Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,813 μέλη και 2,410,088 μηνύματα σε 74,988 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 457 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μικρές απορίες και προβλήματα με τους Υπολογιστές

Επιμηθέας

Δραστήριο Μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 271 μηνύματα.

O Επιμηθέας έγραψε: στις 05:52, 31-03-09:

Πηγαινω πινακα ελεγχου και λεει δεν υπαρχει συσκευη ηχου... Πρεπει να εχει καει η καρτα ηχου..
Ελπίζω να έκανες αυτό πρίν βγάλεις συμπέρασμα.
Αρχική Δημοσίευση από borat
Όπως και να έχει, κάνε install ξανά τους drivers του ήχου.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roulsydney

Νεοφερμένος

H roulsydney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H roulsydney έγραψε: στις 21:12, 31-03-09:

Προσοχή αύριο στο διαδικτυακό σκουλίκι που θεωρείται ΠΟΛΥ επικινδυνος ιός..πληροφορίες εδώ:http://www.in.gr/news/article.asp?ln...0&lngDtrID=252
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

drf

Νεοφερμένος

Ο drf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O drf έγραψε: στις 22:17, 31-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από roulsydney
Προσοχή αύριο στο διαδικτυακό σκουλίκι που θεωρείται ΠΟΛΥ επικινδυνος ιός..πληροφορίες εδώ:http://www.in.gr/news/article.asp?ln...0&lngDtrID=252

ισχύει:

Category: Worm, Threats

W32.Downadup is a worm that propagates on local and network drives by taking advantage of the Microsoft Windows Server Service RPC Handling Remote Code Execution Vulnerability. W32.Downadup also create its own Service on Windows to run itself each time Windows is started.

Other Alias: Win32/Conficker.A, W32/Downadup.A, Conficker.A, Net-Worm.Win32.Kido.bt

Threat Level: Low

Systems Affected: Windows - All

Source: Symantec
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 07:05, 02-04-09:

Ειδικά αν η κάρτα ήχου σου είναι ενσωματωμένη στη μητρική (οπως ειναι οι περισσότερες σήμερα) είναι σχεδόν αδύνατον να "καει" με τετοιο τρόπο ωστε να μη τη βλεπει το pc ως συσκευή (δεδομένου οτι ειναι στο ίδιο ολοκληρωμένο με ενα σωρό άλλα πράγματα που δουλεύουν).
Δεξί click my computer, manage, πας στον device manager. Αν πράγματι δεν έχεις drivers εχεις συσκευή με κίτρινο θαυμαστικό εκει που μαλιστα την αναφέρει και σαν "multimedia device" η "audio device" η κατι παρόμοιο. Αν ξέρεις πως βαζουν drivers το κανεις, αλλιως μας λες τι μητρική έχεις (αν ειναι on board) η τι κάρτα ήχου έχεις.
Παράθεση

princess

Δραστήριο Μέλος

H princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H princess έγραψε: στις 22:37, 05-04-09:

Υπάρχει το "hotmail.gr" ή είναι μόνο "hotmail.com";
Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών , επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 419 μηνύματα.

O stavros_ έγραψε: στις 17:13, 06-04-09:

Ροδος 7 ποιο μοντελο μητρικης εχεις?
Αν δε ξερεις, ξεζιπαρε το cpu-z καπου στο σκληρο, τρεξτο και http://www.cpuid.com/download/cpuz_150.zip
Μετα πηγαινε εκει που λεει 'Mainboard' και πες μου τι μαρκα και μοντελο λεει
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 09:35, 07-04-09:

Υπάρχει το "hotmail.gr" ή είναι μόνο "hotmail.com";
Ενώ υπάρχει σαν site νομίζω δεν έχει mails εκει..
Παράθεση

ιβανα

Νεοφερμένος

H ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε: στις 07:55, 08-04-09:

καλημερα σε ολους
μια φιλη απο δω μου ελεγε για ενα προγραμμα να κατεβαζω τραγουδια????? το emule..
θελω να ρωτησω αν το εχει κανεις, και αν αξιζει να το κατεβασω. ειναι καλυτερο απο το limewire που ηδη εχω ?
Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Νεοφερμένος

H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε: στις 08:01, 08-04-09:

Να κατεβασεις το μtorrent,ειναι πιο ευκολο απο ολα και κατεβαζεις απο οποιο site θες.
Παράθεση

ιβανα

Νεοφερμένος

H ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε: στις 08:03, 08-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από moukelis
Να κατεβασεις το μtorrent,ειναι πιο ευκολο απο ολα και κατεβαζεις απο οποιο site θες.
το εχω αυτο αλλα δεν το πολυχρησιμοποιω..γιατι οχι το αλλο ?
Παράθεση

roulsydney

Νεοφερμένος

H roulsydney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H roulsydney έγραψε: στις 08:05, 08-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από ιβανα
καλημερα σε ολους
μια φιλη απο δω μου ελεγε για ενα προγραμμα να κατεβαζω τραγουδια????? το emule..
θελω να ρωτησω αν το εχει κανεις, και αν αξιζει να το κατεβασω. ειναι καλυτερο απο το limewire που ηδη εχω ?
Δοκίμασε το frostwire-έχει πολλά ελληνικά-και το Ares αν σου αρέσουν παλιότερες ξένες επιτυχίες..Προσοχή στους ιούς..
Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Νεοφερμένος

H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε: στις 08:07, 08-04-09:

το εχω αυτο αλλα δεν το πολυχρησιμοποιω..γιατι οχι το αλλο ?
Εμενα με βολευει πολυ περισσοτερο,γιατι μπορεις να ελεγξεις ποσα ατομα το δινουν και ποσο γρηγορα θα κατεβει,και επειδη σε σχεση με το limewire ειναι πολυ πιο γρηγορο,κι εχεις και πολλες πηγες.
Παράθεση

ιβανα

Νεοφερμένος

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε: στις 08:11, 08-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από roulsydney
Δοκίμασε το frostwire-έχει πολλά ελληνικά-και το Ares αν σου αρέσουν παλιότερες ξένες επιτυχίες..Προσοχή στους ιούς..
Αρχική Δημοσίευση από moukelis
Εμενα με βολευει πολυ περισσοτερο,γιατι μπορεις να ελεγξεις ποσα ατομα το δινουν και ποσο γρηγορα θα κατεβει,και επειδη σε σχεση με το limewire ειναι πολυ πιο γρηγορο,κι εχεις και πολλες πηγες.

thanx κοριτσια
Παράθεση

roulsydney

Νεοφερμένος

H roulsydney έγραψε: στις 08:14, 08-04-09:

παρακαλούμε ..συμπεθέρα...διαθέτουμε και άλλες πληροφορίες αν χρειάζεστε..
Παράθεση

drf

Νεοφερμένος

Ο drf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O drf έγραψε: στις 11:09, 08-04-09:

έχω πολύ καιρό να ασχοληθώ με τα χαζοτόρρεντς

πλέον ότι θέλω το βρίσκω μέσω rapidshare (είναι pay service όπου σου δίνει κάποιο μηναίο όριο κατεβάσματος αρχείων σε μέγεθος προς 6?)

για να βρεις αυτά τα αρχεία τώρα ψάχνεις σε κάποιες μηχανές όπως καλή ώρα το www.filesearch.gr

κάνοντας χρήση rapidshare kατεβάζεις ότι θέλεις άμεσα χωρίς να περιμένεις να το βρεις σε torrent :up:
Παράθεση

ιβανα

Νεοφερμένος

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε: στις 12:00, 08-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από drf
έχω πολύ καιρό να ασχοληθώ με τα χαζοτόρρεντς

πλέον ότι θέλω το βρίσκω μέσω rapidshare (είναι pay service όπου σου δίνει κάποιο μηναίο όριο κατεβάσματος αρχείων σε μέγεθος προς 6?)

για να βρεις αυτά τα αρχεία τώρα ψάχνεις σε κάποιες μηχανές όπως καλή ώρα το www.filesearch.gr

κάνοντας χρήση rapidshare kατεβάζεις ότι θέλεις άμεσα χωρίς να περιμένεις να το βρεις σε torrent :up:

εχεις δικιο, και γω εχω ακουσει οτι ειναι το καλυτερο, αλλα εχω επισης ακουσει οτι ειναι δυσκολο στην εγκατασταση ετσι δεν ειναι ?
Παράθεση

drf

Νεοφερμένος

O drf έγραψε: στις 12:02, 08-04-09:

εχεις δικιο, και γω εχω ακουσει οτι ειναι το καλυτερο, αλλα εχω επισης ακουσει οτι ειναι δυσκολο στην εγκατασταση ετσι δεν ειναι ?

δε χρειάζεται να εγκαταστήσεις τίποτε, είναι web links που τα κατεβάζεις , το πολύ να βάλεις κάποιο πρόγραμμα να κατεβάζεις μαζί πολλά λινκς αν και δεν ειναι απαραίτητο..!
Παράθεση

ιβανα

Νεοφερμένος

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε: στις 12:06, 08-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από drf
δε χρειάζεται να εγκαταστήσεις τίποτε, είναι web links που τα κατεβάζεις , το πολύ να βάλεις κάποιο πρόγραμμα να κατεβάζεις μαζί πολλά λινκς αν και δεν ειναι απαραίτητο..!

αααααα δεν καταλαβα τιποτα αστα νικο, δεν πειραζει
Παράθεση

ruko

Δραστήριο Μέλος

H ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 162 μηνύματα.

H ruko έγραψε: στις 08:49, 09-04-09:

Λίγο κουλή η ερώτησή μου, αλλά τέλος πάντων. Πώς θα καθαρίσω την οθόνη του υπολογιστή; Κάνει με ελαφρά βραγμένο πανί ή θα την καταστρέψω;
Παράθεση

roulsydney

Νεοφερμένος

H roulsydney έγραψε: στις 08:52, 09-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από ruko
Λίγο κουλή η ερώτησή μου, αλλά τέλος πάντων. Πώς θα καθαρίσω την οθόνη του υπολογιστή; Κάνει με ελαφρά βραγμένο πανί ή θα την καταστρέψω;
Με άζαξ (Azax) ..-επειδή απαγορεύονται τα αγγλικά-.. δεν παθαίνει τίποτα...Για το πληκτρολόγιο υπάρχουν ειδικά καθαριστικά πανάκια...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους