Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,945 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Επιλόχεια κατάθλιψη

dalcfu

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dalcfu
H dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H dalcfu έγραψε στις 19:34, 03-03-08:

Υπάρχει καμιά κοπέλα που να έχει περάσει από αυτήν την κατάσταση; Αν ναι, θα ήθελα να μάθω πώς την αντιμετώπισε και τι συμπτώματα είχε. Γέννησα πριν δύο μήνες κι ενώ όλα μου πάνε μια χαρά ουσιαστικά, είναι στιγμές που με πιάνουν παράλογες φοβίες, χάνω την αυτοσυγκέντρωσή μου και κλαίω χωρίς να υπάρχει λόγος. Η κορούλα μου είναι καταπληκτική, τον άντρα μου τον λατρεύω και έχουμε μια υπέροχη σχέση, υπάρχουν όμως στιγμές που νιώθω πως το χάνω...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dalcfu

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dalcfu
H dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H dalcfu έγραψε στις 00:14, 04-04-08:

Ευτυχώς το ξεπέρασα με τη βοήθεια ειδικού. Θα ήθελα όμως να μάθω αν έχει περάσει κάποια κοπέλα από αυτή τη φάση και πώς το αντιμετώπισε ή αν έχει ακούσει κάποιος ο,τιδήποτε σχετικό.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αντιδραστική Κατάθλιψη - Από irina heart
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-07-17 στις 15:52.
    • Κατάθλιψη - Από elefantaki07
      Το θέμα έχει λάβει 60 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-01-17 στις 14:59.
    • Καταθλιψη και μανιοκαταθλιψη.... - Από LP4ever
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-08-09 στις 14:30.
    • Κατάθλιψη - Από aggelos
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-05-08 στις 16:12.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους