Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,770 μηνύματα σε 74,631 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το δικό σου ταλέντο είναι...

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 20:54, 26-04-13:

Να βρίζω χρυσά αυγά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 21:01, 26-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Να βρίζω χρυσά αυγά.
εγώ τα βάφω κόκκινα,πρασινίζουν απτο κακό τους,καταλήγουν σαν παιδί του παναθηναικου με τν ολυμπιακο και στο τελος αυτοκτονουν......

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 22:50, 26-04-13:

Ταλέντο;;;;
Να σφυρίζω....

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 22:52, 26-04-13:

Να ειρωνεύομαι συνεχώς

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 22:58, 26-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Devian
Αφου το δίαβασα είδα οτι το έγγραψε γυναίκα. τρομάζω!

Και εγώ τρόμαξα ευχάριστα

Παράθεση

Devian

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devian
Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

O Devian How deep is your love? έγραψε στις 23:00, 26-04-13:

Να μη λεω οχι!

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 00:56, 27-04-13:

To κωλοβάρεμα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elepan (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elepan
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O elepan I miss the sun. έγραψε στις 10:53, 27-04-13:

Να ανέχομαι βλάκες, ξερόλες, ηλίθιους, τεμπέληδες, κομπλεξικούς και να πηγαίνω με τα νερά τους....

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη elepan : 27-04-13 στις 11:06.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*ritαki* (Ρίτα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη *ritαki*
H Ρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H *ritαki* there is not such thing as coincidence!! έγραψε στις 13:20, 27-04-13:

Στον χορό! Ασχολούμαι με τον χορό από πολύ μικρή και πιστεύω πως πλέον έχω ταλέντο σε αυτό! Θα μπορούσα να χορεύω όοολη μέρα αν και πλέον δεν έχω και πολύ χρόνο... Παρόλα αυτά ο χορός είναι ότι καλύτερο για 'μένα......(!)

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Italian dream...
H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 14:15, 27-04-13:

Στην μουσικη! Μπορω να καθομαι να παιζω κιθαρα ΟΛΗΗ μερα και στο τελος να θελω κι άλλο... Απο την ημερα που την επιασα πρωτη φορα στα χερια μου, δεν την εχω ξαναφησει, και ελπιζω α μην την αφησω ποτε!!!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bonjovicat (Νεφελη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Bonjovicat
H Νεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών , επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Bonjovicat Δουλευω (τον κοσμο) για να ζω έγραψε στις 14:57, 27-04-13:

στην σκηνοθεσια,την σεναριογραφεια,ηθοποιια και,γενικα,οτι εχει να κανει με τον κινηματογραφο...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nektariosmakris (νεκτάριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη nektariosmakris
Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.

O nektariosmakris έγραψε στις 19:02, 17-05-13:

στα σκονακια και στις αντιγραφες

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alexl1996

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alexl1996
Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε στις 22:25, 22-05-13:

Έχω ταλέντο στο να είμαι ατάλαντος

Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,640 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 00:13, 23-05-13:

Να κοιμάμαι και να μην ξυπνάω ακόμα και αν βαράνε ντραμς δίπλα μου

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 617 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 03:28, 23-05-13:

...να σκέφτομαι πάααρα πολύ για να βρω την άκρη σε ό,τι με απασχολεί και να μπερδεύομαι ακόμη περισσότερο!
μάλλον είμαι τελικά!

Παράθεση

mairou (Μαίρη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη mairou
H Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H mairou έγραψε στις 11:07, 16-06-13:

στο να καταστρέφω/διαλύσω/χαλάσω οτιδήποτε πέσει στα χέρια μου(ή βρίσκεται σε κοντινή απόσταση) και μάλιστα το κάνω εξαιρετικά γρήγορα

Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ToxicLips
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 16:23, 16-06-13:

Να βάζω πλυντήριο

Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη καποιος_καπου
Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 465 μηνύματα.

O καποιος_καπου έγραψε στις 00:29, 29-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από marinouri09
στο να καταστρέφω/διαλύσω/χαλάσω οτιδήποτε πέσει στα χέρια μου(ή βρίσκεται σε κοντινή απόσταση) και μάλιστα το κάνω εξαιρετικά γρήγορα
Εχω χαλασει 2 ολοκαινουργα κινητα (ενα σονυ και ενα νοκια) χωρις να μου πεσουν κατω μεσα σε 5 μηνες.
Δεν παιζει να με περνας στην "καταστροφη αντικειμενων σε εξαιρετικα γρηγορο χρονο"
I rule

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 03:19, 29-06-13:

Το δικό σου ταλέντο είναι...

να σπάω τα νεύρα του άλλου...

Παράθεση

Isom1312

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Isom1312
Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Public Relations . Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O Isom1312 έγραψε στις 03:29, 29-06-13:

Οπως λεει και η κοκκινου,εχω μεγαλο ταλεντο στα χειλη,εχω αυτο που δεν εχουν οι αλλοι.

Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη georgia.94
H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 517 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε στις 09:37, 29-06-13:

στο σιδερωμα, στη ζαχαροπλαστικη και στο τραγουδι..

Παράθεση

BRUCE (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη BRUCE
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Γυμναστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.

O BRUCE έγραψε στις 13:51, 02-07-13:

Έχω τρομερή μνήμη. Θυμάμαι τα πάντα. Δεν ξεχνάω φάτσες με τίποτα. Θυμάμαι πρόσωπα από το νηπιαγωγείο ακόμα! Επίσης θυμάμαι από τον καθένα τι λέει και τι κάνει, και έτσι για όσους ξέρω θυμάμαι τα πάντα, όποτε δεν μπορεί να με κοροιδέψει κανείς!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 14:03, 02-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από georgia.94
στο σιδερωμα, στη ζαχαροπλαστικη
σε παντρεύομαι.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dark_Shadow
Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O Dark_Shadow Είμαι ένα δέντρο,κόντρα στον αέρα... έγραψε στις 21:18, 10-08-13:

Eιδική μνήμη,υπομονή,επιμονή και πείσμα.

Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εργάτης/τρια . Έχει γράψει 2,424 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 21:21, 10-08-13:

Ξεροκεφαλιά.

Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Dida~
H Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε στις 16:59, 12-08-13:

Παράπονο το 'χω, να λέω και γω οτι έχω ταλέντο σε κάτι. Σ'ολα άχρηστη είμαι..

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 18:35, 12-08-13:

Χαχ, εμείς dida θα λέμε ότι έχουμε αλλά είναι τόσο κρυφό που ούτε εμείς δεν το έχουμε ανακαλύψει!!

Παράθεση

Dr.Quantum

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dr.Quantum
Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O Dr.Quantum έγραψε στις 18:43, 12-08-13:

Να αναρωτιέμαι

Παράθεση

Fast

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barman/Barwoman . Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 18:58, 12-08-13:

+1 αναρωτιέμαι για τα πάντα από το πιο απλό μέχρι το νόημα της ζωής κτλ.

Παράθεση

eya95 (Εύα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη eya95
H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

H eya95 official cat lady έγραψε στις 21:11, 12-08-13:

Eχω μεγαλο ταλεντο στα χειλη ! :ΡΡΡΡ

Ειμαι ο τελειος διπλωματης , ξεγλιστρω σαν το χελι απo τις συζητησεις που δεν με συμφερουν και κανεις δεν το καταλαβαινει !! :ΡΡΡ
Επισης εχω ταλεντο στο σφουγγαρισμα ! χαχαχχαχαχ

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 17-08-13 στις 16:34. Αιτία: cutgreek
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 21:22, 12-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από eya95
Eχω μεγαλο ταλεντο στα χειλη ! :ΡΡΡΡ

Ειμαι ο τελειος διπλωματης , ξεγλιστρω σαν το χελι απ τς συζητησεις που δ με συμφερουν κ κανεις δεν το καταλαβαινει !! :ΡΡΡ
Σκέψου στο φόρουμ να είναι κάποιος δικός σου ή δική σου...και διαβάσει αυτό που έγραψες

Έχω ταλέντο στην σοβαροφανή τρολλιά ώστε να ανάβω τα αίματα.

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 21:55, 12-08-13:

Σφουγγαρίζεις και στεγνώνει σε 1 λεπτό; Αυτό μάλιστα, είναι ταλέντο...

Παράθεση

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη blonde_angel
H blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 114 μηνύματα.

H blonde_angel ~Επανάσταση; έγραψε στις 22:16, 12-08-13:

Αχ τι μου θύμισες...

Όσο για τα δικά μου ταλέντα...αγνοούνται

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΑνεξαρτητηΛεμε
H ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H ΑνεξαρτητηΛεμε έγραψε στις 23:43, 12-08-13:

έχω έφεση στον αθλητισμό...

Παράθεση

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη trelomogolo
Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 114 μηνύματα.

O trelomogolo major celestial jerk έγραψε στις 01:20, 13-08-13:

τρεχω γρηγορα ¨)

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 23:11, 13-08-13:

Βασικά, όταν μαλώνω με κάποιον ή όταν θέλω να αποφύγω κάτι βρίσκω σε χρόνο ρεκόρ δικαιολογίες. Επίσης έχω το ταλέντο να υποκρίνομαι σχεδόν τέλεια, μικρή μου έλεγαν οτι πρέπει να γίνω ηθοποιός ή δικηγόρος. Μπορώ να υπερασπιστώ τα πιστεύω μου μέχρι να υποχωρήσω όταν έχω εκνευρίσει αυτόν που με κοντράρει και κοντράρω πολλούς ανθρώπους κάνοντας τους να τα παρατήσουν. Είμαι πνεύμα αντιλογίας και επίσης δεν μπορώ να αντέξω να μου λένε τι να κάνω. Μετά απο όλα αυτά τα ταλέντα λοιπόν, καταλήγω στο οτι όταν ανοίξω το στόμα μου βγάζω τον αχόρταγο, και μπορώ να γίνω απίστευτα αδιάκριτη ή διακριτική όταν το θέλω. Αλλά ποτέ ευγενική. Μπορεί να το παίζω ανάμεσα σε ευγένεια-αγένεια, αλλά όσοι με γνωρίζουν ξέρουν οτι είμαι ένα τρομερά αγενές άτομο. Επίσης, ένα τελευταίο ταλέντο: μπορώ να τελειώσω ένα βιβλίο σε μια μέρα αν μ'αρέσει πολύ το περιεχόμενό του.

Παράθεση

Μπλε. (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μπλε.
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Μπλε. έγραψε στις 14:16, 14-08-13:

το σεξ

Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Dida~
H Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε στις 16:45, 14-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Zed
Χαχ, εμείς dida θα λέμε ότι έχουμε αλλά είναι τόσο κρυφό που ούτε εμείς δεν το έχουμε ανακαλύψει!!
Εναλλακτικά μπορούμε να λέμε οτι έχουμε τρομερά πολλά ταλέντα αλλά δεν τα αποκαλύπτουμε για να μην αισθάνονται οι γύρω μας μειονεκτικά

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed

O Zed Lie to me... έγραψε στις 20:53, 14-08-13:

Αυτό το λέω ούτως ή άλλως!
Είναι το ταλέντο μου στο να περιαυτολογώ!

Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 23:03, 14-08-13:

στο κολύμπι και στο τρέξιμο

(παλιά και στο σεχ )

Παράθεση

Tróndur í Gøtu (Χρήστος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Tróndur í Gøtu
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O Tróndur í Gøtu έγραψε στις 01:22, 06-09-13:

Να μαθαίνω γλώσσες και οι γνώσεις γεωγραφίας

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 15:57, 06-09-13:

οι γνώσεις γεωγραφίας
σπαανιο πραγμαα..

το ποσο αγεωγραφητοι ειναι σημερα πολλοι ειναι φαινομενο..

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tróndur í Gøtu (Χρήστος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Tróndur í Gøtu
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O Tróndur í Gøtu έγραψε στις 21:35, 11-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
σπαανιο πραγμαα..

το ποσο αγεωγραφητοι ειναι σημερα πολλοι ειναι φαινομενο..
Το έχω συνειδητοποιήσει γι'αυτό το θεωρώ κάτι άξιο λόγου

Παράθεση

Νικόλ93

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Νικόλ93
H Νικόλ93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Νικόλ93 γαβ... έγραψε στις 21:42, 11-09-13:

υποκριτική και ιδίως ό,τι έχει σχέση με role-playing

Παράθεση

10η Εντολή (Δήμητρα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη 10η Εντολή
H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H 10η Εντολή Ich.bin.wer.ich.bin...!!!! έγραψε στις 12:18, 12-09-13:

Είμαι πάρα πολύ καλή στο Χορό...Με όλα τα είδη χορού τα πάω τέλεια...Έχω αποκτήσει το ρυθμό της μουσικής επειδή πήγαινα σε σχολή Παραδοσιακού Χορού και επειδή είμαι αρκετά καλή και στη μουσική...Τα μαθήματα Παραδοσιακού Χορού με βοήθησαν να πιάσω το ρυθμό και στα υπόλοιπα είδη χορού...και μπορώ να πω πως έγινα κρυφό ταλέντο.....και λέω κρυφό γιατί όλοι οι άλλοι συμμαθητές μου νομίζουν ότι χορεύω χάλια....!!!! Επίσης είμαι και πάρα πολύ καλή στο τραγούδι...Πιο πολύ από ότι στον χορό....κάποιοι γνωστοί μου με είχαν ακούσει πως τραγουδάω και έπαθαν πλάκα....Αλλά δεν είμαι άνθρωπος που θα ψωνιστεί με κάτι...ίσα ίσα που ντρέπομαι κιόλας...Δεν είμαι ψώνιο άλλα μια καθηγήτρια που καταλάθος με άκουσε να τραγουδάω και μου είπε ότι η ακούγομαι σαν σταρ του εξωτερικού....Και μου εξήγησε γιατί....Ακούγομαι σαν ξένη επειδή όταν τραγουδάω ξένα τραγούδια πιέζω το διάφραγμα...Με βοηθάει και το γεγονός ότι στα φροντιστήρια που πηγαίνω μου μαθαίνουν να έχω ξενική προφορά....Είμαι πάρα πολύ περήφανη που όλα αυτά είναι τα φυσικά μου χαρακτηριστικά.....

Παράθεση

Let.It.Go:\ (μακ*)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Let.It.Go:\
H μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Let.It.Go:\ Yup. I' m fucking crazy. έγραψε στις 22:46, 14-09-13:

χμμ..
1. μπορώ να διαβάζω απίστευτα γρήγορα κι εύκολα το οτιδήποτε ακόμα κι αν είναι γραμμένο ανάποδα. έχω τελειώσει πολλά βιβλία μέσα σε μία μόνο νύχτα.
2.βρίσκω πολύ εύκολα δικαιολογίες και μπορώ να λέω ψέμματα τελείως φυσικά. (οι γονείς μου δεν χαίρονται ιδιαίτερα)
3.μπορώ να πείσω με αρκετη ευκολία κάποιον σχετικά με κάτι. για παράδειγμα έπεισα την τέρμα αναποφάσιστη αδερφή μου να αγοράσει ενα συγκεκριμένο κινητό το οποίο βέβαια στη συνέχεια αποδείχτηκε σκάρτο. δεν φταίω. την δουλειά μου έκανα
4.αποστηθίζω σχετικά εύκολα πολλά πράγματα και αυτό με βοηθάει αρκετά με κάποια μαθήματα στο σχολείο.
5.μπορώ να υποκρίνομαι άνετα και να αλλάζω συμπεριφορά μέσα σε δευτερόλεπτα. δλδ να το παίζω ευγενική εκεί που με είχαν πιάσει τα διαόλια μου ή να είμαι μέσα στην τρελή χαρά την μια στιγμή και την άλλη να έχω τα μαύρα μου τα χάλια.
6.είμαι καλός ακροατής και μπορώ να μπω εύκολα στην θέση του άλλου και να τον συμβουλέψω κατάλληλα.
7. -μόλις το ξέχασα-
8.μπορώ να δω ένα θέμα απο πολλές πλευρές και να σκεφτώ πιθανότητες που κάποιοι άλλοι να μην είχαν καν διανοηθεί.
9.είμαι διορατική και συνήθως δεν πέφτω έξω. γενικά το προαίσθημα μου δεν ξεγελιέται εύκολα.

αυτάάάά. και τώρα μπορείτε δικαιολογημένα να μην με θεωρείτε συνηθισμένο άνθρωπο

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 23:57, 14-09-13:

Για να περάσει και μας το βράδυ μας.

1. Έχω (μάλλον) φωτογραφική μνήμη. Αν έχω διαβάσει κάτι ξανά και ξανά κλπ κλπ όταν θελήσω να το θυμηθώ (όχι δεν το θυμάμαι τόσο εύκολα) φέρνω το βιβλίο στο μυαλό μου και τι σελίδα πχ που το διάβασα και πηγαίνω στη σειρά που το διάβασα και το θυμάμαι. Στις εξετάσεις το κάνω συνεχώς. Του στυλ κλείνω τα μάτια για να πάω να διαβάσω τη σελίδα στην οποία βρίσκεται.
2. Όταν κάποιος θέλει ύπουλα να μου κρύψει κάτι και μου μιλά αόριστα τις πιο πολλές φορές αυτό που σκέφτομαι πρώτο είναι αυτό που θέλει να μου κρύψει. Ή αν σκεφτώ πολύ κάποιον τυχαίνει να ψηλιάζομαι τι κάνει. Δεν μπορώ να πω πιο πολλά για το δεύτερο.
3. Δυστυχώς είμαι και γω καλή στις δικαιολογίες αν και δεν ξέρω κάτα πόσο είναι καλό αυτό. Μπορώ να δικαιολογήσω ακόμη και το γιατί κουτσούλησε εσένα το περιστέρι κι όχι εμένα
4. Δεν μιλώ πολύ. Το λες και ταλέντο.
5. Για να μην καταλάβω κάποια χαρακτηριστικά κάποιου μάλλον πρέπει να φορά μπούρκα. Καταλαβαίνω πανεύκολα τον ανασφαλή, τον εγωιστή, τον άνθρωπο που ξέρει ναγαπά. Και δεν είναι η γλώσσα του σώματος. Μπορώ να κόψω τον άλλον και μόνο από φώτο του. Δυστυχώς απέφυγα πολύ κόσμο μόνο και μόνο γτ έστω 1-2 χαρακτηριστικά τους τα καταλάβαινα με την πρώτη ματιά (σχετικά).
6. Στη μαμαδίστικη περιποίηση.
7. Στη κυκλοθυμία.
8. Στην αμνησία. Θυμάμαι μόνο ότι θέλω ή Πρέπει να θυμάμαι. =|
9. Στη ψυχανάλυση.
10. Στο καθάρισμα.
11. Στο σκάλισμα.
12. Στο ψήσιμο. (δέχομαι και προτάσεις για άνοιγμα ψησταριάς)

Αυτά θυμάμαι. Σας πέθανα με σημαντικά ταλέντα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Darkness : 15-09-13 στις 00:04.
Παράθεση

stefan87

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη stefan87
Ο stefan87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 114 μηνύματα.

O stefan87 έγραψε στις 03:14, 15-09-13:

Λοιπον τα ταλεντα μου εμενα ειναι λιγο ιδιαιτερα:
1)Μπορω να κουνησω τα βλεφαρα μου,κυριως τα κατω
2)Μπορω να κουνησω τα αυτια μου
3)Βλεπω ενα ατομο και αμεσως καταλαβαινω τα βασικα του χαρακτηρα του και παντα πεφτω μεσα
4)Ειμαι τελειομανης σε σημειο που ειμαι συνεχως στρεσσαρισμενος
5)Ακουω πολυ καλα,μεγαλο ταλεντο και πολυ χρησιμο
6)Ειμαι πολυ εξυπνος(δεν το λεω εγω ,οι αλλοι μου το λενε)
7)Παιζω καλο μπασκετ και μποουλινγκ ,α ναι και σχετικα καλο ποδοσφαιρακι.
Τα παω καλα με τα ζωα και με τα μωρα,δεν ξερω γιατι,αλλα να η ανιψια μου μου ζηταει συνεχως να της πω τα γουρουνακια με το κακο τον λυκο.
Αυτα τα ταλεντα μου και οσα κοριτσια τα εκτιμησουν καλως!

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 12:07, 15-09-13:

1. Μπορω να μαθαινω ευκολα ξενες γλωσσες
2. Ακομα κι αν περασει πολυς καιρος απο κατι το θυμαμαι με σχεδον ολες τις λεπτομεριες
δεν μου ερχονται αλλα

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 15:20, 20-09-13:

Αααα έχω ταλέντο να κοροϊδεύω άτομα που λένε ψέματα σε άλλους για εμένα.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους