Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,813 μέλη και 2,410,088 μηνύματα σε 74,988 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 454 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μικρές απορίες και προβλήματα με τους Υπολογιστές

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:03, 19-04-08:

@fantago κιομως δεν ειναι ετσι... και να τον ανοιξεις καθετε ολος ο σκληρος πανω σε μια πλακετα η οπια εχει μονο usb. Δεν μπορω και να σου στειλω φοτογραφια γιατι εκτος των αλλων δεν συνδεετε και το κινιτο μου με το pcsuite... ισως αν βγαλω το καπακι του σκληρου να εχει τπτ παραλιλες συνδεσεις, αλλα δεν θα ρισκαρω να του χαλασω εντελος τον δισκο...

@valder με την εικονα δεν εχει παρουσιαστει αλλο προβλημα... Εβαλα ξανα τους drivers και μεχρι στιγμης ολα ειτουργουν μια χαρα...
Για τον σκληρο δεν καταλαβα... να περασω linux στο pc η να κανω κατι με καπιο δισκακι το οπιο δεν καταλαβα ουτε τι ειναι ουτε πως θα το κανω;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 21:50, 19-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Ναι είναι κακό αυτό να τον κλείνεις όταν δουλεύει μπορείς να χάσεις και δεδομένα έτσι, αλλά παθαίνω κρίση Μακροπουλεϊκη όταν βλέπω εξήγηση περι "ατυχίας" σε θέματα Η/Υ, να με συμπαθάς και πολύ μάλιστα...
Αν μόνο επειδή έβγαλες την τροφοδοσία ενώ δούλευε ο σκληρός, χαλάσει, τότε είσαι άτυχος, γιατί δεν συμβαίνει συχνά. Simple...
Βέβαια παθαίνεις κρίση για την "ατυχία" στους υπολογιστές, αλλά όχι για την "τύχη του να ξέρεις την λύση";
Ευτυχώς όμως υπάρχει λύση έστω και ολίγον πρόχειρη και χειροκίνητη και γι αυτό κι άμα την ξέρεις είσαι τυχερότατος! ΑΝ φτάσουμε εκεί, θα γίνει ένα ποστ και θα λυθεί το ζήτημα.
Είναι σαν να λέμε ότι παίζεις "Ποιος θέλει να γίνει εκατομμυριούχος" και σου έκατσε η ερώτηση στην οποία ήξερες την απάντηση ένα πράμα ε;
Δεν την λες την λύση από τώρα, να μην το παιδεύουμε άδικα;
Τώρα το θέμα είναι πως ο Τάσος ΔΕΝ τον βλέπει ΠΟΥΘΕΝΑ, άρα ούτε και στο My Computer υποθέτω (ξέρεις, διπλό αριστερό κλικ) οπότε θα προτείνω κάτι έξω από τα νερά σας.
Εδώ ο Τάσος, ξέρει και την διαχείριση, το διπλό κλικ στον "υπολογιστή μου" δεν θα ήξερε;
Εκτός αν πήγαινε σε μένα το σχόλιο, που θα ήταν λίγο άκυρο
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
@fantago κιομως δεν ειναι ετσι... και να τον ανοιξεις καθετε ολος ο σκληρος πανω σε μια πλακετα η οπια εχει μονο usb. Δεν μπορω και να σου στειλω φοτογραφια γιατι εκτος των αλλων δεν συνδεετε και το κινιτο μου με το pcsuite... ισως αν βγαλω το καπακι του σκληρου να εχει τπτ παραλιλες συνδεσεις, αλλα δεν θα ρισκαρω να του χαλασω εντελος τον δισκο...
Περίεργο Τάσο Δεν το έχω πετύχει ομολογουμένως.

Οπότε τροφοδοτείται από την usb; Δεν έχει έξτρα καλώδιο για ρεύμα ε;
Επίσης αν είναι στην εγγύηση, περιττό να πω ότι μπορείς να τον πας να στον κοιτάξουν δωρεάν και αν (στην χειρότερη περίπτωση) έχει χαλάσει ο σκληρός, στον αλλάζουν.
Το ξέρω ότι θέλεις τα δεδομένα σου και μπορείς λογικά να τους ζητήσεις να στα μεταφέρουν (ίσως με χρέωση αυτό όμως)

Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο αυτή τη στιγμή, βασικό είναι να τον δοκιμάσεις σε άλλο pc και γιατί όχι, να κάνεις αυτό που λέει ο Valder, που ουσιαστικά λέει να βρεις μια διανομή Knoppix σε Live CD, δηλαδή που δεν χρειάζεται εγκατάσταση και απλά τρέχει από ένα CD, για να δεις αν εκεί φαίνεται ο σκληρός.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 22:51, 19-04-08:

Κιαλλη βοηθεια παιδια! Εχω εναν εξωτερικο σκληρο δισκο τον οπιο τον ειχα συνδεδεμενο. Οταν εγινε αυτο με το τροφοδοτικο τον αποσυνδεσα μαζι με ολα τα καλωδεια και μετα δεν τον συνδεσα , τωρα ομως που χρειαστικα κατι αρχεια που εχει μεσα τον συνδεσα και τα windows κανουν σαν να μην υπαρχει τπτ... Ουτε αναγνωριζουν οτι συνδεθικε καπια συσκευη, ουτε εμφανιζετε στον my computer ουτε αμα κανω δεξι κλικ στο my computer και manage μου τον εμφανιζει... Τι κανω τωρα ρε παιδια; Και τα θελω και τα αρχεια που τα εχω μεσα και τα περισσοτερα δεν τα εχω σε δισκακια...
1. Δοκίμασε να αποσυνδέσεις ΟΛΕΣ τις USB συσκευές και ύστερα να συνδέσεις ΜΟΝΟ το σκληρό σε μία USB. Δοκίμασε επίσης όλες τις διαθέσιμες θύρες USB.
2. Δοκίμασε να χρησιμοποιήσεις κάποιο άλλο καλώδιο USB ή να κουνήσεις απαλά αυτό που είναι συνδεδεμένο πάνω στον σκληρό.
3. Μπορείς επίσης να αποσυνδέσεις - προσωρινά- όποιες συσκευές δε χρειάζονται για την εκκίνηση του συστήματος και να δοκιμάσεις πάλι αν αναγνωρίζεται ο σκληρός.
4. Αν κάποιος φίλος σου έχει USB Hub το οποίο δέχεται εξωτερική τροφοδοσία (AC Adapter), ζήτησέ του να δοκιμάσεις να συνδέσεις εκεί τον σκληρό.

Γενικά, επειδή είναι ένας σκληρός που δεν δέχεται εξωτερική τροφοδοσία αλλά τροφοδοτεί μόνο από τη USB θύρα, ενδέχεται το νέο τροφοδοτικό να μη του επιτρέπει να λειτουργήσει σταθερά.

-petros
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:59, 20-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Οπότε τροφοδοτείται από την usb; Δεν έχει έξτρα καλώδιο για ρεύμα ε;
Επίσης αν είναι στην εγγύηση, περιττό να πω ότι μπορείς να τον πας να στον κοιτάξουν δωρεάν και αν (στην χειρότερη περίπτωση) έχει χαλάσει ο σκληρός, στον αλλάζουν.
Το ξέρω ότι θέλεις τα δεδομένα σου και μπορείς λογικά να τους ζητήσεις να στα μεταφέρουν (ίσως με χρέωση αυτό όμως)

Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο αυτή τη στιγμή, βασικό είναι να τον δοκιμάσεις σε άλλο pc και γιατί όχι, να κάνεις αυτό που λέει ο Valder, που ουσιαστικά λέει να βρεις μια διανομή Knoppix σε Live CD, δηλαδή που δεν χρειάζεται εγκατάσταση και απλά τρέχει από ένα CD, για να δεις αν εκεί φαίνεται ο σκληρός.
Ναι απο την usb τροφοδοτιτε. Μπορει να τροφοδοτιθει και απο ενα adaptorακι DC 5volt αλλα δεν εχω τετιο για να δοκιμασω...
Εγκυηση ουτε ξερω για ποτε εχει... Και δεν με νοιαζει κιολας... αν δεν δουλεψει τον πεταω και περνω αλλων... Και τα αρχεια θα τα ξαναμαζεψω... τι να κανω..

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
1. Δοκίμασε να αποσυνδέσεις ΟΛΕΣ τις USB συσκευές και ύστερα να συνδέσεις ΜΟΝΟ το σκληρό σε μία USB. Δοκίμασε επίσης όλες τις διαθέσιμες θύρες USB.
2. Δοκίμασε να χρησιμοποιήσεις κάποιο άλλο καλώδιο USB ή να κουνήσεις απαλά αυτό που είναι συνδεδεμένο πάνω στον σκληρό.
3. Μπορείς επίσης να αποσυνδέσεις - προσωρινά- όποιες συσκευές δε χρειάζονται για την εκκίνηση του συστήματος και να δοκιμάσεις πάλι αν αναγνωρίζεται ο σκληρός.
4. Αν κάποιος φίλος σου έχει USB Hub το οποίο δέχεται εξωτερική τροφοδοσία (AC Adapter), ζήτησέ του να δοκιμάσεις να συνδέσεις εκεί τον σκληρό.

Γενικά, επειδή είναι ένας σκληρός που δεν δέχεται εξωτερική τροφοδοσία αλλά τροφοδοτεί μόνο από τη USB θύρα, ενδέχεται το νέο τροφοδοτικό να μη του επιτρέπει να λειτουργήσει σταθερά.

-petros
1.κανενα αποτελεσμα
2.Κανενα αποτελεσμα
3.Δεν μπορω να το κανω τωρα, θα το δοκιμασω αν δεν εχω βρει λυση μεχρι τοτε, μετα απο το φορματ
4.Δεν πρεπει να εχει κανενας...
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 19:26, 20-04-08:

Ναι απο την usb τροφοδοτιτε. Μπορει να τροφοδοτιθει και απο ενα adaptorακι DC 5volt αλλα δεν εχω τετιο για να δοκιμασω...
Εγκυηση ουτε ξερω για ποτε εχει... Και δεν με νοιαζει κιολας... αν δεν δουλεψει τον πεταω και περνω αλλων... Και τα αρχεια θα τα ξαναμαζεψω... τι να κανω..
Αν το δοκιμάσεις σε άλλο pc και παίξει πολύ πιθανόν να ισχύει αυτό που λέει ο Πέτρος για το τροφοδοτικό. Σε αυτήν την περίπτωση θα πρέπει να βρεις την εξωτερική τροφοδοσία των 5Volt που λές.
Αν δηλαδή είναι θέμα τροφοδοσίας, ο σκληρός μια χαρά θα λειτουργεί και δεν έχει νόημα να τον πετάξεις.

ΑΝ τον πετάξεις όμως, πες μου που θα είναι να πάω να τον μαζέψω
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:36, 20-04-08:

Δεν νομιζω να ειναι θεμα τροφοδοσιας... θα το κοιταξω παντος και ελπιζω να ειναι αυτο...

Και κατι ακομα (ασχετο). Πιες ειναι η πρακτικες διαφορες των widows XP Home και Windows XP Proffesional;... Τωρα εχω τα Pro και δεν ξερω πια να βαλω τωρα που θα κανω φορματ...
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 19:39, 20-04-08:

Δεν νομιζω να ειναι θεμα τροφοδοσιας... θα το κοιταξω παντος και ελπιζω να ειναι αυτο...

Και κατι ακομα (ασχετο). Πιες ειναι η πρακτικες διαφορες των widows XP Home και Windows XP Proffesional;... Τωρα εχω τα Pro και δεν ξερω πια να βαλω τωρα που θα κανω φορματ...
κλικ
Βοήθησα καθόλου;
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 19:41, 20-04-08:

Windows XP Comparison Guide

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 20:03, 20-04-08:

Νομιζω οτι βοηθισατε... Θα το κοιταξω μεχρι το βραδυ... Βασικα Pro θελω να βαλω (αυτα εχω και τωρα) αλλα παιζει προβλημα με το product key.... οποτε μαλλον θα παω σε home
Παράθεση

polpot1989 (Σηφης)

Νεοφερμένος

Ο Σηφης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O polpot1989 έγραψε: στις 13:02, 01-05-08:

Καλή πρωτομαγιά, αν και για μένα δεν αποδείχτηκε τόσo καλή! Λοιπόν έχω το εξής πρόβλημα: κάτι πρέπει να έχει εγκατασταθεί στον υπολογιστή μου και οπότε πατάω κάποιο φάκελο ή εικονίδιο μου πετάει αυτό το μήνυμα:
Your system is infected with dangerous virous!
Note: Strongly recomended to install antyspyware program to clean your system and avoid total crash of your computer!
Click ok to download the antispyware. (recommended)

κάνω full scan με nod32 αλλά δεν βρίσκει τπτ. απελπίστηκα και εγώ και πάτησα "οκ" εγκατέστησα το πρόγραμμα και, όπως περίμενα βρήκε 6 "επικίνδυνους ιούς " αλλά για να τους σβήσει πρέπει να αγοράσω το πρόγραμμα. Μπορώ να κάνω κάτι εκτός από φορματ???
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 13:06, 01-05-08:

Αυτο που μπηκε σο συστημα σου δεν ειναι ιος αλλα spyware.Ενα προγραμματακι και καλα που το κολησες απο καποια σελιδα στο διαδικτυο και σου πεταει ψευτικο μηνυμα μονο και μονο για να διαφημισει το προιον που εγκατεστησεες τα οποια προιοντα δεν ειναι παντοτε αξιοπιστα και αμφιβαλλω αν σου βρηκε οντως (το προγραμμα) αυτα που λεει.
Βαλε ενα καλο antispyware Στο συστημα σου να ψαξει για αυτο να το αφαιρεσει και αν δε καταφερεις τιποτα δοκιμασε και αλλα antispyware και αν δε γινεται τιποτα κανε φορματ.
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 13:21, 01-05-08:

To AVG βρίσκει και spyware.

Επισής υπάρχει αυτό:
http://www.pctools.com/spyware-docto...FQpnQgodHEweDw

και αυτό:

http://www.lavasoftusa.com/products/ad_aware_free.php
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 13:38, 01-05-08:

Λοιπον...το avg δεν ειναι καλο.Τα δυο αυτα που ποσταρες σε λινκ ειναι τα καλυτερα που υπαρχουν!Βαλε αυτα τα δυο. Bαλτα να κανουν σκαν.Οχι και τα δυο ταυτοχρονα ομως.Αν δε σου λυθει το προβλημα τοτε κανε φορματ.
Προσοχη!Να τα κανεις update οταν τα βαλεις στο συστημα σου.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 01-05-08 στις 21:05. Αιτία: Προσαρμογή στον όρο #10
Παράθεση

polpot1989 (Σηφης)

Νεοφερμένος

Ο Σηφης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O polpot1989 έγραψε: στις 13:59, 01-05-08:

Θα δοκιμασω και θα σας πω. Ευχαριστω!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 14:53, 03-05-08:

Παιδια μια βοηθειουλα!
Μετα απο το φορματ τα mpeg παιζουν χωρις χρωμα, ασπρομαυρα... Εχω βαλει divx codecs, εχω περασει το vlc το Winamp και το Divx αλλα τπτ...

Edit: εβαλα και το kazaa mega codec pack και το προβλημα παραμενει. και δεν ειναι μονο με τα mpeg, ειναι με ολα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dark_kronos : 03-05-08 στις 17:29.
Παράθεση

ice-girl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H ice-girl έγραψε: στις 15:02, 17-05-08:

Γειά σε όλους! Έχω παρει ένα λάπτοπ με ενσωματωμένη κάμερα και θέλω να δώ πώς δουλεύει, αλλά δεν ξέρω τί να κάνω.. Χρειάζεται εγκατάσταση? Το εγχειρίδιο δεν αναφέρει τίποτα για κάμερες!!! Υπάρχει το CyberLink PowerDV με εικονίδιο μια κάμερα.Το πάτησα και μου γράφει 'connect device and try again' ! ...Πώς ????
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 17:30, 17-05-08:

Αν μπορείς πες μας ποιο λάπτοπ είναι και τί λειτουργικό έχεις ώστε να το βρούμε πιο εύκολα.

Κάτι απλό απλό που μπορείς να κάνεις είναι να πας από τον windows live messenger και να δοκιμάσεις από εκεί να κάνεις video κλήση.Εκεί θα σου ζητήσει να ρυθμίσεις την κάμερα σου.
Ή κατευθείαν menu->tools->webcam settings.
Παράθεση

ice-girl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H ice-girl έγραψε: στις 20:50, 17-05-08:

έχω το Amilo Pi 2550-801 της Fujitsu Siemens με windows vista.
έχω δοκιμάσει αυτό που λες,αλλά θα το ξαναδοκιμάσω κ θα σου πω.
Παράθεση

ice-girl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ice-girl έγραψε: στις 21:04, 17-05-08:

δοκίμασα βίντεο κλήση και δε βγαίνουν καν επιλογές για την κάμερα!
το ίδιο και απο tools> webcam settings..
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  problem1.jpg
Εμφανίσεις:  57
Μέγεθος:  31,2 KB  
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 21:10, 17-05-08:

Δεξί κλικ στο εικονίδιο "Ο υπολογιστής μου" > Διαχείριση > Διαχείριση Συσκευών (αριστερά) > Συσκευές απεικόνισης (δεξιά) και πες μας αν έχει τίποτα.

Επίσης πες μας αν δούλευε ποτέ η κάμερα ή ποτέ δεν την έχεις δει να δουλεύει
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους