Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,831 μέλη και 2,410,642 μηνύματα σε 75,028 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 192 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Nτύνεστε βάσει εποχής ή βάσει καιρού;

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε: στις 10:12, 02-10-11:

Αναλογα με τον καιρο...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 10:39, 02-10-11:

Καιρο!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 10:59, 02-10-11:

Ξεκινάω να ντυθω βάσει καιρού αλλά καταλήγω να ντυνομαι βάσει εποχής. Ειδικά όταν μπαίνει το φθινόπωρο έχω μια ανεξήγητη ανάγκη να φορέσω πουλοβερακια, φουτερ κτλ.
Βέβαια νταξ, αν κάνει καύσωνα έξω δεν θα βγω με το πουλοβερ :p
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 13:36, 04-10-11:

Ντύνομαι βάσει έμπνευσης και κεφιών.....
Και επειδή τα κέφια πάντα συνδυάζονται με τις εποχές και τους καιρούς.....άρα το ντύσιμο είναι συνδυασμός όλων....
Παράθεση

Menoula

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 9 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H Menoula Something totally different.. έγραψε: στις 01:20, 28-11-11:

Καιρου =)
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,967 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 11:31, 28-11-11:

Αυτή τη στιγμή είμαι με κοντομάνικο, so I guess πάει με τον καιρό.
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 11:37, 28-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Αυτή τη στιγμή είμαι με κοντομάνικο, so I guess πάει με τον καιρό.
Ρε μπας και μας δουλευεις οτι γραφεις απο Ελβετια και στην πραγματικοτητα γραφεις απο Χαβαη???
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 13:10, 28-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Ρε μπας και μας δουλευεις οτι γραφεις απο Ελβετια και στην πραγματικοτητα γραφεις απο Χαβαη???

στην χαβάη πλακα-πλακα, έχουν πανεπιστήμια με περγαμηνές
το ξέρατε; και εγω πρόσφατα το έμαθα, και έμεινα εμβρόντητος.
τελικά εμείς φταίμε που έχουμε ήλιο, θάλασσα και ...τον φραπέ στο χέρι
ευτυχως μερικοί φεύγουν στο εξωτερικό να βρουν την υγεία τους.
εάν την βρουν, δεν ξαναγυρνούν.
κτλβ γιώργο; μαντήλι και αντίο στο ελλάντα
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 13:52, 28-11-11:

Οντως περέργη η ερώτηση του θέματος... Τεσπά. Ντύνομαι βάσει καιρού. Νταξ τώρα; λυσαμε την απορία;
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 14:30, 28-11-11:

καιρου!!
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,940 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 21:32, 28-11-11:

δεν νομιζω να βαζω και το ντυσιμο μου σε καλουπι..
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,745 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 21:39, 28-11-11:

Άμα κρυώνω, θα βάλω κάτι ζεστό. Άμα ζεσταίνομαι, κάτι που να με ελαφρώνει.
Λογικό δεν είναι;

Δεν είμαι από αυτούς που ξεπαγιάζουν, για να αναδείξουν το ρούχο τους.
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,713 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε: στις 22:12, 28-11-11:

κυρίως βάσει καιρού αλλά και όπως με βολεύει. Το μόνο σταθέρο πάνω μου είναι ότι φοράω κοντομάνικα χειμώνα καλοκαίρι (τον χειμώνα με μπουφάν )
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dogie (Ειρήνη)

Περιβόητο Μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,049 μηνύματα.

H Dogie έγραψε: στις 23:36, 28-11-11:

Βάσει καιρού.

Συνηθίζω να φοράω εγώ τα ρούχα και όχι να με φοράνε αυτά.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 03:32, 31-12-11:

Καλά την εποχή αυτή φοράω κοντομάνικο με ζακετάκι τη μέρα και έχω παλτό μαζί μου για το βράδυ... Ωρες ωρες νομίζω πως έχουμε Πάσχα!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 13:16, 31-12-11:

Καλά που μένεις;
Κάνει κρύο λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,940 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 14:20, 31-12-11:

ε συνηθως βασει καιρου αλλα ενταξει
Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε: στις 18:34, 04-01-12:

ε σύμφωνα με τον καιρό...γιατί π.χ. υπάρχουν και μέρες το χειμώνα που δεν κάνει τόσο κρύο! σ' αυτή την περίπτωση δεν μπορείς να βγεις με μακρυμάνικα, μπουφάν, κασκόλ και τα σχετικά! θα βάλεις κάτι πιο ανάλαφρο!
Παράθεση

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε: στις 18:49, 04-01-12:

σύμφωνα με τον καιρό...α ν μια μέρα κάνει ζέστη θα βάλω κοντομάνικο και ας είναι και Δεκεμβρης (αλλά με ζακέτα ή μπλούζα από πάνω)
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,715 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 19:11, 04-01-12:

Και τα δύο, αναλόγως την περίσταση, χωρίς υπερβολές.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους