Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,108 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,338 μηνύματα σε 74,666 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εφιάλτες και Αγάπη

neraidoula (Πεγκυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη neraidoula
H Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H neraidoula έγραψε στις 16:59, 28-02-08:

E-STEKITES πειτε μου γνωμη εδω αι καμποσο καιρο βλεπω εφιαλτες με πρωταγωνιστη τον αρραβωνιαστικο μου-παρεπιμπτοντως με τον οποιο τα παμε τελεια και μαγαπαει πολυ και το δειχνει ..βλεπω λοιπον ειτε οτι μαπαταει ειτε οτι με χωριζει η και τα δυο ενιοτε κανω τα ιδια και εγω..τι στο καλο πια?λετε επειδη αγαπιομαστε πολυ και οδεμια σχεση με τη πραγματικοτητα αυτα?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Niyia
H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε στις 17:33, 28-02-08:

Μήπως είσαι απλά αγχωμένη?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

neraidoula (Πεγκυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H neraidoula έγραψε στις 17:45, 28-02-08:

Καλά, αυτό σίγουρα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 28-02-08 στις 17:58. Αιτία: Greeklish. :)
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 17:48, 28-02-08:

Γιατί είσαι αγχωμένη;

Επίσης please μη γράφεις με greeklish, απαγορεύεται στο site.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 17:50, 28-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι

Επίσης please μη γράφεις με greeklish, απαγορεύεται στο site.
Σου εχει γινει εμμονη ε?!?!?!?!?!?!?

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 17:54, 28-02-08:

Ανέκαθεν!
Τι να κάνω, να μη μιλήσω η δόλια;

Παράθεση

neraidoula (Πεγκυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H neraidoula έγραψε στις 01:11, 29-02-08:

sorry παιδια εχετε δικιο ..Πλεον και εμενα με κουραζουν απλα απο συνηθεια τα γραφω και οχι δεν ειμαι αγραμματη χεχε!λοιπον του γιατρου δεν ειμαι απλοα λιιιιγο αγχωμενη με τη δουλεια δεν εξηγειται ομως αυτο το ονειρο μαλλον επειδη εχω δεθει πολυ..

Παράθεση

neraidoula (Πεγκυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H neraidoula έγραψε στις 01:14, 29-02-08:

Ειναι λιγο μεγαλη η υπογραφη/?αχ αφηστε με να την εχω ειναι τελεια

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Η αγάπη τα συγχωρεί όλα; - Από Νάγια Τ.
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-03-14 στις 00:40.
    • Επιλέγω αγάπη - Tι σημαίνει για σας "αγάπη" ; - Από vita
      Το θέμα έχει λάβει 55 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-04-13 στις 11:35.
    • Έρωτας ή Αγάπη; - Από Κυκλάμινο
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα μέσα στη σχέση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-07-09 στις 22:07.
    • Αγάπη μου γλυκειά - Από C.M.
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-02-08 στις 16:33.
    • Στο δάσκαλό μου με αγάπη.. - Από _fraoulitsa_
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νέες Γνωριμίες - Νέες Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-07-07 στις 09:12.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους