Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,095 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,087 μηνύματα σε 74,653 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσο φαντασιόπληκτοι είστε;

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 18:04, 14-09-12:

Πόσο εύκολα θα σκεφτείτε κάποια πολύπλοκη και απίθανη αιτία για κάτι απλό? Ας πούμε, αν σας ακολουθεί ένα αυτοκίνητο (ή ένας άνθρωπος αν είστε πεζός) θα το αγνοήσετε/ίσως δεν το παρατηρήσετε καν ή μπορεί να σκεφτείτε πως σας καταδιώκει για κάποιο λόγο (να σας κλέψει/απαγάγει, είναι ντετεκτιβ απο τον συντροφο για να δει αν τσιλιμπουρδίζετε, είναι μέλος συνομωσίας, κ.α.)? Δεν λέω για απλή καχυποψία, λέω για πολύπλοκα σενάρια που μπορεί να φανταστείτε εκείνη την ώρα, ίσως απλά για να περάσει η ώρα σας.
Εγώ σήμερα βρήκα κάτι παλιές φωτογραφίες του boyfriend με την πρώην αρραβωνιαστικιά του που κρατάνε ένα μωρό. Και φυσικά αμέσως σκέφτηκα ότι έχει ένα παιδί που το κρύβει τόσα χρόνια από όλους και δεν το έχει αναγνωρίσει ούτε το βλέπει ποτέ, πράγμα που διέλυσε τον αρραβώνα του δέκα χρόνια πριν και τον στοιχειώνει μέχρι σήμερα στο να φοβάται να κάνει παιδιά.
Καλό? Λέτε να ισχύει?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 04:36, 18-09-12:

Το σενάριο φαίνεται υπερβολικό αλλά ποτέ δεν ξέρεις!

Γενικά εγώ δεν είμαι των πολύπλοκων - φαντασιόπληκτων σεναρίων. Είμαι των απλών: αν έχω μια υποψία γίνομαι πιο παρατηρητική ούτως ώστε να μαζέψω τα στοιχεία εκείνα που θα με κάνουν να επιβεβαιώσω ή να απορρίψω το εκάστοτε 'σενάριο'.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη just smile!
H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε στις 13:27, 20-09-12:

εγω εχω πολλη φαντασια.Παρα πολλη......Συνεχεια φτιαχνω φανταστικα σεναρια.Ακομη κι οταν δεν εχω τι να κανω,αυτο κανω.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ToxicLips
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 13:36, 20-09-12:

Χμμμμ εγώ έχω πολλές περίεργες φαντασιώσεις. Ίσως να φταίει που βλέπω πολλά αστυνομικά και φτιάχνω τρελά σενάρια χαχαχα

Παράθεση

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη mafalda8520
H mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.

H mafalda8520 έγραψε στις 13:44, 20-09-12:

και εγω μια απο τα ιδια ειμαι για κατι απλουστατο εγω πάντα θα σκεφτώ το πιο απιθανο τι ναπω ισως φταιει το γεγονός οτι εχω μεγαλωσει σαν μοναχοπαιδι (εχω μεγαλη διαφορα με την μικρη μου αδερφη) και οτι αναγκαζομουν να επιστρατευσω τη φαντασια μου για να παιξω κατι της προκοπής? γενικώτερα χρησιμοποιω τη φαντασια μου για το οτιδηποτε πιο παλιο για να λεω ψεματα και να επιδιωκω την προσοχη των αλλων πλεον για να διασκεδασω οσο ωριμάζω αλλαζω και τους τροπους που τη χρησιμοποιω παντως ποτε δεν σταματω να εχω οργιαζουσα φαντασια.....

Παράθεση

blur

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη blur
Ο blur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O blur έγραψε στις 12:05, 29-09-12:

Όχι καθόλου... αντιμετωπίζω τη ζωή μου με πρακτικό πνεύμα και αισιοδοξία!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αλήθεια πόσο τυχεροί είστε; - Από zanin
      Το θέμα έχει λάβει 75 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-08-13 στις 15:15.
    • Πόσο ψεύτες είστε; - Από Absent Minded
      Το θέμα έχει λάβει 48 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-02-12 στις 00:11.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους