Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,695 μηνύματα σε 74,626 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εκτύπωση επαγγελματικών καρτών, φθηνά

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,013 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 13:19, 09-09-12:

Θέλω να εκτυπώσω όσο το δυνατόν περισσότερες επαγγελματικές κάρτες (ξέρετε, από αυτές με διαστάσεις 9x5,5cm) σε καλή τιμή και ψάχνω κάποιο κατάστημα εκτυπώσεων στην Αττική που να εκτυπώνει φθηνά.
Εδώ στο Περιστέρι, κοντά στο σπίτι μου πριν καιρό μου είχαν πάρει 25ευρώ για 200 έγχρωμες κάρτες 1 όψεως.

Όποιος γνωρίζει κάποια επιχείρηση, ας μας πει κιόλας πόσα ζητάνε και για πόσες κάρτες.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 16:21, 09-09-12:

Εχω μπροστα μου μια διαφημιση που αναφερει 200 καρτες (εγχρωμες 1 οψη) 10€, 1000 καρτες (εγχρωμες 1 οψη) 45€
Αν σε ενδιαφερει στειλε μου πμ να σου δωσω περισσοτερες πληροφοριες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,013 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 19:47, 09-09-12:

Βρήκα σε ένα deal site, προσφορά: 1000 κάρτες μιας όψης στα 28ευρώ και δώρο η μακέτα (αν δεν υπάρχει)!
Νομίζω είναι μια πολύ καλή προσφορά

Παράθεση

Eupatridis (Χρήστος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Eupatridis
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 334 μηνύματα.

O Eupatridis Πάντοτε στις σκιές ... έγραψε στις 20:06, 09-09-12:

Την μακέτα την έχεις έτοιμη ; Αν όχι , η μακέτα θες να έχει απλά λογότυπο και γράμματα ;

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

O Scandal έγραψε στις 20:45, 09-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Eupatridis
Την μακέτα την έχεις έτοιμη ; Αν όχι , η μακέτα θες να έχει απλά λογότυπο και γράμματα ;
Όχι δεν την έχω ακόμα έτοιμη, αλλά δεν βιάζομαι. Ίσως μάλιστα τους ζητήσω να μου φτιάξουν μία ΜΗΠΩΣ και είναι καλύτερη από αυτή που θα έχω καταλήξει εγώ. Αν και υποψιάζομαι ότι θα χρησιμοποιούν έτοιμα templates και μάλιστα τα ίδια για πάνω από έναν πελάτη.

Παράθεση

Eupatridis (Χρήστος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Eupatridis
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 334 μηνύματα.

O Eupatridis Πάντοτε στις σκιές ... έγραψε στις 20:53, 09-09-12:

Πολύ πιθανόν . Σε ποιο deal site το βρήκες,αν επιτρεπεται ;

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους