; ειδικά αυτός ο ανάμεικτος του carefour είναι αηδία δεν πίνεται. γενικά προσωπικά το αντίθετο θα λεγα το 90% των ιδιωτικής ετικέτας είναι γτπ. πιο υγιεινοί ίσως δεν ξέρω, αλλά δεν πίνονται.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 23:20, 08-09-12:

Καλα ρε παιδια,ο Alicyclobacillus spp ειναι μη παθογονος για τον ανθρωπο,οπως επιβεβαιωνει και η δηλωση του ΕΦΕΤ.

Κλαιν.
Παράθεση

Iratus

Δραστήριο Μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 396 μηνύματα.

O Iratus έγραψε: στις 00:04, 09-09-12:

Δε με νοιάζει πίνω μόνο Life
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,287 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 00:17, 09-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Iratus
Δε με νοιάζει πίνω μόνο Life
Εγω πινω την life στο ποτηρι.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 8,991 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 05:12, 09-09-12:

ειδικά αυτός ο ανάμεικτος του carefour είναι αηδία δεν πίνεται. γενικά προσωπικά το αντίθετο θα λεγα το 90% των ιδιωτικής ετικέτας είναι γτπ.
μπορει να μην σου αρεσει αναμεικτος γενικα..
αλλα ηπια τον life ιδιο,,βασικα -ειναι πιο βαρυς στη γευση-
και ηταν χειροτερος και νερωμενος
και σου λεω για τον discount ασπρο χυμο
δεν ειναι ολοι οι ιδιωτικης ετικετας καλοι,, φυσικα
τους εχω τσεκαρει ολους

πχ τον χυμο ροδακινο,,ολοι απο παγωκολωνες τον φτιαχνουν,,αλλα ο αμιτα ειναι νερωμενος κιολας,,για να βγαζουν κερδη
ενω το ροδακινο βγαινει πηχτο απο τη φυση του

ενω τουλαχιστον οι ιδιωτικης ετικετας τα αφηνουν πηχτα..

ο μονος καλυτερος που ηπια αναμικτος ηταν της ηβη..

πχ το νεκταρ πορτοκαλι καρφουρ -50 % ζαχαρη- ειναι εξαιρετικος,,γιατι δεν εχει την πικραδα του σκετου..

ειναι κακια νοοτροπια να πληρωνουμε μαρκες μονο επειδη ειναι μαρκες και να σνομπαρουμε τα ιδιωτικης ετικετας

αλλα τετοιοι ειμαστε,,

οι μονοι καλυτεροι χυμοι αν θελουμε και ελληνικοι ειναι ντοπιων παραγωγων,,

αλλα οταν η αμιτα ριχνει τοσα λεφτα με το γεωργαντα και τη διαφημιση στην tv που να βαλει καλο προιον,,το νερωνει,,και ειναι και πιο δροσιστικο,,και μας κλεβει..
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,792 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 05:32, 09-09-12:

Δεν έχω δοκιμάσει τους χυμούς που λες, αλλά μια φορά έκανα το λάθος και πήρα γάλα και τυρί Καρφουρ τα οποία και πέταξα γιατί ήταν απαίσια. Δεν θα ξαναψώνιζα από εκεί με τίποτα.
Και η γνώμη μου είναι πως όλοι οι χυμοί τα ίδια σκατά είναι, αλλά αμα μας αρέσει το πίνουμε και προσπαθούμε να πείσουμε τον εαυτό μας ότι δεν είναι και τόσο κακό.
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 07:05, 09-09-12:

γάλα και τυρί Καρφουρ τα οποία και πέταξα γιατί ήταν απαίσια. Δεν θα ξαναψώνιζα από εκεί με τίποτα.
τι γαλα και τι τυρι..
εχει τα παντα..
πρεπει να ψαχνεις..
εχει τα παντα,,κακα καλα..

απο κει ψωνιζω διαρκως και το λιντλ.
διαφορα τιμης τεραστια στα περισσοτερα ειδη..
σε σχεση με τα υπολοιπα συνοικιακα σουπερ μαρκετ..
αλλα πρεπει να ξαερεις τι εχει καλο το καθε μαγαζι..

πχ το καλυτερο και φτηνοτερο γαλα που εχω δει το εχει το λιντλ και βασικα ειναι το αγνό..

πραγματικα απορω καποιες ποιοι παιρνουν δελτα γαλατα κλπ μαρκες,,που και χειροτερο γαλα εχουν,,ή ιδιο,,και πανακριβη τιμη λογω διαφημισης..

για παραδειγμα..
πηρα προχθες ενα λευκο-αγελαδινο τυρι- κολιος,,και ηταν σκετη σκονη γαλα και ξυνισμενο,,δεν το εφαγα τι στιγμη που το λιντλ πχ εχει εξαιρετικης ποιοτητας μακεδονικα γαλακτοκομικα σταθερης ποιοτητας..
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,792 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 07:59, 09-09-12:

Προτείνω να γίνει το θέμα "Προιόντα φίρμας Vs Ιδιωτική ετικέτα" από εδώ και πέρα γιατί εκεί το πήγαμε.
Πάντως τις ελάχιστες φορές που έχω ψωνίσει από Καρφουρ, Λιντλ και τα λοιπά τσιφουτο-σουπερμαρκετ δεν έμεινα ικανοποιημένη. Είτε τα προιόντα ήταν απαίσια οπότε πεταμένα λεφτά ή αν ήταν καλά είχαν την ίδια τιμή με άλλα σουπερμάρκετ. Ας πούμε αυτά του ΑΒ είναι σχετικά φτηνά και μου αρέσουν. 'Η μια καινούρια μικρή εταιρεία που βρήκα με γαλακτοκομικά (Γκλίτσα λέγεται) έχει σχεδόν μισή τιμή σε σύγκριση με τις μεγάλες φίρμες και μου άρεσαν πολύ αυτά που βγάζει.
Εκτός αυτού, τα Λιντλ και τα Καρφουρ μου βγάζουν μια μιζέρια, σε όσα έχει τύχει να πάω ήταν ανοργάνωτα, με ελάχιστο προσωπικό και μηδαμινή εξυπηρέτηση, πολύ κόσμο, χαμός γενικά και άσχημη εμπειρεία. Ούτε το τελείως συνοικιακό μου αρέσει, εκεί τα περισσότερα είναι κοντά στην ημερομηνία λήξης και δεν υπάρχει ποικιλία.
Παράθεση

Iratus

Δραστήριο Μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 396 μηνύματα.

O Iratus έγραψε: στις 12:01, 09-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από φρι
Εγω πινω την life στο ποτηρι.
Ακούγεται ενδιαφέρον.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 12:12, 09-09-12:

Παρτε Fix και τελιωσε το προβλημα!
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,470 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 12:29, 09-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Παρτε Fix και τελιωσε το προβλημα!

μην παιρνετε φιξ. μην εγκληματείτε απέναντι στην ανθρωπότητα

υγ. Χορηγός Θετικής Ενέργειας
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

shark.0wNz (Jimakos R)

Δραστήριο Μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 173 μηνύματα.

O shark.0wNz mechanic έγραψε: στις 15:12, 09-09-12:

εμένα προσωπικά το red bull με χορηγεί με θετική ενέργεια συχνά :Ρ
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 15:24, 09-09-12:

με θετική ενέργεια
καφεινη λεγεται...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,287 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 16:28, 09-09-12:

ταυρινη λεγεται(=σπερμα ταυρου)
Παράθεση

Cassiopeia

Νεοφερμένος

H Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H Cassiopeia έγραψε: στις 16:48, 09-09-12:

Κι εγώ τις προάλλες πήρα μια Amita Motion και είχε μια περίεργη γεύση σαν κάπνα και νόμιζα ότι έφταιγε το σούπερ μάρκετ...πάλι καλά ήπια μια γουλιά...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:49, 09-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από φρι
ταυρινη λεγεται(=σπερμα ταυρου)
Ανυποστατοι μυθοι! Καμια σχεση με σπερμα δεν εχει η ταυρινη!
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,470 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 19:17, 09-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Ανυποστατοι μυθοι! Καμια σχεση με σπερμα δεν εχει η ταυρινη!

ναι ρε μαν, οκ,
αλλα μολις σκοτωσες τα λολζ
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 20:01, 09-09-12:

Χαχα, απορώ τι νομίζουν όσοι τα πιστεύουν αυτά...ότι το εργοστάσιο βάζει τους εργάτες να "παίζουν" με τους ταύρους όλη μέρα για να γίνει παραγωγή?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια